• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@xxx.klarka fotky nádherné, už jsem je zkoukla na FB :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 už jsem si všimla, děkuji :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,u nás noc docela dobrá :wink:

@xxx.klarka fotky krásný :slight_smile: kolik jsi dávala za to fotoplátno?
10. pro 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap za fotoplátno jsem dala myslím 399,- mám 2 barvy a za konstrukci na fotopozadí 1090,- myslím.
10. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to jde :slight_smile:
10. pro 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna mi došlo schválení drahého rodičáku za listopad a 3 leté volby a zároveň schválení mojí žádosti od prosince. Tak už jen vyřídit pojištovnu a je to za námi.l Supeeeeeeeer. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to máš super,já tam musím v pondělí,teda jestli už budou ty papíry z práce,jinak až ve středu.
10. pro 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

My jsme měli dneska vstávačku ve 4 :unamused: dávala jsem Kubíkovi ATB a Anička už byla vzhůru :rolling_eyes:
11. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
u nás v noci několikrát pláč a kolem 4 hodiny plakala že se neuklidnila ani na ruce. :frowning2: Zub nikde, tak nevim co to je.
11. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka Anička má skoro 10 měsíců a ještě ani jeden zub a ani to nevypadá,že by nějakej lezl :angry:
11. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap hehe :slight_smile: Naty to má nateklé a poslední asi 2 týdny je protivná děsně, tak jsem myslela že jo .. :unamused:
11. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:,

@kackap tak to slyším prvně, že desetiměsíční mimčo ještě nemá ani jeden zoubek, mám synovce přesně 9 měsíců a zatím taky nemá ani jeden zoubek

@xxx.klarka já bych řekla, že to bude zoubkama, nám malá taky vyváděla dvě noci, ale to bylo v období kdy měla i rýmu, tak si myslím, že jak nemohla dýchat...ale možná že v tom byly i zakuklený zoubky... do deseti dnů ho měla venku...taky ječela a ani na ruce nepřestala, až když jsme jí dali čajík...
11. pro 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 snad ano. Jinak bych netušila co to. Jo a všimla jsem si že má prasklý koutek, bojím se aby to neměla ode mě když mám ten opar. Nevím zda ji to nebolí. :unamused:
11. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je zase náročný den, máme oslavy u příbuzných ... jedeme popřát třem lidičkám k narozeninám a dvěma k svátku, no a někteří tam spláchnou i Lucinky svátek... naštěstí jsem si uvařila už včera, takže mám dneska dopol. pohov :slight_smile: , ve středu jsem okoukala u tchýně jak vaří tu čínu, tak jsem jí hned taky prubla :grinning:, zeleninovou polívku a ještě uvařím čínský nudle k tý číně ...
po snídani mi manžel snesl z půdy další várku větších oblečků na Lucinku, takže jsem to přebrala a jednu igelitku vyřadila pro bratrance, čekají mimi a nemají peníze... jinak bych to vyhodila, ale myslím, že si rádi něco z toho vyberou...

zítra se chystám něco udělat na oslavu svátku Lucinky, zatím máme objednanou jednu návštěvu a v pondělí pokračování :wink: no a dopoledne jedu ještě na nehtíky, tak budu mít asi honičku... :unamused: , ale já se tím poperu :wink:
11. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka chudinka, to je nepříjemný i pro dospělýho, natož pro mimčo ... snad se jí to brzy uzdraví, já bych to možná mázla jelením lojem :wink:
11. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a včera večer hlídal taťka a já byla s ženskýma v místní hospůdce :grinning:
11. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já mám takové to vajíčko z oriflame, mažu si s tím opar, tak jsem ji to tím mázla.
11. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 vím, četla jsem na FB. Hlavně že jsi si užila :slight_smile:
11. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
12. pro 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap dobré odpoledne :slight_smile:
12. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
brééé pondělní ráno,

vůbec nestíhám koníka... :grinning:

dneska zase den blbec, půjdu péct slaný šneky z listového, pak jedeme plavčit, pak rychlej oběd a čekání na hosty :wink:

jsem zvědavá jak se pojede, u nás to všechno zmrzlo, zase připadlo :frowning2: , včera jsem jela na nehty a hrůza, strašně to klouzalo :angry:

co nového u vás?
13. pro 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

každej hrozně jak jsem hnusná, že nenechávám nechávat tchýni hlídat. Totéž tady, že vychovali děti, atd atd atd. Tak jsem ji včera podvečer nechala hlídat Naty a šli jsme na večeři. Samozřejmě KATASROFA! Místo po půl 8 ji vykoupala před půl 7 a to už je bodový zlom pro malou, dala ji jíst (což vůbec neměla malá jíst v tu dobu) a dala ji už spát na noc!! Což celou noc se nám budila a měla děsně vyspáno. Úžasný. Takže vím, že zase hodně dlouho nikam nepůjdu a že zase hodně dlouho tchýně hlídat NEBUDE když neumí dodržet režim jaký máme. Ještě mi řekla, udělala jsem to tak i když jsem věděla že mi vynadáš. No to je na pěst.
Což to jídlo by mi nevadilo, ale že ji narušila režim koupání a spaní mě sere HODNĚ!

Malá je teď celá rozhozená a tak by spala, ale nejde ji to. Půl noci probrečela. :frowning2: Už zase dlouho nikam nepůjdu.

Lucince všechno nej přejeme:slight_smile:
13. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to mě mrzí s tou tchýní,já jí mám zlatou,u nás bylo něco podobného s mojí mamkou jak píšeš o tom jídle a spaní :frowning2:
13. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap tchýně je zlatá, pomůže ve všem, se vším ... nevím co to bylo za zkrat, ale vytočila mě totálně.
13. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to je mi líto, co ta tchýně provedla ...

já nepůjčuju malou nikomu a ať si říká kdo chce co chce...vím, že by mě taky neposlechli a neudělali to tak jak jsem řekla...

proto si malou bereme všude s sebou... ještě jí skoro nikdo nehlídal, jednou moje mamka a to jí bylo asi deset dní a my byli KO... vůbec jsme nespali, tak si jí vzala do parku a chvilku jí měla doma... a dala jsem jí sebou trošku odstříkanýho mlíčka... teď se bojím jí nikde nechávat, protože jí všude cpou jídlo, který vůbec nesmí :angry: ...takže jim nedůvěřuju a už vidím čím by jí krmili :angry:

jen manžel občas hlídá, ale tak to je jasný a máme stejný názory na jídlo a tak... zrovna jí hlídal v pátek večer a v neděli dopoledne, a na jedničku i uklidili trošku barák a vytřeli :grinning:

no a do kočárku jí půjčuju jedný známý holčině, ta jí jenom povozí a zase vrátí...

jinak děkujeme za přání :slight_smile:

čekám na ségru kdy dorazí a zbytek až po čtvrté a páté hodině...

dneska jsme byly na posledním plavču, chudinka, všechno v pohodě, ale jakmile mi malou posílá lektorka pod vodu, tak chudinka pláče... a to nikdy nebrečela, je to tím, že už hodně vnímá...a koukala na lektorku jako by jí chtěla zapíchnout :grinning:

no, ale dostat se do auta bylo na medaili :angry: , zamrzlý všechny dveře, zámky, pak jsem se tam dostala od spolujezdce akorát malou jsem musela vzít do vajíčka a dopředu na sedadlo spolujezdce, dozadu do její autosedajdy jsme se nedostaly :angry: , tak byla po hodně dlouhý době ve vajíčku, naštěstí jsme ho ještě neuklidily na půdu...
13. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 taky bych nepůjčovala, ale potřebuji jim občas zavřít ústa aby nemektaly a neměli připomínky. Je to uklidní a já tu hodinu přežiji - takto večer ji hlídala poprvé a na dlouhou dobu naposledy. I drahý pochopil že udělala volovinu když jsem pak k ránu už usnula a prostě k ní vstával on. Tady vidí, aby si zase nemyslel že jsem zaujatá po jeho mamince. :slight_smile:
Malou dostane maximálně tak ven do kočárku a víc ani tuk.

Zadělala jsem na gulášek a už mi tu pěkně voní. Naty mi seděla v klidu v židličce a ještě v ní je a hraje si, užívám si chvilku že neřve a nevzteká se. :dizzy_face:

Když se nemůžes dostat do auta, máš polít vlažou vodou ty obvodní gumu u dveří :grinning: už to tak mám taky nazkoušené. :grinning:

Vy poslední plavčo a nás brzo čeká první, celkem se těším a jsem zvědavá :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky, ty jo, my tady měli návštěvu až do půl desátý :unamused: , samozřejmě opilce, který když se baví, tak řvou jako paviáni :unamused: . Naštěstí mi malá usnula hned... minule jak tu byla tchýně na mikuláše, tak její přítel je hrozně hlučnej, tak chudinka usínala 45 min. :angry:

ta dostala dárečků, dneska si to musím ještě pořádně prohlídnout, včera jsem to nestihla :grinning:

jinak já tu gumu u dveří u auta postříkala rozmrazovačem, ale příště bude rychlejší voda...

mě se plavání miminek moc líbilo, ale teď jak už poslední tři lekce plakala, tak jsem ráda, že už jsme skončili... uvidíme na jaře, asi už budeme chodit do Klášterce, jinak plánujeme jí vzít někam do bazénu, když už nebudeme chodit na lekce a tam s ní můžu dělat to samý co na lekcích :slight_smile:

no a zůstal nám tu pěknej binec, tak se na to půjdu vrhnout...vyndat myčku a naházet tam další várku špinavýho... musím uvařit nějakou polívku, asi si udělám fazolačku a Lucince uvařit zeleninku, včera měla koupenou, nějak jsme nestíhaly ...

ty brďo a za deset dní je Štedrej den :astonished:
14. pro 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka Ahojky,dneska pojedeme přes Nezabylice,tak bych si mohla vyzvednout ten čajík,máš na sebe nějaké tel.číslo?
14. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka Mám, pošlu do vzkazů jo.
14. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek