• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@kackap ano, tudíž ty nebudeš mít za prosinec placené zdravotní a sciální, sociální se nic neděje, ale na pojištovnu budeš asi muset doložit že za tebe byl muž v tom prosinci na rodičáku, a že od ledna to budeš zase pobírat ty. Přeřadí tě do kategorie žena pečující o dítě do 7 let věku.
28. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka a na to je nějakej spešl papír?
28. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap ne-e, já tam byla s papírama - rozhodnutíma co mi přišlo z kordu, že se mě rodičák ukončil, drahýmu potvrdili a pak zase zrušili a tobě přiznali. To Ti přijde pak pravděpodobně v jedné obálce.
28. pro 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka a v pohodě jo? a u jaké jsi pojišťovny?
28. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já mám ČNZP,takže tam přijdu jo a jak jim to teda řeknu?
29. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap já řekla normálně že k 31.10. jsem ukončila rodičák, na měsíc šel za mě muž a od 1.12. že je zase na mě, doložila jsem ty papíry, ono si to tam zapsala a tot vše.
29. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka a to jsi tam šla až když to bylo zase napsaný na tebe?
29. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka díky moc za rady :slight_smile:
29. pro 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!!!!!

Chtěla bych Vám oznámit novinu!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jituška dnes odpoledne porodila chlapečka jménem Ondrášek :dizzy_face: :dizzy_face:
Jestli si to dobře pamatuji, tak měří 53cm a váží 3600g, jsem to v té eforii úplně zapomněla :grinning:
29. pro 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jdu s velkou novinou a Petruš už vám to napsala :grinning:
@pitrs jojo pamatuješ dobře a prej je Ondrášek kopií Michalky,jen teda má navíc pindíka a kuličky :grinning:
papapa
29. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrs
@radus.b.. jůůů tak se jí to povedlo ještě v tomto roce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,tak moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A je to teda kus chlapa :slight_smile:
29. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsou krásný zprávy!! Jítě obrovská gratulace k takovému chlapákovi :dizzy_face:
29. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:13 • agenturaberuska
taky mooooooc gratulujuuuuuuuuu...to asi kočka leží někde tady s náma, porodnice je plná a včera bylo prej 8 porodů, takže mazec a rodila mi ještě jedna kamarádka taky chlapečka..mimochodem byli včera samí kluci..tak ať se jim daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap No to mi povídej, se tam tedy pěkně dopékal :dizzy_face:
30. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek Jituško ty si tedy taky pěkně užíváš viď??Hlavně že jste pod dohledem a vše bude v pořádku :slight_smile:
Jojo leží na gyndě, bylo plno a jak si psala hodně porodů, jen měla smůlu všichni před ní měly štěstí a leží nahoře a ona už musela na gyndu,cítila se moc dobře, má dva stehy a bolelo jí bříško ale to je jasnačka :slight_smile:
30. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianka Je to macek :grinning:
30. pro 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrs chtěla jsem napsat euforii :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jitušce moc gratuluju ... u nás nic nového, všechno je zatím ok
30. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
včera večer jsem se sem už nedostala, tak ještě jednou gratuluju Jitušce k Ondráškovi, hlavně ať jsou oba brzy fit a pustí je domů.
Jen pro úplnou informaci, Ondrášek se narodil v 16:50 a vážil 3650 g. Oba jsou v pořádku a maminku moc nepotrápil. :dizzy_face:
Andí, téda, Ty jsi to těhotenství taky dlouho tajila. Takže moc gratuluju. :dizzy_face:
30. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrs Peťulko, no jo, co se dá dělat, ale vydrželi jsme delší dobu doma, tak aspoň tak, ještě 4 týdny a jsme za vodou :dizzy_face: ..zítra mě čeká utz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@v.ctyrlistek děkuju :wink:
30. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek Jíťo :astonished: :astonished: :astonished: Mě teda spadla čelist, že mi málem praštila o klávesnici... :astonished: Ty jsi taky těhule a ještě k tomu už taaaaaaak daleko???? :astonished: No co mi to děláš, takový šoky? No gratulka obrovská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A Ty už zase ležíš v nemocnici jako s Ondráškem? :frowning2:
30. pro 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianka jojo, jsem to tajila do 29tt :sweat_smile: , teda luk o tom věděla, ale taky později :sweat_smile: , no a jak jsem to práskla, tak bum a šup do nemocnice...to samé jako s Ondrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: díky :wink:
30. pro 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek No tak snad to bude všechno v pořádku a vydržíš 2v1 co nejdýl :wink:
30. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mohly byste mi poradit nějakou laktační poradkyni? Mám problémy s kojením, které nejspíš sama nevyřeším :frowning2: Našla jsem si poradkyni z mateřského centra Kolibřík, ale paní má pořád schránku :frowning2: Nejspíš má volno mezi svátky :frowning2:
30. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkacka Chomutov
Fulierová Martina
724 726 293
po-pá 9-11 hod.

Svobodová Jana
775 343 069

Šolcová Petra
776 774 700
po-pá 12-16 hod.
30. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Děkuji :slight_smile: Všude se mi podařilo najít jenom paní Fulierovou, která je právě z toho Kolibříku :slight_smile: Zítra volám :slight_smile: Hezký večer
30. pro 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek