• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@kackap máš to tam.
14. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka Díky,jsem tě prozvonila :slight_smile: A kde tam bydlíš?
14. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Jo koukala jsem, spíše se lekla. :grinning: V 3 bytevce, jediná žlutá po pravé straně. Pokud jedete od chomutova.
14. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme do Mostu na nákupy a do Nezabylic asi až pojedeme nazpátek,jede s námi ještě manželovo kolega a ten tam musí něco vyzvednout,takže směr od Mostu :slight_smile:
14. pro 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Aha, tak to ju. Takže po levé straně. Napiš mi kdyžtak až budete vyjíždět z Mostu, aby jsem byla doma ju. :slight_smile:
14. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka dobře,no my do Mostu vyrážíme kolem 10:30,než tam nakoupíme,tak to bude nějakou dobu trvat,tak pak dám teda vědět :slight_smile: A díky :dizzy_face:
14. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Ok. Tak mě ho Naty nevypije, já bych ho pak akorát vyhodila. :angry:
14. pro 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak prý přes Nezabylice pojedem když pojedem do Mostu,takže tam by jsme mohli být kolem 10:45 :wink:
14. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

uffff, u nás připadlo zase několik hodně centimetrů sněhu a byla kalamita, pluhy zase nikde a všude sněhové jazyky... :unamused: já už si dala rozvičku před barákem v podobě odhazování sněhu :grinning:

už mám i vařeno a symbolicky poklizeno, takže mám dneska asi padla :grinning: , někam bych vyrazila ale u nás je fakt konec světa... možná zítra nebo v pátek si nechám auto a dovyřídím si restíky ve městě :wink:
15. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky :slight_smile:

já dneska taky jen vařila a nic jiného nehodlám dělat, akorát po 4 půjdu na chvili s Naty ven a pak k přítelovo sestřence ji zabalit dárečky. :slight_smile: Jen nevím zda vyjedu ze sklepa, aby to tam nebylo namrzle.
15. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86
@xxx.klarka ahojky,u nás taky pořád chumelí,ještě,že nikam nejedeme,já akorát večer na zimák
15. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap My jsme taky doma, tatík jel zabíjet a ven se mi nechce. U nás nechumelí teda, jen jemně padá. Jinak jsem teď dobalila ty dárky a jinak nic už nedělám .
15. pro 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly venku nakonec necelý dvě hodiny, tam jsme kecaly chvíli a pak ještě tam a pak už jsem necítila chodidla, tak jsme to otočily a jely dom :grinning:

aspoň nám to uteklo a teď čekáme na taťku...
15. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahoj, v tescu supermarket - to je menší tesco, nevím zd au vás je mají od 15.prosince Hamánky jídla 190g za 16,90kč. :wink:
16. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky, moc děkuji za info, my máme taky malý tesco, tak se tam zítra mrknu... :wink:
zítra zrovna jedeme do města, chvíli bude hlídat moje mami, než to objedu... nechce se mi malou při každým zastavení vyndavat z auta a za pět minut zase zandavat ... pak jdeme k ségře a budeme tam i na oběd a odpolko na chvíli ven s kočárkem...

dneska jsme po dlouhé době nebyly venku...zato byla malá už od rána protivná, mám takový tušení že je na cestě další zoubek...
16. pro 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak jsem koukala v Klášterci máme hypermarket :unamused:
16. pro 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka krásnej večer přeji :slight_smile:

tak jsem dneska zase prošmejdila Tesco a nakoupila hadříky Lucince ve slevě 50% a většinu 75% - prostě jsem zase nadšená :dizzy_face: . Už jsem brala na rok a rok a půl...
a příkrmy jsem taky objevila - dokonce 230g Hamánky za 16,90,- :dizzy_face:

dneska celý den u mamky u ségry, oběd byl dobrej - špagetky s omajdou :wink:
babi se konečně dočkala a hlídala vnučku - asi hodinu :slight_smile:

hlavně, že už máte zoubky venku, to je radosti, vid? pořád mám před očima jak jsem ten první našla a druhej zatím nikde...
17. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky :slight_smile: my dorazili před chvíli domu z oslavy, male jsem jen opláchla prkdu a už je v postýlce.

Super jsi zase nakoupila. To já tam ani nejdu :grinning:

ano, radosti ano, ale ještě necinkají, tak se bojím aby ještě neplakala zase v noci.

Já se ted najím a musím drahému oloupat česnek a cibuli na zítřejší vařenou - jitrnice a tláču. Tak mám radost teda :sweat_smile: :pensive:
17. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Já byla s Aničkou včera na pohotovosti,nechtěla mi jíst a když už jsem do nídostala aspoň mlíko,tak mi to všechno vyzvracela a měla průjem,naštěstí pije,tak si nás tam nenechali,kdyby nepila,tak jí dají na kapačky.Dneska už je dobrá,tak nevím co to bylo,asi nějaká jednodenní virozka :frowning2:
17. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap ahojky, ježiši co to mě mrzí. Snad bude všechno ok. Posíláme sílu.

Holky, co si myslíte o tomto? :grinning: http://www.studiovisage-cv.cz/kavitace.html
18. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka dneska už je Anička dobrá,asi to byla jen jednodenní viroza. :wink:

Tý jo,no jestli to fakt funguje,tak je to teda dobrý,akorát se musím smát tomu,že na těch fotkách jsou takové vyzáblice :grinning:
18. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tý jo a viděla jsi tu cenu ??? :fearful:
18. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap viděla :slight_smile:

Každopádne po novém roce chceme zkusit s přítelovo sestřenkou toto http://www.studiovisage-cv.cz/power.html a pak by jsme chtěla kusit ty lymfodrenážní nohavice. :sweat_smile:
18. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak Natálka se začla definitivně stavět na kolínka a houpat se na nich. Přidávám i foto jak papá křupky.

Poslední 3 noci pláče a pláče, alespoň 10x za noc. Zoubky ji trápí, už aby byli celé prořezané.
19. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka šikulka,tak to za chvilku už bude lézt :slight_smile:
19. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka šikulka :dizzy_face: , my se zatím jen plazíme jak jsem psala na FB :slight_smile:

včera měla na dásničce bouličku jak hrom, tak jsem říkala, že zítra bude zub venku a taky že jo, hned ráno jsem ho objevila... ale to byl teda den dneska, celej den ukňouraná, hrůza...nejsem na to zvyklá a tak jsem úplně hotová... doufám, že zítra už bude v pohodě !

taťku máme trochu marod, ale už jen dvakrát jde do práce a bude s námi potom dlouho doma :dizzy_face:

dneska jsme ozdobili stromeček, Lucinka už pod ním má i dva dárečky :grinning:
19. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 super, my budeme stromeček dělat asi až 23.

Naty je furt hrozně protivná a uplkakaná, v noci zase 7x u ní vzhuru. Je to děsný. :frowning2:

Mě začíná nějak bolet v krku, tak jsem hnedka nasadila septisan. :zipper_mouth:
20. pro 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky,
tak my v noci naštěstí dobrý, večer jsem šla jen jednou podat dudlíka a spala celou noc krásně (jako obvykle - jen rýma nás tenkrát budila dva dny :frowning2: )... včera jsem byla fakt KO, jak na to nejsem zvyklá...

dneska zatím dobrý, párkrát kňourla, teď mi tady ukradla balíček vlhčených ubrousků a hraje si s nima - asi se jí líbí jak to šustí, jsou totiž skoro vyplácaný :grinning: a už jde na mě :grinning: žížala jedna :grinning:

20. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 závist, my blbě spíme 4 noci a já jsem úplně kantáre, jak nejsem zvyklá.
20. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek