• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@xxx.klarka jé, to je škoda, nám totiž letáky nechodí :angry: , jen tesco a asko a nějaký pitomý elektra :angry:

kdybys věděla o nějakých akcích, klíďo mě informuj, budu moc ráda... já teď akorát natrefila na ubrousky Huggies PURE 4x64ks - 119 Kč v tescu, měli to za 50% jako víkendovou akci a mě už doma docela docházely, tak jsem byla ráda, hnedle jsem to vzala dvakrát :grinning: , teď máme větší spotřebu, utírám jí s tím i pusinu když dopapá :slight_smile:

pitíčka?? myslíš takový ty šťávičky pro ně? my je kupujeme v německu za 1euro 750ml... čajíky mají o mnoho levnější, nějakou kosmetiku taky a i jidýlka a kaše a UM...vyplatí se tam pro to jet....

My jsme na UM, minule jsem ti psala, že se mi sama odstavila v 5,5měsích...právě že používáme BEBU hypoalerg., a ta je hodně drahá... teď už jí to střídám s BEBOU PRO...

téda, to se ho malá dneska ani nedočká :frowning2:
1. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 nám chodí jak kdy, tento týden zatím ještě nedorazili, tak nevím :angry:

Oki, budu informovat když něco uvidím. Huggies ubrousky nesnáším :angry: hrozně mě serou s prominutím. Taky máme spotřebu jak papáme, ale já teď kupuji ty babylove z DM, s kuponkem za 60,- balení po 4x64ks nebo kolik :grinning: což je super a na doma stačí. :slight_smile:

ano, ty šťávičky, Naty mi od malička nepije čaj :angry: blinká mi po něm, tak ji kupujeme tyto a ředím ji to vodou. Do Neměcka nejezdíme, ale kupujeme v DM za 25,- 500ml, ty jsou nejlevnější co jsme koukali a jsou bio. :slight_smile:

To vím, ale nebyla jsem si jistá zda jsi psala co za UM dáváš. :slight_smile: Bebu jsme ani nezkoušeli, jen Sunar a Hami a zůstali jsme u Hami. :slight_smile:

Nedočká no, ale nevím zda by ho ráda viděla. :frowning2: Včera se na ní jen podíval a začla plakat, asi si pamatovala že ji udělal bolístku.
1. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jakto, že je nesnášíš? my je měli asi jen jednou a přišly mi fajn, tlustý a né moc mokrý :slight_smile: , babylove jsem měla dvoje od ségry ty bílý a ty nijak nevoněly...ale jinak to střídáme, měli jsme i Pampers, Wickies z Kaufu, Linteo a tak různě, co je vždycky v akci :wink:

jé, to budeš hodná, když si na mě vzpomeneš s akcičkama :slight_smile:

v DM občas taky nakupuju, ale je nejblíž v Kadani, takže se tam moc nedostanu a nebo zrovna nic nepotřebuju...ale mají dobrý a levný náhrady těch drahých značek :wink:

Lucka ta nám zatím snědla a vypila všechno, akorát pytlíkový čaje nám nechce, tak dáváme ty granulovaný...

Chudinka, tos teda napsala fakt dobře, ale snad na to brzy zapomene, kočička...

tak jsem byly chvilku venku, a je tam fakt kláda, takže dospává v chodbě :slight_smile:

ty kuponky do DM na ubrousky mám, kdybys je chtěla...
1. pro 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já taky nemám ráda Huggies ubrousky..pouští totiž chlup. :frowning2:

Tady je jak na Sibiři :frowning2: Pořád padá sníh a je strašná kosa :rolling_eyes:
1. pro 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 trhají se, nejdou mi někdy oddělit, děsný prostě. :angry: My tot aky střídáme, kde na co narazím :grinning:

My v DM nakupujeme hodně, Naty, pitíčka, mlíčka, příkrmy všechno :grinning: my jinde snad ani nenakupujeme, když teda není zrovna akce někde.

Teď se byl doma ukázat a napít a zase mazal do práce, Naty spí tak ho ani neviděla. :pensive: chjo ..

@kackap mě štve hrozně že se trhají a nejdou oddělovat, to mi hrozně štve. :unamused:

Holky, já jsem hotová už, padám na hubu. Ještě že je Naty po očkování a nebudu ji koupat. V 8 to asi zabalím s ní, nebo chcípnu. :pensive: :pensive:
1. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap u nás taky padá fest, myslím, že ráno manža ani neodjede do práce :unamused:

já ty ubrousky měla minule oranžový a teď jsem koupila žlutý, tak uvidíme, hlavně že za ně chtěj takový prachy a pak tu slyším, že vám nevyhovujou :confounded:
1. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka teda děvčata, jsem na ty ubrousky zvědavá, jak jsem psala, minule jsem měla oranžový a pohoda, teď jsem koupila žlutý tak uvidíme... vy jste se na mě domluvily :grinning:

to ti věřím, tak jdi dneska brzy na kutě ať ten spánek doženeš a odpočineš si...

1. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já v těhu koupila 2 ty 4packy a proklínala jsem se :sweat_smile: :pensive: a ted mi je zase donesla kamarádka, děs. Nejhorší když jsem potřebovala nutně ubrousek a on nešel oddělat a lovila jsem ho prstem, o nervy, fakt že jo.

Jinak bych nejradši počkala na tatíka, asi si lehnu k telce pod deku a bude to na osudu zda usnu nebo ne. Teď musím počkat až Naty zabere aby jsme hodila spršku.
1. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuju jen ty z DM ubrousky,ale teď jsem dostala dvoje Pampersky,tak jsem zvědavá.Jo a občas koupím v globusy takové oranžové,myslím,že se jmenujou Happy.
1. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap jojo, Happy, ubrousky jsem neměla, ale dvoje plenky 2-5kg do porodky, protože měly výřez na pupíček, ale moc spokojená jsem nebyla, protože nám protejkaly :frowning2: ...
1. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré kalamitní ráno všem,
u nás připadlo asi 25 cm sněhu a tak se z vesnice skoro nikdo nedostal do práce... pluhy nikde, v pondělí jak taky hodně napadlo přijel pluh až po poledni :astonished:
2. pro 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 silničáři a ts nestíhají. U nás v chomutově máme jen 12 sypačů na celý okres, to je hrozně malá. U nás pluh snad ani nejel, ale do práce se dostali. Drahý včera dorazil z práce kolem půlnoci. Já padla u televize.
2. pro 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My plenky používáme jen pampersky a žádné jiné. :slight_smile: A ty ubrousky jsem psala. Ale Pampers ubrousky jsou taky dobré. Mě nejvíce vyhovovaly ty Johnsons.
2. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Nechceš zase sunárka, malinového? :pensive: To moje zvíře to prostě nechce, nebos píše po těch čajíkách blije. :pensive:
2. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak k nám pluh ještě nepřijel, manžel se dostal do práce, ale jen proto, že to projel teréňák a po vesnici pluhoval známej... k nám vede jen jedna kolej, ale nesmějí se potkat dvě auta, to je pak konečná :angry: , mě měla přijet známá s Mikulášem a taky nic :angry: ...

my vyzkoušely více plenek a taky máme převážně pampersky active baby, na noc jí dávám huggies classic... huggies premium taky vyhovovaly... když byla mimi tak i pampers sleep and play... jednou jsme měly i Tesco zelený a nebyly špatný...

ubrousky johnson mám taky ráda, asi nejvíc ze všech a pampers taky... :wink: ale používáme co mají vždycky zrovna v akci :grinning:

2. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 u nás pluh taky nehrozí, nestíhají ve městě a pojedou k nám na vesnici jo, ha ha ha. Máme tu nános sněhu a je to o hubu. :pensive: Ale co, nic nenaděláme.

my zkusili akorát jednou tesco gaga růžové a přišli mi moc tvrdé, vždy nakoupíme pampersky když jsou v globusu v akci a je to. Dneska jsem začla dávat 4 a jsou nějáké velké :grinning: ale 3 už nás tlačili - nebo spíše byli nízké.

2. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my ty pampersky nakupujeme taky v akcích, většinou v tý krabici :wink:

my máme čtyřky už celkem dlouho, zbyl mi i jeden balík těch trojek, protože měla hrozně otlačený ty gumičky na nožičkách...

dneska už u nás není mráz, tak vyrazíme odpolko ven... včera to nebylo vůbec protažený, takže jsem se prala s kočárem, tak doufám, že dneska už to bude lepší, když to známej protáhl :grinning:
2. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Já na ty v krabici narazila jen jednou, v lidlu za 399,- jinak v globu je maji za normální cenu 529,- :grinning: To mám omrklé.

My teda nemáme otlačené nožičky, ale jsou hrozně nízké, takže se kolikrát pročůrala na zádech. Tyhle jsou vysoké až až. :slight_smile:

Já budu mít asi co dělat zase aby jsem vyjela ze sklepa :grinning: asi taky půjdeme na chvíli ven, asi ji teď dám jogurt a půjdeme. :slight_smile:
2. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já taky v Lidlu a pak v tescu za 450,-

hezkou prochajdu, děvčata :wink:
2. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to bych byla ráda :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka Já taky jednou koupila ty papersky v lidlu,jinak ale používáme huggiesky.Jednou jsme měla i ty z DM babylove a z těch byla hned opruzená.
2. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí

@zdendula86
@xxx.klarka By jsme mohli udělat nějakej minisrazík,aby jsme se poznali osobně,co vy na to?
2. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap to bysme mohli, ale asi až po novém roce, co??? :wink:
2. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Asi jo,nebo podle počasí :wink:
2. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 čoveče je tak -10 a já umírám, jsem zmrzlá jak ................... :sweat_smile:

@kackap oki, super, to jsem ráda, koukala jsem že je trvanlivost do srpna, tak aby ho někdo využil, je mi líto aby propadl. :slight_smile: Když ta naše mrška ho nechce. Tak se pak nějak zase odmluvíme na předání, teď se do cv nechystám, tak kdyžtak bych Ti ho dala na tom srázku kdyby se konal. :slight_smile:

@kackap Jinak my huggies pleny vůbec nezkoušeli, každý mě od nich odrazoval jak jsou špatný, tak nevím :confused:
2. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nějáká rada aby děcka necucali třebas zip u kombinezy nebo bundy? Malá to má furt v puse a pak půl bundy či kombinezy mokré. :frowning2: Bojím se aby nenastydla. :angry:
2. pro 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka no to je klendra, my jsem akorát dorazily domu, vydržela jsem to tam dvacet minut a ještě teď mě zebou tváře :confounded: , dá se jezdit fakt jen tam, kde je to protažený :angry:

strčit jí dudlíka ??? asi blbá rada, co? :wink: My máme dudu a za pár minut jízdy v kočárku jsme tuhý :grinning: . Na cucání nemáme čas :grinning: .
2. pro 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já tam byla si 40minut a pak jsem letěla k tchýni do teplíčka a malou nechala venku v kočáře :grinning: tak jsem jezdila jak blb sem tam po chodníku :grinning:

Dudlíka má, ale po chvli ho vyplivne. my právě v kočáře moc nespíme.
2. pro 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka se máš, že se s tchýní stýkáš tak často, to já bych nepřežila :grinning:

tak to my v kočáře pokaždý spíme, taky s ní jdu nejčastěji, když vím, že už by mohla zase spát... ale i když jedeme ven hned po spaní, tak vydrží koukat, ale stejně to nakonec zalomí :grinning:
2. pro 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já většinou chodím s ní ven když se vzbudí a nají, jen když s ní jde tchýně tak jí dávám aby spala :grinning:
2. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek