• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@vrtule83 Jituš, a Ty ještě pořád chodíš do práce? :slight_smile: Minule jsem tam byla nakoupit, tak jsem si na Tebe vzpomněla :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, moc gratuluji. To je krásná zprávička. :dizzy_face:
Jituš, Tobě to tedy taky utíká, dávej na sebe pozor. :slight_smile:
Měla jsem dovolenou - rodinnou sešlost, bylo to super, sešlo se nás přes 20. Měla jsem jen 3 dny volna, tak to rychle uteklo. Za 14 dní budu mít velkou dovolenou, tak se už těším.
11. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
jo jo utíká to šíleně, už mám slušného pupajzníka. Do práce ještě chodím, ale už jen poslední 3 šichty a jdu na rizikovku. V práci jsem chtěla vydržet do konce září, ale mrňousovi se to nelíbí. Byla jsem teď na velkém UTZ a mrňous je hlavičkou nacpanej moc dole a musím se šetřit. Jinak stále nevíme co to bude, má natažený pupečník mezi nožičkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: = celá Michalka, ta byla to samý.
13. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době nakouknu a taková novina...Vilo, veliká gratulace :wink:
Jitu, gratulka k párečku...krásně vám to vyšlo :dizzy_face:
19. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukajda Luci, ale Ty jsi měl moc mile překvapila :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: To je krásný údaj v Tvém pase :dizzy_face:
@vrtule83 Jituš, ani jsem si nevšimla, že čekáte chlapečka :slight_smile: Moc gratuluju :slight_smile:
19. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukajda čau kočko, huž jste doma :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: .....koukám, že je zatím vše jak má, to jsem mooooooooooc ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@vrtule83 ahoj Jíťo, ale že ty máš dobrý vkus na chlapecká jména :dizzy_face: , přeji, aby jste byli oba s chlapečkem v pořádku :dizzy_face:

@lucianka co Nelinka, má neštovice nebo to byl planý poplach :confused:

19. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek Jitu, Dr. si myslí, že je nemá, ale jistá si tím 100% není. Prý se to ukáže až časem, jestli je ještě někdy dostane nebo ne. Ono tím, že je kojená a já je měla, tak by měla mít protilátky... ale měl je Lukášek, takže s ním byla v denodenním kontaktu... prý jestli to jsou neštovice, tak má nějaký "lingvidní" nebo takový nějaký divoký slovo :grinning: že má jen takový hodně slaboučký průběh :slight_smile:
takže vlastně nevím nic. :frowning2:
Přidávám fotku Lukyho s neštovicema - byl to děs, měl je všude... mraky ve vlasech, v puse, na chodidlech, teploty... :frowning2: Děs. Takže pokud je teď Nelinka měla, byla bych jen ráda :slight_smile:
19. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianka Luci, teda chudák Lukášek, ten je víc tečkovanej jak beruška...přeju, aby je Nelinka už teď prodělala s tím slabým průběhem...a Lukášek už je OK :confused:
nás neštovice budou čekat 100% ve školce, už se ohromě těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co jinak, jak zvládáš dva raubíře..dá se to :sweat_smile: ...hoď nějaký info, ať holky vědí do čeho šly :grinning:
19. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek No jo, Jituš, Luky si to fakt "vyžral" :frowning2: Teď už je ok, co se týče neštovic, ale zase nás celou rodinu zachvátilo nějaký nastydnutí nebo co, takže má teploty, opět chycený uši a rýmu :frowning2: Já jsem taky KO, včera jsem měla horečku a dneska jsem jak mátoha :grinning:
No, dva raubíře... ona je Nelinka fakt zlatá, takže si to dvojmateřství užívám :slight_smile: Mnohem víc vnímám její pokroky atd. než u Lukáška... Lukášek ty první 3 měsíce probrečel, takže to byla docela krize. Nelinka taky brečí, hlavně když se jí chce spát, ale jinak je to úplně o něčem jiném. Obě moje děti mají prostě problémy se spaním doma, takže Nelča brečí většinou, když je unavená a nemůže usnout :wink: Ale narozdíl od Lukáška ona usne i doma - to Luky prostě neusnul, ani kdybych dělala bůhví co :frowning2:
Taky při tom druhém člověk (nebo aspoň já) to tak neřeší :grinning: S Lukáškem jsem se furt bála, že si zvykne na houpání, abych ho nemusela uspávat atd... teď je mi to jedno. Protože ty děti rostou tak strašně rychle... takže vím, že každý období jednou skončí a bude to rychleji, než bych si sama přála :grinning:
Takže za mě osobně - mít dvě děti je fakt nádhera, štěstí a já nevím co ještě :grinning: Tak, a přijdu si to sem přečíst za rok, za dva, až mi oba budou přerůstat přes hlavu a půjde mi z nich hlava kolem :grinning:
19. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já se neodvažovala si to do pasu dát dřív než budu mít po NT screeningu, na tom jsem byla dneska a strááášně se mi ulevilo.
Jejda, neštovice - chudinka Lukášek, to si chuděrka teda "užívá". Tádík je očkovanej, takže doufám, že se mu v budoucnu vyhnou. Mám pocit, že teď jsou neštovice snad opravdu všude.

19. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianka já si dělala zrovna když mi od tebe přišla zpráva o narození Nelinky, takže jsem nevěděla nad čím mám bulet dřív:o))))
19. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek kočko, máš na FB menší román:o))))
19. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukajda huž jsem ti odepsala :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianka taky jsem slyšlea od druhomaminek, že je to prostě jiný, pohodový, nestresující, neřešíš prkotiny...je to fajn...užívej si to jak jen můžeš a přeji celé rodince zdravíčko :dizzy_face:

já jsem teď na tom byla taky na hovňajz, alergie, zuby, alergie a opět alergie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukajda Luci, tak to je hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@andilek Jitu, tak snad bude brzy dobře :slight_smile: Hele, a doufám, že jsem Tě tím trošku navnadila do druhého :grinning: Ať má Ondrášek brzy brášku nebo sestřičku :dizzy_face:
19. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, opět nakukuju a takových novinek, tak to vezmu postupně.
Jituš, gratuluju k Ondráškovi, taky je to jedno z mých oblíbených jmen. :slight_smile: Co Michalka? Jak se má, je zdravá?
Luk, konečně jsi se dočkala, moc gratuluju, je to úžasná novinka. Hlavně, aby vše probíhalo dobře a byla jsi moc šťastná.
Lucí, tedy ty fotky mi vyrazily dech, Lukášek je hrozně potečkovanej. Snad to nejhorší období neštovic máte za sebou. Super, že Nelinka je v pořádku, i když vás všechny trápí nachlazení.
Jituš - Andí, tak ať je zas brzy dobře a zuby Tě netrápí. S tou alergií to bude asi chvíli horší.
Dávejte na sebe všechny pozor.
19. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek ahojky,já tě dneska fakt nepoznala,ještě,že jsi se ozvala :grinning: Kubík má období,kdy by pořád k někomu chodil na návštěvy,docela často chodí k sousedům,ty mají o rok stašího chlapečka,tak si spolu hrají,no a tenhle týden byli pryč a Kubík z toho byl nešťastnej,že nemůže na návštěvu,tak pořád otravuje ať jdeme k někomu na návštěvu :grinning: tak mu dokola doma vysvětluju,že většina mých známých chodí do práce a že jejich děti jsou na prázdninách,tak je z toho nešŤastnej :wink:

@andilek s těma neštovicema,tak u Kubíka ve školce už byli a i když chodil pořád,tak je nechytil :wink:

@lukajda moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já si užívám,Anička je zlatíčko a Kubík si s ní už začíná hrát,takže když třeba zrovna něco musím dělat,tak jí zabaví :wink:
19. srp 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianka uvidíme, uvidíme :sweat_smile:

@v.ctyrlistek zuby už jsou Ok, ale ta lergie zas.aná, pardon :sweat_smile:

@kackap no já vim, vypadala jsem jak strašidlo do zelí, valsy do culíku, nějak se mi pořád mastí a nechce se mi to mejt :sweat_smile: , voda nám teda teče, ještě nám ji neodpojili :sweat_smile: :sweat_smile: , Kubík byl srandovní, ale vyrazil mi dech, až jsem ho zapomněla pochválit, jak mu to jde krásně na kole :dizzy_face: , je to šikula :dizzy_face: :dizzy_face:
A Anička vypadala jak andílek, prostě spokojené dítko :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek Ale jdi ty,vypadala jsi dobře,já jen,že kdyby jsi mě nezastavila,tak bych si fakt nevšimla,nějak mi neslouží paměť :grinning: Na kole jezdí teprve týden,2x byl s přídavnýma kolečkama,ale na tom se bál,tak jsem je sundala a najednou jezdil jak drak :slight_smile: Anička je zlatíčko,krásně spinká,je hodňoučká--no nemůžu si stěžovat :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem dostala šok, když jsem sem koukla, vy jste se rozepsali. :dizzy_face:
Lucí Luk. moc moc veliká gratulace k těhulkování, ať jde vše bez problémů až do konce. :slight_smile: :wink:
Holky vy jak básníte, jak je dvojmateřství úžasný. já mám hrůzu z toho, že bude malej uřvanej jak Miška.
Jituš jméno si vybral tatínek a nějak jsem ho zatím schválila, takže dobrý vkus má on. :grinning:
20. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sháním pár věcí do výbavy pro mimčo, tak kdyby jste o někom věděli ozvěte se. Potřebuji přebalovací podložku 80x70cm, polohovací lehátko a kočár. :wink:
23. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočár už mám vybranej, tak kdyby někdo ze známých prodával x-landera xa, tak mi písněte. :wink:
25. srp 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 mám na prodej autosedačku,tak kdyby jsi chtěla :wink:
26. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, máš ode mě e-mail. Kamarádka prodává x-landera xa, rok 2007, je k tomu i autosedačka, nebo vajíčko. V e-mailu máš kontakt na tu kamarádku. Já zítra odjíždím na dovolenou, tak nebudu na netu. Mějte se tu hezky. Pa
26. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Kačko dík, ale možná budu mít i dvě, tak budu asi taky prodávat.
26. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v.ctyrlistek Verčo užij si dovolenou :wink: :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,

holky a dámy, mám takovou prosbu. Máma začla dělat u společnosti vorwerk a moc by do začátku potřebovala nějáké předváděčky než se do toho dostane. Moc by ji pomohlo, kdyby jste byla některá ochotná si ji vyslechnout - jedná se o předváděčku vysavače vorwerk. Předváděčka trvá asi hodinu a půl, když doporučíte dále nějáké 2lidi tak dostanete myslím i dárek.
Najde se tu někdo tak ochotný a vyslechne si ji?? Pokud ano napište mi prosím IP.
4. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, děkuju, dovolená byla super, užila jsem si ji, ani nám nepršelo, jen dva dny foukal vítr, z toho jsem ten jeden strávila na celodenním výletě. Bylo ale teploučko. Zato zítra už musím do práce a to nevím, co mě tam čeká. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v práci jsem to přežila. Sice jsem se až do dnešního dne nezastavila, ale bylo to fajn. Ještě, že jsme v práci taková super parta.
Jituš, co budoucí Ondrášek, je hodný u maminky v bříšku?
Holky, děti vám nemarodí? Pořád slyším, jak je někdo nemocný, ať už dospělák nebo dítě.
A jak se všechny máte, co děláte?
Mám v plánu jet s kamarádkou na Moravu, ale ještě nevím kdy. Musíme vybrat nějaký pěkný datum, aby bylo ještě teploučko.
Taky máme v plánu spáchat srazík se základkou, tak se domlouvá nějaký pevný datum, atd.. Mám toho hodně, ale přesný datum nikde.
Včera bylo krásně, jsem byla na procházce a ještě teď mě bolí nohy.
Mějte se pohádkově.
13. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

ráda se k Vám přidám, pocházím z Jirkova, teď už 5 rokem bydlím v Nezabylicích u Chomutova. Máme s přítelem skoro 4 měsíční holčičku Natálku :slight_smile:
14. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek