• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Eleanor,Kubík dostane tříkolku a nějaké blbosti do vany a co dají příbuzní netuším. :wink:
1. zář 2007 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak Hrádek nic moc :frowning2: už se těším na pouť a hornickej den v Mostě :grinning: jedete někdo??

kackap takže bude drandit silnice :slight_smile: to máš dobrý,když se tě všichni neptají,co mají koupit :grinning:

Pitr,tak jak je?,Už lépe?Nestihla jsem ani odepsat,jak jsme pospíchali :sweat_smile: můžeme se někdy příští týden stavit,ať podrbeme???
3. zář 2007 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jakpak se máte? Eli pouť bude určo lepší.
Miška byla zase celá osypaná, na 100% jí vadí Lovela. Aspoň už víme po čem to je. O víkendu začala brát hračky a tahá deku, za kterou se schovává. Jakmile ji upravím má ji za chvilku zas přes obličej.
Byli jsme na kontrole s kyčlema a není to dobrý. Mě štve že dr. k tomu nic neřekne, kdybych se nezeptala tak ani nevím jestli se to zlepšilo nebo ne, je to tam jak na běžícím páse. Lidi s mimčama čekali až na chodbě u vítahů, děs.
3. zář 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Jsem ted zjistila, ze tu mam v profilu pod timhle nickem stalej jeste "snazilka" :grinning: Na to nevypadam - s tim balonem co nosim pod trickem, co? :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem to hned musela opravit.
Jsem Vas jen chtela pozdravit. :wink:
4. zář 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len.tilko tak to ti moc a moc gratuluju :slight_smile: ,to už máš za chvilku co?My jsme dneska oslavili Kubíkovo první narozeniny a tak jsem vzpomínala jaké to bylo loni v tuhle dobu
4. zář 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Kubíkovi dodatečně vše nej nej k 1. narozeninám :dizzy_face:

Luci to je an čase,že si s tím něco udělala :grinning: to si mohla pár dní počkat a dát tam 1d :grinning: máš termín zítra viď,pokud si dobře pamatuju :wink:

Jituš no vidíš,jak je malá šikovná :grinning: takže už vám začne baf baf :slight_smile: ty kyčle jsme měli taky tak na rychlo :unamused: ale mi toměli naštěstí v pořádku,tak enporadím,ale vím,že říkali dát 2plínky mezi nohy,aby je měla od sebe a pak jsou nějaké kalhotky na to... :confounded:
6. zář 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nechtěla byste některá malé zvířátko, máme mláďata gekončíků. Jsou fakt nenáročný, jen nakrmit a občas uklidit.
6. zář 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš a co to je? to jsem nikdy neslyšela :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale nedělej si naději,žádný zvířátko už doma nechci :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2007 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli fotka je v albíčku abys měla představu jak to vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , škoda že další zvířátko nechceš to už jich máte tolik :grinning: ?
8. zář 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co takhle maminka z Klášterce by tu nebyla??
11. zář 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap ahoj katko schání tě mamka prý u tebe byla a nebyla jsi včera doma a na tel jí taky neodpovídáš pa tak se jí ozvy

Jinak holky vám přeju at mimískove pěkně rostou :slight_smile:
12. zář 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

Jituš teda jsem se lekla,tak tohle už vůbec nechci :grinning: bych se na to bála šáhnout :grinning:
tak zítra a asi v neděli jdeme na pouť :-d už se těším :grinning: jinak Luky už má nový pokojíček :slight_smile: teda jen nábytek,pokojíček bude až na Vánoce :grinning: takže má veeelkooou postel :dizzy_face: v+ětší než já :grinning:

nejede někdo v pátek do Mostu na hornický den????? :confused:

m.ajko vítám tě :slight_smile: z Klášterce tu někdo určitě je :wink:

a jak pokračují naše těhulky????
13. zář 2007 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :slight_smile:

No teda Jituš, to bych teda taky nechtěla hrozně se toho bojím :slight_smile:

Ahoj El, no tak foť foť ať se můžu kochat jaký to Lukša má :wink:A co vy jste ok??Koukejte se brzy ozvat!!
13. zář 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pitrs,tak se přijeďte podívat :grinning: jinak je u nás vše ok,byla jsem an tom srazíku s holkama a super :slight_smile: akorát teď máme větší výdaje :grinning:,můj výlet,pouť,hornickej den,pokojík... :sweat_smile: ještě se chystáme na ložnici,zatím jen postel a skříň,se těšííím až se pořádně vyspím :grinning: :grinning:

a co vy??Už se Haničce ve školce líbí? a jak se cítíš???už je to s únavou lepší?? už máš za sebou 3 měsíce viď :slight_smile: to letí jak blázen :grinning: za chvíli se půjdu podívat na mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
13. zář 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, no nějak pořád není čas aby jsme se sešly co?? :grinning: Jéé no s tím pokojíkem je to super, my na to teď taky vlítneme aby jsme to do porodu stihly :grinning: Ne ne vůbec se jí tam nelíbí.O víkendu z toho měla vysoké horečky, mluvila ze spaní, že nechce chodit do školky a pak se strachy ze spaní počůrala :cry: Dostala pak rýmu a kašel, takže marodíme.Byla jsem se ptát na radu u dr. a ta říkala že když to takhle probíhá ať to nelámu přes koleno a do tý školky jí nedávám, ať to zkusíme třeba za půl roku a nebo až jí budou 4.Možná to naposledy zkusíme, má nastoupit kamarádky holčička, tak jestli se to třeba nezmění a jestli ne, tak tam chodit nebude aby z toho neměla nějaký stres, tak uvidíme. :slight_smile:

Jo jo už jsem to zvěřejnila i tady a prdím na všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo jo letí to, mimísek krásně roste a zatím je vše ok, za 14 dní jdu na AFP, tak se trochu bojím, ale snad vše bude v pořádku :slight_smile:
13. zář 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pitrs, moc gratuluji. Ať tě doma šetří a jsou na tebe hodní :grinning: A určo budou všechna vyšetření v pořádku vůbec se neboj, na jaře k Haničce přibyde krásný čiperný miminko.
13. zář 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, děkujiiiiiii moc :dizzy_face: A co Michalka jak roste, jako z vody viď?? :dizzy_face:
13. zář 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pitrs, jo jo jako z vody. Už se pěkně pronese, už to není to téměř nepohyblivé miminko :grinning:
14. zář 2007 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chomutovandy a všechny které tu jsou,jsem tady nová,takže něco o mě.Mám dvě holky,8 let Léňu a 17 měsíců Nelinku.Bydlím na Zahradní v Chomutově.Mám takový pocit,že tady jednu z vás znám....dablice1983.Mě určitě na 100% znáš taky. :grinning:
16. zář 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenca75
ahoj asi ju sejdem se a pokecame jinak máš pěkné fotky :wink:
16. zář 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dablice ne asi,ale určitě,potkala jsem tě s kočárkem,ale nebyla jsem si jistá jestli to mimčo co vozíš je tvoje :slight_smile:.Taky ti moc moc gratuluju a dej sem taky pár fotek ať vidím jaký máš miminko. :wink:
16. zář 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenca75 a kde jsme se potkali jinak promin ale jsem fotky dávat nebudu když tak pošlu na tvůj email jinak to mimi je moje
16. zář 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenca75
:slight_smile: a kde presne na zahradni bydlis
16. zář 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad školou :slight_smile:
16. zář 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenca75 to je hned za výměníkem tam bydlí i lazarčíkovi ale nevím číslo vchodu tak se přihlaš
16. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
číslo vchodu je 5198 a to příjmení mi nic neříká.Jmenuješ se Lucka viď? :slight_smile:
16. zář 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,bacha na to,takovyhle informace byste si meli vymenovat pres IP, protoze ted u lenci vsichni vi mesto a adresu...uz se tu stalo par neprijemnosti:frowning2:

ahoj dablice jak se vede,co malej?
16. zář 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za upozornění,to jsem nevěděla :frowning2: .jinak ahoj :slight_smile:
16. zář 2007 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenca75 ok jsem lucie jo máš to poslané
kristynaw ahojky jo vede se výborně a co ty
16. zář 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude to v pohode,ale pro priste :wink:
16. zář 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek