Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
xxx.klarka
28. pro 2010
@kackap ano, tudíž ty nebudeš mít za prosinec placené zdravotní a sciální, sociální se nic neděje, ale na pojištovnu budeš asi muset doložit že za tebe byl muž v tom prosinci na rodičáku, a že od ledna to budeš zase pobírat ty. Přeřadí tě do kategorie žena pečující o dítě do 7 let věku.
kackap
28. pro 2010
@xxx.klarka a na to je nějakej spešl papír?
xxx.klarka
28. pro 2010
@kackap ne-e, já tam byla s papírama - rozhodnutíma co mi přišlo z kordu, že se mě rodičák ukončil, drahýmu potvrdili a pak zase zrušili a tobě přiznali. To Ti přijde pak pravděpodobně v jedné obálce.
kackap
28. pro 2010
@xxx.klarka a v pohodě jo? a u jaké jsi pojišťovny?
xxx.klarka
29. pro 2010
@kackap VZP
kackap
29. pro 2010
@xxx.klarka já mám ČNZP,takže tam přijdu jo a jak jim to teda řeknu?
xxx.klarka
29. pro 2010
@kackap já řekla normálně že k 31.10. jsem ukončila rodičák, na měsíc šel za mě muž a od 1.12. že je zase na mě, doložila jsem ty papíry, ono si to tam zapsala a tot vše.
kackap
29. pro 2010
@xxx.klarka a to jsi tam šla až když to bylo zase napsaný na tebe?
xxx.klarka
29. pro 2010
@kackap ano.
kackap
29. pro 2010
@xxx.klarka díky moc za rady 🙂
pitrs
29. pro 2010
Ahoj Holky!!!!!!!!

Chtěla bych Vám oznámit novinu!!!!! x-) x-)
Jituška dnes odpoledne porodila chlapečka jménem Ondrášek x-) x-)
Jestli si to dobře pamatuji, tak měří 53cm a váží 3600g, jsem to v té eforii úplně zapomněla 😃
radus.b..
29. pro 2010
Ahojky,tak jdu s velkou novinou a Petruš už vám to napsala 😃
@pitrs jojo pamatuješ dobře a prej je Ondrášek kopií Michalky,jen teda má navíc pindíka a kuličky 😃
papapa
kackap
29. pro 2010
@pitrs
@radus.b.. jůůů tak se jí to povedlo ještě v tomto roce 🙂 🙂 🙂 ,tak moc gratulujeme x-) x-) x-) A je to teda kus chlapa 🙂
lucianka
29. pro 2010
No to jsou krásný zprávy!! Jítě obrovská gratulace k takovému chlapákovi x-)
agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andilek
30. pro 2010
taky mooooooc gratulujuuuuuuuuu...to asi kočka leží někde tady s náma, porodnice je plná a včera bylo prej 8 porodů, takže mazec a rodila mi ještě jedna kamarádka taky chlapečka..mimochodem byli včera samí kluci..tak ať se jim daří x-) x-) x-)
pitrs
30. pro 2010
@radus.b.. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
pitrs
30. pro 2010
@kackap No to mi povídej, se tam tedy pěkně dopékal x-)
pitrs
30. pro 2010
@andilek Jituško ty si tedy taky pěkně užíváš viď??Hlavně že jste pod dohledem a vše bude v pořádku 🙂
Jojo leží na gyndě, bylo plno a jak si psala hodně porodů, jen měla smůlu všichni před ní měly štěstí a leží nahoře a ona už musela na gyndu,cítila se moc dobře, má dva stehy a bolelo jí bříško ale to je jasnačka 🙂
pitrs
30. pro 2010
@lucianka Je to macek 😃
pitrs
30. pro 2010
@pitrs chtěla jsem napsat euforii :-N 😃 😃 😃 😃 😃
vilo
30. pro 2010
Ahoj, Jitušce moc gratuluju ... u nás nic nového, všechno je zatím ok
v.ctyrlistek
30. pro 2010
Ahojky,
včera večer jsem se sem už nedostala, tak ještě jednou gratuluju Jitušce k Ondráškovi, hlavně ať jsou oba brzy fit a pustí je domů.
Jen pro úplnou informaci, Ondrášek se narodil v 16:50 a vážil 3650 g. Oba jsou v pořádku a maminku moc nepotrápil. x-)
Andí, téda, Ty jsi to těhotenství taky dlouho tajila. Takže moc gratuluju. x-)
andilek
30. pro 2010
@pitrs Peťulko, no jo, co se dá dělat, ale vydrželi jsme delší dobu doma, tak aspoň tak, ještě 4 týdny a jsme za vodou x-) ..zítra mě čeká utz :-p

@v.ctyrlistek děkuju 😉
lucianka
30. pro 2010
@andilek Jíťo :-o :-o :-o Mě teda spadla čelist, že mi málem praštila o klávesnici... :-o Ty jsi taky těhule a ještě k tomu už taaaaaaak daleko???? :-o No co mi to děláš, takový šoky? No gratulka obrovská x-) x-) x-) A Ty už zase ležíš v nemocnici jako s Ondráškem? 😞
andilek
30. pro 2010
@lucianka jojo, jsem to tajila do 29tt :-N , teda luk o tom věděla, ale taky později :-N , no a jak jsem to práskla, tak bum a šup do nemocnice...to samé jako s Ondrou :-p díky 😉
lucianka
30. pro 2010
@andilek No tak snad to bude všechno v pořádku a vydržíš 2v1 co nejdýl 😉
mkacka
30. pro 2010
ahoj holky,
mohly byste mi poradit nějakou laktační poradkyni? Mám problémy s kojením, které nejspíš sama nevyřeším 😞 Našla jsem si poradkyni z mateřského centra Kolibřík, ale paní má pořád schránku 😞 Nejspíš má volno mezi svátky 😞
kackap
30. pro 2010
@mkacka Chomutov
Fulierová Martina
724 726 293
po-pá 9-11 hod.

Svobodová Jana
775 343 069

Šolcová Petra
776 774 700
po-pá 12-16 hod.
mkacka
30. pro 2010
@kackap Děkuji 🙂 Všude se mi podařilo najít jenom paní Fulierovou, která je právě z toho Kolibříku 🙂 Zítra volám 🙂 Hezký večer

Začni psát odpověď...

Odešli