• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj Holky :slight_smile: tak jsem přišla jjuknout na novýho Koňa a nějak si nemůžu zvyknout :unamused:

Lucí, máš pravdu, já tam Haničku dala a víš jak to dopadlo, byla pak se mnou i s Lukáškem doma, šla do školky až ve 4 a teď to bravurně zvládá :wink: jsem zvědavá na školu :wink:
21. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně je venku to pravé jaro. Když jsem dorazila domů, tak jsme na teploměru měli dokonce 40°C. :confused: Táta se vrátil z chalupy, tak jsem mu udělala jarní sestřih, vzala jsem ho strojkem. A já si o víkendu konečně obarvila vlasy, minule jsem to nějak nestihla. A mamka mě trošku i ostříhala.
Jinak, jak jsme se bavily, kdy jsme se viděly naposled, tak to bylo asi před rokem 15.3.2009, pokud někdo nemáte novější fotky.
22. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě se novej Kůń líbí :slight_smile: Hlavně se mi zamlouvá přidávání fotek k příspěvku a pak taky soukromé skupiny :grinning:
22. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zdravím vás po dlouhé době. Všechen čas mi zabírá Kačka, takže když spí(momentálně už jen hodinu přes poledne) honím ostatní důležité věci-úklid, vařaní a na net už mi čas nějak nezbývá. Ovšem dnes jsem jí vypakovala na 3 dny k babičce, takže jsem se přišla na vás kouknout. A najednou tolik změn. Nový koník, Kačka druhý mimi-dodatečná gratulace, Lucinka čeká miminko -také velká gratulace-a držím palečky ať je vše Ok. Verun a co ty? Nějaká zásadní změna se nechystá? Nebudou Ti znít letos svatební zvony? (Tedy doufám, že jsem někde nepřehlédla, že byste se s Honzou rozešli).Často na vás všechny vzpomínám a protože nemám čas psát, nebude nějaký srazík? Že bychom si popovídali?

Něco málo o nás. My se máme dobře. Kačka roste jak z vody, začíná dost povídat. Chodíme u nás do dětského klubu, takže hodně odkouká od starších dětí. Musím trochu aktualizovat album, ať vidíte jak rosteme. Je s ní sranda-je to takový naše usměvavý sluníčko.
Taky jsme plánovali druhý mimi, i se mi podařilo rychle otěhotnět, bohužel příroda rozhodla jinak a minulý týden jsme o mimi přišli. Nedá se nic dělat, i toto patří k životu. Tak si musíme dát pár měsíců pauzu a pak to můžeme zkusit znovu.
Jinak žádný další zásadní změny u nás nenastali. Těšíme se na léto až budeme jezdit po výletech a nebudeme si muset před tím oblékat 4 vrstvy oblečení :slight_smile:. Mějte se krásně, já zase nakouknu :dizzy_face: :dizzy_face: .
26. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenko,
nakoukla jsem do albíčka, když už jsi kvůli nám aktualizovala fotky. :slight_smile: Kačenka už je velká slečna, fakt rychle vyrostla, ani bych neřekla že už je to rok a půl, co si užívá života plnými doušky.
Je mi moc líto, že druhé miminko to vzdalo, ale určitě se brzy znovu zadaří. Budu držet pěsti. :slight_smile:
U mě se žádná zásadní změna nechystá. S Honzou jsem pořád.
Srazík se konal zrovna před pár dny, ale to bylo šup šup, během dvou dnů byl zorganizovaný. Ale někteří nemohli, takže určitě se zas brzy bude něco dít.
Tak se tu holky mějte hezky, přeju vám pěkný víkend. Já jdu dělat těsto na perníčky.
26. bře 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak už se tu pomalu začínám rozkoukávat a už jsem i tak šikovná, že jsem přidala nějaké fotečky do alba :grinning:

Leni, Kačenka už je tááák velká, to není ani možný :dizzy_face: A ty vypadáš také velmi dobře :wink: Srazík už byl, ale přesně jak píše Verča, byla to taková bleskovka, ale i tak jsme se sešly v hojném počtu, brzy se určitě zase něco spáchá, tak se na vás budeme těšit :slight_smile:

Veru ty jsi taková pečící včelka viď?? :wink:

Pěknou neděli a brzy zase najuknu, papa
28. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťulko, pečící včelka. :sweat_smile: Perníčky už dělám 3. rok na Velikonoce. Mám je ráda. A hlavně mám co zobat u TV večer. Taky Ti přeju pěknou neděli. Musím se dneska vyvětrat a přijít na jiné myšlenky. :pensive:
28. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute,já chtěla dnes velikonočně poklidit a vyzdobit byt,ale měli jsme včera slezinu se základkou a já dorazila domů v 7h ráno :sweat_smile: :grinning: a Tadík v 10h vstával a moc mě potřeboval a po o nespal,tak jsem teď už hotová a půjdu spát. Pavel maká a čekám na něj,ale už mě asi nestihne.
my perníčky nepečeme,jen mazanec a beránka kupujeme :slight_smile:
mějte se papapa
28. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já na velikonoce nepeču, na to máme babičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta vždy všem peče beránka a mazanec. Víken u nás naprosto obyčejný. To počasí mě s... já chci zpět teploučkooooooo.
28. bře 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pečeme v Globusu :grinning: :grinning: :grinning:

A tady nějaké fotečky :wink:
29. bře 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, on byl srazík? To mi nějak uniklo, taky jsem chtěla dorazit :frowning2:
Jinak u nás nic nového, stále chodím na rehabilitace a ve středu jdu na neurologii tak snad bude všechno ok, trochu se bojím :rolling_eyes:
Leonko a nechceš se někde sejít, máme to od sebe kousek :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jak jsem slíbila, tak píšu....jsme taky přijatí do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes jsme si vyzvedli rozhodnutí a byli jsme si prohlídnout školku, no slzy se mi draly už dneska do očí, tak nevím nevím, kdo s Ondrou toho 1.9. půjde, já budu bulet jak želva :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

add pečení, já bych i upekla, mám tu krásné formy na beránka velkého, malého a slepičku malou, ségra má zajíce, jenže u nás to nikdo nechce jíst, pak to ztvrdne a já to dávám psovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bochánek MM taky nežere, na něj je to strašně suché, ale já si pro sebe bochánek koupím v Globu jako Kačka :grinning:

Leon, to neskutečně letí, tak ať si i nadále užíváte krásně dny a dělá vám jen radost :dizzy_face:

Kaci, ten Kubík je ale šikulka bráška, jak se o Aničku krásně stará :dizzy_face:
30. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačí, fakt Kubík je hrdý velký brácha :slight_smile:
Jituš to říkám taky toho 1.9. to ořvu, manžel si ťuká na čelo jako že co šílim a velká gratulace k přijetí do školky :wink: vy už máte rozhodnutí jo, mi si máme pro něj jít až 19., pokud jsem zase něco nezvrtala
30. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já na Velikonoce taky nepeču - nám peče tchýně :slight_smile:
Já letos nemám ještě ani umytá okna a když tak koukám na to počasí, tak ani nevím, jestli umytá budou :frowning2: Mamka se teda na to včera moc netvářila, že chci lézt po oknech, ale už je to fakt potřeba a do července bychom přes ně neviděli :grinning:

Leni, Kačenka už je teda velká holka :astonished: To to letí, to je neskutečný :slight_smile: A přeju, ať druhej prcek vyjde co nejdřív :wink:

Jituš, gratulace k přijetí do školky :slight_smile: A myslím, že nebudeš jediná mamča, která to ořve :wink:
31. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš gratulace k přijetí do školky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A neboj já to ořvala taky :grinning:
31. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mamka peče beránka a mazanec, já křížové buchtičky a perníčky. Babičku máme daleko a "tchýně" na to nemá čas. A ještě jednoho beránka taky kupujeme. Andí, můžeš péct tedy pro nás. My bychom sežrali sami každý jednoho beránka. :grinning: Též gratuluju, že Ti vzali Ondráška do školky.
Kačí, fotečky moc hezké. To ani není možné, že už je Aničce přes měsíc. :dizzy_face:
31. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, já to taky ořvala :grinning: ty 4 hodiny pro mě byly dlouhýýý a nejenom to byla jsem v té době už těhotná s Lukáškem tak i ty hormony dělaly své :grinning: Malá těžká hrdinka ani pusu nám nechtěla dát a já bulela jak malá :grinning: Já ořvu tu školu, tak si na vás vzpomenu, ještě nedávno byla tak malinká a už je z ní školačka, hrůůza :frowning2: Už dostala aktovku, tak je z ní tak nadšená že s ní i spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a k to mu pečení,jsem zapoměla :grinning: nepeču a Velikonoce neřeším, nemám je moc ráda :unamused: :grinning:
31. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé a ještě gratuluju všem k přijetí do školky :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné Velikonoce a klukům bohatou pomlázku :slight_smile: :wink: :slight_smile:
4. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeju krásné prožití velikonočních svátků, teplé jarní dny a bohatou pomlázku. :dizzy_face:
4. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné Velikonoce,lehké vyšupání ,aby jsme neuschly a hlavně pohodu. :wink:
4. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

já jsem tak netrpělivá, že už čekám výprask od 5 :sweat_smile:
ba né, včera mi kluci, když pekli kachýnku vyházeli slupky od cibule, tak teď ještě barvím vejce :sweat_smile:

děkuji za gratulace k přijetí do školky :wink:

holčičkám a maminkám, ať je prďky nebolí a chlapečkům bohatou pomlázku :dizzy_face:

pa, jdu si vycpat gatě polštářema :grinning:
5. dub 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sice opožděně, ale všem krásné Velikonoce :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky také přeji krásné velikonoce, jinak mám další kolo běhání po doktorech, na neurologii mám stejný nález jako před 4 roky (neurologicky nic nenašla, mám ale nějakou abnormalitu na eeg, která tam prý byla už tenkrát, ale považovala to za chybu přístroje) takže mě pro jistotu posílá na magnetickou rezonanci :frowning2: takže se toho nezbavím, už se to táhne moc dlouho a jsem z toho mírně na prášky, může to prý být od páteře ale taky třeba něco s cévama v hlavě. No tak doufám, že to první, tak mi prosím držte palečky, vyšetření mám až koncem měsíce.
5. dub 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni ty se těch vyšetření nezbavíš. Ty nervíky ti věřím a vůbec nezávidím. Tfuj tfuj tfuj ať rezonance dopadne dobře. :wink:
6. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen prolítávám.
Andí, Ty jsi ranní ptáče, to já bych se na ty vejce vyprdla. Nebo bych je spíš dělala v noci.
Leni, tedy Jituš to napsala vše správně, jak s nervíkama, tak s rezonancí. Takže já už nemám co dodat. Držím pěsti. :wink:
Opatrujte se. Pááá
8. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

taky nějak nemám co psát, ale aspoň nás hodím na první stránku.
Jo jen to, že mě to počasí pěkně s..., ale určitě nejsem sama.
12. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u mě nic nového za ten týden. Zítra jedu s Honzou a kamarády na celodenní výlet k Příbrami. Tak si taky užijte víkend.
16. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo pěkně si užijte výlet, předpověď počasí vám přeje.
Já byla včera po dlouhé době u kadeřnice a mám úplně novou hlavu, tedy ksicht stejnej, ale potřeboval by taky nějakou údržbu.
Přeji vydařený víken všem co nakukujou :wink:
16. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek