• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@xxx.klarka ahojky,tak jak dopadli kyčličky? :slight_smile:

@v.ctyrlistek u nás byl nemocnej tatínek,teď jsem trochu chcíplá já,ale dětičky zatím ťuk ťuk :slight_smile:
14. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap zdravíčko, dobře :slight_smile: Konečně poslední kontrola a už máme pokoj :slight_smile:
14. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to je dobře :slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap To ano, měli jsme to dobré už v porodnici, takže jsem nepochybovala. :slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v.ctyrlistek Ahojky Verčo, Ondrášek nezlobí. Pěktě v tom svém bytečku řádí. To víš, že se nám bacili nevyhli, já minulý týden a teď marodí Miška, to do školky chodila dlouho tedy.
@xxx.klarka Vítej tu, ale obávám se, že to tu moc nežije. Já jsem byla také Jirkovská, ale je to asi velké město vůbec mi nikoho nepřipomínáš. Tvoje malá byla pěkný cvalík, když se narodila. Jinak je krásná.
Holky tak nakonec jsme koupili nový kočárek, jsme z něj nadšení, tak doufám, že to v zimě vydrží. Míša se stále na brášku těší a denně o něm mluví a dostává pusinky. Jsem zvědavá jestli jí to vydrží alespoň chvilku až se narodí.
Nevíte někdo jak to bude s tím porodným? Něco vím, ale nevím jestli už odklepli od kdy.
14. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 ahojky, děkuji, koukám že to tu je nějáké mrtvé. My jsme bydleli na generála svobody. Ano, malá byla velká, ale ani mi to tak nepřišlo. Teď už je z ní kus ženské, zítra zrovna jdeme na píchání naušniček tak z toho mám celkem hrůzu a nemůžu nějak usnout. To je fajn, a jaký jste kupovali kočárek?? Nám zrovna včera přišli golfáče, objednali jsme předčasně k Vánocům - babička platila :slight_smile: Tak přemýšlím zda ho už nepoužívat když někam pojedeme. Náš kočárek je suprový, ale bohužel moc velký a když jedu někam sama, tak nemám šanci ho sama dát do kufru :frowning2: S tím porodným nevím, vím jen že od dubna myslím bude změna RP pro nové maminky a od července pro stávající myslím.
14. zář 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 Koukám že se znáte s Radkou a Tadeáškem.
14. zář 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka My jsme Aničce nechali naušníčky nastřelit a myslím,že je to lepší než to nechat píchnout :wink:
15. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Já jsem zase radši pro to píchnutí. No uvidíme.
15. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka a kde si to necháte píchnout??
15. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka To víš že se znám s Raduš a Tádíkem. Dokonce i děcka chodí spolu do školky. Vy se znáte asi z Nezabylic?
Koupili jsme trojkolku od chicca, měli teď výprodej. Jinak jsme chtěli x-landera, ale ten nový nás v obchodě zklamal.
Vy máte asi nějakou klasiku, když je tak velký a těžký. Já nevím, ale není Natálka na golfáče ještě malá?
Mi ouška taky nechávali píchnout normálně u dr., krve bylo dost, naštěstí to nehnisalo, ale dost si na to stěžují.
15. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Byli jsme na březenecké u dr. Řezníčkové, nesehnala jsem nikoho kdo by to ještě dělal. :slight_smile: Máme to za sebou, malá to zvládla suprově, dokonce plakala méně než na posledních 2 poradnách. :slight_smile: Chvilku vzlykala a pak usnula :slight_smile: Teď už se tlemí a podívá. :slight_smile:

@vrtule83 Ano ano z Nezabylic. Já vím že je ještě malá na golfky, říkám kdyby jsme někam jeli, což jedeme tak jednou za měsíc že bereme sebou kočárek. My máme orlando alu, je to ten s vložnou taškou, a je moc těžký, má 15kg a já ho sama do auta nenacpu.
Mi měli jen trošku krve, teď se spíše bojím aby si za ně netahala. A snad to nebude moc hnisat. :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ouška budou v pohodě, jestli máš framykoin, tak to občas namaž.
15. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 vím, doktorka mi ho napsala a říkala mi to.
15. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka u nás je píchá sestra na gyndě :wink: tak hlavně,že to malá zvládla,hlavně promazávat tím framykoinem :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap každej říká něco jiného, tak nevím, jeden říká framykoinem ne, že lihem potírat a další zase že framykoinem :pensive: :pensive:
15. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@xxx.klarka - vítej mezi námi. Jsem ráda, že kyčličky dopadly dobře. Souhlasím s Jituš, že malá je krásná, povedla se vám. :dizzy_face:
Ráda čtu, že dnešní propichování oušek dopadlo na jedničku. A Natálka moc neplakala.
@kackap - brzy se uzdrav, teď hodně řádí nemoci. Podzim se nezadržitelně blíží.
@vrtule83 - taky se brzy uzdrav. Jak je to s porodným, to nevím. Vždyť víš, tohle jde mimo mě. Gratuluju k nové koupi kočárku.
Já osobně si myslím, že framykoin se používá, když už ty ouška hnisají a líh, aby nezačaly hnisat. Ale nevím, nevím.
15. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v.ctyrlistek ahojky a děkuji. Taky jsem ráda že to prošlo v pořádku všechno, framykoin jsem nakonec nedala, jen potřela lihem, ale koukala jsem že je má krásný, tak snad nezačnou hnisat. I krásně se jí protáčejí. :slight_smile: Mockrát děkuji za pochvalu Natálky, taky jsme se snažili :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
15. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v.ctyrlistek Všechno nejlepší k dnešním narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Kačí, děkuju. :dizzy_face:
Krásný víkend všem. Sice má být počasí nic moc, ale od pondělí má být tepleji.
17. zář 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@vrtule83 Jíťo, tu trojkolku Chicco měla tuším Peťula :slight_smile: Tak snad budete s kočárkem spokojení :slight_smile:

My nechávali naušničky nastřelit. :slight_smile: Já si to nemůžu vynachválit... :slight_smile:
Dneska jsme měli předčasně oslavu narozenin, protože příští víkend máme s Nadvěcovkama srazík :slight_smile:

Jinak u nás nic nového :slight_smile:

18. zář 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@lucianka Lucí jo jo Peťula ten kočár má, taky jsem se jí na něj ptala a byli spokojeni, tak snad budeme taky.
Doufám, že jste si oslavu užili. Mi dnes taky slavíme, ale manželovo.
Navíc jsme si dnes zažili výjezd na pohotovost s Míšou, ale naštěstí to nic moc nebylo. No jo když víc děcek blbne pohromadě jednou se něco musí stát. Ale plašili jsme slušně.
19. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@vrtule83 Jituš, a co se stalo? :astonished: Nějaký úraz? Tak lepší vyjet zbytečně než něco podcenit...
19. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianka Jo jo úraz, řádili v pokoji a Míša nalítla hlavou na roh nábytku, no krve jak z vola. Naštěstí to má maličkaté a krvácet to brzy přestalo, ale nacucala se celá plína. Přijeli zpět a řádila dál. Jen mytí vlasů večer byla tragédie. Takových úrazů ještě bude, hlavně ať nejsou horší. Měli jsme všude nalepené ty gunové ochrany, ale nedrží ani vteř. lepidlem. Tak už konečně zkusíme něco silnějšího.
19. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 Jitu, my nemáme ochrany nikde :sweat_smile: Pokud to nebylo nic horšího, tak to jde :wink: Máš pravdu, takových úrazů ještě bude :slight_smile:
19. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Teda Jitu, tobě ty týdny naskakují závratnou rychlostí :grinning:
Luci, oslavenečkovi Lukáškovi přejeme spoustu zdraví, štěstí a kopu príma kamarádů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukajda Lucí ty máš co říkat s těmi týdny. Strašně to utíká, ale nic nenechávám na poslední chvíli a výbavičku už budu mít brzy skoro komplet. A jak se máš? Vše OK?
20. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

i já jdu popřát Lukáškovi, vše nejlepší, hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@vrtule83
@lukajda a vy se tu "nehandrkujte" :sweat_smile: páč vám to utíká oběma :grinning: :dizzy_face:

@vrtule83 ještě, že se Míše nestalo nic vážného, taky bych plašila :frowning2: , s kočárkem, ať se vám hezky jezdí :dizzy_face: a co jinak tvůj "klidový" režim...tuším, že jsi něco minule psala...jak to s tebou vypadá :confused:

@v.ctyrlistek tobě dodatečně všechno nej k narozeninám :dizzy_face:

a co se týká nás...tak já mám nějakou lehčí virozku, to je tak když si jdu po letech "zapařit" a MM mě nechá čekat ve 12 v noci 10 minut na mrazu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek