Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
kackap
1. zář 2007
Eleanor,Kubík dostane tříkolku a nějaké blbosti do vany a co dají příbuzní netuším. 😉
eleanor911
2. zář 2007
ahoj holky 🙂 tak Hrádek nic moc 😞 už se těším na pouť a hornickej den v Mostě 😃 jedete někdo??

kackap takže bude drandit silnice 🙂 to máš dobrý,když se tě všichni neptají,co mají koupit 😃

Pitr,tak jak je?,Už lépe?Nestihla jsem ani odepsat,jak jsme pospíchali :-N můžeme se někdy příští týden stavit,ať podrbeme???
vrtule83
3. zář 2007
ahojky jakpak se máte? Eli pouť bude určo lepší.
Miška byla zase celá osypaná, na 100% jí vadí Lovela. Aspoň už víme po čem to je. O víkendu začala brát hračky a tahá deku, za kterou se schovává. Jakmile ji upravím má ji za chvilku zas přes obličej.
Byli jsme na kontrole s kyčlema a není to dobrý. Mě štve že dr. k tomu nic neřekne, kdybych se nezeptala tak ani nevím jestli se to zlepšilo nebo ne, je to tam jak na běžícím páse. Lidi s mimčama čekali až na chodbě u vítahů, děs.
len.tilkaautor
4. zář 2007
Ahoj holky! Jsem ted zjistila, ze tu mam v profilu pod timhle nickem stalej jeste "snazilka" 😃 Na to nevypadam - s tim balonem co nosim pod trickem, co? 😃 😃 😃 Tak jsem to hned musela opravit.
Jsem Vas jen chtela pozdravit. 😉
kackap
4. zář 2007
Len.tilko tak to ti moc a moc gratuluju 🙂 ,to už máš za chvilku co?My jsme dneska oslavili Kubíkovo první narozeniny a tak jsem vzpomínala jaké to bylo loni v tuhle dobu
eleanor911
6. zář 2007
Přejeme Kubíkovi dodatečně vše nej nej k 1. narozeninám x-)

Luci to je an čase,že si s tím něco udělala 😃 to si mohla pár dní počkat a dát tam 1d 😃 máš termín zítra viď,pokud si dobře pamatuju 😉

Jituš no vidíš,jak je malá šikovná 😃 takže už vám začne baf baf 🙂 ty kyčle jsme měli taky tak na rychlo :-| ale mi toměli naštěstí v pořádku,tak enporadím,ale vím,že říkali dát 2plínky mezi nohy,aby je měla od sebe a pak jsou nějaké kalhotky na to... :-S
vrtule83
6. zář 2007
Ahojky holky nechtěla byste některá malé zvířátko, máme mláďata gekončíků. Jsou fakt nenáročný, jen nakrmit a občas uklidit.
eleanor911
7. zář 2007
Jituš a co to je? to jsem nikdy neslyšela :-N 😃 😃 ale nedělej si naději,žádný zvířátko už doma nechci 😃 😃 :-p
vrtule83
8. zář 2007
eli fotka je v albíčku abys měla představu jak to vypadá :-p , škoda že další zvířátko nechceš to už jich máte tolik 😃 ?
m.ajka
11. zář 2007
a co takhle maminka z Klášterce by tu nebyla??
dablice1983
12. zář 2007
kackap ahoj katko schání tě mamka prý u tebe byla a nebyla jsi včera doma a na tel jí taky neodpovídáš pa tak se jí ozvy

Jinak holky vám přeju at mimískove pěkně rostou 🙂
eleanor911
12. zář 2007
ahoj kočky 🙂

Jituš teda jsem se lekla,tak tohle už vůbec nechci 😃 bych se na to bála šáhnout 😃
tak zítra a asi v neděli jdeme na pouť :-d už se těším 😃 jinak Luky už má nový pokojíček 🙂 teda jen nábytek,pokojíček bude až na Vánoce 😃 takže má veeelkooou postel x-) v+ětší než já 😃

nejede někdo v pátek do Mostu na hornický den????? =-)

m.ajko vítám tě 🙂 z Klášterce tu někdo určitě je 😉

a jak pokračují naše těhulky????
pitrs
13. zář 2007
Ahoj Holky 🙂

No teda Jituš, to bych teda taky nechtěla hrozně se toho bojím 🙂

Ahoj El, no tak foť foť ať se můžu kochat jaký to Lukša má 😉A co vy jste ok??Koukejte se brzy ozvat!!
eleanor911
13. zář 2007
Ahoj Pitrs,tak se přijeďte podívat 😃 jinak je u nás vše ok,byla jsem an tom srazíku s holkama a super 🙂 akorát teď máme větší výdaje 😃,můj výlet,pouť,hornickej den,pokojík... :-N ještě se chystáme na ložnici,zatím jen postel a skříň,se těšííím až se pořádně vyspím 😃 😃

a co vy??Už se Haničce ve školce líbí? a jak se cítíš???už je to s únavou lepší?? už máš za sebou 3 měsíce viď 🙂 to letí jak blázen 😃 za chvíli se půjdu podívat na mimi x-) x-) 😃
pitrs
13. zář 2007
Ahoj Leni, no nějak pořád není čas aby jsme se sešly co?? 😃 Jéé no s tím pokojíkem je to super, my na to teď taky vlítneme aby jsme to do porodu stihly 😃 Ne ne vůbec se jí tam nelíbí.O víkendu z toho měla vysoké horečky, mluvila ze spaní, že nechce chodit do školky a pak se strachy ze spaní počůrala 😢 Dostala pak rýmu a kašel, takže marodíme.Byla jsem se ptát na radu u dr. a ta říkala že když to takhle probíhá ať to nelámu přes koleno a do tý školky jí nedávám, ať to zkusíme třeba za půl roku a nebo až jí budou 4.Možná to naposledy zkusíme, má nastoupit kamarádky holčička, tak jestli se to třeba nezmění a jestli ne, tak tam chodit nebude aby z toho neměla nějaký stres, tak uvidíme. 🙂

Jo jo už jsem to zvěřejnila i tady a prdím na všechny :-p Jo jo letí to, mimísek krásně roste a zatím je vše ok, za 14 dní jdu na AFP, tak se trochu bojím, ale snad vše bude v pořádku 🙂
vrtule83
13. zář 2007
Ahojky pitrs, moc gratuluji. Ať tě doma šetří a jsou na tebe hodní 😃 A určo budou všechna vyšetření v pořádku vůbec se neboj, na jaře k Haničce přibyde krásný čiperný miminko.
pitrs
13. zář 2007
Ahoj Jituš, děkujiiiiiii moc x-) A co Michalka jak roste, jako z vody viď?? x-)
vrtule83
14. zář 2007
Ahoj pitrs, jo jo jako z vody. Už se pěkně pronese, už to není to téměř nepohyblivé miminko 😃
lenca75
16. zář 2007
Ahoj holky chomutovandy a všechny které tu jsou,jsem tady nová,takže něco o mě.Mám dvě holky,8 let Léňu a 17 měsíců Nelinku.Bydlím na Zahradní v Chomutově.Mám takový pocit,že tady jednu z vás znám....dablice1983.Mě určitě na 100% znáš taky. 😃
dablice1983
16. zář 2007
lenca75
ahoj asi ju sejdem se a pokecame jinak máš pěkné fotky 😉
lenca75
16. zář 2007
dablice ne asi,ale určitě,potkala jsem tě s kočárkem,ale nebyla jsem si jistá jestli to mimčo co vozíš je tvoje 🙂.Taky ti moc moc gratuluju a dej sem taky pár fotek ať vidím jaký máš miminko. 😉
dablice1983
16. zář 2007
lenca75 a kde jsme se potkali jinak promin ale jsem fotky dávat nebudu když tak pošlu na tvůj email jinak to mimi je moje
dablice1983
16. zář 2007
lenca75
🙂 a kde presne na zahradni bydlis
lenca75
16. zář 2007
nad školou 🙂
dablice1983
16. zář 2007
lenca75 to je hned za výměníkem tam bydlí i lazarčíkovi ale nevím číslo vchodu tak se přihlaš
lenca75
16. zář 2007
číslo vchodu je 5198 a to příjmení mi nic neříká.Jmenuješ se Lucka viď? 🙂
kristynaw
16. zář 2007
holky,bacha na to,takovyhle informace byste si meli vymenovat pres IP, protoze ted u lenci vsichni vi mesto a adresu...uz se tu stalo par neprijemnosti😞

ahoj dablice jak se vede,co malej?
lenca75
16. zář 2007
díky za upozornění,to jsem nevěděla 😞 .jinak ahoj 🙂
dablice1983
16. zář 2007
lenca75 ok jsem lucie jo máš to poslané
kristynaw ahojky jo vede se výborně a co ty
kristynaw
16. zář 2007
bude to v pohode,ale pro priste 😉