• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Jituš, díky za info, alespoň budu zas chytřejší. :slight_smile:
Lucí, tak Ti přeju, aby jsi ještě chvíli vydržela v 2v1, aby Nelinka nemusela do Mostu.
Mě od pátku bolí hlava. :confounded: Včera jsme byli na procházce, když bylo tak krásně.
Hezkou neděli všem. :slight_smile:
23. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
snad alespoň nakukujete. Začala jsem chodit do práce, tak jsem dlouho ani nenakoukla.
Mějte se všichni moc fajn :wink: :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituško,

co to tam vidím v tom pase za krásné čísílko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moc ti gratuluju, ať jste oba s mimískem v pořádku a s prací se šetři...kdepak jsi nakonec něco sehnala ? :slight_smile:
28. kvě 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, věřím, že to s Nelinkou ještě chvilku dáte, jste holky šikovné :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, mocinky moc Ti gratuluju, koukám, že Tobě se velmi daří. :dizzy_face:
Já mám zas problém, jako před rokem - střevní potíže. Dneska jsem si volala k Dr. pro výsledky a prý mám vše v pořádku, tak nevím, proč to moje tělo tak protestuje. Ale průjem tedy zatím nemám. Taky jsem včera byla na zubním, a tam zatím vše v pořádku, Dr. z rentgenu nebyla moc moudrá, tak se uvidí za půl roku na další kontrole. A to jsem na něm byla 2x.
Dneska odjíždíme do Německa, zas na výlet. Vrátíme se v neděli.
Tak přeju všem hezký víkend.
28. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste tedy všímavé :dizzy_face: jsem nečekala tak rychlou reakci :sweat_smile: No jo hledala jsem práci a dřív než práce přišlo těhu.
U Míši to bylo skoro tak, můj táta si dělá srandu, že až budu jednou zase hledat práci, že to tak dopadne zase :confused: Ale to snad neee.
Holky až budete pokukovat po hadříkách na sebe v NewYorkru, tak mě tam možná potkáte :sunglasses: V práci to samozřejmě zatím neví, jinak bych tam nebyla.
Verčo co to máš zase za problémy a nemáš nějaké problémy v práci či co? Že by to bylo od nervíků?
28. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
téééda, co to tady vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jitu, velikánská gratulace, koukej se šetřit - je to super, že to přišlo takhle rychle - tfuj, tfuj, tfuj, ať je všechno v pořádku :dizzy_face:

Luci, vy už to máte s Nelinkou taky za pár - Nelinka je poslušná holčička, tak ještě nějaký ten den určitě vydrží u maminky :wink:

Veru, co to? Tak mě napadlo, jestli to není spíš stresem.
1. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, tak gratulka k obojímu :slight_smile: A ať jsi hlavně v pořádku a snáším to druhé těhu dobře :slight_smile:

Luci, no jo, nám se to krátí :slight_smile: Já doufám, že Nelča je opravdu poslušná holka a narodí se v půlce června, jak jsem si to naplánovala :grinning: Pája má posledních 14 dní v červnu dovolenou, tak by to bylo nejlepší... Ale já osobně si myslím, že stejně budu přenášet :grinning:
1. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ve stresu vůbec nejsem, Dr. říkal, že jsem možná něco snědla, co mým střevům nechutnalo. Výsledky dopadly dobře, jak už jsem psala. Ale probiotika mám ještě na 2 dny a v neděli jsem si už dala lívance se šlehačkou a taky zmrzlinu. Vím, že si zahrávám se zdravím, ale už jsem to stejné jídlo nemohla ani vidět. A ťuk, ťuk, ťuk, jsem v pořádku.
Jen nic od pondělí nestíhám, ani jsem ještě nestáhla fotky z výletu na net.
A to propršené počasí mě štve.
2. čer 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, a proč jsem vlastně dneska v rychlosti lezu.

Lucíííííííí, všechno nej... nej... nej... k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a ať vše dobře dopadne u porodu. Vy jste holky šikovné, vy to určitě zvládnete na 1 s * :dizzy_face:
Opatruj se.
2. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, děkuju moc :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo co to moje oči nevidí Jituuuuuš obrovitáááánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme byly s Aničkou v nemocnici,měla akutní bronchitidu,tak jí dávali inhalace a ATB :frowning2: Ale už jsme doma a je o 95% lepší :wink:
4. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačí, :frowning2: chudinka Anička. To je moc dobře, že už ja na tom mnohem líp.
Dneska mě vzbudila kamarádka mobilem, jestli s ní náhodou nechci jet do Německa na nákupy. Tak to byl fofr, jak jsem rychle vylítla z postele, protože jsem samozřejmě jet chtěla. Snídani jsem snědla ve výtahu. :grinning: Nakoupila jsem si nějaké mňamky a drogerii. Pokud někdo máte v plánu jet do Marienbergu, tak je uzavřená silnice, dělají nový asfalt - jen jednu stranu. Zpáteční cesta je už ok.
Hezký zbytek víkendu.
5. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jak se všechny máte?
Já tenhle týden nějak nic nestíhám, ani v práci, ani po ní. Jinak se mám fajn. Včera jsme byli v Quarantě, kvůli domluvě na výlet o víkendu - na Muzejní noc do Prahy. Bude nás tentokrát víc. V pizzérii jsem si dala jen topinku a ledovou tříšť, oboje bylo mňam. Moc lidí tam nebylo, když je venku tak krásně. No, až moc vedro. A zítra má být až 36 stupňů. To asi půjdu do práce v plavkách. :grinning:
Všem přeju hezký zbytek týdne.
10. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Verčo,

já jsem skoro pořád do večera v práci. Naštěstí je tam klimoška, tak ani nemám potuchy jaký je přes den hic. Zítra jedeme na víkend na chatu, tam bude trošku příjemněji. Příští týden mám jen jeden den volna, jinak do večera v práci. Se moc netěším. Verčo si často dáváš něco dobrého venku, taky bych si dala. Si nepamatuji, kdy jsme byli někde na dlabanci.
Přeji hezký víkend
11. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš,
my v práci nemáme klimošku, jen kancelářský větrák a průvan, když otevřeme okna a dveře. :grinning: A z 31 je za chvíli 27 stupňů. Ale už se dneska ochladilo. Byla jsem s rodiči na Nechranicích, mamka blázen do té vody vlezla. A pak jsme byli na chalupě.
Včera v DM Ti to moc slušelo. Jen se omlouvám, že jsem Tě neviděla, já jsem fakt slepá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Muzejní noc byla krásná, jsem vždycky toužila se projít v noci po Staré Praze. :dizzy_face:
Na dlabanec jsme chodili jednou měsíčně a teď chodíme nějak častěji, to máš pravdu. Asi to je i tím, že máme všichni z práce stravenky. :sweat_smile:
Tak ať Ti to v práci utíká a užiješ si ten jeden den volna.
13. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem přeju krásný víkend, i když dneska je počasí nic moc. Já budu zítra šůrovat a vařit.
Jsem dneska málem zaspala do práce, kdyby mě táta nepřišel vzbudit. Vůbec nevím o tom, že by mi zvonil budík a že bych ho vypínala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :slight_smile:

Jsem tu abych nahlásila jednu novinku!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes ráno mi přišla tato SMS :dizzy_face:

AHOJ, JMENUJI SE NELINKA D. A NA SVĚT JSEM PŘIŠLA VČERA VE 22.35h. JSEM PRCEK, MĚŘÍM 47CM A VÁŽÍM 2750g. OBĚ JSME S MAMKOU V POŘÁDKU.

Lucinko a Nelinko, ještě jednou moooc gratulujeme, jste šikulky, že jste to zvládly a těšíme se na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko obrovitáááááánská gratulace k Nelince,hlavně hodně zdravíčka a mlíčka a ať jste moooc spokojený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, Lucí, to je krásná novinka, moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka, zdravíčka a ať jste moc šťastná rodinka. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, všechny zdravim :slight_smile:
a hlavně Lucí, tobě moooc gratuluju :dizzy_face:
a Nelince vše nej do krásného, šťastného a dlouhého života :dizzy_face:
papapa
20. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlavně Lucince moooc gratulací. Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkujeme všem za gratulace, fotky dodám, hned jak bude chvilka času je někde najít :grinning: Nevím, kam je manžel uložil a děti se za chvíli vzbudí, tak nemám čas je hledat :wink:
23. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem přidala nějaké fotky :slight_smile:
29. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucí, gratuluju k nádherné princezně, ať vám dělá jenom radost :slight_smile: :wink:
30. čer 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, děkujeme :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leniiiii (vilo) :dizzy_face: no koukám jen tak do profilu a co nezjistím :dizzy_face: Moc gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
28. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilo veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni také se přidávám ke gratulaci. Já tě když jsi nakupovala fakt málem nepoznala :grinning: :grinning: :astonished:
7. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 tý jo,ty už jsi v polovině,to to letí,tak ať je všechno v pořádku :dizzy_face: A už víte co to bude?? :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek