• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky,
tedy chviličku tu nejsem, prostě nebyl čas ani nakouknout a tolik zpráviček tady. :dizzy_face:
Nejdříve tedy vítám opět Kačku s Aničkou Verunkou mezi námi. :dizzy_face:
Leni, připojuju se k Jituš, že je dobře, že už vědí, z čeho to máš a přeju Ti, ať Ti ta rehabilitace pomůže.
A zas pádím, nic nestíhám. :unamused:
4. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko, malá je kouzelná. A je fakt vidět, že jí u tebe bylo moc dobře. Vidím v ní tatínka a Kubu. Hlavně ať jí to spinkání vydrží a moc nepláče.
4. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš jj Anička je celej Kubík no a Kubík celej táta :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačí, Anička je nádherná, takovej malej uzlíček. :dizzy_face: Já bych řekla, že je podobná tatínkovi.
6. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,prosím hlasujte pro naší Aničku Veroniku Pátkovou,dá se hlasovat každou hodinu

http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html
8. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko, my s Davídkem také moc gratulujeme a poslali jsme hlas:o)

Přejeme hlavně zdraví a samozřejmě si to užívejte, celááááá rodina :wink: :wink:
8. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Kačko malá je překrásná, moc se povedla, já chci takyyyyy :slight_smile:
Jinak já jsme byla na vyčetření u chiropraktika v Kadani a to byl tedy zážitek, většího blbe jsem ještě nepotkala :slight_smile:
8. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak k tomu dnešnímu svátku vám přeju hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a další miminečko snažilkám. :dizzy_face:
Já jsem právě doplácala parcipánový dortík. Vždycky se najde nějaký důvod pro upečení mňamky. :grinning:
8. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo dortík jsem viděla a nádhernej.
jak přeješ k tomu svátku, tak čučím jak blbec do kalendáře a vidím Gabriela, si říkám vždyť tu žádnou nemáme a nechápu, za chvíli blik v hlavě a došlo mi to. Tak to bylo pro zasmání :sunglasses:
8. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, tak hlavně, že Ti to docvaklo. :wink: Taky Ti mužíček nepopřál, co? Honza na tohle není, určitě to ani nevěděl. Zato doma jsem si postěžovala, že když je MDŽ, tak mi nikdo nepopřeje, a to už jsem žena několik let, a když je Den dětí, tak už jsem zas stará. Tak mi taťka popřál a dostala jsem hubana. :grinning:
9. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Verčo to víš, že nepopřál. Když jsem si rejpla, tak se mi vysmál, jako prej kde žiju. On si taky na takové věci nepotrpí. Já si občas ještě rejpnu, že mě ani nepožádal o ruku.

Holky známá nahání hlasíky tak prosím klikejte, může se každý den. Díky za známou

http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/1102/
12. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska jsem dopoledne strávila v kuchyni. Pekla jsem bábovku a vařila oběd. Rodiče jeli do Globusu. Zas tam bylo přelidněno.
To počasí mě už štve. Jeden den to roztaje a druhý den sněží.
Hlasy vám všem posílám. :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem hlasovala :wink:

A tay odkaz zase na nás :wink: http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-breznova-nevinatka20100308.html

Může se hlasovat každou hodinu :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko to máte dopředu vyhraný :wink: jsem jen zvědavá co za drobnou hračku dají, nějaké chrastítko za dvacku určitě.
13. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačí, jak si vzpomenu a jsem na netu, tak hlasuju. Z téhle pětice to máte vyhrané. Otázkou je, kolik hlasů měli ti předešlí. Protože píší: Hlasování probíhá vždy jeden týden, pak se uzavře. Které miminko získá nejvíc hlasů v daném měsíci,....
Jdu si obarvit vlasy. Dopo jsem drbala okna, zas nám plesniví okna v rohu. Zajímavé je, že jen v pokoji a občas v kuchyni. Jinak nikde. A to topíme jen v kuchyni a obýváku. Asi to je tím, že máme ty plesnivějící okna na severozápad. :unamused:
Hezkou neděli všem. :slight_smile:
14. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo já vím no,proto chci,aby jsme měli co nejvíc hlasů :wink:
14. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko,
tak snad vám ty hlasy budou stačit. :wink: Já si taky myslím, že to bude nějaká drobnost. Možná nějaké přesnídávky.
Tedy, ráno v půl 7 bylo tepleji než teď odpo. Hlavně ten vítr mě štve, pořád mi sundaval kapucu. :angry: Ale ve čtvrtek už má být tepleji.
15. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak mi dnes zdárně podstoupili zápis do školky, žádost jsme dostali což prý je skoro přijetí. Teď musím vyplnit kam nastoupím do práce a v tom je háček. Tak snad není moc velký nával a bezproblémů nás přijmou. Školka se nám moc líbí a vedoucí školky byla moc sympatická. Čekala jsem dnes větší účast, ale šlo to. Míša tam s Tádou na chodbách slušně řádili a Míša pořád nakukovala do třídy kde děti spívali, ale dovnitř se nalákat nenechala.
Ještě jsme byli u zubaře na preventivce, hrdinka to měla nacvičené. Ale jak se na ni koukl dr. tak spustila řev. No celkem jsme byli pochváleni, ale mohlo by to být lepší. Hlavně že jsme bez kazů. Já jsem objednaná na květen na opravu zudu co mám rozbitý od dětství, tak jsme na to zvědavá, prý to je tak na hodinu :unamused:
Ten sníh mě se.., jen doufám, že se jim vyplní předpověď na oteplování.
15. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už se se školkou moc naděje nedělám, z toho co jsem se dozvěděla
:frowning2:
15. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to po sobě teď čtu a hrůza, omlouvám se za velké hrubky
16. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Míšu přijali :wink: :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Jitu, gratulka k přijetí, nás to čeká v květnu, ale snad by to mělo být OK, alespoň ředitelka mi to tak říkala. Do práce se vracím, Tádík je narozený do konce prázdnin, tak to snad vyjde.
K zubaři nás chci taky objednat, doufám, že to bude v pohodě - zatím to tak vždycky bylo, tak budu věřit, že to tak bude i příště :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme také přijatí :dizzy_face: :dizzy_face: a Tadík bude ve třídě s Míšou :grinning:
16. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, moc vám gratuluju k přijetí do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já se stále modlím, protože rozhodnutí jsme do ruky ještě nedostali, přihlášku jsme včera podávali jako asi 7., tak snad to vyjde, jen jsme narození až 21.9., tak možná tohle nás vyřadí ze hry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na zubaře se chystáme v dubnu/květnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Raduš už vidím jak budou řádit, mě stačilo jak tam spolu lítali po chodbách. Víš že nahoře podlezli nějaké nástěnky a schodili velkou kytku? Mě to říkal Jára až doma, proto tam pak Míšu nepouštěl.
Jitu držím palce ať vás vezmou. Ale tam je fakt problém, že Ondra není narozený do konce srpna. Ptala jsi se vedoucí, když jsi tam dávala přihlášku, jakou máte šanci? Třeba bude místo :wink: Pak dej vědět ať to nemusím dohledávat u vás vedle v diskuzi.
Lucí myslím, že vy by jste to měli jisté. Dětičky co jim budou v srpnu 3 berou přednostně, zvlášť když máš práci.
16. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky gratuluji k přijetí do školky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, ono je tohle vůbec nezajímalo, prostě se vyplnila přihláška a hotovo. Moje mamka mluvila se zástupkyní ředitelky (u ní jsem to pak vyplňovala) a mamce slíbila, že mi tam nechá přihlášku stranou (nakonec nebylo ani potřeba, pže jsme byli cca 7. v pořadí)...a začátkem roku jsem psala ředitelce, i to že je Ondra narozenej 21.9. a odepsala mi, že si Ondra bude od 1.-20.9. zvykat a pak od 21.9. normálně nastoupí...navíc mi doporučila brzký příchod, vůbec nic nenaznačovala, že by nebyl přijat z důvodu, že je narozenj až po srpnu, tak nevim no :confounded:

kamarádku odkázali teda s kloučkem do Šafaříkovky, ale oni jsou narození až v listopadu ...jako já nechápu, co ta maminka má potom dělat, vemte si mě, jako kdyby mi ho nevzali, tak já s nim budu rok doma zadarmo, pže je narozenej 21., to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nová verze koníka mi pěkně sejří, ani na střeše si na to nemůžu zvyknout, tak tu budu asi sporadicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak téma přidávám do oblíbených a tím pádem na vás nebudu zapomínat :grinning:
19. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koník zatím jede nějak pomaleji. Jinak jsem tu psala vzkaz minule, který se tu teď nezobrazuje. Ale ve zkratce jsem vám všem gratulovala k přijetí do školky, tedy spíše vašim dětem. A víc si z minula nepamatuju.
Jsem moc ráda, že jsem vás viděla a hlavně chci poděkovat Lenče, protože nebýt jí, tak snad ani nemáme fotky ze srazu.
Hezký víkend, já zítra budu šůrovat, vypadá to tu jak po výbuchu. Protože další víkend možná pojedeme na výlet, pokud bude hezky a ten další už jsou Velikonoce, a to tedy uklízet nehodlám.
19. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem něco dočetla...
S tou školkou je to na prd... podle mě, by měli brát přednostně děti, kterým jde maminka do práce, i když jsou narozeni po srpnu a až pak ty, které jsou sice do 31.8., ale zase je mamča doma :frowning2:
Já školku ani zkoušet nebudu... hlavně proto, že je Luky teď neskutečnej závislák a furt na mě visí, tak se bojím, aby si pak nepřipadal odstrčenej, až se malá narodí. Zkusíme to příští rok a pak se uvidí - buď tam bude chodit a když se mu tam nebude líbit, tak budeme všichni spolu doma :grinning:
20. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek