• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@xxx.klarka tak si s ní lehni přes den, ať si odpočineš :wink:
20. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já právě že přes den neusnu, uff. Dneska jedeme do města - potřebuji dovyřídit pojištovnu kvůli tomu rodičáku, a pak musíme ještě do dm nakoupit malé mlíčko atd aby jsme nikam už nemuseli. A taky musíme ještě koupit nějákou bagetku, zítra bude menší oslava :slight_smile:. A taky dokoupit drahého tátovi a babičce ještě něco. Máme pro ně jen maličkost.

Dneska jsem utřela prach a už nic nedělám. :grinning: Zítra bude celkem klid, středa musím přestěhovat stolek nějak aby se sem vešel stromeček a čtvrtek asi bude zdobení až dorazí tatínek z práce a ve čtvrtek musím upéct vánočku (už doufám moje poslední v životě kterou budu míchat v robotu, po vánocích hnedka zapojím pekárničku :dizzy_face: ). Já se už tak těším na ty vánoce. :dizzy_face: :dizzy_face: Snad Naty nebude ale takto protivná. :frowning2:
20. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to mě usínání problém nedělá, spím jak medvěd v jakoukoli dobu :grinning: , nojo, zítra mají Natálky sváteček :slight_smile:

já trochu řádila v kuchyni a uvařila pro malou a pověsila prádlo a teď dám voraz :wink:

zítra nebo pozítří chci ještě převléct ložní prádlo a vysát a vytřít celej barák, to je vopruz :confounded:

možná se ještě pojedeme ve středu někam podívat, manža si chtěl vybrat k vánocům ještě botky a já si prej mám taky něco vybrat, ale babo raď co...a za ten zub taky :grinning:
chtěla jsem značkovou kabelu, větší, která by mi šla pověsit na městskej kočárek, ale bu´d se mi nelíbil materiál - kvůli praní a nebo měla krátký uši, že bych jí na kočárek nepověsila :frowning2:

tak nevím, nějak se zanedbávám a nejradši vybírám oblečky a potřeby pro malou :slight_smile:
20. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to já kdybych usla přes den, tak mám problém večer.

My dneska pečeme jen skelet z krůty, to jsme už nenarvali do mrazáku. :grinning: Naty dostane dneska skleničku, nemám ji co jiného dát. :grinning: Včera měla s náma kuře se zeleninou a rýži, maso jsem jen nakrájela, rýži celou a zeleninu trošku rozmačkanou a snědla to v pohodě, takže nám kousky nic nedělají, tak jsem ráda,

Já převleču až po novém roce asi :grinning: Mě by to do vánoc asi neuschlo a nemám to kam dát. :frowning2:

Já bych chtěla na štedrý den do chomutova na náměstí se podávcat na živý betlém, ale kdo ví v kolik dorazí drahý z práce a jaké bude počasí. Za zuby asi dostanu kulové, drahý tyto "zvyky" vůbec nezná. :angry:

Já si kupovala kabelu minule, ale na kočár mi taky nejde, a ted se mi blbě nosí, protože je kožená a jak mám šusťkovou bundu, tak mi leze nahoru a to mi děsně vadí. :angry: Tak chodím radši bez bundy - po kráme myslím.

Také kupuji raději malé, i co jsem dostala koruny pro sebe na Vánoce tak jsem za t nakoupila radši malá. :pensive:
20. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to já mám segedín z víkendu a polívku též :grinning: , přemýšlím co zítra, asi udělám kuřecí rizoto, mňam, to já ráda :grinning:

my už taky zkoušíme kousky, když ochutnává od nás, ale jinak jí zeleninku zatím ještě mixuju...taky už bych mohla jen mačkat a maso udělat na kousíčky... možná po novém roce se k tomu odhodlám :wink:

20. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 se máš. :slight_smile: Já musím vymyslet něco na středu a čtvrtek, ale vůbec nevím co.

Mě se nechtělo Naty vařit a chtěla jsem to zkusit od nas, a ejhle, šlo to :slight_smile: Musím dneska koupit ten bílí jogurt, abych ji mohla na Štedrý den dát salát, bez salámu a s jogurtem :slight_smile: Jsem zvědavá co dneska zapomeneme :D

teď asi půjdu udělat pomazánku. Malou dám do židličky, stejně je protivná a bude tam semnou, snad se chvíli zabaví. :slight_smile:
20. pro 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka proč s jogurtem? držíš linii ? :slight_smile:

taky přemýšlím o pomazánce, asi tuňákovou udělám :slight_smile: pomazánky miluju...už jsem ji chtěla na víkend, ale měli jsme toho hodně, co sníst...
20. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ne, to ne, ale pro Natálku ne :grinning:

já ji mám už hotovou, dělala jsem sloní žrádlo (nevím zda to znáš :grinning: ) - salám, okurka, cibule - nastrouhat, a přidat lžíci kečupu, lžici horčice, sul, pepř a tatarku či majonezu.
20. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to neznám, ale možná to dělá teta, něco takovýho maže na chlebíčky :slight_smile:

aha, Lucinka nedostane sálát ani řízek :slight_smile: musíme se s manželem domluvit co jí dáme k jídlu a mohla by si zkusit papat sama :wink:
20. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 my děláme jen toto na oslavy, milujeme to :grinning: a pro drahéhod ělám z nivy.

tak to já nebudu riskovat, pak ji znova převlékat než půjdeme ke stomečku :grinning:
20. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my máme z tesca takovej ten bryndák s rukávama s Minnie - říkáme tomu skafandr :grinning: no uvidíme, něco vymyslíme :wink:

v kolik budete večeřet? my asi kolem pátý aby šla Lucinka v sedm do vany a pak spinkat jak je zvyklá :wink:
20. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 AHÁÁ, TAK TO JO :slight_smile:

MY VEČEŘELI KOLEM PÁTÉ AŽ PŮL ŠESTÉ I KDYŽ JSME NEMĚLI MALOU. TAKŽE LETOS TO BUDE TAKY TAK, PROSTĚ JAKMILE SE SETMÍ TAK JDU PÉCT ŘÍZKY. :grinning:
20. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ten bryndák je celej omyvatelnej, moc hezkej, dostala ho k svátku a fakt vhodnej dárek v tuhle dobu :grinning:

my jsme taky tak většinou večeřeli... u nás se o štědrovečerní jídlo většinou stará taťka...takže já jen pomáhám, no a letos si vezmu do parády malou, takže je fajn, že řízky bude péct manža :grinning:

byly jsme venku asi hodinu a půl, perfektně to uteklo a teď čekání na taťku a pak jdeme k sousedům vrátit kolébku, co jsme měli půjčenou... už jsme jí vyměnili v obýváku za cestovní postýlku...

taťka už jen zítra a pak s námi doma... :dizzy_face: snad si nepolezeme na nervy :grinning:
20. pro 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 my bryndák nepoužíváme skorem vůbec :grinning:

super, my oběhali krámy a samozřejmě zapoměli na jeden dárek že :angry: drahý byl nervní jak prase takže s ním nemluvim!!

Jinak náš tatík jde do práce i 24, tak do 11 hodin, a pevně doufám že sobota neděle bude doma, a nedají mu denní službu :frowning2:
20. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak já si to bez bryndáků nedokážu představit :grinning: , malá mi občas hrábne nebo strčí do lžičky a nehoda je na světě, někdy mi to ukápne i ze lžičky... a v oblibě má si šmrdlat obličej když papá, takže rukávy jsou taky jasný...takže pro nás "skafandr" výborná věc :slight_smile:

tak to je mi líto, ale úplně vidím jak to bylo, taky nesnáším když nakupujeme a manžel má na něco kecy, netýká se to ani tak nákupu jako třeba že Lucka piští na celej krám, okamžitě mám po náladě a už mě nic nebaví, samozřejmě s ním taky pořádně nemluvím a je po nákupech :angry: ... asi piští dítě jenom nám nebo já nevím, nebo jí mám asi nechat před krámem ??? :angry:

tak to je škoda, že takhle bude chodit do práce, my ho budeme mít doma až do novýho roku...

takže ještě pojedeš pro ten dárek nebo to necháš na přítelovi?

brzy se udobřete :wink:
20. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 :grinning: hehe, super. To my nejsme až takový při jídle, ona je ráda že něco dostává :grinning: maxomálně mi chytne lžičku a dává semnou do pusy.

No jo, celý večer jsems chytrákem nemluvila, a ráno mi psal už že se omlouvá. :angry:

Nekoupili jsme samozřejmě prášky na krk, takže mě se udělala boule a bolí jako svina, s prominutím. Nechci být nemocná. :angry:

Nikam nepojedu, je to jeho rodina, ať si to zařídí, j toho nakoupila dost si myslím. On nedal jediný nápad. :rolling_eyes:
21. pro 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka napsat to umí, ale aby se ti omluvil do očí, to je těžký, vid? to umí málo kdo z nás :frowning2: , tak snad už to bude OK :wink:

na FB jsem četla, že zase bude dlouho v práci, to je mi fakt líto, zrovna když má Natálka sváteček :frowning2:

holčičce přejeme jen to vše nej ! :slight_smile:

já tu šukám už od rána po světnici :grinning:, cejchy převlečený, prádlo sebraný, za chvíli pověsit vypraný... všechno rozvařený... a zjistila jsem že nemáme v mrazáku už stehna, tak si udělám jen zeleninové rizoto :grinning:, nechci ho dělat z prsíček... no a místo kuřecí polívku teda čočková ... hlavně, že jsem si poradila :wink: a do toho Lucinka, takže se nenudím...

taky si myslím, ať si to dokoupí sám, taky bych to tak udělala...

21. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem krmila malou a fakt extrémně zlobila, tak jsem jí musela plácnout přes ruce :cry:
21. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 To ano, stejně s ním nebudu jen ak mluvit, dokud to neřekne do očí :sweat_smile:

Děkujeme, holt jsem ji dala dáreček sama. Myslím že pokud bude takto tak bude i zítra i pozítří do večera. takže uvažuji že zítra udělám už stromek, ve čtvrtek musím udělat vánočku, připravit salát bramborový. V pátek zase řízky atd, to bych nedala všechno v jeden den s Naty. Navíc když dojde pozdě tak mi to ani nedonese ze sklepa, tak si budu muset vše udělat sama :frowning2: achjo.

Dneska jsem stěhovala celý obývák, aby se sem vešel stromek, furt jsem nevěděla jak to udělat, děsný. :angry: Ale snad to bude dobré tak jak to teď je.

Já prala povlečení pro hosty a deky. :grinning: tak to suším na topení. Zítra bude poslední pračka, aby mi to do Vánoc uschlo, musím vyprat, protože je Naty čunátko a neměla by co na sebe. :grinning: Teď už přes hodinu spí, tak si užívám klidu trošku. Nejhorší je že jak přijede pozdě, tak budu mít ty prášky na krk až večer. :pensive:

Z plácnutí si nic nedělej, Naty jsem už taky několikrát dala přes ruce. A i přes prdelku. Ona už teď ví, že když ji jen vynadám a udělám ty ty ty tak že to nesmí. Už i když ji plácnu tak to pochopí.
21. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak, tak, ať si to u tebe nejdřív vyžehlí :wink:

no to počasí je už fakt hrůza, u nás pořád padá a padá, nic jinýho neděláme, než odklízíme sníh a už pomalu není kam :unamused: , všude haldy sněhu...

já dneska po o zapnu ještě jednu pračku a zítra Lucčiný prádlo a pak až po svátcích, nechci aby mi tu strašil sušák s prádlem...

s těma práškama je to blbý, tak zatím aspoň čajíkuj :wink:

no, ona mě tak vytočí a pak mě mrzí, že jsem jí plácla...taky reaguje na NE, NESMíŠ... tytyty jí taky učíme, ale prostě u jídla dělá občas vylomeniny, pořád si strká ruce do pusy, takže je to potom všude... nevím co dřív jestli krmit nebo utírat ruce... až bude jíst sama, tak mě asi odvezou... :grinning:
21. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 u nás taky padá od rána, děsný.

jasně no, taky suším na sušáku, takže vím o čem mluvíš. :slight_smile: Já taky budu prád zítra, a pak uvidím ještli mezi svátky, Naty dostane od mámy hodně věcí, tak abych to měla kam dát. :grinning:

Asi ano, udělám zase čajíček. Jdu na něj, udělám si do konvičky.

Naty taky dělá u jídla hovadiny, z toho si nic nedělej. Oni jsou prostě moc aktivní. :grinning:
21. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka lucka taky dostane oblečky od Ježíška, takže vyperu po neděli, to už bude po svátcích :wink:

jsem zase nasraná, tchýně a ten její si pořád vyžadují naše návštěvy u nich a tím už vůbec k nim nechci chodit :angry: ...malou zase neviděla přes 14 dní, mají to stejně daleko, tak nevím co nás pořád tahají k nim... až budeme chtít tak přijdeme snad sami ne??? ufff, jednou mě z nich trefí :angry:
21. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já nevím, jak si většina "babiček" namyslí, že vnoučtana musí chodit za nima :angry: :angry: to b mě z toho trefilo. My ted taky k tchýni moc nechodíme, nechce se mi. Když nepřijde ona sem, tak holt smůla. Nebudu ji navlíkat aby jsem udělala 6 kroků a zase ji svlékala, bydlí přes silnici.

Tak už jsem si udělala čajík s medem a citronem :slight_smile:

Naty furt spí, já jsem v šoku. :confused:
21. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ty se teda máš, ta moje ještěrka šla včera spát pozdě, protože vstávala večer v sedm a ráno brzy strašila a dopoledne spala jen půl hoďky, tak uvidíme odpoledne :wink: , navečer s ní chci jít pak na chvíli ven...

tak to jsme na tom teda stejně, tchýně od nás bydlí taky pár kroků ! a není schopná se sem zajít na malou podívat, ale bude vyprávět jak by jí chtěla vidět, tohle prostě nechápu... mě se k ní právě taky nechce chodit, ale když je u nás tak mi to nevadí, navíc se tu chová líp než když je doma, tam si pak vyskakuje... :angry:

21. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 už jsme taky vzhůru, my na dnešek taky 6x asi řvali, nečekaně že. Ale tentokrát spala ve své posteli, k sobě jsem si ji vzala až v 7:15 a to jsme stejně už neusli.

Víš, mě spíš štve, u nich jsme v kuchyni, malá tam leží na zemi, a ona ji cpe misku a tak na hraní. Což mi přijde úplně zbytečné ji dávat takové věci a učit ji na to. Nebo ji furt přendavá aby ležela na dece atd. Děsný. Doma ji nechá tak jak je, a když ne, tak ji něco řeknu. :slight_smile:
21. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka přesně mi mluvíš z duše o tý tchýni, taky to nechápu, pořád s ní veksluje, nechápu proč... teď v brzký době jim tam odneseme dárky a pak tam máme jít se švagrovou a švárou 27. to už bude sama doma a ten její bude na horách... tak jsem zvědavá, nebudeme středem pozornosti jen my, tak snad to přežijeme a teď s těma dárkama jak tam půjdeme se vůbec netěším :confounded:
chodím tam fakt s odporem :frowning2:
21. pro 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ona řekne že to je studený, u nás je většinu dne na plovoučce, která je ledová, a co s tím udělám, nic. Nemohu za to že jsou pod námi sklepy a je to studené, ale malou taky nemůžu zadržet aby tam nelezla, to prostě nejde. Toto ona nepochopí. Malá je na té studenné dennodenně, když tam vleze, a rýmu měla zatím jen jednou, jinak je zdravá jako rybička - tuk tuk tuk.

My to budeme mít náročné po Vánocích, nevíme kam dříve :grinning: My tam půjdeme s dárkama až po Vánocích asi :slight_smile: Nevíme ještě jak se to udělá.

Mě tchýne jako samotná nevadí, je hodná, všechno. Ale s některýma věcma krz malou mi štve, ale to jsem už psala :slight_smile: Jsem zvědavá kdy dorazí dneska, psala jsme že David je v práci až do večera, tak že se nemusí řídit podle toho až bude doma.
21. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka moje tchýně taky není zlá, ale dost si vymejšlí, věci otáčí a hlavně nás dříve hodně pomlouvala a tak si to všechno u mě pos... navíc se s ní neshoduju v názorech a to co dělá s Luckou, když jí vidí... :angry:

já mám malou taky pořád na plovoučce, ale my máme topení v podlaze po celým baráku :wink:

kde vlastně pracuje manžel?
21. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka budoucí manžel :grinning:
21. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to vím. Jsi psala, je to hrozné od ní. Hnusné.

Tak by byla tchýně, asi 15minut, nedala si kafe ani jedinou jednohubku co jsem udělala. :frowning2: :unamused:

Já vím, to je dost výhoda, kdyby jsme měli jednou barák, určitě bych topení do podlah chtěla taky. :slight_smile:

budoucí nevím teda, on nechce svatbu. :cry: Ale pracuje u technických chomutov. Jezdí multicárou, k sobě má závozníka co vysypává koše. Ale přes zimu má právě i takto pohotovost když je sníh, tak jezdí chodníky a odhrabává a sype.
21. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek