• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Dobrý večer, tak jsem zpět doma :wink:

a tady je mrtvo...

no řeknu vám, venku je to hnus, hnus a hnus !!! nenávidím břečky !!!

jináč návštěva byla supr :wink:

i hlídačku Lucinky jsem měla :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdendula86 ahojky,no venku je to fakt břečka,do toho začalo poprchávat,takže je to ještě horší a technický služby si z nás asi dělaj srandu,páč celou dobu co bylo zasněžené parkoviště,tak se tu neukázali a teď když to začíná slejzat,tak sem dali značky,že v neděli budou odklízet sníh :rolling_eyes:
8. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky, klárko, tos mi neřekla, žes mi poslala ten opar :zipper_mouth: :slight_smile:

co jináč, co je nového?

koník dneska od rána vůbec nešel, tak jsem něměla s kým kecat :unamused:

já teď přišla z venku, fouká tam jak blázen a tvoří se sněhové jazyky, mám úplně zmrzlej ksicht a jela jsem jako poslepu jelikož jak foukalo, tak jsem nic neviděla :angry:

taťku jsem vyslala ještě pro nákup, tak teď čekáme a Lůca spala jen 15min., jakmile zastavil kočár tak byla vzhůru :unamused:
9. pro 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdendula86 ahojky, jej to mě mrzí. Mě ten opar už štve, mám ho tak debilně u koutku :angry:

Nového? Tatíka volali před 5minutami do práce :frowning2: Takže zase sami.

Jinak stolek stojí, tiskárna zapojená a vše jak má být, tak se těším :dizzy_face: Jen Naty by s emohla přestat pořád tak vztekat atd, furt se ji něco nelíbí, nic ji nebaví. Snad to jsou fakt jen ty zuby. :frowning2: Teď jsem ji dala do postýlky tak snad usne. My ani venku nebyli už od neděle :frowning2: v pondělí lítačka po těch kordech, v úterý jsem si vyvrkla ten kotník a mám ho pěkně nateklý a fialový, tak se mi blbě chodí. Asi bych to nezvládla, hlavně na tom ledě a v té čvachtanici nebo co tam vůbec je a kdo jiný s ní nemá jít. :frowning2:

No neboj, taky furt jsem klikala na MK a furt nic. :confounded:

@kackap to víš techničárů nebo spíše techniky málo a ty vejš mají hlavu v pejru, neví co dříve, kam koho dříve poslat :grinning:
9. pro 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka Tak to potom jo :slight_smile:

Já mám obě dětičky na antibiotikách,Anička už jen zítra,ale Kubík je má ode dneška,má šíleně zarudlou a zvětšenou mandli a zduřenou uzlinu na krku,takže to má nateklé jak hrom a nemůže pořádně polykat. :frowning2:

@xxx.klarka
@zdendula86 holky jste na facebooku?
9. pro 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap Teď právě mužíka mého volali do práce, sypat chodníky, jezdí multicárou :frowning2:
Tak snad budou obě dětičky brzo zdravé. Naty měla zatím jen jendou rýmu a snad dlouho mít nebude. Bylo to hrozné. Hrozně se bojím takto nemocí. :slight_smile:

Ano na FB jsem Klára Vozková, úvodní foto jako tady.
9. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap to mě mrzí, že máš dětičky nemocný, snad se brzy uzdraví ! :wink:

já jsem na FB

@xxx.klarka já to mám na spodním rtu uprostřed :angry:
ať máš brzy nožku zdravou ! :wink:
9. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdendula86 a pod jakým jménem tam jsi? :wink:
9. pro 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka Ty znáš Terku Melišíkovou -Nekužovou?
9. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap ano, z dámy. Ty ji znáš od kud? :slight_smile:
@zdendula86 jo snad brzo:slight_smile:
9. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka máme stejně stará dítka,chodili jsme spolu na rodinnce na březen a i jsme se už viděli osobně
9. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap á koukám, Terezka se Samíkem :slight_smile:

:frowning2: jsem hotová, Naty asi fakt rostou zoubky, ted chtěla být furt jen u mě, jinak plakala, koukala jsem do pusyny a má to nateklé podle mě, namazala jsem ji to gelem a snad bude spinkat.
9. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka jj sešlo se nás 14 maminek 14 kojenců a 2 čtyřletý sourozenci :slight_smile:
9. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap jo to vím, Terka mi o tom tenkrát psala :slight_smile:
Tady se můžeš kouknout na foto moje www.xxxklarka.cz
9. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka tý jo,jsi šikovná :slight_smile: já se taky snažím trochu fotit,ale mám digitál a s tím to není ono,ty máš asi zrcadlovku co?
9. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
9. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap no jo snažím se, děkuju :slight_smile: Zrcadlovku nemám, té jsem se bála. Mám ultrazoom digitál Lumix FZ38. :slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap jaká princezna, pěkné :slight_smile: Já taky fotky hodně upravuji v pc. :slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka já mám olympus,ale teď ti nepovím jakej přesně :wink: A v jakým programu ty fotky upravuješ?
9. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap Zdeňka Brejšková Bertalánová :wink:
jé to je hezká fotečka těch miminek pohromadě

@xxx.klarka moc hezké fotky, šikula jsi... :slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap v hodně :grinning: photoshop, photo filtre, photo filtre studio x :grinning:

@zdendula86 děkuji :dizzy_face:
9. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdendula86 poslala jsem ti žádost o přítele :slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka aha,já v picasu a v FastStone Image Viewer
9. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackap picasu mám taky, a pak ještě několik prográmků jako PhotoImpack X3, pjotoscape a tak :grinning: Ale ten tvuj 2 neznám, jdu kouknout co to je zač.
9. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
brééééé páteční ráno :slight_smile:
10. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdendula86 dobré:slight_smile: moje dítě furt řve :(
10. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka copak se jí pořád nelíbí chudince...??? že by fakt zoubky? a byla protivná i při tom prvním? už nějakej má, vid? myslím, žes mi to psala jednou...

malá občas taky kňourá, pak se zakouká do nějaký hračky a zkoumá jí :grinning:

já dneska už stihla dost věcí doma, takže jsem k ní nelítala a zabavila se... teď si jdeme hrát :wink:
10. pro 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdendula86 zoubek právě ještě nemá žádný, tak nevím :frowning2: ale je to děsný, snad se brzo vyklube pokud to je zubem. Teď jsem ji dala chvili do židličky, tak je chvili klid. Jinak jakmile ji někam položím tak hned řve. A to si dříve dokázala celý den jen ležet a hrát si. :frowning2:
10. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@xxx.klarka jé, tak to jsem si spletla s někým jiným, myslela jsem, že už jeden máte :sunglasses:

a nemá teplotku? snad to budou zoubky a až se vyklube tak to přejde :wink:

Lucka mi nepřišla jiná a najednou zoubek...ale já už jsem si myslela asi od pátého měsíce, že bude mít zoubek a ono až v sedmi a půl :sweat_smile:
10. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tady nové fotečky, co jse fotila:slight_smile: http://natalka-holubcakova.rajce.idnes.cz/Natalka_7.mesic/

@zdendula86 nene nemáme. :slight_smile:
Nemá teplotu. Snad ano, asi ji zase namažu dásně. Včera řádila asi do 11 hodin než usnula. :frowning2:

To je dobře že jste to přošli bez pláče a bez bolesti.
10. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek