• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@matusaci co já vím, tak v Liberci byla její ségra...asi se rádi zapírají...to vůbec nevím o Radkovi takovýhle věci, přede mnou se jevil fajnově...má nějaký problémy, jo? já taky nic nepůjčuju, jen ségře jsem půjčila pár klučicích oblečků, protože mám holčičku...zatím teda taky nevrátila a malej už z toho vyrost, musím se jí na to taky zeptat...ona mi zas půjčila holčičí, ale ještě moc veliký na Lucku :wink:
13. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka naštěstí se nejeví, že je nemocná :slight_smile: , je v pohodě, a když je protivná, tak jí na ty zuby dávám homeopatika a za chvilku je OK...

snad nebudete mít zítra teplotku, ať můžete jít plavčit :wink:
13. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarka akorát v noci jí budil ten pitomej kašel :frowning2:
13. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 no uz jednou sedel.a jeden cas bydlel u meho manzela a jeho byvalky v baraku a kdyz snim zacala chodit kamoska tak vsude vyporavel ze to je jeho barak ze jezdi kamionem a bracha u nej bydli apod...no a jak jsem petra poznala tak jsem se dozvedela krutou pravdu i kamoska.no dokonce s hankou utekly do spanelska pred problemy pak byla v usti a tak odtud je stehoval do klasterce manzel
13. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci tak to ani nevím, o Ústí vím, stěhovali se na začátku jejího těhotenství...

a bydlíte v baráčku? my jo, už se těším až sleze sníh a budou rašit první kytičky, to je moje :slight_smile:...Lucinka dostane k narozeninám malinkou konvičku, určitě bude chtít zalejvat se mnou :grinning:
a co malej?
13. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 nee nebydlime bydlel tam s bejvalkou chtela to na nej napsat jelikoz ho enchal opravit apod a on rekl ze ne je blbej....baracek zatim ani ejste neplanujem ale nekdy treba casem ja bych chtela ale pry je to dost nakladny.jinak malej?je desnej strasne se vzteka kdyz neni po nem je zle
13. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to je dobře. Natálka je možná jen teplá, že jí je možná teplo, nevím. :slight_smile:
Jaké používáš homeopatika??
13. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka teďka heřmánek na ty zuby, ale jinak i na jiné věci jsme je používali, manžel se v tom vyžívá...vždycky hledá a musíš najít přesně co to dítě dělá a podle toho různá homeopatika...nám to celkem pomáhá, ne prvně... :wink:
13. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 aha, já měla homeo jen jednou. Na zastavení laktace a jednou Naty čípky, na ty zuby, ale moc nezabrali.
13. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tam jde právě o to je dobře určit a není to vůbec lehký :wink: , manželovi teď jedny taky nezabrali...
13. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lezeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dneska byla tak nějak poprvé dlouho semnou v ložnici (máme koberec) a hnedka na poprvé přelezla celou ložnici. Takže ji v obýváku brzdí ta plovoučka, moc ji to na ní klouže. :slight_smile: Takže budeme asi trávit více času v ložnici. :dizzy_face:
13. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka šikulka, já nevím kde se to Lucinka naučí, buď máme plovoučku nebo dlažbu...
13. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka šikulka :slight_smile: , já nevím kde se to Lucinka naučí, buď máme plovoučku nebo dlažbu...

jinak jsme byli v Tescu, mají mraky slev na děti - skoro celý sortiment... jídýlka, drogerii, plenky, lahve, dudlíky...
13. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 My máme všechno na hodně dlouho, tak nikam radši ani nejedu. :grinning: Ale v chomutově končí rosmann a měli vše s 25% slevou, tak jsme byli předevčírem a pokoupili jsme pitíčka, mlíčka s kaší, mléko, atd atd :grinning: A Natálka má zásobu na hodně dlouho.
14. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry ranko...tak opet jsme vylejzaly s postele az v 9hodin.ale taky ten sok manzel mel na stolecku cokoladu a malej si pro ni dolezl a samozrejme je od teho cela postel tak zase opet prevlikat.uz se ani nedivim ze je tak hodnej po ranu ze se ani nevzdubim..protoze vzdy mi zanecha nejake prekvapko.jen jsem se nad tim musela smat a hlavne kdyz jsem ho videla celej od cokolady a vlasy mel jak slunicko no proste krasa....tak uz vim ze vsechno kde je cokolada tak se musi poradne schovavat.to ma po me uz jako malej a vzteka se kdyz nedostane kousek denne......
14. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my jsme toho taky moc nepokoupili, jen jedny pleny, dudlíky, a tři kaše a jeden čajík...taky máme celkem slušný zásoby... :grinning:

dnešní noc byla dobrá, jen je blbý, že se na ní jdeme kouknout vždycky když kašle...zakašle a spí dál...ráno pořád kňourala ze spaní, já tam chodila jak pitomec a ona prostě spala :grinning: , kašel i rýma ustupují :dizzy_face:

dneska začala konečně říkat "mama" :dizzy_face:

@matusaci tak to bylo slušné překvápko :slight_smile: , já mám taky čokoládu vedle postele :grinning:
14. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 aspon nejsem sama ja za noc dokazu snist ty 2 velky milky..ale nevim kam to davam na me nic neni videt a to cookoladu jim po tune i celkove jim jak prokopla :unamused:
14. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 tak to ju.
My teď dorazili s plavčení. Natálka padla za vlast, a já bych si taky dala. Bolí mě zase hlava. :frowning2: Ale radši jsem naházela do pekárny suroviny na buchty, mam tu 2 tvarohy, tak aby se nezkazili.

Jinak jsem byla včára zasejc cvičit a super. Pěkně cítím každý sval. Jsem spokojená. Jen kdyby šlo něco také dolů.

Jůů, šikulka. Natálka furt jen "táta"
14. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky děvčata, co se děj že tu se mlčí?! :confused:
18. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak td jsme rpisly od doktorky malej ma 70cm a 8kg a je sikovnej
18. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci jů, to je prcek :slight_smile:
18. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí

@xxx.klarka no jo po mamince malej mel kdyz s enarodil 2kg a 45cm ale on to dozene
18. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka nějak nestíháme, ale čučela jsem, že se tu nic neděje :confused:

u nás už lepší, kašel už je skoro pryč, už několik nocí spíme normálně :wink: , zoubek zatím nahoře nevykoukl, ale dneska jsme zase protivky, tak asi se klube...

celej víkend jsme měli oslavy, včera jsme byly doma a dneska odpol. na návštěvě, no a zítra už je středa, nějak to letí :confused: , už ať je jaro !

18. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci tak to byl fakt malilinkej :slight_smile:
18. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci a co dr., už byla lepší? nebo jako vždy?
18. led 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ten srazík? teď máme silnice bez sněhu, tak se ani nebojím jet :grinning:
18. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jj byl ja kdyz se narodila mela jsme 2100g a 47cm no dneska tam byl zaskok takova stara a ta byla super :slight_smile:
18. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci tak to je fajn, že na tebe nikdo neřval :wink:
18. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci klárko, našla jsem tě na FB, tak jsem požádala o přátelství :wink:
18. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek