• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@zdendula86 pravda že v kiku jsme nebyli dobré 2 měsíce ne-li déle. Příští týden možná pojedeme do Mostu do Tesca, tak tam snad něco vyberu. Potřebujeme bodyna a pyžámka.

Přesně, my to také nejíme, pak to jde slepicích, od mámy si vezmu aby jsem měla na stůl a je to. Jen ty perníčky chci dělat a to nějáké nepečené co vím že sníme. :slight_smile:

To mi taky jako, ale spíše věci na salát, na zobání a tak víš. Chci to mít doma a z krku, pak se někde cpát mezi lidma, to nemám ráda.

wow, tak snad bude lépe. My spali dobře, do 6, pak jsem si ji dal ak sobě s tím že bude jíst a prd, vyprdla se mi na to opět. Tak jsem pak vstala, zadělala na tu vánočku a zkrášlila se ať se mě nepolekají, teď jen počkám než přijde tchýně a porazím do toho globusu. Vánočka snad vykyne do té doby a pak se budu nervovat s ní. :slight_smile:

wow, až tolik? U nás včera večer padalo prvně, máme tu poprašek, ale že by 10cm, to nai náhodou. Akorát mi to určitě namrzlo na oknech a budu muset škrábat. :angry:

Jináč jsem byla včera akční když jsme přijeli a už mám výzbodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen do ložnice ještě ty světýlka a koupit samolepky na okno a je to. :slight_smile:
26. lis 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka taky nám právě trošku cukroví dává každej rok jedna tchýně a i švagrová, takže pro návštěvu na stůl bude :wink: právě jsem se s tchýní i domluvila, že jí pomůžu, zkrátka mě to baví :grinning:

to jo, to bude zase nářez v obchodech před svátkama...lidi jsou jak praštěný :angry:

malou ti bude hlídat tchýně? my jsme tu sobotu s tchýní zrušili, kvůli Lucce, měli jsme jít na ten firemní večírek...můžu ti říct, že mi to ale ani nevadí :grinning:

musím zase malou odsát, chudinka, už asi počtvrtý a to je vzhůru hodinu a půl... snad nám Libenar zabere, už dvakrát od porodu jsme ho užívali a vždycky zabral, tak doufám, že brzy bude hej a noci budou jako dřív...

teď mi tady dělá paci, paci sama od sebe, jsou roztomilý ty dětičky, dokážou potěšit :dizzy_face:

super, šikulka s výzdobou, já opráším ještě adventní věnec a kašlu na to už, pak až stromeček ozdobit...

a vy bydlíte taky v baráčku? v tom podnájmu?
26. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 mě to taky baví, ale když není nikdo kdo by to jedl, tak jsem pak akorát mrzutá z toho.

Právě že to bude nářez, proto si to chci nakoupit už předem abych tam pak nemusela. :o)

Ano, bude hlídat tchýně, pokud máš namysli teď když pojedu do krámu. V sobotu bude hlídat moje máma - máme namířeno na naší vesnickou zábavu, ale bude hlídat u nás, spát ji nikam nedám!!

my měli rýmu jen jednou a bylo to hrozné :frowning2: rýma je asi nejhorší pro mimča.

to ano :slight_smile: taky mám radost když Naty něco dělá, nebo se něco nového naučí, paci paci děláme jen ale o mojí ruku, jinak dělá jak je veliká a mává. :slight_smile:

já ještě musím někde ve sklepě vyhrabat větvičku na vchodové dveře, ta se něka poděla. :slight_smile:

Ne, bydlíme v bytě, je to bytovka o 6 bytech. Taková malá.
26. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka aha, v bytovce, tam jsem bydlela jako dítě na Rakovnicku...

aspoň na nákup budeš mít klid, i když my malou všude vláčíme, skoro nikdo jí ještě nehlídat, ani moc nevozil v kočárku, skoro celou rodinu máme v Klášterci a tak k nám musí dojíždět a bohužel moc nedojíždí :frowning2: . Tady u nás máme tchýni a s tou si moc nerozumíme, pořád všechno děláme špatně a pak se to dozvídáme od lidí...nebo od švagrový, ona pomlouvá všechny vždycky u těch druhejch a myslí si že si to neřekneme :angry: , takže k ní skoro nechodíme, ona k nám vůbec a dítě jí nesvěřím, jelikož vím, jak to chodí s neteří když jí občas hlídá :angry: ... Proč zrovna já musím tohle zažívat už skoro deset let... chová se k nám fakt hnusně...

rýma je fakt hnusná pro ně...

jinak teď v sobotu měla hlídat druhá tchýně a taky u nás, taky jí nechci dát jinam spát, je zvyklá na to svý, ale rýmička nám rozhodla a budeme celá rodinka doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 moc v klidu ne, spíše se budu nervovat co malá. Radši jezdím všude s ní a nikomu ji nedávám, jsem pak nervozní. Tchýně je teda zlatá, ale v hodně věcech krz malou mi s*re.

Já bych ji taky nedala a asi ještě dlouho nemám, budu radši sedět s ní doma na prdeli, bud mi ji pohlídá někdo doma u nás, nebo smůla. :slight_smile: Hodně lidí se na mě zlobí že ji nikomu nedávám, ale co!! :slight_smile:
26. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to jsme na tom úplně stejně s tím hlídáním :sunglasses:
26. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 tak jsem doma s nakupování, vybalila jsem, Naty přebalila dala oběd a začla vařit pro nás. Nakoupila jsem ji zeleninku a maso, tak budu zítra asi vyvařovat. :slight_smile:

Až půjde Naty hajat tak se pustím do té vánočky.
26. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka a sehnalas už vše, co jsi chtěla?

malá je zase protivná, tak jí asi vezmu do kočáru a půjdeme drandit :grinning: , aspoň se jí uvolní ta rýma...

já dneska dělala jen tu čočkovou polévku, a mám vyndaný sladký knedlíky z mrazáku, tak si dám asi až se vrátíme zvenku...

co s tím děláš, když toho navaříš víc? zamrazíš? nebo steriluješ?

nezlob mě pořád s tou vánoučkou :grinning:
26. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ano, ano, už jsem dodělala i výzdobu v ložnici.

Běžte, my dneska asi už nepůjdeme byla venku co jsem byla nakoupit.

Já udělala jen špagety s kečupem a salámem. :grinning:

Zamražuji, Naty má v mrazáku jeden svůj šuplík a tam ji to dávám, dám to vždy do via kelímků a bude. :slight_smile:

Už ji mám napatlanou, ale bez návodu bez ničeho, nebyla jsem schopná se to naučit jak to má. Tak jsem zvědavá co z toho vznikne až se upeče.
26. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánočka :dizzy_face: :slight_smile: trošku tmavší, sra*a jsem se s fotorámečkem, aby byla fotka rovně a ejhle.
26. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka krásnou vánočku máš, šikula :slight_smile: , slintám :grinning: - kávička s vánočkou by bodla :grinning:

tak jsme zpět z prochajdy, malá ještě spinká v chodbě, tak jsem jí tam nechala pootevřený dveře, aby se mi neupekla...

špagety taky dělám pro sebe často, mohla bych je každej den a samo, že se s omajdou neprdím, dávám si je taky s kečupem a se sýrem :sunglasses:

volal mi taťka, že přijedou, už jsme ho dlouho neviděli, tak se docela těším...a manžel doufám půjde z práce včas, říkal že neví jestli to stihne všechno udělat v prac.době, že by tam zůstal dýl...snad ne, aby viděl taky tchána :wink:

26. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 no jo, jen mě štve že tak tmavá. Ale v pondělí asi upeču další, ale tentokrát z celé dávky a pořádně ohlídanou :slight_smile:

Super, u nás trošku sněží :slight_smile: Naty si hraje v postýlce a za chvíli přijde známé dcera se podívat na malou.

mě taky chutnají nejvíce tyto obyč, salám, kečup, sýr. :slight_smile: Mohla bych taky furt.

Můj drahý od rána dělá tlačenky a klobásy, ale brzo by měl mít hotovo. Tak snad přijde domů. :slight_smile:
26. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to by si zase dál manžílek takový pochoutky jako je tlačenka atd. :slight_smile:
26. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já to nejím :slight_smile: ale drahý ano.
26. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já též ne, manžel by se po zabijačkových věcičkách utloukl :wink:

já tady mám snad chobotnici, nohou mi tady zapíná velký písmena :grinning:

hm, tak manža zůstává dýl v práci, mám teda ohromnou radost :angry:
26. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 drahý si dá, ale jak to sám dělá tak mu to nechutná a je toho přečichaný.

joo to naštěstí neznám, Naty je na zemi na dece a já na gauči s notasem :grinning:

Já mám mužíka doma už :dizzy_face:
26. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka užijte si víkend, já jdu přichystat něco málo na stůl a odsát a přebalit moje miminko :grinning:

já jsem v ložnici taky s noťasem a mám jí vedle sebe, protože pila mlíčko, teď už je teda kousek dál a pro změnu cupuje kabel od nabíječky :slight_smile:
26. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Vy si to taky užijte :dizzy_face:
26. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka hm, tak to byla rychlá návštěva...a taťku doma pořád nemáme, ještě půjdem možná na chvilku do kočárku spinkat ...
26. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to už odjeli zase? To bylo vážně rychlé. :frowning2:
26. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka nojo, ségra nám do toho hodila vidle :angry: , potřebovala něco stěhovat, když už měl u nás táta domluvenou návštěvu, tak tu nebyli nakonec ani hodinu...

Lucka pak ještě spinkala v kočárku, šli jsme na chvíli ještě ven, teď už jí uložíme na noc, tak jsem na to zvědavá, aspoň, že je víkend :slight_smile:

26. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to je blbý no :unamused:
My už spinkáme přes hodinku.
26. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky holky :slight_smile:

tak jak jste si užily víkend? Koukám, že sem fakt nikdo nepíše... Já vůbec nestíhala, včera jsme byli dopoledne na jedný návštěvě a odpoledne na dvou oslavách. Vrátili jsme se asi v devět večer :unamused: ... no a dneska to bylo podobný, vstávali jsme asi v sedm, Lucinka se napapala a chtěla zase spinkat, takže jsme všichni zalezli a spali do 9:45 :grinning: . Pak jsme jeli do Ostrova do Tesca, sháněla jsem dárky pro kluky od známých...a můžu ti říct, že jsem měla co dělat abych něco vybrala - obleček pro miminko...hrůza, pro kluky nic hezkýho, nakonec jsem tam našla jednu hezkou mikinku s kapuckou, krásnej flauš - my jí máme v růžovým pro Lucinku. Pak jsme byli doma jen na oběd (jako v sobotu) a jeli jsme se podívat na stánky na náměstí do Klášterce, teď tam probíhá rozsvícení vánočního stromku. Koupila jsem si jmelí - hezký, obarvený na růžovofialovo s glitrama, ségře jsem tam vybrala dřevěnou kočku k narozkám a Lucince dřevěnýho zajíčka, kterýho pak bude tahat za sebou až bude cupitat :slight_smile:... no a hurá, že jsme doma a čekáme tu návštěvu...

28. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jo, jináč, rýmička se zlepšuje a krize byla jen ty dvě noci, co jsem psala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď už dvě noci spinkala zase celou noc, kočička naše :wink:
28. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky:slight_smile:
No víkend fajn, včera dopoledne jsem byla u babičky. :slight_smile: Odpoledne na procházce a pak zábava, byla suprová, vyhrála jsem 2 bažanty :grinning: ale udala jsem je, já bych to nevařila. A trošku více jsem se opila - půl litr becherovky a bylo mi dost ouvej, až teď se mi udělalo celkem dobře že jsem se mohla i najít.

Super že Lucinka už zase pěkně spinká, já ani nevím jak Naty na dnešek spinkala :pensive: Ale předešlou jsem ji byla snad 5x dávat dudla. :frowning2: achjo. Snad zase začne spinkat normálně, možná se jí zdají blbé sny.

Ty dřevené hračky jsou opravdu krásné, já nenarazila na nějákou pěknou. Nakupovala jsem většinu přes net a na dřevěné jsem neměla ani pomyšlený. :slight_smile:

Jinak naše Naty dneska celý den zaklání hlavu a snaží se kašlat, jsme z ní hotový :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka téda, to sis dala do nosu :astonished: , to já bych pak lezla po čtyřech, hodně jsem si odvykla a už mi to ani moc nechutná, včera jsem si u ségry dala trochu vaječňáku a vůbec mi nechutnal a to byl ten hustej německej...

jo, to nám Lůca taky dělá jako že má kašel :slight_smile:, jsou to herečky
28. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to jsem si dala, taky jsem trpěla. :grinning:

Herečky, a pořádný. Ona leží na zádech zakloní hlavu a úplně to nutí, umírám z ní fakt že jo. :grinning:
28. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka dobré ráno :slight_smile: ,

tyjo, u nás připadlo zase přes deset cm sněhu a silnice vypadaj strašně... dneska máme zrušený plavání, tak jsem ráda, že nikam nemusíme, manžel jel do práce jednou tak dlouho než jezdí, kalamita jako blázen :frowning2:

Lucka mi poprvé večer nechtěla mlíčko, ale nevím proč, teď ráno ho vycucla skoro na ex :grinning: . a žačala se nám svlékat, dneska má pyžámko kalhoty a tričko a ponožky a pořád se nám svlíká :slight_smile: , nejdřív ponožky a pak si vyhrne nohavice nahoru :slight_smile:

no a na dnešek jsem si naplánovala žehlení, vaření a taky převlíknou cejchy, tak se do toho po snídani dám :confounded:
29. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahoooooooooooj

u nás taky napadlo tak 10cm sněhu přes noc, je to krásný jak je vše bílé ale psal drahý že má problémy s rozjížděním pracovního auta, tak ted budu zase celý dny trnout, aby dorazil domu v pořádku.

Jinak včera poopiční stav super - celý jen jsem chlastala cola colu a celou noc čuměla do zdi, nemůžu se divit že.

To moje zvížátko včera nejedlo večer, takže jedna naposledy ve 4 přesnídávku a až ted mlíčko, nechápu.

Jinak jsem dostala nápad. Máma nevím zda jsem psala peče a prodává cukroví, má velké objednávky. Ale před 3 měsíci se začla srát do prodeje vysavače _Vorwerk, dělat pojištovnictví a ještě různé ptákoviny tak toho má hodně. Tak mě napadlo že ji řeknu ať vždy zadělá na cukroví a doveze a já že ji ho vytvořím, upeču atd. Mě z toho kápne něco do kapsy a ještě mi to tu bude vonětčoveče a ono mi to nevýdaně PROŠLO.

Já mám dneska v plánu sklidit prádlo co tu suším, zadělat si na perníčky a pokud by mi uschlo všechno prádlo - tak bych taky převlékla ty cejchy a vyprala. No uvidíme. Oběd mám vařený, tak to jde. :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak tos vymyslela super, čupr přivýdělek :wink: , to bych taky klidně brala, tak já už mám převlečeno, jak naše, tak Lucky dvě postýlky, naše už je skoro vyprané a pak vyberu lucky oblečky s těma dvěma cejchama ...
no a Lucky prádlo vyžehlený tak už jen to naše, to nechám na odpoledne, asi taky vylezu odhrnout sníh ode dveří a udělám cestičku k silnici, ale to až se k tomu dostanu, až bude malá nejspíš spinkat...
a co vařit? mě z toho picne...asi si upeču stehna a udělám pytlíkovku :slight_smile: a lucce musím udělat zeleninku, my nemáme v mrazáku místo, takže jí to vařím obden...včera jsem nestihla, tak dostala koupený :grinning:
teď mi tu haleká na celej barák, a už si sundavá i čelenku z hlavy :grinning: , dávám jí jí občas protože si přelehává ouška, tak nechci aby je měla odstátý něbo ohlý :sweat_smile:
29. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek