• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@xxx.klarka by jsme ochutnali ty tvoje dobroty co pečeš :slight_smile:
6. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrej nápad, no já se jdu teda mrknout na mapu :grinning:
6. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap @zdendula86 já vám pohostím holky, to se nebojte :grinning: Kačka už ví kde bydlím, ty Zdendul koukni na mapu, není na tom nic složitého. :slight_smile:
6. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen teda musíme se pak domluvit na některý den, abych vymyslela nějákou dobrotu. :slight_smile:
6. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka na mapy jsem tele, asi tuším kudy se tam jede, myslím, že tudy jezdíme na Prahu, akorát neodbočujeme nikam :grinning: , večer to zkouknu ještě s manžou pro jistotu a tam to najdu kde? dá se blízko vás parkovat?
6. led 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky můžu něco upéct děvčata, třeba sladkého a klárka slaného :wink:
6. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jedeš vlastně po Pražské a za seníkem odbočíš do leva a hned do prava a jedeš rovně,parkovat se dá asi u baráku že? @xxx.klarka
6. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 a já bych mohla udělat mufiny :grinning:
6. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Přesně jak píše Kačka. Parkovat se dá u baráku a cesta taky dobře popsaná. Jedeš furt dolu do vesnice, je to 3 bytovka - jediná žlutá.
6. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY MASAKRRRRRRRRRRRRR, byla jsem na to power plate, jako konec. Je to úplně suprový a děsně nároční. Je to vibrační přístroj, na kterým se dělají různé cviky atd. Jako nikdy bych nevěřila že 30vteřin je tak náročních. :grinning: Trvá to půl hodiny a konec, mysleli jsme s kamarádkou že neodejdeme, ale už jsme objednaný na další lekci v uterý a ve čtvrtek. :slight_smile:

A tady Natálka aktuálně, a foto jak se "posadila" sice se musela přidržovat ale co. (je to rozmazané, měla jsem nastavený špatný program :frowning2: )
6. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já chodím cvičit každý pátek na balony a taky tam mají takové ty přístroje co cvičí za tebe,tak se na to s kámoškou taky chystáme :slight_smile:
6. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka super, hlavně když tě to chytne, já dřív chodila na spinning a byla jsem úplně nadšená a makačka to taky byla :slight_smile: , jenže jsem musela dojíždět až do Kadaně :frowning2:

co tomu říkáte tomu hnusu venku? u nás se to všechno leskne ale už taje, takže se v tom nedá chodit říkal manža, odpoledne už to snad bude lepší, půjdeme ven, když se tak oteplilo, ještě kdyby vylezlo sluníčko a bylo by krásně teploučko :grinning:
7. led 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap tohle za Tebe cvičí, ale ta u toho děláš akrobatické kousky, aby to zabíralo třeba zrovna na zadek. :grinning:

@zdendula86 spinning bych nedala:slight_smile:
7. led 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka no, taky jsem nevěřila, že tu lekci někdy celou ujedu...poprvé jsem myslela že umřu :grinning:
7. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Já bych nedala ani 10 minut. :grinning:

Tak jsme po plavání, líbilo se nám. :slight_smile: Já jsem tedy totálně namožená ze včera a ještě malou tahat nahoru po schodech, dolu, no měla jsem dost. :grinning:
7. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka Klarko, kam prosím tě chodíš na power plate, vím o Blatenské a tuším ve školní..hoď mi prosím k tomu více info, cenu, jestli tam je s tebou instruktor a tak..díky :wink:
7. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek byla jsem tu http://www.studiovisage-cv.cz/power.html , je to mezi autobusákem a lídlem v tom baráku. Jsou tam 2 přístroje, je s Tebou instruktorka, lekce trvá 30minut, cena 120,-.
7. led 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka Klarko, mockrát díky, juknu na to, po porodu jsem se na to chystala, ale s nikým, kdo to zkoušel jsem zatím do styku nepřišla :wink:
7. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka :grinning:

No venku je fakt hnus,vůbec se nedá jezdit s kočárem jaká je to břečka :rolling_eyes:
7. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek Já právě taky ne, tak jsme to zkusili sami. Ale jako dneska jsem namožená až až, jsem zvědavá na úterní lekci.

@kackap Děsný, mi ani neříkej. Já dneska celý den jezdila, sice teda autem, ale děs běs.
7. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
v úterý dopo jdi cvičit a v pátek jdeme plavat, jinak můžeme kterýkoliv den dopoledne - odpo do 4 než dojde tatínek z práce :slight_smile: Tak jak se vám to hodí??
8. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky, my nemůžeme akorát v pondělí a úterý, jináč ano :wink: , akorát že já jezdím podle počasí, v tomhle hnusu co je nejezdím...ale hlavní silnice už jsou u nás OK... tak by snad neměl být problém...akorát ve vesnici je to hrozný, všechno strašně klouže a ještě nám to neroztálo :unamused:
8. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky,já tento týden nemůžu,zítra máme trénink,středa ještě není jistá a čtvrtek nemám auto a v pátek jedu do Karviné a sobota neděle zápas
10. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, tak až se vám to bude holky hodit.

Naše cácora od 4 od rána furt do kola "táta táta táta" a né né a přestat a usnout. :angry:
10. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to je hned a pak tu pusu nezavře, Lucinka už říká táta hodně dlouho a teď u nás nově frčí bába :grinning: , začala "mluvit" brzy, ale zase je línější pohybově... i když jak jsme si psaly, teď dělají pokroky každým dnem... už děláme i pápá, jinak se pořád houpeme na kolínkách jako o život :grinning:

my jsme nějaký přešlý - tipuju to na horní zoubky, včera začala mít malinko kašel, jednou měla průjem a v noci horečka :frowning2:, chudinka, spinkala dneska s námi v ložnici, okolo půl čtvrtý jsem jí šla změřit teplotu atd... a pak už moc nespala...ale jinak je dobrá, není protivná nic...

neboj nic, určitě se brzy sejdeme :wink:
10. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jsem z ní byla na nervy už. :grinning: :frowning2: Ale máma neřekne. Potvůrka. A teď chrní.

My za chvíli frčíme do Chomutova na ultrazvuk, pak na sociálku a domu. Dneska možná pojedeme koupit tašku, chci koupit nějákou sportovní kabelu - a dohodli jsme se že mi jí tatínek koupí místo šastů za první zoubky :grinning:
Dneska chci také zkusit houstičky. Tak jsem zvědavá.

Já jsem zvědavá jak my budeme mít dlouho klid od zoubků. Tak ať ji moc dlouho nezlobí a má je brzy venku. :slight_smile:
10. led 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já si vybrala kabelu k Vánocům, v Globu ve sportu PUMU, měli tam dost slevy a na oba kočáry nám pásne suprově, takže origoš tašku ke kočárku jsem vyprala a uložila na půdu na další mimi... :slight_smile:

za zoubky jsem si místo šatů vybrala sportovní botky NIKE - černorůžový :slight_smile: taky v Globu a ušetřili jsme hodně korunek :wink:

uvidíme snad jsou to zoubky, nic jinýho mě nanapadá, rýmu nemáme naštěstí, ale trošku pokašlává, snad sirupek brzy zabere :wink:
10. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Právě že chci jít dokud jsou slevy. Viděla jsem moc krásnou, ve sportisimu, ale za 1300,- což nedám. Je to děsný. Tak se možná pojedeme podívat dneska no. Uvidíme. :slight_smile:

Já se najím, půjdu opatrně vzbudit malou, dám ji jogurt a jedeme. :slight_smile:
10. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek