• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj Jituš, výlet se vydařil, byli jsme na výstavě autobusů a trolejbusů, pak na chatě, kde Honza trávil dětství, pak ve Štěchovicích, kde jsou zdymadla, na Slapské přehradě, na rozpadlém mlýně a na rozhledně Drahoušek u Osečan. Jen od rána mě nějak bolela záda, dneska je to už lepší. A za chvíli jedu na chalupu, abych konečně zasadila kany a jiřiny. Další víkend jedeme na Moravu ke kamarádce na ochutnávku vín, pak na další výlet přes víkend, a pak už další plány nejsou. Musíme toho využít, dokud je hezké počasí.
Mě kamarádka ostříhala minulou sobotu, tak už mám konečně ofinku. :slight_smile: Měj se hezky.
18. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
doufám, že alespoň nakukujete. Pošlete hlas pro tu naší cácorku. Musí jich být hodně moc, aby jsme se umístili, tak se čiňte. Můžete hlasovat každý den až do neděle. Díky předem moc

http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/4365/
22. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.)
omlouvám se že takhle sem vpadám.-)ale mam doma tohle
http://www.modrykonik.cz/bazar/202-detska-vyziva-potravinove-doplnky/i0my/fenyklovy-caj-od-1-tydne/

a poštou se mi to nechce posílat, tak kdyby byl zájem.........chci to už mít z baráku:slight_smile:)necham ho aj za 60:slight_smile:
24. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konečně doma, úplně kantáre. V pátek jsem byla na bowlingu, přišla jsem domů kolem půlnoci a v vstávala jsem v 5, protože jsem jela s Honzou na Moravu. Před chvílí jsme se vrátili.
Jituš, hlásek jsem poslala.
25. dub 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo já když pak koukla kolik mají hlasů na prvních místech, tak jsem si říkala, že jsem ani o hlasy škemrat nemusela. Nemělo to vůbec cenu.
Já myslela, že už jsi to tu taky zapíchla. Já už o tom přemýšlela, ale stejně mi to nedá a občas nakouknu jestli náhodou někdo nepsal.
26. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, nezapíchla jsem to tu, jen není o čem psát, u mě je to pořád dokola. Po práci jsem buď doma a nebo u Honzy. Ale teď máme v plánu pár výletů o víkendech, když bude hezky.
Napsala bych toho víc, ale kdekdo to tu čte, a tak nechci, aby si tu cizí lidi (oni občas vlastně ani nejsou cizí, jak už jsme se několikrát přesvědčil) četli soukromé věci. A vzhledem k tomu, že nás tu moc není, tak je zbytečné zakládat uzamčenou diskusi. To si klíďo můžeme psát do e-mailu.
Taky jsem si říkala, že s tím jedním hlasem Ti určitě nepomůžu.
Dneska máme super aprílové počasí, naštěstí jsem po cestě domů nezmokla.
26. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo s tím, že sem nemůžu psát vše mám také problém. A poslední dobou nejsem ani na FB.
26. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlas jsem poslala... :slight_smile:
26. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí díky, jakpak se máte? Já jsem momentálně ve stavu uchazeče o zaměstnání.
27. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitul, tak ať brzy najdeš místo nebo jsi těhule :wink:
My se máme vcelku dobře. Jen měl Luky v neděli úraz - říznul se keramickým nožem, takže tam má 3 stehy :frowning2: Ale evidentně ho to asi nebolí, tak snad to bude OK :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí to musel Luky řvát když mu to šili. Práci hledám, něco se možná rýsuje, nic moc, ale aspoň něco.
27. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen jsem chtěla dát vědět, že mám všechny vyšetření v pořádku a už budu mít snad konečně kliiiiid :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to jsou dobré zprávy, takže ruka je už dobrá?
29. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen zdravím, než uteču do vany a na seriál. :slight_smile:
Lucí, copak Lukášek dělal? :confused: Ale je dobře, že ho to nebolí.
Leni, super, že je vše v pořádku. :slight_smile:
Jituš, tak ať brzy něco seženeš. :wink:
29. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaký byl víkend? U nás docela fajn, v pátek se u nás pálili čarodejnice a v sobotu jsme byli na majálesu, Adélka se svezla na koni, prdelka moje malinká Ukecala jsem manžela a koupil mi zahradní houpačku, tak jsem se těšila jak jí postavím a ono je hnusně. Pomaluju scháním dárky pro Adélku, za měsíc má narozeniny, strašně miluje krtka tak už jsem koupila takového velikoho a na zahradu houpačku a židličky se stolečkem. Jo a včera jsem byla v knině na Ženy v pokušení a byla to docela sranda.
Plánujete už dovolenou? Já mám začátkem prázdnin kurz břišních tanců tak jedu i s Adélkou a v červnu chceme někam k moři, asi last minute. Jestli to dobře dopadne tak ještě pojedeme v srpnu do Anglie za kamárádama.
Jo a ještě jsem si včera chovala dvojčátka. Je to hezký, ale asi bych to nechtěla :slight_smile:
3. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, koukám, že jsi taky měla rušný víkend. Dovolená má u nás 2 verze: buď to bude Francie v září nebo jižní Čechy v srpnu. Co se týká víkendu, tak to se trošku rozepíšu... V sobotu v 8 hodin jsme vyjeli – já Honza, kamarádka a kamarád. Hned jsem všem dala kousek buchty a navrch jsem přidala marcipánové srdíčko. Všem chutnalo, a tak byli po snídani a mohli jsme vyrazit směr Krkonoše a Jizerské hory. V Harrachově jsme si dali oběd ve venkovní restauraci. Potom jsme jeli na Mumlavský vodopád. Po vodopádu jsme dojeli do Josefova Dolu, kde jsme byli ubytovaní. Pak jsme vyrazili na bobovou dráhu do Janova nad Nisou. Na bobech to byla sranda, ale necelý kilometr za cca 60 Kč, to je docela drahota. (Ona tedy 1 jízda stojí 70 Kč, ale když si jich vezmeš víc najednou, tak pak to je levnější.) Vrátili jsme se těsně před večeří. Po večeři jsme šli všichni na procházku, udělali nějaké noční fotky, a pak jsme se vrátili. Večer jsme byli na pokoji, popíjeli vínko, jedli oříšky a brambůrky.
Druhý den po snídani jsme vyrazili na Protrženou přehradu na Bílé Desné. Byl tam ještě místy sníh. A pak ještě po cestě domů jsme se zastavili na Ještědu v Liberci, na skalním hradě Sloup v Čechách. Bylo to zajímavé. A nakonec jsme ještě byli ve Svojkově u modlitebny v lese. A pak už hurá domů, začalo i pršet, takže jsme to měli vypočtené. Pak doslova lilo. Domů jsem dorazila před 20. hodinou.
No, a perla navíc. Já jsem slítla ze schodů, kde jsme byli ubytovaní. Tak mě bolí zadek.
3. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co se týče dovolené, tak mi letos pojedeme akorát tak víte kam ...
Verčo vy pěkně výletujete, co vy nestihnete za jeden víkend.
5. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jituš, řval akorát, když mu to dr. opíchával :slight_smile: pak už ne :slight_smile:
Verčo, spal u babi a když šla vylejt nočník, tak si vzal keramický nůž a chtěl si dát pomeranč :unamused: Přitom ho doma vůbec nejí :slight_smile:
My jsme byli od středy do neděle s koníkajdama na Vysočině a bylo to moc fajn :slight_smile: Jezdíme 2x ročně a pokaždý jinam... v září se jede sem k nám. Poradíte něco, kam s dětma? Napadl mě Zoopark, Ježíškova cesta na Božáku a plavčo v Mostě nebo v Německu... což by teoreticky stačilo, ale pokud by vás něco napadlo, budu ráda :slight_smile:
Jitu, tak to se na tý dovolený potkáme - jedeme tam taky :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí, my jsme byli loni s Ondrou na úzkokolejce v Německu...

http://www.krusnohorci.net/cist.php?clanek=198

a na té dovolené se nás koukám sejde víc, tak to vypadá na takový další menší srazík :grinning:

letím :wink:
6. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, tento víkend budu raději sedět na zadku, abych zas na něj nespadla z výšky. :grinning:
Lucí, tak konečně si Lukášek chce dát vitamínky a nakonec to takhle špatně dopadlo. :pensive: Ale je statečnej. :dizzy_face:
Jak Ti je, jako těhulce? Nelinka je v pořádku?
S výletem pro malé děti neporadím, my objíždíme památky.
7. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, díky za odkaz, mrkla jsem hned na to :slight_smile: Dám holkám vybrat :wink:

Verčo, Nelinka je v pořádku, akorát je to hubeňour - váhu má na spodní hranici, takže jdeme ve středu znovu na ultrazvuk, aby dr. zjistil, jestli přibírá :slight_smile:
Jinak mně už je dobře :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,
to je moc dobře, že už je Ti fajnově a Nelinka to určitě pak vše dožene s tou váhou. Hlavně, že je v pořádku. :wink: Včera na ultrazvuku vše ok?
Jinak já dnešek strávila s kamarádkou v pizzérii, výjimečně jsem neměla pizzu, ale lasagne.
Poslední dobou nic nestíhám a přitom nic nedělám.
Mějte se hezky a pěkný víkend, zítra se tu asi neukážu.
13. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Verčo,

tak pizzu jsem neměla dlouho a lasagne taky ne, ale mě víc chutnají domáci než v pizzerce. Tu pizzu bych si fakt dala :sunglasses:
Mi se chystále v sobotu na Hasištejn, tak snad nebude pršet. Ale předpověď tedy nic moc.
13. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
mně taky víc chutnají domácí lasagne, ale já jsem nikdy v restauraci nebo kupované neměla, tak jsem je chtěla vyzkoušet.
Jak bylo na Hasištejně? V CV nepršelo, tak doufám, že vám na výletě taky ne.
Dneska jsem byla s mamkou u kamarádky, tak jsme si daly vínečko.
Hezký zbytek víkendu. Pa, pa.
15. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo,

tak na Hasištejně jsme byli, bylo to tam pěkný, ale pěkně jsme tam vymrzli. Příšerně tam funělo a bylo tam 6 st. Navíc později odpoledne začalo poprchávat a valila se mlha.
16. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
na ultrazvuku sice všechno OK, Nelinka přibírá souměrně, takže tohle je v pořádku... ale hrozně rychle mi poskočilo CS, takže se musím šetřit, beru nějaký prášky a ve středu znovu kontrola. :slight_smile: Snad tam ještě nějaký ten týden vydrží :slight_smile: A viděla jsem krásný "kávový zrno" :dizzy_face:
17. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak to se koukej šetřit ať se Nelinka ještě aspoň chvíli dopéká. Ale to se to říká a ono to tak moc nejde s dítkem doma. No jo holčička jak vyšitá. Lucí a malé chcete dát jméno Nela nebo Nelly. Mi chtěli dřív dát Nelly po mé babičce, ale nějak se rozšířilo.
17. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějaký ten den jsem tu nebyla. Neměla jsem čas, náladu být na netu, a nebo nešel vůbec net.
Včera jsme byli opět v pizzérii, tak jsem si dala pizzu s mořskými plody, asi po 5 letech, a pak mě bolelo břicho. No, a taky jsme si dali růžové vínko, to bylo mňamózní.
Jituš, super, že jste si to na Hasištejně užili, jen to počasí by mohlo být lepší. Je konec května a vypadá to tam, jak kdyby byl březen. :angry:
Lucí, pro nezasvěcenou, jako jsem já. Co je to "kávové zrno"? Jak jsi dopadla na kontrole? Doufám, že jste obě v pořádku. :wink:
Jéé, a gratuluju, všimla jsem si, že jsi už od neděle na MD. :grinning:
20. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo já ti odpovím za Lucku, kávové zrono je na ultrazvuku pohlaví holčičky
20. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jitu, je to jak píšeš - člověk by se i šetřil, ale s dítkem to jde dost špatně... :slight_smile: Ale snažím se :wink:
Budeme mít jednoduše - Nela. :slight_smile: Měli jsme ji napsanou i s Lukym, to jich tu ještě tolik nebylo... teď je to hodně rozšířené, ale zůstaneme u toho :slight_smile: Nějak jsme už s manželem asi líní vymýšlet něco jiného, když už jsme 3 roky rozhodnutí pro Nelu :wink:
Verčo, přesně tak - kávové zrno je pohlaví u holčiček :slight_smile: A díky za gratulace k MD, v úterý odsouhlasili vrácení mateřské na loňskou úroveň, tak aspoň bude trochu víc peněz :wink:

Na kontrole vše při starém, čípek stále dost měkký, takže musím pokračovat v léčbě. Dr. by byl rád, abysme to ještě tak 1-2 týdny vydrželi, aby malá nemusela do Mostu :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek