• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@kackap to tedy nechápu jak to bude. :slight_smile:
6. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka
@kackap

ahojte děvčata, já si tady čtu vaše příspěvky ohledně rodičáků, ale vůbec nechápu, co jste řešily ??? :sunglasses:
6. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 nemáme nárok na volbu délky rd, tudíž jde za nás můž na jeden den na PPM a pak na měsíc žádat o RD a po měsící se převede na nás už s volbou - 3 letou.
6. pro 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jináč my dneska byly na tom plavču s taťkou, jsem ráda, že jsem nejela, kamarádka, která s námi taky chodí málem bourala, bylo štěstí, že nejelo žádný auto...

no a Lucinka vůbec není nadšená, když jí posadíme na desku a lektorka jí pustí do vody :frowning2: , to teda natahovala, ale ustála to kočička naše šikovná.... dneska jsme se hodně potápěly :slight_smile: a kašlala jen jednou :grinning:
už jedeme jen jednou, tak uvidíme co zase vymyslíme po novém roce... :wink:
6. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jaktože si nemůžete vybrat? mě dala vybrat :slight_smile:

6. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 nevím jak u Kacky, ale já jsem byla nezaměstnaná na úřadě práce.

super, šikulka. Já jsem zvědavá na naše plavčo. Jak často chodíte?? Já se celkem těším, ale zároveň bojím. :slight_smile:
6. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já byla na rodičáku s prvním a pak jsem nastoupila do práce a nemám odpracováno 270 dní za poslední 2 roky,tak proto. :frowning2:
6. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to jsem z toho jelen :grinning:

@xxx.klarka neboj, je to suprový, akorát ty menší dětičky (miminka) to snášejí líp, ty větší už tam většinou brečí :frowning2: . My teda zatím ne, ale sleduju, že už by to asi brzy přišlo... už je to pak nebaví a chtějí si dělat něco jiného zrovna a ne plavat :unamused: , tak uvidíme, už pak budeme chodit asi na jaře tady k nám do Klášterce, ale signál používáme pořád i doma kdykoliv umýváme obličej... ale po vánocích chceme chodit s kámoškou a ségrou na cvičení na balonech s dětma...prej je to taky moc hezký :wink:
6. pro 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Jasně :slight_smile: No jsem na to zvědavá.

Jinak dobré ráno,

u nás zase sněží, drahý má normální pracovní dobu do půl 4 a pak má ještě do 10 pohotovost, tak jsem zvědavá zda tam rovnou nezustane. :pensive:
Na puse se mi po roce snad udělala opar a pěkně trpím. :angry:
7. pro 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka dobré ránko,

u nás též zase nasněžilo a sněží... :unamused: u nás než ty kopce sněhu roztajou... :angry:
chtěli jsme právě jet zase do Německa ještě před Vánocema, ale silnice jsou hnusný, jezdíme přes Klínovec, takže bysme se tam asi nevyškrábali a já se i bojím s malou v takových podmínkách :confounded:

já občas opar taky mám, už jsem ho jednou měla od porodu, taky to nesnáším, je to nepříjemný a pořád mě nutí si to šťourat :sweat_smile:

nám taťka dělá každej den od 8-16:30, to je taky opruz :frowning2:

malá i teď usnula, vstávala dneska v půl sedmý a už je zase tuhá :grinning:
tak nahrávám zase další fotky na picasaweb, ale nejraději bych ho taky zalomila, jsem nějaká zdrchlá :unamused:
7. pro 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 tady sněží, ale drobně, to je nejhorší. :angry:

já před těhu měla opar jednou do měsíce, ale od těhu jsem ho neměla ani jednou :angry: až teď ta potvora vylezla :frowning2:

my vstávali kolem půl 8 a už taky zase spí, byla zase protivka jako poslední dny pořád. Nechápu.

Já potřebuju do jysku, vyhlídla jsem si tam stolek a CHCI HO NEJLEPE HNEDKA :frowning2: ale včera jak to klouzalo tak jsem se bála. Kurna. :frowning2:
7. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink: tady taky sněžilo,jsem byla včera odhrabat babičce auto,aby mohla jet ráno do práce autem a stejně ho má zase zasypaný,tak šla pěšky :frowning2:

Tak já na opary naštěstí netrpím :slight_smile:
7. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jojo, my když si něco usmyslíme, tak to chceme nejraději hned :grinning:
7. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap to je nemožné s tím sněhem. Kdyby alespoň bylo takto na Vánoce. :dizzy_face:

@zdendula86 Přesně!! :slight_smile: Ale volala jsem máme a zajede mi ho pak koupit, supeeeeeer :grinning: Tak jsem volala mému chytrákovi (včera mě vytočil a nasral totálně :angry: ) aby mi koupil ještě známky na pohlednice a papír do tiskárny. :grinning: A šlehačku do fazolačky, jsem začla vařit, kouknu do lednice a šlehajda nikde.

Jinak jsem holky zadělala na vánočku, ale dneska mám těsto nějáké moc tuhé, tak snad bude dobrá.
7. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak hlavně, že si to umíš zařídit :slight_smile:

jaktože tě nakrknul ??? to u nás je taky, občas na denním pořádku, vyměňujeme si názory a nasíráme se navzájem :grinning: , už to beru s rezervou, před Lucinkou to bylo úplně jiný...

já mám dneska ještě koprovku, v sobotu jsme doma neobědvali, tak mi ještě jedna porce zbyla, tak aspoň nemusím nic vymýšlet, ale polívku bych si mohla udělat, nějakou zeleninovou s vejcem :wink:

no a zítra nemusím nic vymýšlet, jedeme k tchýni do Klášterce péct trubičky, zbytek už stihla průběžně... a budeme tam celý den, taťka nám tam ráno nechá a po práci nás zase vyzvedne...

vánočka určo bude dobrá, taky se na ní těším, švagrová nám kousek dá před Štedrým dnem... já bych jí taky upekla, ale nesnědli bysme jí...už se těším až bude další dítko a budou jíst s námi to co upeču, budu mít pro koho péct :grinning:

jinak hlásím, že už máme též všechny dárky z krku, dokoupili jsme jen doutníky a archivní víno, takže to zabalím a bude to...

možná ještě něco manželovi vyberu, když na něco narazím, nebo se mu možná bude někde něco líbit...

jo, a včera jsme museli povinně ke tchýni naproti na nějakou předváděčku matrací, nikdo k nim nechtěl jít :unamused: no a zase se chovala jako ... hrůza, už fakt nevím co si o tom mám myslet, jestli si doma vyskakuje a u nás si to nedovolí nebo nevím... malou zase muchlovala, já to tak nesnáším... byla na zemi na dece, je ráda sama, to pak povídá o sto šest, co myslíte, bába si k ní sedla a začalo kňourání, tak si jí pro změnu zase vzala do ruky a to už se dlouho chovala...pak už byla totál protivná tak jsem jí zbalila před sedmou a odkráčely jsme domů, taťka dorazil až v deset... dusil tam toho obchoďáka, manža je nákupčí a tak má plno školení, takže ho dusil ohledně cen, já byla mrtvá když mi to tady vyprávěl, všechno mu napadal :grinning: , ale měla tam tchýně i ségru a oni si právě dělají naschvály a hlavně ohledně Lucinky a neteře, teta jí s tím zlobí a bába aby nebyla pozadu tak jí taky pak provokovala...jak desetiletý holky mi přišly...
7. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 tak snad to máma doveze. Teď ještě šla na jednu předváděčku.

Protože je chytrej, donesl uzené a já si hrála s Naty a zapoměla jsem ho uklidit. Pak přišel domu a žačal nadávat že celý den nic nedělám, že ani to uzené nemohu uklidit atd atd. On si myslí že asi celý den sedím na prdeli u počítače. On asi za mě někdo uklízí, za mě někdo vaří, někdo se stará o Naty nebo já nevím co si jako myslí. Už jsem měla nervy z něj zase, jsem s ním nemluvila celý večer. :grinning:

My budeme mít tu fazolačku a uzené žebra jako obíračku s chlebem :grinning: Už mi to stydne a dám si pěkně :grinning: se na ně těším.

Super, se máš. Nám dala tchýně včera ti pna dárek pro tchána - mluvil o nových kšandách, tak mu je koupíme a bude. Já ještě začla přemýšlet že bych koupila ještě nějáký mobil pro drahého - jemu stačí obyč, ten co má stojí na prd, furt se seká a baterka stojí za prdku už. Tak furt nevím.

S tchýní to je děs, jsem ráda jakou mám tchýni, ale taky mě sere teď ohledně několika věcí s Natálkou. Ale co, já si řeknu své a at si to přebere jak chce.

Naty zase dneska nic nebaví, jen řve a nebo se vzteká. Hračky ji nebaví, jen by chtěla abych se ji furt věnovala - což nejde.
7. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to já bych nic jinýho nedělala, než okřikovala tchýni... to víš, že když se mi něco hodně nelíbí, tak to taky řeknu, ale pak na mě čumí jak trubka... jak byli u nás tak jí viděla jíst ve stoličce, tak hned sundala tu její po dětech z půdy... jen jsem čekala až mi řekne aťjí tam posadím...naštěstí nic, nebudu jí tam dávat, malá nesedí ještě perfektně a tam by byla z toho dřeva obouchaná a navíc to nemá pásek mezi nohama, takže bych jí lovila asi na zemi...protože by proklouzla...takže až jí to jednou řeknu, tak bude zase čumět... :confounded:

no, tak to by se mi taky nelíbilo takový kecy, ať si to zkusí jeden den mít celej den na starosti dítě a domácnost a brzy by sklapnul !

Lůca teď zase usnula, tak si půjdu něco taky dát a možná zalehnu, ráno jsem to nestihla :grinning:

To Lůca si vyhraje sama, ale občas taky kňourá... tak jí dám zase někam jinam a je pokoj... cestujeme po baráku :grinning:
7. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to já ji to řeknu jednou, jakmile to nepomůže tak malou beru a jdu domu.

Jsme mu říkala, že bych ho chtěla vidět jak by všechno stíhal. :angry:

To já bych si nemohla takhle přes den spát. :slight_smile: Bych byla pak jak praštěná koštětem a večer bych čuměla do zdi. Takto mám problém usnout.

Naty si taky sama hrála všechno, ale poslední dny, možná už i týdny to je děsný. Nevím co to má být. :pensive:

Já už mám vánočku v troubě tak snad bude dobrá :slight_smile:
7. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to spaní mi problém nedělá, ale zase jsem to nestihla, malá už buší v postýlce dudlíkem o hrací desku :grinning:

a nemá na tebe pak kecy tchýně? mě pak právě ještě ke všemu pomlouvá, ale já myslím, že je to na mě to co se týká ohledně malý a nikdo to nebude měnit, když něco řeknu... jsem pak špatná já, víš? tak mě to vždycky chvílí drásá než se s tím srovnám jak se chová... proto tam nechci chodit... neteř učí taky samý blbosti...

za týden má lucka svátek, tak určitě zase přijdou k nám... jsem na to zvědavá.... no a pak ještě Vánoce musíme přežít a pak už se zase dlouho nemusíme vidět, nikdo nic neslaví, až koncem ledna nějaký svátky, ale to se nejspíš s ní nesetkáme :grinning:
7. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 hehe, škoda.

nevím zda má kecy, ona ví že si nenechám srát na hlavu a prostě bude po mojím nebo má smůlu :slight_smile: Ale jinak je suprová. :slight_smile: Hrozně moc nám pomohla, se vším.

Nabídněte si:slight_smile: Dneska z 9 pramenů, ale jednu stranu jsem bohužel blbě přidělala, ale co, stejně se to sní. :slight_smile:
7. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka krásnou vánočku jsi upekla, určitě bude výborná...

já teď mám Vánoce, já jsem našla první zoubeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jůů super :slight_smile:
7. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hahá máma mi už koupila stolek, po páté mi ho doveze, juchůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: se z toho poseru, volal drahý že bude do 22h v práci. Naty ho vůbec ted nevidí jak jsou ty kalamity a jak o víkend zabíjí. :angry:
7. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka super, že už máš stolek :slight_smile:

snad brzy kalamity přejdou a Naty uvidí taťku každej den :wink:

my byly venku a tálo, takže v tý čvachtě se fakt skvěle chodilo :confounded:
7. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Tak stolek postavený :slight_smile: tiskárna se instaluje atd :slight_smile: tak se těšíííím :dizzy_face: ještě ráno musím vyprat koberec a pak mámě upéct 2 těsta lineckého.

Ani mi neříkej, já šla vynést koš a sekla sebou a vyvrkla si kotník :angry:
7. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já měla vyvrknutej kotník jako dítě snad milionkrát, ale od tý doby už nikdy :slight_smile:

já už mám taky zbaleno na zítřejší návštěvu, upekla jsem ke kafíčku aspoň banánovej koláč :wink:
docela se těším, že vypadnu na chvíli z domova, jak teď nikam nejezdíme, tak jsme pořád doma... doma je dobře, ale občas to chce vypadnout :slight_smile:

7. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já mám právě s kotníkem problémy, mám volné vazy, takže to je na prdku. :angry:

drahý dorazil domu trošku dříve, tak jsem ráda :slight_smile:
7. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak mějte hezkej večer :wink:

já se jako dítě přizabila i na rovině :grinning:
7. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já se přizabiji narovině i jako "dospělá" :grinning:
7. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek