Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
kackap
18. led 2011
Ahojky

@zdendula86
@xxx.klarka no já mám teď středa čtvrtek a pátek čas ale jen do 14:30 hod,to pak musím pro Kubíka do školky 😉
xxx.klarka
18. led 2011
@kackap @zdendula86 no, u mě asi takto, čtvrtek dopo power plate, párek plavání, zítra by to šlo, ale zase bych neměla nic napečíno 😞 Což bych ráda. x-)
zdendula86
18. led 2011
@kackap
@xxx.klarka

my zítra máme taky auto, takže bysme mohly 😉
matusaci
18. led 2011
@zdendula86 tak a jsui tam 😉
xxx.klarka
19. led 2011
Tak koukám že asi nic. 🙂) Ale tak mě napadlo, zítra jdu sice na power plate, ale do 10 budu doma. takže bych dneska upekla něco a vy by jste mohli zítra dorazit. x-)
zdendula86
19. led 2011
@xxx.klarka já zítra už asi nebudu mít auto, nám šel taťka včera a dneska od šesti, protože nestíhá a tak jel s klukama z vesnice do práce, proto máme auto...
zítřek nemůžu slíbit 😞
xxx.klarka
19. led 2011
Tak to holky necháme na další týden??
kackap
19. led 2011
@xxx.klarka další týden můžu,akorát v úterý máme od 9:30 plavčo 😉
xxx.klarka
19. led 2011
Já taky můžu kterýkoliv den, sice v úterý mám power plate, ale to budu do 10 doma. Akorát v pátek máme od 1😇0 plavání. Tak jak se to hodí vám holky. Já jsem jinak doma.
kackap
19. led 2011
@xxx.klarka no já mám právě v úterý to plavčo a to bude Anička pak mrzutá utahaná,ale jinak můžu kterýkoliv den. 🙂
xxx.klarka
19. led 2011
Tak uvidíme co ještě napíše Zdenka, já teda vlastně taky můžu krom úterý 😃 Jsem zapoměla že budeme mít oslavu. 😃
zdendula86
19. led 2011
@xxx.klarka tak nakonec máme auto i zítra 😉

příští týden nemůžu pondělí a úterý... čtvrtek by možná šel...
kackap
19. led 2011
@xxx.klarka
@zdendula86 tak co teda zítra?
xxx.klarka
19. led 2011
Mě je to jedno, já vám ale chtěla něco upéct. 😞
zdendula86
20. led 2011
necháme to na příště, ať se může Klárka vyžít v tom pečení 😃
kackap
20. led 2011
@zdendula86 jasný 😃
xxx.klarka
20. led 2011
Děvčata, dneska jedu, jsem akční. 😃 První knedlíky, pak umýt okno, pak svíčkovou, teď chleba, v pekárně se dělá těsto na rohlíky. :-N :-N
zdendula86
20. led 2011
@xxx.klarka to teda jedeš 😉

já taky vařila a štrachala se v Lucčiných oblečkách a hračkách 😃 , dneska jsme auto ani nevyužily...
venku zase hnus, u nás je zase bílo a pořád poletuje :-|

teď toho zase budu mít hafo...zítra mi to začne... péct na oslavu, uvařit na víkend, v sobotu oslava, v neděli balení na pondělní oslavu, v pondělí návštěva u kamarádky a gynekologa a večer odjezd směr Plzeň, kde přespíme do úterý...v úterý návrat domů a budeme se někde muset zdržovat, jelikož máme odstávku elektriky a my máme úplně vše doma na elektriku, možná zajedem do nějakýho obchoďáku v Plzni 😉 , no a ve středu velkej relax 😃
xxx.klarka
20. led 2011
@zdendula86 juj, taky toho máte hodně 🙂 My zítra akorát plavčo, pak sraz z kamarádkou co rodila ve stejný dne jako já 🙂
V sobotu focení miminka x-) a pak se uvidím. V pondělí a úterý budu vařit a péct na oslavu. x-)
zdendula86
20. led 2011
@xxx.klarka fakt nevím co dřív, dneska jsme ještě dokupovali dárky na tu pondělní oslavu a zítra jsem zapomněla, že mám ještě nehty v pět hodin 😉

dneska jsme štrachali v tescu a vyštrachali jsme zase nějaký oblečky za hubičku 😃
kackap
20. led 2011
@zdendula86 já dneska koupila v tescu Kubíkovi triko s dlouhýn rukávem za 42 kč a taky jsem nakoupila čajíky a sušenky pro Aničku,čajíky u nás jedou ve velkém,nestačím dokupovat 😃
zdendula86
22. led 2011
@kackap já tam taky koupila triko DR za 37,- , s KR za 42,- a pěkný kalhoty za 72,- .....to jsou ceny, vid? no nekup to 😃 ... a pak něco ještě pro ségru k nar. a taky pro synovce 😉

Dneska zasejc oslava, taťka se nám válí pod autem, tak čekáme až přijde na oběd a pak vyrazíme.
zdendula86
22. led 2011
@kackap tak to by se ti vyplatily ty čajíky z německa, kupujeme Milasan 400G za necelý dvě eura 😉 a mají buď ovocnej nebo fenyklovej...
kackap
22. led 2011
@zdendula86 jenže já se do Německa nedostanu no 😞
eleanor911
22. led 2011
ahoj holky, po hodně dlouhé době zdravím :-N
nějak není moc času a koukám,že už tu je plno nových tváří 🙂 takže také zdravím 🙂 je tu ještě někdo z naší staré party???? vidím jen Katku a andilka =-) takže jak se máte??
já dobře a zítra nakouknu a napíšu více 😉 pááááá
xxx.klarka
23. led 2011
@kackap @zdendula86 Tak jak holky, na kdy to vidítě?! Já bych brala středu nebo čtvrtek 🙂
zdendula86
23. led 2011
@xxx.klarka ahojky, já ve středu nee a čtvrtek možná jo, já to bohužel nevím zatím...písnu v úterý...zítra odjíždíme a vrátíme se v úterý...

mějte se fajn, zítra možnááá ještě načuhnu 🙂
kackap
23. led 2011
@xxx.klarka
@zdendula86 já můžu středa i čtvrtek 😉
kackap
23. led 2011
@eleanor911 Ahojky 🙂
xxx.klarka
24. led 2011
@zdendula86 Tak pak napiš, budu nachystaná kdyby ano. 🙂 My můžeme, takže to je na Tobě.