• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@xxx.klarka tak to vzala nějak hopem, ne? vy jste se taky od tý doby co hlídala neviděly? tak jsi na ní asi taky naštvaná ne, když hned odešla?

jo, tak proto má pořád pohotovost :frowning2:

malou mi vzbudili sousedi, on jezdí s frézou, ona nám pod oknem bouchala lopatou o kolečko - vraždila bych, takže zase spala jen chvíli :angry:

21. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 vzala no, to víš, ona od rána lítá s lopatou a odhazuje a odklízí sníh :grinning: Viděli, asi 2x.

Jej, to nezávidím, mě malá po dlouhém breku konečně usla. Tak uvidíme na jak dlouho to bude.
21. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to víš, že je ted Lucka protivná, tyvole já bych jim dala :angry: , ven nemůžu, ještě nepřijel pluh, takže v tom neprojedu :angry:
21. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to věřím. My jsme sice vyspalý, ale protivný furt. :frowning2: Nemohu ji nechat vteřinu samotnou.
21. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak my ještě nespinkáme...už se trochu zklidnila a nekňourá :wink:

přijede nám tchýně s tchánem z Klášterce, prej přivezou dárečky, tak jsem tady přebrala a rozdělila ty od nás, nandala cukroví na talířek a čekám na ně :slight_smile:
21. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 my byli venku po dlouhý době, ale musela jsem si první prohrabat cestu ze sklepa :slight_smile:

Jinak tatík dorazil nečekaně domů.
21. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka super, že se vám taťka vrátil brzy :slight_smile:
tak jak jste slavili? a co Natálka, co dostala pěknýho k svátečku?

nám se tu návštěva zahákla a picla :slight_smile:

Lůca zase spala do sedmi, takže jsem jí uložila na noc až teď... pěkně řvala k večeru - vztekala se, tak jsem jí nechala a za pět minut byla tuhá :grinning:

my jsme ven nestihly jít, tak zítra to napravíme :wink:
21. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky,
jojo super. Alespoň jsme spolu ozdobili stromeček :dizzy_face:

Od tchýně dostala bodyna, drahý ji taky koupil bodýčka, pak dostala takového pejska a od druhé babky nevím co dostane. Volala mi že má teplotu, že k nám ardši nejede, aby ji nenakazila, že přijede až ji bude lépe.

Dneska Naty řvala až kolem 4 ranní 4x a pak jsem si ji vzala k sobě a mrška malá nespala :grinning:
22. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj omlouvám se, že vám narušuji diskusi. Ale už nevím, kde získat subjektivní info. Můžete mi do IP napsat, pokud máte zkušenosti s chomutovskou porodnicí? Já na netu čtu, celkem chválu, ale známí mě odrazují. Já rodila v Kadani, ale teď se mi tam nechce dojíždět. Musím tam na konzultaci a pak možná vyvolávání. Díky moc
22. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 ahoj Jíťo, já rodila Ondráška taky v CV a bylo to super, teď je v CV jiný personál, ale dle informací z Kadaně jsem přešli lepší lékaři, podává se tu už epi a může se při první době porodní pít..co se poporodní péče týká, tak asi všude narazíš na sestru, co se blbě vyspala..přeju rychlý a bezproblémový porod :wink: :dizzy_face:
22. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 Já rodila obě děti tady v Chomutově a nemohla jsem si teda na nic stěžovat :slight_smile:
22. pro 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituško, já rodila obě děti v CV a nemůžu si na nic stěžovat, sestřičky byly ochotný, milý, žádný problém :slight_smile: Jak na porodním tak poporodním :slight_smile:
22. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek Jituško ty čekáš mimi???????No tak to moc gratuluji i když hodně opožděně :sweat_smile: :grinning: Jste na tom stejně s Lukajdou?? :dizzy_face:
22. pro 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrs jj, já to zveřejnila teprve předminulý týden :sweat_smile: , jsme s luk zadělávaly spolu :grinning: :dizzy_face:
od minulého týdne jsem ale v nemocnici, to samé co s Ondrou, zkrácený čípek a otevřené hrdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: při nástupu na 2cm a teď v pondělí mi dělal primář utz a říkal čípek prakticky žádný, děložní hrdlo 8cm, nálevka..miminko je cca o týden starší, tak aspoň něco :dizzy_face:

jen těch 8cm mi přijde divnejch...tak jsem si to ověřila teď u sestřičky a je to 0,8...tp bych tu prej už nebyla :sweat_smile:

takže vlastně hrdlo od pondělka lepší, jen ten čípek nevím kolik je :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na vánoce jsem teda tady a pouští v 35 tt, takže 27.1. jdu domu :slight_smile: , jinak s Ondrou jsem šla do nemocnice o 6 týdnů dřív a poizštěli až v 36tt, takže to je na tom pozitivum :grinning:
22. pro 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem moc děkuji za reference a všechny jste mě uklidnili. Dostala jsem i kladné reference od sousedky, co si to tam letos na podzim také zmákla a byla spokojená. Mě totiž kamarádka postrašila, ať si to rozmyslím. Její známá tam rodila tento měsíc a prý nadávala na vše možné. Asi je to prostě o lidech jak si sednou.

@andilek Jituš jsem netušila, že čekáte miminko. Moc držím palečky, ať jste vpořádku a malé donosíš. Budeš mít pěkně načerpané síly z lenošení v nemocnici, ale věřím, že by jsi byla raději bez komlikací utahaná doma. :wink:
22. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš - vrtule83, ty jsi ještě 2v1:slight_smile:? Na FB jsem četla, že čekáš obříka :grinning: .
Já jsem taky hodně váhala s výběrem porodnice, ale v poslední době má chomutovská porodnice lepší reference než kadaňská. Tak na 90% půjdu do CV. Až porodíš, tak napiš jak si byla spokojená, ať vím do čeho půjdu :sunglasses: .
Andilku sice se neznáme, ale aspoň virtuálně přeji, aby vše bylo v pohodě a ty si miminko donosila.
22. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka krásnej večer :slight_smile:
já se od rána zastavila až teď...celej den bylo co dělat...nejdřív jsme šmejdili v CV, pak jsme měli návštěvu, šli jsme ven a byl večer...

tos měla teda pěknej budíček... my dneska vstávali až po osmé hodině :dizzy_face:
22. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek jůůů tak to gratuluji a přeji,aby všechno dopadlo dobře,bez větších komplikací :slight_smile:
22. pro 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahoj:frowning2:

pomoooooooooooooooooooooooooooooooooc, dítě v noci 25x vzhůru s pláčem. Zuby pitomý, už aby byli venku. Do toho nám v noci řval monitor dechu :frowning2: ale malá byla v pohodě - tak snad planý poplach. Ale tak špatně co mi bylo, a natáhla jsem si sval v lýtku jak jsem vyskočila. Uáá. :angry:

Do toho čekáme že drahý dneska dostane výpověď nebo co. Buzeranti. Den před Vánoci. A kvůli takové prkotině. Že si jezdil do tesca pro staré rohlíky pro slepice, ho naprášili a bud mu dají dneska výpověď, nebo ho dají prý na podřadné práce :angry: Tím pádem by se na to vysral. Děsný. Čekáme co a jak, ještě nedorazil ten hlavní do práce.
23. pro 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tý jo,tak držím palce,aby to dobře dopadlo
23. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka :frowning2: tak to je mi líto :frowning2: lidi jsou fakt svině a jak můžou tak bonzujou :angry: ... zrovna je i dost blbá doba najít práci :unamused:

my monitor dechu nemáme, takže nemáme zkušenosti a navíc spí Lucinka i sama ve svém pokojíčku... o planým poplachu u monitorů jsem slyšela hodněkrát... snad už bude kočička dobře spinkat :wink:

užívejte předvánoční atmosféru :dizzy_face:
já teda dneska už žehlila a pomáhala manžovi v kuchyni připravovat salát a polívku na zítra...ani nevím jestli už nedávají pohádky...
23. pro 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulinka87 Ahojky Petruš, stále 2v1. Ale mám do termínu ještě pár dní. Neboj až se mrňousek narodí určitě dám vědět, tel na tebe stále mám, pokud jsi ho neměnila. :wink:
23. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastné a veselé Vánoce všem :dizzy_face:
24. pro 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, číslo mám pořád stejné. Tak budu držet palečky abys to stihla do konce roku :grinning: . My jdeme v pondělí na 3D ultrazvuk. Dostaneme opožděný vánoční dáreček.
25. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to úplně mrtvý :unamused:
kde jste všechny ??? :wink:
27. pro 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Já tu jsem :wink:

Já byla dneska na kordech ještě dovyřídit ten rodičák,tak snad už to máme všechno za sebou :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap aspoň někdo :slight_smile:

to je hrůza ty úřady, taky jsem z toho měla hlavu jak pátrací balón :unamused:

a kdepak máme Klárku? nemám si s kým dopisovat :grinning:
27. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Já jsem tu. :slight_smile:

@kackap super, že to máte vyřízené. my už byli i na pojištovně, takže to je taky v cajku už všechno. :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka mě o pojišťovně nic neřekli
28. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka Kuba má psáno,že byl 4 dny na mateřský a rodičák má od 1 prosince
28. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek