• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@xxx.klarka jo, a já dala malý místo toho mlíka aspoň bílou activii a tu spapala, měla jsem právě strach aby neměla hlad, jedla asi okolo pátý navečer kašičku a mlíko v osm nechtěla, tak jsem se divila, to bylo prvně, co nechtěla mlíčko...
29. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Já už to mám taky převlečené a v pračc. Zbytek prádla mokrého co jsem měla jsem dala po topení, aby to uschlo rychleji. :slight_smile:
My už v mrazáku taky neměli, ale v pátek jsem ji uvařila řepu+brambor+hovězí maso a pastinák+mrkev+brambor+hovězí, tak já 6 skleniček, ale dala jsem to do mrazáku. Ještě tu mám koupenou brokolici a mrkev, tak nevím kdy ji to uvařím. :slight_smile:
Naty mi tu taky huláká, je nějáká přešlá a protivná. Nic ji nebaví, achjo :frowning2:
Mě Naty byla skorem 18hodin bez jídla, to je hrozné. Nevím proč to. Budu muset zkusit přeuspořádat jídeln program. :unamused: Aby mi to vycházelo na těch 5 jídel denně. Vůbec nevím jak. Je blbý že každý den vstáváme jinak. Dříve jsme vstávali každý den v 10, ale teď nekdy v 8, někdy v půl 10.
29. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka teď to prádlo fakt špatně schne :unamused:
my už chrupkáme, tak jsem si dala polívku, připravila další várku prádla a teď kouknu na net :wink:
Lucka mi hulákala, jakože si povídala, ale na celej barák, včera ani dneska zatím nebyla protivná... :dizzy_face:
včera dostala od známých k mikuláši krásnýho plyšovýho sobíka, tak ho hned mordovala a já jí ho dneska vyperu i s těma jejíma ožužlanýma plyšáčkama, nejvíc jí chutná ikeácká krysa - ta má mokrý všechny nohy a ten patnácticentimetrovej ocas do půky :grinning: . Taky máš radost, když vždycky dostane něco malá???
Jinak my přes den máme většinou 5-6jídel (v noci nic), vždycky jednu velkou porci a pak třeba za dvě hodinky jen svačinku... když spinká zrovna kdyby měla jíst sváču, tak jí dávám zase velkou porci jídla po spaní...
29. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 my spinkali, ale už se vzbudila zase. :slight_smile:
Já zadělávám na ty perníčky:slight_smile: Jináč čekám až dopere ta pračka, abych to rozvěsila zase. :slight_smile:
Ano mám, možná budu mít i větší radost s hraček co dostane k vánocům než Naty samotinká :grinning: jsem hrozná na toto. Jinak naší Naty zajímá nejvíce plína, hlavně že má takových hraček.

My jíme jen 4x denně ted, včera jen 3x :frowning2: Nevím co, jestli by fakt zuby, ale nateklé to má už měsíc a nemá ani bílou tečku nic.

Zítra jedeme do poradny a na pneumokokové očko a mám z toho hrůzu, asi pojedu přes vesnice než po státovce. Nerada v tomhle počasí jezdím. :frowning2:
29. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to jsme na tom stejně, manža je rád, že jsme ani nikam nejeli, fakt to byl ráno mazec a silničáři nikde !!!
taky mám strach, to zase bude bouraček, všude jsou zasekaný kamiony...

ty brďo, to papáte fakt málo, ale je možný, že by zoubky a že jí teplý nechutná, že by raději studenej jogurtík nebo třeba banánek??? Já už si taky dlouho myslím, že budou zoubky a pořád nic ...

tak my už jsme taky vzhůru a pískáme v postýlce, jen otevře oči a už brebentí :grinning:
29. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to jo, já se nestačila divit když jsem koukla z okna. To bude no :frowning2: Je to hrozné. Zítra budu mít co dělat, pojedu 40. :grinning:

Právě, u nás taky nic. Nevím co to zase je. Dneska ji to zkusím nějak proházet aby to vyšlo na 5 jídel. Nejí, ale chlastá jak kdyby ji to někdo měl vypít. Teď vypila 250ml, dám ji napít a než ji to vezmu tak je prázdná flaška. :angry: Hrozný. Ve 12 dám jogurta a oběd posunu na 3 hodinu. Pak v 6 sváča a po 9 večeře a mělo by to vyjít.

29. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka óóó, pozor, k nám už našel cestu i pluh :astonished:

tak to mě Lucka zas tolik nevypije a lumpice líná si to sama držet nebude :unamused: , když se hodně napije tak pak ublinkává...
29. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 vidíš :grinning: u nás ale taky není ještě protažíno bych řekla :grinning:

Teď mi ppl dovezla soda stream a musela jsem až na silnici pro to. Pán říkal že už dneska nikam nezajíždí že ho dneska už 3x tahali. :grinning:

To Naty si ji drží už dlouho, musí :grinning: a pije jak o život. teď se zase mordí v postýlce. :slight_smile:
29. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka šikulka, a fakt krásně mává :slight_smile:, to mi zatím neumíme a jak je veliká už jí učím dlouho a ani jednou to neudělala, akorát pacičky děláme :slight_smile:
29. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jak je veliká děláme, je tam taky video. :slight_smile: To dělá ale už od 4 měsíce myslím :grinning: My zase neděláme pacičky jen jednou její a jednou mojí rukou. :slight_smile:

My jsme tak hrozně protivný. :frowning2: To není možný.
29. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jojo, viděla jsem je všechny, šikovná je :slight_smile:

tak jsem dodělala vše, co jsem dneska měla v plánu a navíc jsem udělala tuňákovou pomazánku :wink:

malá je protivná většinou před usnutím, třeba jako teď :unamused: , uvidím jestli usne v postýlce nebo jí vezmu do kočáru, stejně půjdeme s manžou odklízet sníh :frowning2:

29. lis 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 děkujeme:slight_smile:

Taky jsem vše stihla i povlečení mám i uschlé, sušila jsem na topení, už tam mám jen prostěradlo. :slight_smile: Ještě vysaju až drahý se nají a bude se věnovat Naty. Vidíš, bych mohla udělat pomazánku ze sardinek. :slight_smile:

Malá je protivná celý den, dneska spala už 4x asi, ale těch jejích 15-20 minut :frowning2:
29. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to já to mám všechno ještě mokrý na sušáku, topení máme po celým baráku jen v podlaze :wink:

tak jsme byli s manžou chvíli před barákem a Lucka spinkala doma v postýlce, akorát nemůžu najít dudlíka, kterýho někam zahodila z postýlky, ale neva, máme asi dalších pět :grinning:

teď už jen leháro, malá je dole s manžou :sunglasses:

29. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jasně no, to je něco jiného :slight_smile: já už mám vše sklizené a ještě jsem luxovala a ted čumím na ulici :grinning:

taky jich máme více, ale pořád je hledám, vždy je někam mrskne. :angry: včera jsem jeden našla v pračce když jsem vyprala, hlavně že jsme kvůli němu prohledali celý byt :grinning::grinning: asi jsem ho musela sbalit s plenou. :slight_smile:

Drahý se taky věnuje malé tak odpočívám. :grinning:
29. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka dobréééé ráno, dneska se chystáte k dr., co? tak šťastnou cestu, ale není to tak hrozný jako včera, u nás ani nic moc nepřipadlo...

my chrupkaly 11hodin vkuse, takže paráda :grinning: , vyspinkaný do růžova...

dneska ani nemám nic v plánu, no možná vysát a vytřít, ale nechce se mi, protože to za chvíli bude jako kdybych neuklidila... :angry: , pořád se tahá bordel z chodby a to tam zametám každej den...

30. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky holky,

prosím Tě, já jsem to popletla, jdeme až zítra :grinning:

Já mám dneska v plánu péct ty perníky a budu vařit lasagne. :slight_smile: Mňam, těším se na ně. :grinning:

My spinkali celkem dobře, jen 1 ddudlíka, ale v 6 hodin šel drsahýd o práce. Přebalil, dal mi ji do postele a ona ne a ne spát, furt se točila a schválně do mě kopala. Tak jsem ji pak už plácla přes prdelku, protože kdybych to neudělala tak to bude dělat furt a nebude vědět že nesmí. Hrozně se smála když mě kopala. :frowning2: chjo sem máma že :frowning2:

Na fotečky hnedka kouknu, jen jdu udělat Naty mlíčko ju. :dizzy_face:
30. lis 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši ta fotka v těch fialových kytičkách je suprová :dizzy_face: Lucinka je kočka. :slight_smile:
30. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já dneska nevařím, polívku jsem teď dojedla a kuře si dám trošku dýl :slight_smile:, ale co zase zítra? Asi frankfurtská polévka a koprovka...

taky se stane, že jí plácnu, i přes ručičku občas, když šahá na co nemá nebo mě pořád štípe, potvora jedna :wink:

ta se líbí fakt každýmu, mě to ale přijde normální, protože takhle vypadá celá stráň babičky a zahrádka též :slight_smile:, příští rok už jí tam posadíme na focení :slight_smile:

tak jsem na nic zatím nehrábla, krom úklidu nádobí a suchého prádla, prostě dneska budeme odpočívat...už jsme si i zdřímly :grinning:
30. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já už mám lasagne v troubě, takové sraní s tím. Odpoledne se pustím do těch perníčků. Naty s emi teď probudila a vypadá že nebude protivná, uff taky jednou. :slight_smile:

Naty mi taky dělá naschváli, ale musím říct že jakmile zvýším hlas a řeknu ne, nebo ji vynadám tak už ví že to nesmí a nechá toho.

Tak ne každý fotí jakto v kytičkách že. Je to ale fakt suprové. :slight_smile:
30. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka taky říkáme NE a přestane nás tahat třeba za vlasy a tak :slight_smile:

to jsem ani nikdy nevařila, jak se to dělá?

já teda vyluxovala zatím vršek baráku, aby se neřeklo :grinning:
30. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Naty teda tahá všechny ostatní ale mě ani jednou, asi ví že bych se zlobila :grinning:

Dělám podle tohoto receptu, se neboj, taky je dělám po 3 myslím :grinning: http://recepty.vareni.cz/lasagne-s-mletym-masem-a-besamelem/
30. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka děkuji za recept, u mě je mletý maso trochu tabu, já totiž kupovaný nesním :frowning2: , takže občas manžel umele doma, minule jsme právě dělali čevabčiči a druhý den pštrosí vejce :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jakto že nemsíš kupované? My většinou máme domácí, když drahý zabíjí prasata - což přes zimu často :slight_smile: Akorát dneska máme z kupovaného. Co je pštrosí vejce z mletého? :grinning: To neznám. :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka klárko, né že ho nesmím, ale já bych to prostě nesnědla, když nevím co do toho dali :grinning:

pštrosí vejce, to je natvrdo uvařený vejce, obalený právě v mletým mase a osmažený :slight_smile:

30. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 aha:grinning: já špatně čtu :grinning:

Aha, to vůbec neznám, slyším prvně. :slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka všechno jednou poprvé :grinning: , mně to moc chutná...

co jinak, děvčata? jak se těšíte na svátky? já se těším, ale vůbec mi to nepřijde, že je před Vánocema :confused:, ještě pořád nám chybí pár maličkostí dokoupit, ale nejhorší je, že nevíme co :unamused:
30. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já se teď cpu lasagneme a čekám až vystydne Naty jídl aby jsem ji dala naobědvat. Já jsem snědla trochu a jsem plná.

Těšíme se hrozně moc, já si tohle období moc užívám, všude svíčky, výzdobu :dizzy_face: a ještě když je venku ten sníh. No to je něco pro mě. Vánoce opravdu miluji a už se na ně těším. Ještě dneska až to tu provoním perníčkama, no to bude pohádka. :dizzy_face: To je nejhezčí svátek pro mě. :dizzy_face: Nám chybí akorát pro tchána a tomu opravdu nevíme co, asi mu nakonec koupíme cigára a bude to. Je to těžké. :unamused:

V neděli půjdeme zde na mikulášskou, tak se z toho těším. :slight_smile:
30. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tyjo, já tady pořád slídím po baráku co bych snědla, hrozný, pořád mám na něco chuť...

já jsem to taky vždycky prožívala a letos fakt nevím, přitom sněhu mraky, výzdobu mám, svíčky pálím...akorát to cukroví letos nepeču. Jestli je to tím, že jsem pořád doma, když jsem chodila do práce, tak jsem se moc vždycky těšila...letos to mám už asi všechno okoukaný, když trávím veškerej čas doma :unamused:

takže malá uvidí čertisko??? my to tu máme o týden dýl, možná se půjdem podívat jen na chvilku...
30. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek