• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@xxx.klarka lucce se totiž spinká venku na vzduchu krásně :wink:

to máš teda dobře vymyšlený :grinning:
2. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Naty se teď naučila spinkat v postýlce. :slight_smile: Viď dobře vymyšlené. :grinning:
2. pro 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my spíme taky doma jenom v postýlce, no někdy s maminkou teda, ale jinak s ní právě jdu aby spinkala na čerstvým vzdoušku :wink: , jak spinkáte vy? my přes den ještě 3x (2-4hod) a pak celou noc...
2. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 my spíme tak 3-4x denně, ale jen tak po půl hodinkách, někdy ani to. :pensive:
2. pro 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka lucka nám spí min. půl hodiny a max. hodinu a třičtvrtě přes den, no a nakonec to vyjde na ty 2-4 hodiny spaní přes den...
2. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to my ne no. :slight_smile: U nás maximálně ty 2,5 hodiny. Víc ani tuk.
2. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my jsme spáči už od mimíska, i v bříšku často chrněla :grinning: , někdy jsem až měla strach...

pořád spí v chodbě a to už jsme přes hodinu doma, já si chvilku taky zdřímla :sunglasses:
2. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já mám taky super tchýni a i spolu chodíme cvičit na balony :slight_smile:
2. pro 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 malá taky hodně spala od malička, ale teď už tolik ne. I když dneska je už po 4 v postýlce a ještě jednou před 7 půjde. :slight_smile:

2. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap tak to se máš, tiše závidím :wink:

já s tou jednou vycházím dobře, pokecáme o všem, tu máme ale v Klášterci...
a manželova matka ta si to všechno udělala sama, ani jednu nevěstu nepřijmula, chtěla by mít kluky jen pro sebe :angry: , je to škoda, hodně nám naubližovala, taky jsme s ní před svatbou dva roky nemluvili a to bydlíme naproti sobě a vidíme si do oken...dělí nás několik metru širokej parčík... (hodně jsme se rozmýšleli zda jí na svatbu pozvat !!!) no a já už jí teď nevěřím a všechno jí to vracím i s úrokama, takže malou ani moc nevidí, nevozí vůbec atd... je mi to líto, ale fakt si s ní nemám vůbec co říct :unamused: ... o tom, že všechno děláme špatně ani nemluvím :cry:

2. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap za celých deset let co jsem s manželem se nedokázala chovat k nám hezky... :cry: a ke švagrový jakbysmet... předtím měla ještě jinou snachu a ta jí taky nebyla dost dobrá :cry:
2. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bréééééé ráno :slight_smile:
3. pro 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
3. pro 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak jak je? už ručičky nebolí? nám malá zase jednou řvala, tak manžel odsál nosík a pak spala celou noc...

teď se půjdu nasnídat a půjdem kuchtit tu koprovku a hovězí polívku :wink:
3. pro 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 je celkem fajn. Ručička už asi nebolí, už se zase točí a plazí. :slight_smile: Jinak Naty na včerejšek i na dnešek k ránu taky plakala zase, ale nevíme proč.

Já mám ještě ty lasagne :grinning: Mě nebylo dobře včera tak jsem je nejedla.
3. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to je dobře, vzpomněla jsem si na ní :wink: třeba porostou zoubky...

tak to máme všechno rozvařený, nebaví mě u toho stát a čekat až maso změkne :unamused: , snad se mi povede dochutit tu omajdu, jestli ne, tak to nechám na manžu... já a dochucovat, to vůbec nejde k sobě :grinning:
3. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 třeba :slight_smile: včera i přes den byla protivná a furt se jí něco nelíbilo, nic ji nebavilo, hrozné ...

Super, já taky u toho nestojím, jen to chodím kontrolovat. Dochucování mi dělá i nedělá problém, jak u čeho. Koprovku nevařím a asi bych ji ani neuměla, ale nevadí mi to :sweat_smile: protože ji nejím.
3. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka není těžká, ale vím, hodně lidí jí nepapá :slight_smile:

zvířátko mi spinká, tak jdu taky odpočívat :wink:

vyčetla jsem v letáku tesco slevu 30% na dětské oblečení...v neděli se tam asi juknem :wink:
3. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Naty taky spinká, byla zase protivka. Za chvíli by měl drahá doject z práce, a pojede do těch Loun, asi pojedu s ním pokud přijde tchýně pohlídat Naty.

S Tescem super, potřebujeme body a pyžámka, navíc tu mám z clubcard kupon 100,- na oblečení F&F a CHEROKKE. :slight_smile: Takže tam ais taky zajedu, musím zjistit do kdy mají tu akci. :slight_smile:
3. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka čtu tady, že to oblečení platí od 2.-5.12.

my už kuponek utratili za dárek pro miminko a košily pro mě :grinning: , taky se chci mrknout, měli hezký oblečky na holčičky, ale za draho já nic nekupuju :grinning:, možná se tam podíváme ještě dneska, uvidím co na to manža...

a co v Lounech? už se mi to zase vykouřilo z makovice :grinning:
3. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Tak jsem se domluvila s mojí mámou, že do tesca zajedeme zítra dopo, ale pojedeme do Mostu, tam je větší výběr. :slight_smile:

Do řeznických a domácích potřeb. :slight_smile:
3. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak u nás v Tescu mají zlevněnej skoro celej sortiment :wink: , koupila jsem sukýnku, na kterou jsem už dlouho číhala a měli jí teď za půlku, pak ponožky - dva páry jen za 22Kč, tričko ze 160Kč na 48Kč...takže jsem vybrala něco, na Lucku už větší, jen ponožky na teď...a neteři, synovečkovi a sestřence taky maličkosti :wink: . Tak jsem ráda, že jsme tam jeli a to máme malý Tesco, takže ty určitě vybereš víc. Jinak ty pyžámka i bodýna mají taky ve slevě. Já chtěla na Lucinku 5x body za dvě stovky, ale neměli už vel. 9-12m :frowning2: . To neva, po Vánocích budou určo další výprodeje :slight_smile: .
3. pro 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jo a taky mají zlevněnej sortiment NIVEA BABY :wink:
3. pro 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Snad taky něco vyberu. :slight_smile: Jedeme dopo tak se těším. :slight_smile:
3. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka krásnej mrazivej víkend :wink: , tak co v Mostě, měli něco?
4. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dneska jsem byla s malou na pohotovosti,má zánět nosohltanu a zánět spojivek,takže vyfásla ATB. :frowning2:
4. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky,

venku fakt hnus. Byla jsem s Naty a s mámou v Mostě v TESCU :slight_smile: Nakoupila jsem ji tam oblečení za penízky od babičky - nějáké pyžámka, ponožky, bačkurky, trička s dlouhým rukávem. A taky jsem tam vybrala za mamu bodyna a teláčky co ji dá k vánocům. Body jsem radši vzala 12-18m :grinning: Teď nosíme 6-9 a jsou nám jen tak tak. 80 (9-12m) dostane od tchýně k svátku ji koupila, tak aby měla větší pro jistotu. :slight_smile:
Tak mám radost. Koupila jsem ji nový hrneček tesco, nějáký učíčí, tak se s náím ted pere, ale spíše ho kouše než aby z něj pila. :grinning:

@kackap ježiši, chuděrka. Tak ať se z toho brzy vylíže. :frowning2:
4. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap to je mi líto, tak ať jste brzy zdravý holky :wink:
4. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to je super :grinning: , já tam ještě vybrala zase něco pro známou pro mimi chlapečka... už fakt nikam nemůžu, peníze jen lítaj :unamused: ...

zítra jedeme k tomu švárovi, tak se docela těším, protože jsme byly celej týden doma.. akorát včera a dneska jsme se dostaly do obchodu... možná Lucka taky uvidí nějakýho čerta...
4. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 no a já dneska jedu zase do globusu ještě s mámou, chce si koupit notebook :grinning: takže mám zase seznámek a to jsem se zařekla že už nikam nepojedu, to je v prdeli. :angry:
5. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek