• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Kačí, no jasan, že chceme vidět Aničku!!! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
Jituš, to je mi líto, že pořád bojujete s bacilama. :confounded: Neboj, za chvíli bude změna času, tak Miška zas bude ráno chrupkat. :wink:
Kačí, včera jsem na Tebe myslela, když jsi měla ten termín, ale věřím, že se Anička ještě dopéká a zkrášluje. :grinning: Tipuju 1.březen. :wink:
U mě nic nového, jen dorazila mrcha o den dřív. :angry:
24. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo já už bych tak chtěla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo já zase potřebovala aby mrcha dorazila nejpozději dnes na čas a nic, to je normální já mám vždycky dlouhej a krátkej měsíc.
1. března je Bedřicha to je švára a synovec :grinning: Já si typuju 2. března na Anežku.
24. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedalo mi to, abych ještě nenakoukla.
Kačko, to Ti věřím, že už to bříško, no spíš břicho, musí být těžký, ani se pořádně nevyspíš. :confounded:
Jituš, tak to já o Vánocích očekávala mrchu a ona si dorazila až o 4 dny později. To se mi už hodně dlouho nestalo. To jsem měla už bobky. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Kačka musí porodit max. do toho 2. března, protože její Kuba už pak nemá dovolenou. :grinning: Tak proto jsem nadhodila 1.3., aby měl ještě den volna, než zas půjde do práce. :wink:
Tak a já jdu do hajan, dobrou noc.
24. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko a to si musel manžel tu dovolenou takhle naplánovat? Co když to do druhého nestihneš, co s Kubíkem? Snad máte hlídací babičku. Manžel tenkrát v práci prostě nahlásil, že až budu rodit tak si pak vezme dovolenou, já taky nerodila v termínu, ale zase dřív.
25. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš on dělá bachaře ve věznici a tam to nejde,tak že zavolá a nepřijde do práce,musí se najít za něj záskok a tak.
25. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj,
koukám, že Kačku tady pořád máme 2v1. Té Aničce se prostě ven nechce. Já se jí ani nedivím, po víkendu má být zas zima.
Dneska jsem byla po práci v lékárně a udržuju diskrétní zónu od kasy a chlap mě předběhl, tak jsem ho nechala, ale jak odcházel po zaplacení, tak říkám: A příště udržujte diskrétní zónu a nepředbíhejte. A on: Mladá pani (což si dovolil dost, já jsem ještě slečna , :grinning: ) to bylo na mě? A já: Ano. A on: Já tu stál dřív než Vy. Dál jsem si ho nevšímala, protože tam bylo dost lidí, taky plno lidí se otočilo, co se děje. A už jsem stála u prodavačky a říkala jí, co chci.. A to nemluvím o tom, že jak byl před ním chlap, tak normálně si stoupl vedle něj a opřel se o kasu, takže mu doslova čuměl do peněženky. A pak jsem byla v Kauflandu a ještě jsem ho tam potkala, tak jsem se radši vytratila z dohledu. :grinning:
Tak vám přeju krásný víkend. Kačce samozřejmě rodící víkend. Tfuj, tfuj, tfuj, aby vše dopadlo na 1 s *.
26. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo tak to se stalo včera mě v globusu,stojím frontu u uzenin a najednou si přede mě stoupla babka a začala si objednávat,tak říkám Kubíkovi,že jsou lidi hrozný,že předbíhaj a ona se ani neotočila,tak jsem pak ještě dodala a vůbec jim není blbý předbíhat těhotnou,tak se na mě otočila hodila po mě hroznej pohled a odkráčela,ale už měla nakoupeno :angry:
26. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko taky ti přeji rodící víkend, hlavně dej vědět ju. Když nebudeš moci na net dát dopředu vědět, tak písni alespoň po na mobil až budeš moct prosím, číslo by jsi měla mít. Nebo zaúkoluj manžela ať sem pak písne.
26. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že písnu,mám číslo i na Verču :wink:
26. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačííí, ještě jednou moc gratuluju. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať jste obě v pořádku a určitě se na nás přijď podívat, až Ti bude dobře.
Jituš, jsme ten rodící víkend nějak přivolaly, viď? Jsem se sem bohužel dřív nedostala.
A už jdu do hajan. Tak dobrou. A pozdravuj Mišku. :slight_smile:
27. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě vám písnu perličku z mého včerejšího kuchtění. Se musím vymluvit, že už bylo 22 hodin, tak ten můj mozek už spal. :grinning: Jsem šlehala půlku šlehačky a mamce říkám po 6ti minutách: "To vůbec nehoustne, vždyť ten mixér uvařím." Ta nakoukla do kuchyně a nechápavě na mě kouká a říká: "Vždyť máš třecí metly a né šlehací." Tak jsem si vzala šlehací a do minuty bylo ušleháno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
tak jsem dneska převlékla postel, utřela prach, vysála, vykoupala se. Za chvíli bude koprovka, tu nejím. Tak jdu s kámoškou do restaurace. :slight_smile:
Přeju Ti hezkou neděli. Pa.
28. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :slight_smile:

Tak Kačka už to má za sebou?????????????No GRATULACE OBROVSKÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky gratuluju Kačce, jste holky šikovný.
U nás je tak nějak všechno ok, máme trochu rýmu ale jinak dobrý. Včera jsem byla na Avatarovi a je to moc hezký. V Kadani ho pouštějí ve 3D. Adélka spinkala u našich tak si pro ní za chvilku pojedu.
Doktory jsem si nakonec oběhala, mám už hotové rentgeny a zítra jdu k dr. Koncem měsíce mám potom ještě neuroložku a ještě zubařku, no mám nějak doktorský měsíc. Jo a ještě jsem to koněčněěěě dostala :slight_smile: přesně po 4 týdnech, mrcha jedna. Podle toho jak mi dopadnou ty doktoři tak se možná budeme snažit už od dubna, ale ještě uvidíme, chtěla bych o prázdninách na dovolenou k moři .....
Psal tu někdo něco o srazu :slight_smile: Já bych docela jela a Adélka prý taky :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Kačce moc moc gratuluji, já věděla, že to o víkendu holky dají. Verčo díky za sms.
Já koprovku miluju a Míša taky.
Avatar jsem viděla, je to hezký, ale zas tak úžasný jak o tom všude básnili mi to nepřišlo. Ale já to neviděla v kině.
Leni tak ať už máš vyšetření za sebou a doufám, že ti alespoň řeknou od čeho tě ta ruka zlobí.
Mi byli včera v Mostě se čvachtit a pak do Centralu, no všude byla spousta lidía v centralu jsem stejně nic nepořídila, co se mi líbilo maj na hubený a to já bohužel fakt už nejsem.
1. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, tak tu rýmu brzy zažeňte do kouta. :wink: Honzu na Avatar nedostanu, ale táta si to může půjčit, tak se na to asi sama podívám. Taky jsem si říkala, když jsem Tě četla, že máš pěkné lítání po doktorech. Tak ať Ti to všude dobře dopadne. Samozřejmě, že s Tebou a Adélkou počítáme na srazík, který bude snad někdy v dubnu. :wink:
Jituš, to máš pravdu, že mají všechno na hubený. Což já sice jsem, ale taky jsem prcek, a to už na mě nic nemají. Kalhoty sice zkrátím, ale trička už ne. :confounded: No, a o botech se už zmiňovat nebudu. Kde je to jaro??!!! Já nemám boty na zimu. Teď jak to vše taje, tak mi do nich už teče. A dneska jsem si vzala sportovní, a to mi zas klouzalo, protože asi 300 m do práce bylo náledí. Naštěstí mě Honza vyzvedl z práce a hodil domů, takže jsem tu hrůzostrašnou cestu nemusela podstupovat 2x.
1. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co takhle nějaké info, míra, váha a v kolik se malá narodila??Děkuju :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
velikánská gratulace Kačce - přejeme s Tadeáškem hodně štěstí :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,také moooooc gratulujeme a přejeme vše nej. papapa
1. bře 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak info.
V 8:21 se narodila holčička Anna Veronika 3,7kg a 51cm. Obě dvě jsou vpořádku.
Takže žádný drobeček tedy.
2. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapoměla jsem datum, narodila se 27.2.
2. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní kontrola u dr dopadla tak, že mám na prd páteř, jak krční tak i dolní část a jak nosim Adélku tak mi plotýnka skřípla nervy. Tak snad je to jenom to a od zítra mám rehabilitaci.
Kokám, že Anička má míry skoro jako Adélka :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky gratulujeme Kačce, přejeme Aničce zdraví a štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak aspoň, že ti zjistili od čeho to máš. Hlavně ať ti rehabka pomůže a můžete se snažit o další miminko.
2. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, určitě ti rehabilitace pomůže, naučí tě cvičit a pak už to teda bude jen na tvé důslednosti nebo nedůslednosti - vím, o čem mluvím. Já teda hlavně o té nedůslednosti :grinning: :grinning: :grinning:

Vrtul, a co vy a druhý mimčo? :wink:
2. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Lucí , nám mimčo nevyšlo jak bychom chtěli a teď to necháváme na přírodě a neřešíme to. Jsem nezaměstnaná a od června bych byla doma bez příjmu, takže u mě bude priorita práce a pak řešit další mimčo. Ale samozřejmě, kdyby se náhodou zadařilo, tak budeme rádi a s financema to budeme muset nějak zvládnout, vím, že rodiče by bez řečí pomohli. Občas k vám vedle nakouknu, když se nudím a držím pěsti ať vám to mimčo brzy už vyjde.
3. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, myslela jsem si, jak to bude jednoduchý jako při Tadeáškovi a bohužel není. Teď mám po laparce a při příští kontrole pořešíme, co dál. Ale podle mě to směřuje k IUI. S prácí to mám v pohodě, vracím se do firmy, ale snažení kvůli tomu nepřerušíme, přece jen už je to rok a půl, co se snažíme a navíc mi v létě bude 33.

Je mi jasný, že s prácí to sranda není, tak ať ti brzo vyjde něco podle tvých představ a pak i ten sourozenec pro Mišku :wink:

Jen tak pro pobavení...Tadeášek dneska během procházky počítal psí hovínka a samozřejmě to musel hodně nahlas komentovat...jsem myslela, že se propadnu :grinning:
3. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadeášek je pěkný číslo, určitě jich napočítal hodně :grinning: .
3. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,děkujeme všem za gratulace,včera nás pustili domu,malá je zlatíčko,pořád spinká a v noci taky-to se spíš budím já,abych jí nakojila :slight_smile: aby mi nepraskly prsa :grinning:
4. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek