• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
holky, tak jsme vstaly, koukly z okna a u nás úplně bílo :dizzy_face: , první sníh mám ráda do té doby než se z něj stane čvachtanice :slight_smile:
24. lis 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 u nás taky,jenže už je to mokrý :unamused:
24. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap a kde jsou aquachobotničky? Koukala jsem na stránky než jsme se přihlásili do regeny do lázní, ale jaksi jsem to nenašla. :slight_smile:

Wow, sníh jo. U nás nic :sweat_smile:
24. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka na Zahradní,jak byl dříve Plus,je tam i Tiger relax klub
24. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap aha. :o)
24. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap: u nás se to kupodivu drží a chumelí pořád, já chtěla mejt okna, tak se pořád rozmýšlím...včera jsme snesli s manžou z půdy vánoční výzdobu, tak už to tu chci mít hezký zase :slight_smile:, podzim jsem včera večer uklidila, tak to tu máme holý :unamused:

akorát jsem dobalila vánoční dárky :wink:
24. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Já balila v pondělí, mám plný úložák pod postelý :grinning: teď budu už jen dopalovat ještě pár maličkostí co postupně dojde poštou a bude. :slight_smile: Výzbodu už mám taky ze sklepa donesenou a přebranou. Furt se ale držím,c htěla bych to vydržet do adventu, ale nevím nevím :grinning: Já mám ještě podzim, když ho sklidím tak to tu bud eholé jak píšeš a měla bych tendenci dát už zimu. :slight_smile:
24. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka: advent už je v neděli, tak já jdu do výzdoby dneska nebo zítra :wink: já zabalila vše co jsem měla doma (tři prádelní koše), akorát Lucince jsem zatím nebalila, oblečení jí pod stromek dávat ani nebudu, jen hračky a bude tam mít od rodiny plno dárků... přemýšlím, zda jí je balit, nebo jen nastrkat do ván.tašek... taky nám chybí ještě pár dárků dokoupit, ale to je nic oproti tomu co už jsem balila :grinning:

tyjo, asi se vrhnu na ty okna, chci to mít za sebou, naštěstí máme jen malý, takže je to za chvíli hotový, jdu si zapnout nové záclony na máchání, at nám to tu voní :wink:
24. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já vím, že je v neděli, já bych ráda vydržela do té neděla, ale nevím nevím :slight_smile:
Já zabalila vše, Natálka má jen hračky, a ty jsem ji taky zabalila. :slight_smile: Od tchýně dostala koruny na autosedačku, takže tam mít nic nebude, babi taky dali peníze. takže pak u mojí mámy akorát. Já už mám vše - jen počkat než to dojde. :slight_smile: Jsem ráda, nakupovala jsem už od prázdnin a většinu přes net, takže z pohodlý domova.

Já okna mám už umýtá, i vánoční úklid komplet. :grinning: Už jen ta výzdoba a pak to udržování.
24. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka: my máme velikou rodinu, ještě ke všemu máme oboje rodiče rozvedené, takže má Lucka nakonec 4 babi a 4 dědy :slight_smile:, takže bude nadílka a od našich sourozenců též, mezi dospělýma jsme dárky částečně zrušili, jinak jsme kupovali pro víc než dvacet lidí :unamused: . Jinak já jsem taky pošuk a nakupuju vše předem a v akcích :slight_smile: . U nás a vánoční úklid??? Přemýšlím a zjistila jsem, že uklízím podle toho jakej je tu chlívek, takže do Vánoc ještě několikrát budu :angry: . Neba mě to...
24. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Já mám taky moje rodiče od sebe :slight_smile: Pak ještě prababi atd. Ale od většiny jsme dostali koruny at ji něco koupíme sami, takže dárky jako dárky bude mít akorát od mojí mámy, táty a pak od mých sourozenců. Ale to pak dostane až přijedou nebo my pojedeme k nim. Já bych taky nejradši zrušila, kupuju všem dětem a tak nějak i dospělých a jsem z toho na palici, ale jsem tak "hodná" až blbá a každýmu bych dala nejradši vše. :grinning:
Mě to taky nebaví, ale přes okna se už nedalo koukat jak byli černé :grinning: no jo vesnice, každý topí uhlím, co bych chtěla že. :grinning: A Ty jsi mě pěkně nadchla a já snad udělám už tu výzbodu :grinning:

Zítra budu prvně péct vánočku, chci ji zkusit zda bude dobrá a zda se povede, jestli na vánoce udělat domácí nebo radši koupit. :grinning:
24. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka: my jsme to zrušili právě až letos s některýma příbuznýma a tím pádem nám ubylo kupovat cca pro 9lidí :sunglasses:, protože kupujeme vzájemně jen dětem...

zatím jsem zmákla umejt okna v kuchyni, malá byla protivná, tak jsem zbaštily přesnídávku a dala jsem jí chrnět, nevím jestli už nepolezou zoubečky, ale bouličky na dásních zatím nemáme, tak nevím...
já je ani tak černý neměla, myla jsem je asi před 6 týdny... ale kolik pavučin jsem zase našla, to není možný, pořád samý pavučinky a pavouka nevidím a jak jo tak to má za sebou :grinning:

hm, vánočku, tu bych si dala s máslíčkem a marmeládičkou, nám vždycky půlku dává švagrová a kolikrát jí ani nesníme :confused: , marmoškou jsem se cpala celý těhu a od porodu jsem na ní nešáhla...
24. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jasně, to je super:slight_smile:

S naší Naty se poslední dobou nedá nic, je hrozně vzteklá. Vzteká se jakmile se ji nevěnujeme, jakmile není po jejím hrozný. Ale to nejde takto, tak ji nechám vyzvtekat. Je to hrozný, byla úplně zlatá a poslední dny, je to děs.
Já nejsem schopná pavouka ani zabít jakmile ho vidím, jak mám hrůzu z nich. :grinning:

Já vánočku jen s máslíčkem. Jsem zvědavá jak mi to půjde. :sweat_smile: když se nepovede tak radši koupím.
24. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka: Lucka je hodná, ale někdy má svůj den...taky jí nechávám vztekat, nelítám za ní s každým kňouknutím :sunglasses: . Žádnýho rozmazlínka nechci :slight_smile: .

Já pavouky taky nesnáším ale musím ho zabít, jinak bych nebyla v klidu, když vím, že je tu... :grinning:

Vánočka se ti určitě povede...

Jináč hlásím, další tři okna za mnou :wink:(už i s ozdobnýma foliema, svícnem a ubrouskama na parapetech) ... už jen vchodové dveře, jedny vnitřní a Lucinky balkonové okno :slight_smile: , asi si to už nechám na zítra... na střešní kašlu, ty minule umyl manža, jelikož na ně já nedosáhnu ani ze schůdků :stuck_out_tongue_closed_eyes:, záchodový a štítový nemejeme, nejdou nám vyklopit, tak jen zevnitř :stuck_out_tongue_closed_eyes:

24. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 To já taky ne. :slight_smile:

To u nás většinou lezou pavouci po zemi, takže vezmu misku, dám ji na něj a aždorazí drahý domů tak ho zamordí :grinning: Já se bojím vždy aby se proti mě nerozběhl. :grinning: :sweat_smile:

Snad ano.

Já Ti tak závidím tu výzdobu :grinning: Já počkám do pátku, zítra dopo zadělám na vánočku, až vykyne ji upeču a odpoledne jsem se domluvila s mámou že pojedeme do města, chci si koupit ještě nějáké doplňky na výzdobu, chtěla bych nový vánoční ubrus a taky prostírání. A ještě ubrousky musím :grinning: Dneska vydrhnu vchodové dveře a pak si rozložím na stůl výzdobu aby jsem věděla co ještě :grinning: hehe.
24. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarka: neboj, já jí nemám zdaleka hotovou, jen to co jsem ti napsala, taky potřebuju do obchoďáku, chci si udělat věneček na dveře, ale napořád, ale mám málo zelenýho řetězu, tak musím pořídit ještě aspoň dva...ozdoby na něm můžu měnit každej rok, ale nesnáším drátovat živej věnec, jsem vždycky celá popíchaná :angry: . Nic kromě oken a parapetů jsem ještě nezdobila...už mě to dneska neba...tak zítra 2.díl :grinning:

já je právě skoro vždy najdu na zdech, hnusáky, tak musím koštětem nebo plácačkou, ale ty tlustý černý, to mám vždycky husinu, blééééé, to jsou hnusný živočiši :sweat_smile:
24. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ale máš alespoň něco, já vlastně také, včera mi kamarádka donesla věnec na stůl :slight_smile: tak to tam už mám a koupila jsem vánoční růži nebo jak se to jmenuje:grinning: Já na dveře mám umělý.

hodně hnusný živočiši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Moje dítě je dneska opět protivné a vzteklé. Se z ní picnu. Už po 150 asi jsem ji byla otočit v postýlce, co ona vyvádí nechápu. :grinning:
Teď dovařím oběd a myslela jsem že až usne že bych umyla ty dveře, ale to dítě moje ne a ne usnout. Teď mi dorazilo nové dvd a flashka, tak mám alespoň trochu radost. :dizzy_face:
24. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:,

dnešní noc hrůza po pěti měsících :frowning2: ... Od dvou měsíců spí Lucka celou noc a dneska pětkrát plakala :frowning2: . Asi opravdu budou zoubky, teplotka není, ale trochu má rýmičku, tak jsme hned stříkli a odsáli nosík...
Doufám, že dneska už to bude v pohodě... v sobotu chceme jít na firemní večírek a má hlídat babička, tak doufám, že to byla jen jedna špatná noc :wink: ...

dneska chci pokračovat v úklidu a výzdobě, samozřejmě jsme včera ten zelenej řetěz nesehnali, minulej rok ho měli v Tescu a letos tam mají prdlačku :angry: . Taky jsme pokoupili další dárky a už jich opravdu moc nezbývá... :dizzy_face: . Pak tam měli koše se slevama - po 11Kč a po 50Kč, tak jsme tam taky něco našli - třeba pyžámko Disney za pajdu, svetřík pro ta´tku, pyžamové kalhoty pro mamku, dvoje punčošky Lucce.... za těch 11kč jsme nakoupili nějaké dětské kalhotky a slipy a taky punčošky pro Lucku, ale už velký, asi na dva roky :wink:

jdu snídat, tak se mějte fajn
25. lis 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky, mě Naty spala celou noc od 4 týdnů a teď poslední měsíc se furt budí na dudlíka :confounded: alespoň 2x. Někdy už i 5x. :confounded:

Super, tak pěkně pokračuj s výzdobou. Já musela odložit pečení vánočky na zítra, dneska jedeme do chomutova, nakoupim ještě něco na Ty vánoc - výzdobu a zítra se do toho pustím. :slight_smile: A dobře jste nakoupili, já nemám štestí na takové akce.
25. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to mi ani neříkej, že se budeme taky takhle budit na dudlíka, dneska to právě bylo pětkrát, cca po hodině, ale hrůza, nejsme na to zvyklí :astonished: . uvidíme dneska, teď to slečna dospává a já to tu zase o trochu zkrášlila, s mytím už jsem vyrazila dveře a je to za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak příjemný nákupy a ať seženeš vše, co scháníš :wink: . Mě nasrali s tím řetězem, tak přemýšlím co s tím věncem...
25. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 joo, my taky nebyli zvyklý, takže si to dokážeš představit ty nervíky když musím vylést a dát ji ho. Ona né že by se normálně vzbudila, ale přesně jak píšeš, začne plakat a jakmile ji dám dudla tak spí.

Ty jsi super akční. :slight_smile:

Hele a co sject do Globusu, tak ho určitě mají, já tam kupovala na stromeček, kolem jakoby kmenu není tak zelený, tak to zadělávám tím řetězem zeleným. :slight_smile: Já se teď musím jít taky skrášlit, aby se mě nepolekali ve městě. :grinning:
25. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tyjo, tak to jsem teda zvědavá na dnešek, jednou ječela úplně příšerně, nepřestala ani na ruce, až s čajíkem a pak jsem dali pokaždý čajík a dudínu a spala dál, ale byla to vyčerpávající noc, nevěděli jsme co jí je a než jsme zase usnuli, tak malá za chvíli zase ječela :frowning2: ...

včera a dneska jsem fakt akční, dneska jsem toho zvládla zase hodně :wink: , právě že se mi nechce do CV kvůli řetězu, nic jinýho konkrétního nesháníme... ale našla jsem tu menší věneček než toho obra co jsem měla vloni, tak my ten zelenej řetěz asi vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucinka už má v pokojíčku i malej stromeček, tak mám radost, vždycky když sem přijdu tak se mi rozsvítí oči :dizzy_face: , mám ráda tu atmosféru a tu výzdobu...

a teď si dám voraz, půjdu na tu pytlíkovou polívku, co jsem narychlo udělala a co k druhýmu??? vůbec nevím, můžu ti říct, že pro sebe se mi vařit nechce, nevím co, nechutná mi to pak... hrůza, jsem zhnusená a když je doma manžel tak je to v poho a vařím a chutná mi :grinning:
25. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Nemyslím si, že je moc dobré ji učit v noci na čajíka. Kamarádka si tak malého naučila a teď skoro ve 2 letech se ji pořád budí na to pití. My nedáváme vůbec pit v noci.

Tak to by bylo super, my se chystáme začátkem dalšího týdne nakoupit, už vánoční nákup, pak nehodlám lítat po krámech a cpát se mezi těmi lidmi. Takže už vše nakoupíme a pak bude klid. :slight_smile: Když bude něco chybět tak to koupí drahý v pracovní době, stejně každý den chodí do tesca pro pečivo. :slight_smile:

Já to mám taky ráda, už se těším až to tu budeme mít nazdobené. Lucinka se má že má svůj pokojím. My máme pouze 2+1, jsme nájemníci, takže si nemůžeme vyskakovat, ale do 2 let plánujeme 2 dítko, takže pokud budeme pořár tady, tak zrušíme ložnici a budou mít prckové svůj pokojík. :slight_smile:

Heh, to je taky na prd. To znám, taky mi nechutná když si sama vařím. Ale když uvaří drahý to je mnamka. Nejhorší je opravdu to vymýšlení. Já dneska nevařím, máme od včera čočkovou polévku a já pak jedu do města tam si tam pak něco koupím, drahý půjde v práci a je to. :slight_smile:

Naty se mi zase pěkně vztekala než usnula, je to s ní horší a horší s tím vztekáním. :pensive:

25. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@zdendula86 můžu se zeptat, jak jsi v té vířivce spokojená? Já plánovala jezdit do CV do Aquachobotniček, ale v Kadani by to pro mě bylo jednodušší :slight_smile:
Oni berou i v Aquachobotničkách od 6. měsíce... dřív brali v lázních i tady dřív, ale prý je to nějaký nový nařízení OHS :slight_smile:
25. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka no, právě že jí nechci učit v noci na čaj, ani na něj není zvyklá, protože se nebudila, ale jak hodně brečela, tak jsme jí ho dali, musela mít chudák žížu... věřím v lepší noci :grinning:

tak jsem se prodírala kuchařkou a zaujala mě pizza, tak už se mi peče v troubě...

Lucka před chvílí taky kňourala, tak jsem jí přemístila do postýlky a šla jsem si dolů dělat tu pizzu, samozřejmě si vyndala dudlíka, tak ječela, asi dvě minuty a byla tuhá...

jinak já bych chtěla mít děti po třech letech, chtěla bych navázat mateřskou, tak uvidíme jak se zadaří :wink:

čočku jsem si namočila na zítra na poldu :slight_smile:

už jste po nákupech, nebo ne?
25. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianka ahojky, nám se to tam líbí, samozřejmě to není určené pro děti, tzn. jsou malé šatničky a děti svlékáme na zemi na podložkách, taky jsou dolů k bazénku příkré schody, jsme tam většinou ve třech, ale můžou tam nejvíc 4maminky, berou od 5měsíců... jezdíme do Kadaně, protože je to pro nás blíž...lekce se nám moc líbí...
25. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Jasně no, hlavně aby si na to nezvykla. Také doufám vždy v lepší :slight_smile:

Přijeli jsme až před chvíli, a to jsme vyjeli už v 1. Byli jsme v chomutově, pak v Jirkově v tescu :grinning: Sehnala jsem tak nějak vše krom červeného ubrusu a kamínků. :slight_smile: A ještě vločky na okna nikde neměli. :frowning2: Ale zítra možná pojedu na ten nákup vánoční do globu (podle toho zda drahý mi to odsouhlasí) a tak snad něco budou mít.

A mě přišli do hlavy perníčky, tak jsem nakoupila vykrajovátka a pytlík na zdobení a budu tvořit. Upozornuji že prvně :grinning:

Také by jsme chtěli v malý 2 či 3 letech druhé :slight_smile: Možná už příští rok vysadím práško, uvidíme. :slight_smile: Ale nejpozději do 4 let malé určitě.
25. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka v tom jirkovském tescu jsem minule taky ulovila věci ve slevičkách na Lůcu, nenašlas tam taky něco? kde nejvíc nakupuješ oblečení? já právě F & F a nebo Cherokee z Tesca :wink: . Já myslela, že jdeš právě do Globu, tam toho mají fakt mraky...

akorát jdeme uložit malou, tak snad to bude v poho...

perníčky jsou jednoduchý, ale chtějí péct jako první cukroví, aby hezky změkly :wink: a zdobení je super, akorát fantazii to chce :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Jojo, někdy tam mají super věcičky, ale teď 2x po sobě jsem měla problém vybrat i bodyna :angry: Jinak taky nakupujeme nejvíce v tescu nebo taky v kiku. Do globusu jdu, ale zítra. Drahý dal kreditku ať si na ten vánoční nákup zajedu sama, takže pojedu utrácet, když to bude poslední nákup tento rok. :sweat_smile: Mám seznam až až do álelůja. :pensive:

My taky malou uložili, ale zase mi nechtěla jíst jako skorem každý večer, tak ji to zase dám až bude v polospánku. :slight_smile:

Budu je péct asi v pondělí, dříve se k nim asi nedostanu. :slight_smile: Jinak cukrové péct nebudu asi, my to nejíme. Udělám možná nějáké nepečené. :slight_smile: Uvidím.
25. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já ty oblečky nakupuju nejvíc ve slevách a větší velikosti, takže mám plnou krabici nového oblečení a vybírám průběžně do čeho dorostla :slight_smile:, za normální cenu se mi to zdá docela drahý a i v Kiku jsem minule nic nevybrala, tam ani žádný slevy neměli...

já letos péct taky nebudu, pekla jsem cukroví každej rok a pak jsme 3/4 vyhodili, protože se to nesnědlo, takže na to kašlu, vyhazovat čas a peníze :frowning2:

užij si nákup, my chodíme průběžně a pořád něco kupujeme, tak to hrotit nebudu, mrazák máme taky narvanej, tak pak uvidíme před svátkama co bude třeba dokoupit...

noc jsme si zase užili, v půl dvanáctý se vzbudila a usnula až ve čtvrt na dvě :astonished: , chudinka má rýmu, tak jí to budí, už jsme na to přišli, takže jsme odsávali i v noci, po pěti měsících měla i mlíčko v noci... pak se taky budila, ale je pokňourávala a spala dál, ale v těch půl dvanáctý to byl zase cirkus... chudinka, taky nesnáším rýmu :angry:

jinak u nás připadl zase sníh a máme tu asi 10cm, všechno bílé :slight_smile:
26. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek