• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@andilek ahoj Jituš,taky moc gratuluju k těhotenství :dizzy_face: a jak to,že jsi to tak dlouho tajila,i v rodině?
Já taky měla s Tadíkem rizikový a ležela jsem na kapačkách v nemocnici od 26tt. Druhý miminko bych moc chtěla,ale tohohle se přesně bojim,že zase budu v nemocnici bez Tadeáška. Proto to druhé miminko pořád odsouvám :sweat_smile:
papa,ať ti to tam rychle utíká a jste oba ok :dizzy_face:
31. pro 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus.b.. děkuju :wink: , rodina to věděla, ale řekla bych, že v ulici to ví tak 2 lidi :sweat_smile: , ono to nebylo ani moc vidět
já z toho ležení měla taky strach, ale naplánovala jsem si to právě, aby ta kritická doba byla o svátky, kdy jsou všichni doma a v lednu už mám mamku v důchodu :slight_smile:

jinak já si za tohle ležení můžu spíš sama, ale zveřejňovat nemůžu, čím sem se na tom podílela..možná někdy v budoucnu nebo na nějakým srazíku :slight_smile:

Ondra to nese statečně, nikdy nespal mimo domov a teď to bere jako úžasné dobrodružství, ani slzička neukápla, což je pro mě jen přínosem a já to mám taky jak relaxaci po těch letech, co ho mám furt u sebe :zipper_mouth: :sweat_smile:
31. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastný nový rok 2011 :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2011 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem šťastnej novej rok, snad jsme všichni vykročili tou správnou nohou :wink:
1. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
brééé pondělní ráno :slight_smile:

tak jsme se vrátili zpět do reality a budeme zase téměř celé všední dny s Luckou samy doma až do letní dovolené ...

klárko, kačko jak jste si užily svátky? nějak nám to uteklo, co?
my jsme se krom návštěv flákali u TV :grinning: , užívali jsme si celá rodinka, chodili jsme na prochajdy a taky jsme byli nakoupit v Německu :wink: , zkoukli jsme slevy v Tescu a Globu... :wink:

klárko - tak jak dopadl manžel s prací? co Natálka, už není tak protivná jak jsi psala, když už jí vylezli zubáci ?
3. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

dodatečně přejeme všechno jen to dobré do Nového roku, a aby se nám všem vyplnily naše tajné přání a sny.

Natálka nám už stojí v chodítku. A včera jsem ji měla na gauči a začla couvat zadkem dolu, tak jsem ji schválně nechala co bude dělat a přidržovala a jak sjela dolu z gauce tak se postavila na nohy a stála.

Jinak se frajerka v 5 vzbudila a vzali jsme si ji k sobě, a měla děsně kecavou. Celou dobu do půl 9 hulákala, povídala, pištěla ... mám dost.

@zdendula86 ahojky, ano zubáky má, jeden začal cinkat 24. a druhý 26. :slight_smile: Tak máme klid. V noci se teď občas ještě budí, ale dny jsou celkem lepší už.
S prací zatím nijak, ten chlap - vedoucí, tak od té doby nebyl, dneska by měl být poprvé v práci, tak jsme zvědavý. Neřešíme to.
Svátky super, vánoce krásný, ale ty návštěvy pak - děs. Už dlouho nikam nepůjdeme. Na silvestra jsme byli u mojí mámy.
3. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se musím pochlubit, ve čtvrtek jdeme s přítelovo sestřenkou na první lekci power platu http://www.studiovisage-cv.cz/power.html . Tak jsme zvědavý jaké to bude, lidi si to dost chválí.
3. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to je fajn, že už je lepší...
nám lucka přes celý svátky vstávala až kolem osmý, někdy i po osmý :dizzy_face:
ty návštěvy byly nekonečný i u nás, buď někdo u nás nebo my u někoho...
my jsme silvestra prospali, zalezli jsme v půl desátý, v půl dvanáctý nás vzbudili bouchačky a kolem jedný jsme usnuli, Lucka to celý prospala :grinning: , tak jsem byla ráda, protože nevím kdy by pak zase usnula...

no, nic jdeme žehlit :unamused:
3. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Naty se teda taky nevzbudila na toho silvestra, což jsem se divila. :slight_smile:
3. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás Vánoce v pohodové náladě,všichni byli spokojený.No a Silvestra Anička celý prospala,ani jednou se nevzbudila.Kubíka jsme vzbudili ve 23:45 aby si s náma připil a podíval se na ohňostroj a pak jsme šli v půl jedné spát.
3. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme na Silvestra objevili první zub......teda manžel :slight_smile:
3. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Super. :slight_smile: Gratulace k zoubku.
3. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata :slight_smile:

tak jsme včera poprvé byly na cvičení na balonech a řeknu vám teda, že žádná sláva... Lucince se to líbilo, ale mě to nějak nenadchlo, tzn. že pravidelně tam docházet určitě nebudeme, spíš jen náhodně :sunglasses:

a včera mi Lucinka prvně spadla...u babičky ze sedačky, ale vše v pohodě, jen se trochu ťukla o sedačku a nestihla dopadnout na zem, stihla jsem jí ještě chytit... ani nebrečela jako že jí něco bolí, ale leknutím, uklidnila jsem jí hned čajíkem a hned jak dopila, tak se smála a povídala baba baba a pfffffffffff :grinning: , ani nevím kam se přesně bouchla protože neměla flíček nikde... ale lekla jsem se jak blázen, byl to mžik, jen jsem se otočila a bylo to... my si jí doma právě na sedačku vůbec nebereme a teta si jí vzala, pak jí posadila mezi nás a odešla telefonovat... :angry:

co nového u vás?
6. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a konečně děláme pápá :dizzy_face:
6. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Super. Mě Naty taky spadla, z postele. :unamused:

Ahojky.

My pojedeme dneska k dr až dojde tatínek z práce, malé jsem našla na prsu bouli - pod kůží. Když byla maličká tak měla vystoupnout bradavku, ale pak to zmizelo tak to doktorka už neřešila a teď toto :frowning2: Tak nevím co by to mohlo být.
Dneska jdu poprvé na cvičení - ten power plate, tak jsme zvědavá. Pekárna jede na plný plyn od vánoc. :slight_smile: Jsem mooc spokojená. A včera mi došel parní hrnec od Tefal vitamin +, začnu jíst zdravěji a je výhoda že to semnou bude jíst i Natálka.

Zítra máme první plavání, tak jsem napjatá ale zároveň zvědavá jaké to bude. :grinning: a jak se ji to bude líbit.

Natálka je den ode dne šikovnější. :slight_smile: Naučila se slézat z gauče zadkem dolu a staví se na nohy. Ale pak okamžitě padá, protože ještě vrávorá a nepřidržuje se. Furt je na kolínkách a snaží se lést, občas se ji to povede, ale spíše se plazí.
6. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 @kackap Kdy uděláme ten srazík?? :slight_smile:
6. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak držím palce, ať u dr. dobře dopadnete :wink:

co všechno děláš v pekárně? já už jí mám přes 3roky a peču v ní jen chlebíky z německých směsí...

v cvičení a zdravé výživě ti fandím :wink:

Lucku taky pozoruju a zrovna včera jsem to říkala manželovi, že každej den vidím pokroky :dizzy_face:

nám se plavání moc líbilo, ale poslední tři lekce už Lucince ne... budete se nejdříve učit signál, my jsme se prvně potopily asi na čtvrtý nebo pátý lekci... Lucka se hezky houpe na kolínkách, ale zatím neleze, taky se všude plazí, kutálí a rotuje tak dlouho až je z deky dole a šmejdí všude :grinning:
6. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík nechám na vás a já se zkusím přizpůsobit, jinak chomutov moc neznám, jen tam kde jsou nějaký obchoďáky :grinning:
6. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka
@zdendula86 no já krom víkendů a úterků dopoledne můžu pořád :slight_smile:
6. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Jsem zvědavá co řekne.

Všechno. Chleby tedy nepeču ze směsí. Míchám svoje, dle receptů na dama.cz. Dělám tam vánočku, těsta na rohlíky, housky :slight_smile: Však koukni na fb. :grinning:

JoJo, ted jsou každým dnem vidět pokroky :slight_smile:
6. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap My se taky přizpůsobíme, my nemůžeme jen v pátek dopoledne.
6. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka snad je to jen nějaká tuková boulička :wink:

@zdendula86
@xxx.klarka a chcete se sejít někde venku? nebo třeba v mateřským centru?
6. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už Anička krásně ťape za ruku,pořád by jen chodila :slight_smile:
6. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap já vůbec nevím da tu nějáké "centrum" máme :grinning:
Šikula je Anička. Mě Naty ťape v chodátku a jde ji to suprově. Už prošmejdí celý byt, ani prahy ji nedělají problém. :grinning:
6. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka v Chomutově je MC na Březenecké a pak je nějaké nové v Jirkově na náměstí :wink:
6. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap vidíš, a já nevím nic. Mě je to jedno holky, já dojedu kamkoliv. Ale venku určitě ne, je zima. :grinning:
6. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata, to jsem teda zvědavá jestli já to najdu, nerada jezdím, tam kde to neznám :zipper_mouth:

já bych byla pro někde v teple se sejít :wink:
6. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Tak ty něco vymysli, já se v tom Chomutově tak nevyznám. Ty víš kde co je vhodného a my se přizpůsobíme ne @zdendula86 ??
6. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo mě ještě napadlo, že by jste mohli přiject třeba k nám? Dětičky by tu měli hračky, kafíčko vám taky udělám, popřípadě něco upeču a bude to. :grinning:
6. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to by byl úplně nejlepší nápad :slight_smile:
6. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek