• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Tak Anička je dneska konečně bez teplot,očička vypadají taky čistě,tak snad ty ATB zabírají :slight_smile:
5. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap supeeeeeer:slight_smile:
5. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka jj,byli jste v tom globusu?Dneska tam bylo focení s mikulášem a každému dítku dávali plnou globusáckou tašku různých reklamních předmětů
5. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap Byli jsme, ale dopoledne, tato akce byla až odpoledne. :slight_smile:
5. pro 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka tak to jo :slight_smile:

5. pro 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap My jsme byli teď tady u nás na rosvícení a na mikulášské :slight_smile:
5. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka já přemýšlela jestli jít tady na rozsvícení,ale raději jsme zůstali doma a na ohňostroj jsme koukali z okna :slight_smile:
5. pro 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap jasně, je tam kosa, Naty půlku prospala a pak půlku koukala :slight_smile: dostala milion čokolád atd, netuším kdo to bude jíst. :grinning:
5. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
5. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka nojo, pořád nás tam něco táhne do těch obchodů :slight_smile:

jinak Lucinka viděla čerta, pak jsme jí s nima fotili, tak jí držel andílek a Lůcu nezajímalo nic jinýho než čertovo dredy a tak ho za ně tahala :grinning:

no a měli jsme jako vzácnou návštěvu - tchýni... dneska to bylo hodně v pohodě, takže z toho mám dobrej pocit :wink: , víc takovejch dní a nedozvědět se žádný drby a rady od nich a bylo by to vše OK...pak si k sobě možná najdeme zase cestu :wink:

no, u nás napadlo zase asi deset čísel sněhu a sněží, takže zítra na plavčo s námi půjde taťulda, mám strach v tom jet někam s malou sama :angry:

dobrou nocku a zítra zase papa

co Natálce přinesl MIKULÁŠ ???
5. pro 2010 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

super, my Naty s kočárku nevytahovali, jen koukala z dálky :slight_smile: Drahý říkal dáno když odcházel do práce že zase nasněžilo. Děs. Hlavně aby bylo bílo na vánoce, ale pochybuji. :pensive:

Dneska jedeme na sociálku, dovyřídit rodičák atd , už aby to bylo za námi všechno. :slight_smile:

Naty dostala od mojí mámy - přenídávky,jídla,pitíčka, od tchýně a švagrovo rodiny - pampersky, pak ovoce, tričko a samozřejmě čokolády (kdo to bude jíst netuším:grinning: ) a od obce taky bálíček a čokoládama, bombonama a ovocem. A 2 kalendáře, super no :grinning:

S tchýní fajn, třeba se spolu začnete zase "bavit".
6. pro 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka taky musím dneska na sociálku :rolling_eyes:
6. pro 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap úplně se děsím kolik tam bude lilí. Ale pojedeme asi až kolem 4. Nevíme zda drahého pustí dříve z práce.
6. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka No já doufám,že tam bude málo lidí,jsme všichni tak nějak nachcípaný a s manželem tam musíme oba,páč ho budu přepisovat na rodičák,aby jsem mohla být doma místo 4 let,tak 3 roky a pak se to zase napíše na mě.Tak doufám,že nám to projde.Paní na informacích říkala,že my do té nové novely nespadáme,tak jsem zvědavá :angry:
6. pro 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap Nespadáme a dneska jdeme dělat to samé jako vy, akorát že drahý byl na PPM už 5.listopadu, ale krávy od něj z práce se na to vysrali a tu PPM nevyřídili, protože nevěděli co s tím, tak jsme musela pak sami na OSSZ to zařídit a v pátek dorazil konečně ten fialový papír co je k tomu potřeba. Tak přemýšlím zda půjde udělat že od zažádá o ten listopad a pak už to zruší a přepíče se na mě. :slight_smile: No uvidíme, ale už to chci mít za sebou. Tento měsíc jsme hlavně bez peněz, takže super. :angry:
6. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka jakto,že jste bez peněz?
:confused:
6. pro 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap No tak za listopad budeme teprve žádat, já musela svůj rodičák přerušit, aby jsme pak nemuseli vracet. Drahý teď bude žádat o ten listopad a ten nám přijde v tom druhém temrínu snad.
6. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka tý jo :unamused: a jak jsi to řešila s tebou když je manžel na rodičáku?kdo za tebe platí sociální a zdravotní?
6. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap sociální se myslím neplatí, když nepracuji, a zdravotní by měla uhradit pojištovna - ještě to budeme řešit, ale měla bych se přesunout do kategorie L "žena starající se o dítě do 7 let" tak uvidíme. Ale od ledna nastupujeme k jiné pojištovně, tak snad se to vyřeší do té doby, jinak by to bylo na palici. Ty taky budeš řešit pojištovnu ne?
6. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka no mě řekli na sociálce,že se mám přihlásit na pracák
6. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap fakt jo? mě teda nic takového neříkali.
6. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap Tak jsme tam byli, všechno vyřízené. Nechali jsme tam nakonec i žádost o ukončení RD a moji žádost o rodičák zase, aby jsem tam nemuseli. Socialni se pry platit nemusi, a na pojištovnu mi napsala papír od kdy jsem byla na rodičáky, kdy byl muž a kdy zase nastupuji já, tak to ještě musím zaject vyřídit a bude snad klid. :slight_smile:
6. pro 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka takže ti to pojišťovna bude platit i po dobu co je na rodičáku manžel jo?No my to dneska nestihli,páč manžel dělá ve státním a musela jsem odvézt ty papíry k němu do práce,páč marodí a nevím kdy ty papíry budou vyplněné :unamused:
6. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap aha, tak to je blbý. A PPM už měl jo?? Nebo jak??
Prý by měla, ale nevíme zda budeme mezi sebou podepsat nějákou smlouvu že se o malou po dobu jeho rodičáku starám já?! Kdyžtak to sepíšeme a před nimi by jsme to podepsali.
6. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
6. pro 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap tím pádem na kordy nechodtě, to je zbytečné, šli by jste zbytečně. První se musí vyřídit ta PPM (oni to v práci vyřídí?pošlou na OSSZ?) nebo si to půjdete zařizovat sami?? Takže ty jsi dneska nesla do práce tu dohodu mezi vámi a tu žádost o ppm při převzetí jo?
Kde manžel dělá?
6. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí

@xxx.klarka Do práce jsem nesla papír o žádost na ppm,zařizujeme to sami,manžel dělá ve věznici
6. pro 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap aha, pokud to zařizujete sami, tak oni Vám musí ty papíry dát, a vy pak s tím na OSSZ kde to necháte a oni bud zažádají nebo zda vám to v práci dají - musí k tomu být příloha k žádosti o dávky - to vystavuje zaměstnavatel (je to roční výměr) - NEVÍM ZDA TOHLE VÍŠ NEBO NE:slight_smile: oni to pak na OSSZ zaúčtují a pošlou vám papír co je třeba k žádosti o rd.
6. pro 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka no my na ossz nemusíme,právě kvůli tomu,že je státní zaměstnanec
6. pro 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap ne jo? přece mu ale někdo tu PPM musí schválit. :-O
6. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek