• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
jo jo dobře že jsi mě poučila :slight_smile: čekáš miminko koukám,víš co to bude?
16. zář 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holcicka,pokud neco neprirostlo:slight_smile:
16. zář 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dvě holky,chtěli jsme kluka ale bohužel se nám nezadařilo.Ale jsme rádi,že ty holky máme :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim:slight_smile:
16. zář 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic tak já se musím rozloučit,přijde manžel z odpolední :slight_smile:.zatím papa
16. zář 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: lenca75 leni mej se a pozdravuj brachu a dobrou noc a sladke sny tobe i detem
:slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Pitrs, velikánská gratulace :dizzy_face: A neboj, všechno bude v pořádkku :wink:
18. zář 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucííí, mnohokrát děkuji :dizzy_face: Jsem moc ráda že si se tu ukázala a jsem moc moc moc ráda že jste s Tadýskem oba v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, že se taky někdy sejdeme třeba jen na procházku :wink: Měj se moc krásně a opatrujte se :wink:
19. zář 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí, hlavně ty se opatruj. Co Hanička, jak se těší na brášku nebo sestřičku? To bude chůvička :wink:
19. zář 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jedna zpravicka hned po ranu!!!!

Dneska presne ve 4.00 jsem vykoukl na svet.Jmenuji se Lukasek D., merim 49 cm a vazim 3 kg.Vsichni tri jsme v poradku.

pa,letim
20. zář 2007 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc, moc, moc Lukáška vítáme na světě a přejeme mu s Tadýskem, ať se mu mezi námi líbí :wink:
20. zář 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, jo jo těší se jako blázen, pořád mi hladí bříško a říká LUCINKO tady je tvoje starší ségra :dizzy_face: říká jak jí bude koupat a česat, ale sranda je v tom, že ještě nevíme co to bude, tak jestli to bude kluk :grinning: Je nadšená i z UTZ takže zatím to vše probíhá ok, uvidíme až se to narodí :dizzy_face:

Pavlí děkujemme za skvělé info hned po ránu, to se člověku hned jinak vstává :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže ještě jednou i tady přejeme celé rodince ať jim Lukášek dělá jen a jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
20. zář 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je paráda...uvidíš, jak ti bude pomáhat :dizzy_face: Snad nebude tak akční jako jsem byla já, když se v mých pěti letech narodil brácha, jen si mamča odskočila do vedlejšího pokoje, tak jsem ho vysvlíkla jako že ho přebalím...ani nechci vědět, jak jsem to asi udělala, protože panenky jsem převlíkala tím stylem, že jsem je postavila na hlavu...ale všechny moje pokusy přežil a kupodivu je přes to všechno normální :grinning:
20. zář 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě jsem chtěla pomáhat :grinning:
20. zář 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jakpak se máte? Miška roste jak z vody, za chvíli budu muset vyndat tašku z kočáru. Dnes jdeme nechat píchnou ouška, tak jsem zvědavá jak moc bude plakat a doufám že se to rychle zahojí.
24. zář 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no myslím,že tvoje malá to zvládne.To ty na tom budeš asi hůř.Teda já aspoň byla......než moje holky.A ouška jsem jim nejdříve potírala heřmánkovým čajem a potom heřmánkovou mastí.Tak přeji ať máte ouška brzy zahojené. :wink:
24. zář 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak se stěhuji za vámi z BRMS a ostatně nás sem přijde více, miminko tedy ještě nemáme a ani zatím nečekáme, ale snad po novém roce se zadaří, nebyla jsem tu skoro od založení :slight_smile: s těmi co se neznám, tak vás moc zdravím a snad brzy popovídáme.
Lucinko, snad se tvůj zdr.stav jen lepší a lepší, a neboj Tádík strádat umělou výživou nebude, hlavně, ať jste oba v pohodě, to je určitě nejdůležitější.
Lucince jsem se snažila dovolat do porodnice, ale má vyplý telefon, tak ji popřeji až dorazí mezi nás, Lukášek je krásný mimi.
Petruš, Hanička už je zdravá? Co školka, už to zvládáš lépe? Nebo stále vede Hanička?
Musím do města, tak zatím se všechny mějte
24. zář 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš tak co ouška jak jste dopadly??? :wink:

Lenca75 ahojjjj :slight_smile:

Pavlí, ne ne vede Hanička a do školky jsme přestaly chodit :frowning2: ale nevadí nevzdávám to asi na to ještě nebyla připravená, tak to zkusíme za pár měsíců a nebo až za rok, uvidíme :wink:

Dneska jsem se viděla s Léňou(El) a s Lucinkou(Luk) a Tadýsek je strašně krásné a úžasné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se moc těším na to naše.Jsme hrozný drbny, mluvily jsme páté přes deváté, takže se musíme brzy sejít a povyprávět si to co jsme dneska nestihly :grinning: :grinning: Bylo to moc super dopoledne a bylo mi moc fajn :wink:
24. zář 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bylo to naprosto super dopoledne...ukecaný jsme teda fest :grinning: Když jsem se vracela domů, tak jsem si říkala, jestli na mě náhodou někdo nepošle sociálku kvůli tomu řevu :confused:Ale během chvilky byl klid a spokojenost :wink: Musíme to brzo zopakovat.
Kim - už jsem v pořádku, už jen dobírám léky. Tádík papá Baby Lactum - mělo by být podle dětské lékařky nejvíc podobné mateřskému mléku - moc mu chutná.
Ten vypnutý tel. v porodnici znám - t :wink: taky jsem měla vypnuto - bylo toho moc.
24. zář 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Lucka a Lukasek vas vsechny moc pozdravuji,maji se dobre a zitra je snad propusti domu....
Lucka je stastna maminka - moc ji to slusi a Lukasek je uplne ukazkove krasne miminko....
Brzy se vam urcite ozvou, pekny den,Pavly

PS.ja ted letim na anglinu a snad se k vam taky pak dostanu-bere me uz zase totiz hlava...ale jinak se mi styska po netu,takze si davam predsevzeti,ze sem budu zase pravidelne chodit...tak uvidime,jak mi to pujde! zatim pa
24. zář 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak taky zdravím pro mě neznámé tváře i ty "staré" známé. Jsem taky z BRMS. Přítele nemám, takže o miminko se taky nemám s kým snažit. Teď mám novou práci, tak jsem trochu vytížená. Jinak jsem byla hodně ukecaná. :wink: Holky jsem poznala na netu, když jsem byla v Anglii. Bylo mi smutno a nějak jsem na ně narazila, vzaly mě mězi sebe a už se mě nezbaví. :wink: :grinning:
24. zář 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, ty se nás taky jen tak nezbavíš :grinning:
Jak válčíš v práci? Dobrý? :wink:
24. zář 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucí, no, dneska už to bylo lepší. Ale nevím, nevím, je to dost náročné. Dokonce jsem byla v práci i v neděli, když bylo tak krásně. Sice jen na 2,5 hodiny, ale místo toho bych raději zůstala u kámošky na zahrádce. A co Ty, jak vám je?
24. zář 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celý den celkem pohoda, ale teď měl chvíli brečavou náladu - děsně ho trápí prdíky. Teď letím koupat :wink:
24. zář 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka Tadík, tak se krásně vykoupejte, já už jsem se koupala. :grinning: Písnu Ti IP. :wink:
24. zář 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadly nám při tom koupání pojistky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to byla trochu bojovka. Teď tady se mnou koníkuje a asi mu právě zabraly kapičky, protože si u toho vesele prdí a brouká :grinning:
24. zář 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, vypadly pojistky? :confused: To muselo být vzrůšo. :sweat_smile: Tak to je super, že kapičkujete, to je teď určitě Tádík spokojenej. :grinning:
24. zář 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko, já se loučím, jdu si vzít něco k večeři. Jsem obědvala až v půl pátý. Tak to mám ten čas zase nějak posunutý. Měj se krásně a dobrou noc. Pa.
24. zář 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouká mi směrem k monitoru a tváří se děsně důležitě jako by tomu snad rozuměl...dokonce i nejlepšího kamaráda dudlíka vyplivnul :grinning:
24. zář 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek