• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@zdendula86 to já ne, dala jsem si dneska zatím jen ted oběd, ale je to moc syté. :grinning:

Asi to bude tím. Já jsem zvědavá jak se Naty bude tvářit na stromeček a tak. :slight_smile:

Uvidí, asi ano. :slight_smile: My chodíme každý rok se koukat, rosvicuje se tu i v ten den stromeček atd. :slight_smile: Tak se na to také těším.
30. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to já taky,ale přece jen jsou ještě moc prťavý :slight_smile: , jestli už polezou tak ten stromek na sebe možná tak strhnou :confounded:

u nás taky právě budou děti zdobit stromek a pak se rozsvítí a pak bude v hospodě pokračování v podobě čerta a mikuláše, diskotéky a večer je zábava pro dospělé... nechápu proč to dělají až příští týden...
30. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jsou, ale čučet určo budou. Naty je hotová z balícícho papíru :grinning:

to teda taky nevím, je to takové divné viď až další týden. Já už peču perníčky, to je vůně. :slight_smile:
30. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka pošli nám sem taky trochu vůně perníčků :slight_smile:

jo, tak to Lucce se taky líbil, balily jsme spolu dárky a pořád mi ho chtěla škubat, tak jsem jí posunula o kus dál a za chvíli už zase byla u mě a natahovala se pro papír :grinning:
30. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 voní to tu krásně, možná večer u telce je hnedka nazdobím a budu se modlit aby mi pořádně změkly. :frowning2:

Zjistila jsem že Naty musím prodloužit fusak, máme emitex a bez prodloužení tam je napraná a vejde se jen tak tak, ani do kočáru s euž nevejde, tak musím sundat ten bok z přední strany, aby tam mohlo prostrčit nožky. Dneska měla na sobě poprvé kombinézu a furt ji cucala, achjo. :frowning2:
30. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my jsme byli 45min. venku a můžu ti říct, že je tam pěkná kosa, bylo pod nulou a v tom sněhu se fakt nedá jezdit, přišla jsem zmožená :sweat_smile:

taky máme ten emitex combi a je to asi týden, co jsem jí ho prodloužila :wink: , taky už jsme ve sporťáku a ne v korbičce...

manža dorazil, pokoupil, co bylo třeba a teď je s dělníkama v garáži... takže jsme pořád samy samotinký :frowning2:

my kombinézy nosíme už dlouho do kočáru, vždycky jí nechám v domácím a strčím do kombinézy a frčíme ven...

30. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 taky jsme byli venku :grinning: a kosa je, to máš pravdu. Měla jsem problém vylést ze sklepa. :pensive:

Taky musím prodloužit, zítra až bude spinkat tak to musím předělat. :angry:

Já si dělám tu polevu a budu zdobit :grinning:
30. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka držím palce ať ti to jde podle tvých představ :slight_smile:
30. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já nemám vůbec fantazii.
30. lis 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to zvládneš, dej pak foto :slight_smile:
30. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá do pelíšku, poslední dny jsem nějaká zmožená :confounded:
30. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky. U nás noc hrozná, včera se nám stala nehoda, Naty celou noc plakala skorem. Jsem ták unavená. :frowning2: Tatínek ji vzal (nevím jak ho to napadlo) z postýlky tím způsobem že ji vzal za ruce a vytáhl. Dle dr ji asi protočil loketnní kloub, prý je to bolestivé, ale nic se na to nedává a musí se to zahojit samo. Na bolest nurofen nám doporučili. Chuděrka v noci s tím nemohla ani hýbat jak ji to bolelo, plakala a plakala. Jsem hotová, unavená :frowning2: Snad to bude brz dobré, když se to nezlepší tak máme přijít znova. Rovnou nám dali očkování poslední letošní pneumokokové, udělali poradnu a je. :slight_smile: Máme 7,96kg a cm nevím, neměřila. Chuděrka moje malá. Tatínek si celou noc nadával. :frowning2:
1. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojte,

ajejej, taková nehoda, chudinka, člověk někdy nejdřív něco udělá a nepřemýšlí o tom co se může stát :frowning2: ... tak ať se to rychle zahojí a Natálka je zase fit a ty odpočinutá a vyspalá !

my jsme spinkaly zase 11hod. vkuse :slight_smile:

taky máme okolo 8kg

akorát jdeme dolů kuchtit, malou si vezmu taky do kuchyně, ještě tam se mnou nebyla vařit, co jsme uklidili lehátko na půdu, tak jsem zvědavá :wink:
1. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 no jo, tak snad to bude brzo ok :slight_smile: jen je furt uplakaná.

Wow, to je super. Co bych teď dala za takový spánek. Malá většinou je v obýváku na zemi když vařím :slight_smile: Nebo si ji beru v židličce do kuchyně když je protivná. Ráda pozoruje :grinning:

Teď žeru perníček na uklidnění, ten zbytek těsta co zbyl, tak jsme z něj udělala placku. :grinning:
1. pro 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to ti nezávidím, že musíš poslouchat pláč a kňourání, já jsem na pecku taky, když je uřvaná nebo ukňouraná :unamused: . Určo se to rychle zahojí a bude zase smíšek :wink: .

my máme vařeno, já jí měla na přebalovací podložce a byla hodná, ani jednou nekňourla :wink: , my jí právě nenecháváme ještě často a dlouho v jídelní židličce, ale taky jsem přemýšlela, že bych si jí tam vzala, kdyby se jí na zemi nelíbilo ...
taky pozorovala a povídala mi trošku a naučila se vyplazovat jazyk, ale celej, takže se vždycky můžu potrhat smíchy, když jí vidím, že to dělá :grinning:
nakonec koprovku nechám až na pátek, abysme měli na víkend :wink: a udělala jsem si nudle s mákem, ty jsem měla naposledy asi jako dítě u babičky :grinning: a tu frankfurtskou polívku, Lucince zeleninku, poklidila kuchyň, sebrala zbytek prádla a akorát to vyšlo, že šla malá spinkat - tak a teď budu mít chvíli relax :slight_smile:

jako šla jsem ven vyklepat rohožky z chodby a u nás je -8 stupňů :astonished: , to zmrznem až vylezem, ale půjdu nejvíc na půl hodiny, až se jí bude chtít odpoledne spinkat...
1. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka prdelka malá,tak snad to nebude dlouho bolet. :slight_smile:

Já jsem taky přemýšlela,že fusak prodloužím,ale jak jsem jí ho tam zapla,tak tam ty nohy stejně nemá,takže je pořád v té kratší verzi.Akorát muím koupit větší kombinézu.Mám pro ní vel.80 na 12 měsíců a Aničce je 9 měsíců a je jí těsná.
1. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 už je celkem lepší, už se točí i na bříško, ale moc se nesune. Až pak dorazí tchýně se na ní podívat tak skočím do sklepa předělat ten kočárek a fusak. :slight_smile:

Koukám že nás zapojují na lampách komety, asi budou dneska už svítit. :dizzy_face: Juchů.

Já ji nemám v úplném sedu v té židličce, doktorka mi už ve 4 měsíci řekla že ji mohu dávat do polosedu, teď tak jezdíme už i v kočáře, jinak by mi tam nevydržela.
Hehe, vyplazování jazyka je dobré :grinning: To my furt se snažíme kašlat nebo zadržovat dech.

My máme ty lasagne a možná budou ještě na zítra :grinning: jsem to nějako přepískla. Naty bude mít dneska skleničku, při těch nervách jsem ji zapoměla vyndat s mrazáku vařenou zeleninku a teď na vaření nemám náladu.

Já když s malou ráno v 7 nastupovala do auta tak bylo u nás -7,8. Když jsme jeli domu tak už jen -6. Ale stejně tam je kosa jako blázen.
1. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Děkujeme. Já ji to musím prodloužit, aby měla i zádíčka v teploučku, je v tom moc narvaná. Jinak kombinezu máme taky 80, ale je nám trošku větší, ale máme zase jen 6 měsíců že. :sweat_smile: Jinak nosíme 74. :slight_smile:
1. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka k nám do vesnice dávají dvě ozdoby a jednu máme před barákem a svítí už týden :slight_smile:

tak to my v kočárku pořád ležíme, v korbě s nánožníkem občas kňučela, neviděla tak ven, ale teď v tom sporťáku má větší výhled, takže leží ani neprotestuje :grinning:

my nosíme většinu oblečků 68-74
1. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 my letos prvne máme na každé lampě :slight_smile:

My protestujeme už dlouho, jakmile nevidí tak se ji tam nelíbí, ale doktorka mi to povolila tak se s tím netrápím. :slight_smile: My jsme hrozně dlouhý, punčochy 6-12 měsíců nám jsou skorem malé, jdu kouknout na aukro a koupím větší :grinning:
1. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my jsme taky dlouhý, hlavně hohy máme dlouhý, takže oblečení na spodek musíme mít taky větší :grinning:

tak jsme po o a co s načatým dnem ???
1. pro 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Jdu ji změřit, aby jsem věděla a mohla zapsat do deníčku. :grinning: Už do ruky bere i hračku a flašku, tak by to mělo být brzo oki. :slight_smile:

Nakonec ji vařím, rýži s hovězím a brokolicí. :slight_smile:

Jinak jsem byla už předělat ten kočárek a přidělala i kšáry, aby mi nevyjela z toho kočáru i s tím fusakem :sweat_smile: ale dneska s ní ven nepůjdu asi když je i po tom očko. Musíme se šetřit, aby byla v neděli fit a mohly na rozsvícení a mikuláše. :slight_smile:
Jinak jsem velice naštvaná, včera přišel drahý s tím že v neděli jde s příbuzným zabíjet 4 prasata a přijde domů kolem 4 asi, a rosvícení atd je od půl 4. :angry: :angry: :angry:
1. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme 72cm. :slight_smile:
1. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my jsme naposledy měli 69cm, ale to už je asi 3 týdny...

já jí dneska dělala kuřecí, bramboru, mrkev a brokolici, hovězí jsem jí doma zatím nedělala, ale udělám, jak budu vařit tu koprovku :slight_smile:

já ten fusak mám taky už prostříhanej a protáhlý kšíry, ale když jenom leží tak jí nekšíruju :sunglasses:

takže budete skoro celou neděli samy :frowning2: , my máme domluvenou návštěvu u švagra a potkáme se tam právě i s tchánem a tchýní, jedeme si tam vyměnit mikuláše :grinning:
1. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já ze začátku kupovala skleničky a míchala je z doma vařenou zeleninkou, pak jsem zkusila doma vařit kuřecí a teď po 2 hovězí, chtěla bych třeba kraličí, krůtí atd, ale všude mají po velkých kusech. :unamused:

jasně, jasně. My často posedáváme tak musím. :slight_smile:

A sobotu taky, a o těch dnech předtím ani nemluvě, včera si byl zabít prase, dneska jede do Loun do řeznických potřeb nakoupit co mu chybí, zítra bude maso rozdělávat a namíchávat na klobásy a v sobotu dělat klobásy a vařenou. Achjo jo. Ty zimy to je něco. A další týden to samé do kola. :pensive: No jo tož chceme prachy navíc tak musí makat.

Naty jsi zkusit dát spinkat, je protivná beruška.
1. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já mám taky pár koupených skleniček, ale je to hodně drahý, takže vařím doma, nic mi to neudělá naházet do hrnce uvařit a pomixovat, a pokaždý má taky něco jinýho... Lucka sní na posezení tu velkou skleničku :slight_smile: . já se bojím jí to zatím jen pomačkat vidličkou, ona jak má něčeho kousek, tak hned kucká a navaluje sejí :confounded:

tak to ho máte opravdu pořád pryč, ale jak říkáš, peníze jsou potřeba a pokud má možnost je navíc vydělat tak je to super...

u nás začalo hustě sněžit, prej má zase hodně připadnout ...

já jsem si lehla chvíli s malou, ale zase spala jen 35 minut :sweat_smile: , tak aspoň něco...
1. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 my teď udělali zásobu v penny marketu, měli za 14,9kč což je super cena:slight_smile: Jasně, já už také vařím, ale furt jsem se toho domácího vaření masa bála, nevím proč. :slight_smile:

Jasně no, taky to tak beru. Hot přes zimu je to složitější. :slight_smile: U nás už taky asi půl hodiny sněží, ale jen trochu.

Jéé taky bych si lehla, co bych za to dala :dizzy_face: ale bohužel.
1. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka fakt jo? takhle levně jsem zatím nenarazila, jen v lékárně na sunárky balení 3KS za 30 Kč, to jsou ty menší skleničky...to tam mají teda asi ještě do zítra, nevíš? Lucka vlastně taky nějaký dostane k mikuláši od tchýně a od druhý mlíčko :slight_smile:
1. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to už je déle, asi týden možná 2 co to bylo. Měli tam ty Hamánky 190g to je myslím. Naty dostane od mojí mámy pitíčka a taky takové blbosti tak jsem ráda. :slight_smile: Druhá babička - tchýně už koupila plenky.

A ty kojíš nebo jste na UM??

Se z toho pose*u, volal mi drahý že bude déle v práci, že má službu když sněží, takže přijede domu tak ve 22. Achjo.
1. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to už je déle, asi týden možná 2 co to bylo. Měli tam ty Hamánky 190g to je myslím. Naty dostane od mojí mámy pitíčka a taky takové blbosti tak jsem ráda. :slight_smile: Druhá babička - tchýně už koupila plenky.

A co používáte za UM? :slight_smile: Nevím zda jsem se ptala.

Se z toho pose*u, volal mi drahý že bude déle v práci, že má službu když sněží, takže přijede domu tak ve 22. Achjo.
1. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek