• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@zdendula86 Tak jsem doma. UTZ ok, prej má jen zvětšenou žlázu. Že to prý některá miminka mají, že jsou citlivější na hormony.
Koupila jsem kabelu. :slight_smile: Tak jsem vytěšená. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A v pekárně s emi zadělává těsto na housky :slight_smile:
10. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak to je super, že to nic není !

kabela je pěkná, já mám podobnou, akorát s nastavitelným uchem a jinou výšivkou :grinning: , taky černou univerzální...

tak se těším na fotku houstiček :wink:
10. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to jo, se mi ulevilo! :slight_smile: Já černou miluju. Takže jsem neváhala.

To nebudo houstičky, ale MEGA housky :grinning: mi nějak moc nebyli.
10. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to ti věřím, já mám taky u malý vždycky strach i z prkotin...

kde jsi tu kabelku nakonec sehnala? měli ještě slevy?

housky se povedly :slight_smile:

my budeme zítra celý den v Klášterci, jdeme na prohlídku k dr. a se ségrou a s malým k naší babičce ukázat děti zase po nějaký době :slight_smile: , mají tam ještě Ježíška... jsem zvědavá jaký bude mít Lucinka míry :wink:
10. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky prijimate jeste nove cleny? :wink: jsem z chomutova Matymu ted bude 10 mesicu
10. led 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky muzu vas poprosit?nevite o nejakem dobrem doktorovi detskym?byla mi doporucena doktorka hronova tak abych nemusela dojizdet do jirkova tak jsem maleho zaregistrovala kni a jsem nespokojena pokazde kdyz prijdu serve me jak malou holku nedavno znova rekla mi kdyz se malej zhorsi okamzite mam prijit mel prudusky tak jsem prisla hned rano a jeste ze sel semnou manzel jelikoz uz mi neveril kdyz jsem mu rikala ze vecne na me zve..nedala si pokoj ani pred manzelem servala nas na prvni dobu co tam delame ze ma malej kontrolu az ve stredu a jdeme driv.a jednou mel maly 40 teploty a volam ji jestli nas vezme jeste a ona ze ne ze mam vydrzet prez vikend a pak mame prijit.tak se nakonec muselo na pohotovost tam bylo jeste zavrino ale nastesti nas vzaly kdyz se jim reklo co a jak...mam toho uz pokrk tak bych opravdu chtela doktorku ke ktery se nebudu muset chodit bat ze malej je nemocnej nebo tak neco dekuji za rady
11. led 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci Ahoj,ale ty už jsi sem občas zašla ne?Ale pod jiným nickem.Já chodím k doktorce Jílkový na polikliniku a jsem spokojená.
11. led 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci Kadlinecka že? :wink:
11. led 2011 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap jj přesně
11. led 2011 ve 04:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky,
nakonec v alpine pro v chomutově, slevy měli, ale že by nějak výrazné se mi nezdálo. To jsem taky zvědavá, my jdeme až 1.2. :slight_smile:

@matusaci ahojky, já chodím k dr. Benešový a jsem taky spokojená.
11. led 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji za doporuceni
11. led 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci vítej mezi námi :slight_smile:

tak takový dr. bych už nikdy nevkročila... :astonished: , věřím, že u nový dr. budeš spokojená :wink:
11. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma po náročném dnu :wink:

máme 8800g a 74,5cm :dizzy_face:
dr. nám potvrdila nalité horní dásničky, takže prý brzy budou horní zoubky, hlavně ten na levý straně :slight_smile:
jinak Lucinka dělala pápá sestřičce když jí vážila a paní doktorce, když jsme odcházeli :grinning: , šikulka naše :dizzy_face:

cesty hrůza, ráno to strašně klouzalo :angry:

hezkej večer všem
11. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 super, šikulka, a pěkné míry :slight_smile:
11. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréé ráno,

jak je děvčata?

nám jakoby nestačil růst zubů, k tomu jsme ještě nastydlý...kašel se rozjel víc a začala vodová rýmička...takže jsme měli úžasnou noc :frowning2: ...malá skončila u mě v posteli... doufám, že to brzy přejde !
13. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 je to ti nezavidim my mely to same ryka a kasel pominuly ale ty jeho nalady porad knoura apod :unamused:
13. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky malje se mi dostal na masticku pupik a vypada to ze si neco napatlal i do pusy jelikoz to bylo prekousli.myslite ze se mu nemuze nic stat?
13. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma naleni jsem zadne upozorneni na to nenasla
13. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci zkusila bych zavolat k dr... ale teď jsem si vzpomněla, že jsi hledala jinou, vid? už jste našli?
13. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 nee jeste jsme nenasly pujdu az po preventivce ta je v utery tak pak pujdu k jine....ale zatim vyrada ze je ok
13. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci koukala jsem na vaše fotky a narazila jsem tam na Haňuli s Eliáškem :slight_smile:
13. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to je svagrova
13. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci jj, vím - byly jsme spolu těhotný, tak jsme se dost stýkaly a říkala mi, že se vám narodil chlapeček, a moje ségra v tu dobu taky porodila chlapečka, teď už jsme se dlouho neviděli...
13. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim my se nevidame a ani vidat nebudem vim jen ze budou myt snad v dubnu svatbu
13. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci tak to nevím, ale myslím, že se chtěli brát, akorát že neměli finance ...

já myslela, že se vídáte...
13. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 uz davno ne od ty doby co lhaly ze jspu pryc a pritom manzel jezdi okolo nich a vidi je kolikrat kdzy jsou z tesca...nechtely nam vratit veci po malym a ja na ne uz mela kupce a vedela to 3 mesice....no vim ze ji pozadal o ruku ona rekla ze ne jelikoz se od manzela dozvedela o radkovy dopcela dost hnusny veci ale at se klidne stavi na hlavu ja snima nechci myzt nic spolecnyho od ty doby co zacaly jezdit do cv cela rodina se nemusi a do ty doby to bylo ok.....a aby mi ten blbec s prominutim vyhrozoval ze si me najde a rozbyjemy hubu a malymu taky ublizi tak to vazne ne a hlavne kdyz manzelovi nehvartil sako za 40tisic a jeste mu dluzi penize a vsude okolo tady uz aby na nej zase doslo oni po nem jdou a hanka se bude divit az zustane sama s malym a on bude opet sedet....ale jejich vec my jsme ji varovaly
13. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci tak to je hustý... no já je zas tak moc neznám, s Hankou už se taky nestýkám...když byla těhotná, tak jsem jí dala mraky věcí, sice starých, ale dala...to jsme se vídaly docela dost a když porodila, tak jsme se viděli asi třikrát a vždy když jsme měli domluvenou schůzku, tak se na něco vymluvila, takže už se nevtírám... vždycky jsem se ozývala jen já jako první...a to mě mrzelo... docela jsme si rozuměly, já jsem hned s každým kamarádka a rozdala bych se a zase jsem na to dojela, jsem vážně pitomá, co? :angry:
13. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ja jsem ale taky takova ale ja ji to pujcila porad ze jsou v liberci a peta je videl u tesca a jeste se zdarvily no a najednou hodinu po tom uz byla doma?no trosku divne az kdyz jsem mluvila s radou a rekla mu at navali veci a vse co nam dluzi tak zacal stim jak sjem psala pred tim ze si me najde tak jsem rekla dobre najdi si me ale ja te udam kde bydlis tak to vratily jinak cely 3 mesice vubec jsem nemela sanci kdyz uz teda tze jsou doma mame si prijed tak jsem jely zdytecne nebyly doma nakonec manzel tam jen a prijel vcas jelikoz byla na odchodu.jsem rekla na to nemam na takovy kecy naladu.holt se najdou takovy lide jen me to od ni mrzi jak se zachovaly....ani nevi kde bydlime ani to nechcem
13. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky, to mě mrzí. Tak snad ji bude brzo lépe. Natálka měla dneska zvýšenou teplotu 37,2 a to máme jít zítra plavat. :frowning2:
13. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 proto mi manzel zakazal uz neco pujcovat vzdy jsme na to doplatila ted se mi vratil zniceny kocarek a take po dloiáhem boji o vraceni :frowning2:
13. led 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek