• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
holky, vy jste drby, chvíli tu nejsema už to nestíhám dočítat.
Tak vy jste se takto pěkně sešli, to je paráda. My jsme minule byli s Veršou u Leničky-El a chtěli jsme se vidět ještě s Lucinkou, ale té to nedovolil zdravotní stav, ale tak příště, také jsme drbali a kdybych nemusela do školy, tak tam jsem též celý den s nimi :slight_smile:
Škoda, že těch pěkných dní..sluníčkových moc nebude, ale nám to náladu nezkazí a určitě se budeme jak kdo a s kým bude moci..
24. zář 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Také zdravím všechny známé i neznámé. Přecházím také z BRMS. Jsem sice z Podbořan, ale holky byli tak hodné a vzaly mě mezi sebe :grinning:. Jsem 2 měsíce vdaná. Miminko sice plánujeme až příští léto, ale není nad to načerpat nějaké zkušenosti dopředu :grinning: :grinning:

Peťko- moc a moc blahopřeji k radostnému očekávání :dizzy_face:. To je dobře, že vám to takhle vyšlo.
Verčo-tobě blahopřeji k získání práce. Nějak mi to na BRMS uniklo, že jsi konečně něco sehnala. Napíšeš mi do IP něco víc?

A kdepak máme zbytek? Co třeba mmateska, Vilo a ostatní? Taky se tu někde potulují??
25. zář 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím naší starou gardu :grinning: :grinning: :grinning:

Leon, děkuji moc :dizzy_face:A přeji Vám aby to taky vyšlo brzy až začnete pracovat :dizzy_face: :wink:

Lucí Tadíkovi posíláme s Haničkou velikánskou pusinku :dizzy_face: Byla z malého tak nadšená, že to celý večer hučela do taťky :grinning: že mu hladila nožičku a vozila kočárek, no byla úžasná :dizzy_face: :grinning: Jo a pak se mě pořád ptala kdy už budeme mít konečně tu Lucinku :grinning: :grinning:

Veru gratuluji k práci a taky chci info do IP :wink:

Pavlí, Kimby příště se určo sejdeme všechny :wink:
25. zář 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leonko, děkuji. :slight_smile:
Víc o práci do IP. :wink:
Jinak jsem dneska úplně K.O. Ale za chvíli jdu koukat na Ordinaci. :slight_smile:
25. zář 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám proběhlo velké stěhování :grinning:
pitrs náušníčky proběhly docela dobře, tedy příšerně to oplakala ale pak ji taťka domů nesl, dostala napapat a vyspinkala se. Pak jakoby na vše zapoměla. Ouška ani nekrvácí ani nehnisají, tak věřím že to bude OK.
26. zář 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zdravím všechny ze staré gardy z BRMS :grinning: :grinning: :grinning: konečně jste tu :slight_smile:

potvrzuji,že minisrazík s Lukajdou a Pitrs byl super,jen nám to nějak rychle uteklo,že holky :grinning: Tadýsekk kvůli nám trpěl hladem,páč si trochu zašli,ale snad dostal hned po příchodu najíst :slight_smile: jinak je to krásnej chlapeček a i Luky se musel dívat do kočárku,leč sourozenečka zatím odmítá :grinning: :frowning2:

Pitrs Hanička je už kus ženský :slight_smile: určitě ti bude s mimčem hodně pomáhat,jen aby neoblíkala jako Lucka panenky :grinning:

Verčo s tou prací já nevím,nějak ani nestíhám odpovídat na IP :sweat_smile: třeba se to ještě vyvrbí :wink:

Jituš takže naušničky v pohodě :slight_smile: to jsem ráda :wink: a kdy my se sejdeme :grinning:

Kimby příště musíme naplánovat slezinu,tak aby si neměla AJ :wink: si nám toho nestihla moc říct :grinning: za to s Verčou jsem si skvěle pokecala :dizzy_face:

tak já jdu zase něco dělat :slight_smile:papáááá
26. zář 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak koukám, že se toho sem přestěhovalo :grinning:
29. zář 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, zrovna jsem dočetla BRMS a teď mě zase čeká dočítání tady, abych věděla, co je nového :grinning:
Moc moc moc moc gratuluji Lucince k miminku!!! Je to nááádherný!!! :grinning:
A Verče k nové práci, kde vůbec děláš?
29. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a kde najdu nějaké fotečky miminek Lucinek? :astonished:
29. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je mezi náma nějaká nová těhulka? :grinning:
29. zář 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Marti myslím,že je to v albu makalky,psala jsem to na BRMS :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=66873&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D1040%26vOrderBy%3D2

Jituš a nechali jste ty ouška teda nastřelit nebo propíchnout??

jinak my máme konečně letiště,tak se konečně vyspím a nebolí mě záda,jen mám nějaké noční můry,ale doufám,že to s ním nějak nesouvisí :grinning: :grinning: a Luky má nebesa nad postelí a byl z nich nadšenej :slight_smile: už se těším až mu budeme dělat ten pokojíček :wink:

a co je u vás nového???
29. zář 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy i budoucí maminy :dizzy_face:

Martí no to jsem ráda, že je tě konečně vidět :wink: Jak se máš, jak je v nové práci a co byteček a mimi??To je otázek viď??No to víš dlouho jsi tu nebyla :cry: :wink:

Jituš mám stejný dotaz jako El (na naušničky) :wink:

Zuzí jo jo proběhlo velké stěhování :grinning: :grinning:

Leni já mám taky noční můry a to mám pořád starou postel :grinning: Koukej hodit fotečku nebes ať se pokochám ju??Díkes :slight_smile:

A jinak mám obrovskou radost nechci to zatím prásknout dřív než je nutné, ale přibude k nám těhulka, ale pššštttt nic jiného neprozradím i když vám to bude brzy jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem se byla konečně podívat v Eldorádu, jak to tam zrenovovali, když tak krásně svítilo a hřálo sluníčko.
Asi už vím, kdo je ta nová těhulka. :dizzy_face: Něco jsem se dočetla.
Mějte se krásně.
30. zář 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....Jituš taky mě zajímá jak vám dopadly ty naušničky. :wink: v.ctyrlistek jak se ti to v tom Eldorádu líbí?Mě docela jo,neudělali to zase tak špatně.Aspoň se tam ty mladý můžou vyblbnout...i když dneska jsem pozorovala dva kluky,jak jezdí na těch prknech přímo ve prostřed silnice :angry: .Tak zatím pa Lenka
30. zář 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak náušničky dopadly docela vpohodě. Nechali jsme je klasicky píchnout. Tedy přímo při tom příšerně brečela, ale dr. to měla celkem rychle hotoví. Taťka pochoval, Miška venku na chvíli usnula a pak už se na nás zase smála. Ouška se hojí dobře, bez nijakých neplech jako je krvácení či hnisání. Ještě týž den jsem jí s nimi hýbala a nevadilo jí to. Čekala jsem že to bude horší. :grinning:
Leni gratuluji k letišti :grinning: mi ho máme ale potřebovali bychom větší, nějak se tam čtyři (já, přítel, malá a pes)skoro nevejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nějak poslední dobou zanedbávám net, bavilo mě hledat věcičky na MMB a MMA. ale zatrhla jsem si utrácení. Vzali jsme si půjčku a přítel zítra jede pro větší autíčko. Do našeho kadeťáka se už nějak nevejdeme.
Jo ještě je možný že by už malý začínali zoubky? Pořád si příšerně žvejká prstíčky a ručičku a je ukňouraná. Jsem se nějak rozepsala :grinning: :grinning:
30. zář 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Jituš takže nakonec klasicky jo? a u dětské nebo na gyndě? u nás to totiž píchaj i na gyndě??teda ne,že bych to zatím potřebovala,ale už zjišťuju informace :grinning:to je dobře,že to malá tak pěkně zvládla :slight_smile: my už jsme taky museli koupit větší káru :grinning: tak pak dej vědět jaké jste vybrali autí :wink:

a zoubky,už můžou být,ale můžu tě uklidnit,že Luky od 4měs řádil v puse furt a zuby měl až asi v 10měs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pitrs fotečku jsem ti poslala na skype,páč jsem posílala i holkám :wink: a kdepak se nám flákáš????

Veru já v tom Eldorádu nikdy nebyla,ale viděla jsem fotky v novinách :grinning:
30. zář 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jo jo klasicky a u dětský. Máme v Teplicích rezervovanýho renaulta lagunu kombika. Jenže peníze jsou v bance a ta byla zavřená. Tak zítra jdeme vybrat a zaplatit.
30. zář 2007 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže už máte vybráno :dizzy_face: laguna je pěkná :wink: tak pak hoď nějakou fotečku :slight_smile:
30. zář 2007 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2007 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem do albíčka jestli nemáš nový fotky a nemáš :frowning2: a tu potvůrku jak jsitu minule nabízela, máte doma??
30. zář 2007 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme jich doma víc, přítel je chová. A máme ještě hady a pavouky a ... Mišce budou 4měsíce tak zase nějaký fotečky nadělám :grinning:
30. zář 2007 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si děláš srandu ne? :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty se toho nebojíš??to by mi domů nesmělo :grinning: :grinning:manži bratranc má leguána a když je puštěný,tak sedím jak na jehlách,i když se nehýbe že :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2007 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: nebojím ale k pavoukům nelezu, něco jsem přitáhla i já :grinning: ale kdybych nezasáhla tak toho máme ještě víc :angry:
30. zář 2007 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo tak tohle by mohlo bydlet max ve sklepě a pavouci teda vůbec,ty neeee :sweat_smile: :confounded:
30. zář 2007 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2007 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc jdu krmit
30. zář 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já takovouhle havěť fakt nemusím :sweat_smile: :sweat_smile: to radši mazlivýho králíčka :slight_smile:
30. zář 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul v práci je to zatím super :grinning: Ale jinak nic nového není, chodím každý týden k Dr. kvůli mimi a nic moc :frowning2: no snad to bude brzy lepší. JInak předěláváme byt, tak mám práce a starostí až nad hlavu :grinning:
Jíťo mimi se už může narodit se zoubkama, takže to není vyloučeno, že už rostou :grinning:
Jéé, tak to já mam pavouky doma nedobrovolně a ty teda vážně nemusim brrrr ...
Veru a co teda ta práce, písni mi taky něco do IP :grinning:
El., tak jsem koukala na ten odkaz, ale fotky tam nejsou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. říj 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak vás zdravím opět z postele,stále marodím,ale předtím jsem se snažila 2 týdny léčit sama, chodit při tom do práce a nyní to dopadlo tak, že jsem doma na neschopence a na kontrolu jdu až za dlouho.

Nevím, kdo je nová těhulka mezi námi?!Tady je to samé tajemství.

Martí, dlouho jsem tě tu neviděla, kde se stále couráš? :grinning:
Už jsem tě dočetla, takže nová práce docela spokojenost, ale zdravotně a miminko-nic moc, snad bude brzy opak, držím pěstičky a to moc!
Také se u nás stále něco dělá na bytečku, takže nuda u nás nehrozí.

Jituš, tedy to tě obdivuji, pavouci atd. to bych měla infarkt, někdo má pavoučky, my čičinky, takže díky bohu, že lidé jsou různí a mají rádi různá zvířátka. Takže naušničky jste přežili, to je dobře.

Verčo, práce tedy máš dost a co ta smlouva, změnil alespoň na plný úvazek? a Kč?
Já se byla nedávno projít v Eldorádu a to ho mám za domečkem a koukám na něj vlastně neustále :slight_smile: Myslím, že pokud to bude fungovat jako dosud, bude to fajn,objekt pro mladé prknaře-je hlídán, má svůj řád,konají se tam i jakési mistrovství, soutěže..snad to v tomto stylu a kvalitě udrží i nadále a nestane se z toho místo pro feťáky. Ale jak psala Lenca 75-na chodnících a na silnicích je fakt nemusím :slight_smile:

Venku je tak pěkně a já musím být doma a brát antibiotika a dalších milion prášků a preparátů, snad už budu brzy fit. Někdo slaví narozeniny zábavou,oslavou a já válením s prášky v posteli :slight_smile:

Petruško, co mimi v bříšku, nějaké nové zprávičky o "Lucince"jak ji nazvala Hanička, snad alespoň ona je už zdravá.

Užívejte zbytku sluníčka a hlavně buďte zdravé :slight_smile:
1. říj 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
zdravím a kimby přeji brzské uzdravení,aby si ještě stihla užít toho sluníčka :wink: .Když jsme šli do Eldoráda tak jsme tam potkali nějaké puberťáky ,kteří na nás křičeli,že houby nerostou,když jsme šli lesem.V ruce krabicové víno a dělali machry :unamused: .Raději jsme si jich nevšímali a šli pryč.Tak snad to takhle pokračovat nebude.
1. říj 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek