• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky

@zdendula86
@xxx.klarka no já mám teď středa čtvrtek a pátek čas ale jen do 14:30 hod,to pak musím pro Kubíka do školky :wink:
18. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap @zdendula86 no, u mě asi takto, čtvrtek dopo power plate, párek plavání, zítra by to šlo, ale zase bych neměla nic napečíno :frowning2: Což bych ráda. :dizzy_face:
18. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap
@xxx.klarka

my zítra máme taky auto, takže bysme mohly :wink:
18. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 tak a jsui tam :wink:
18. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že asi nic. :slight_smile:) Ale tak mě napadlo, zítra jdu sice na power plate, ale do 10 budu doma. takže bych dneska upekla něco a vy by jste mohli zítra dorazit. :dizzy_face:
19. led 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já zítra už asi nebudu mít auto, nám šel taťka včera a dneska od šesti, protože nestíhá a tak jel s klukama z vesnice do práce, proto máme auto...
zítřek nemůžu slíbit :frowning2:
19. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to holky necháme na další týden??
19. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka další týden můžu,akorát v úterý máme od 9:30 plavčo :wink:
19. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky můžu kterýkoliv den, sice v úterý mám power plate, ale to budu do 10 doma. Akorát v pátek máme od 10:30 plavání. Tak jak se to hodí vám holky. Já jsem jinak doma.
19. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka no já mám právě v úterý to plavčo a to bude Anička pak mrzutá utahaná,ale jinak můžu kterýkoliv den. :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme co ještě napíše Zdenka, já teda vlastně taky můžu krom úterý :grinning: Jsem zapoměla že budeme mít oslavu. :grinning:
19. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak nakonec máme auto i zítra :wink:

příští týden nemůžu pondělí a úterý... čtvrtek by možná šel...
19. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka
@zdendula86 tak co teda zítra?
19. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to jedno, já vám ale chtěla něco upéct. :frowning2:
19. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
necháme to na příště, ať se může Klárka vyžít v tom pečení :grinning:
20. led 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, dneska jedu, jsem akční. :grinning: První knedlíky, pak umýt okno, pak svíčkovou, teď chleba, v pekárně se dělá těsto na rohlíky. :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka to teda jedeš :wink:

já taky vařila a štrachala se v Lucčiných oblečkách a hračkách :grinning: , dneska jsme auto ani nevyužily...
venku zase hnus, u nás je zase bílo a pořád poletuje :unamused:

teď toho zase budu mít hafo...zítra mi to začne... péct na oslavu, uvařit na víkend, v sobotu oslava, v neděli balení na pondělní oslavu, v pondělí návštěva u kamarádky a gynekologa a večer odjezd směr Plzeň, kde přespíme do úterý...v úterý návrat domů a budeme se někde muset zdržovat, jelikož máme odstávku elektriky a my máme úplně vše doma na elektriku, možná zajedem do nějakýho obchoďáku v Plzni :wink: , no a ve středu velkej relax :grinning:
20. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 juj, taky toho máte hodně :slight_smile: My zítra akorát plavčo, pak sraz z kamarádkou co rodila ve stejný dne jako já :slight_smile:
V sobotu focení miminka :dizzy_face: a pak se uvidím. V pondělí a úterý budu vařit a péct na oslavu. :dizzy_face:
20. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka fakt nevím co dřív, dneska jsme ještě dokupovali dárky na tu pondělní oslavu a zítra jsem zapomněla, že mám ještě nehty v pět hodin :wink:

dneska jsme štrachali v tescu a vyštrachali jsme zase nějaký oblečky za hubičku :grinning:
20. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já dneska koupila v tescu Kubíkovi triko s dlouhýn rukávem za 42 kč a taky jsem nakoupila čajíky a sušenky pro Aničku,čajíky u nás jedou ve velkém,nestačím dokupovat :grinning:
20. led 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap já tam taky koupila triko DR za 37,- , s KR za 42,- a pěkný kalhoty za 72,- .....to jsou ceny, vid? no nekup to :grinning: ... a pak něco ještě pro ségru k nar. a taky pro synovce :wink:

Dneska zasejc oslava, taťka se nám válí pod autem, tak čekáme až přijde na oběd a pak vyrazíme.
22. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap tak to by se ti vyplatily ty čajíky z německa, kupujeme Milasan 400G za necelý dvě eura :wink: a mají buď ovocnej nebo fenyklovej...
22. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jenže já se do Německa nedostanu no :frowning2:
22. led 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po hodně dlouhé době zdravím :sweat_smile:
nějak není moc času a koukám,že už tu je plno nových tváří :slight_smile: takže také zdravím :slight_smile: je tu ještě někdo z naší staré party???? vidím jen Katku a andilka :confused: takže jak se máte??
já dobře a zítra nakouknu a napíšu více :wink: pááááá
22. led 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap @zdendula86 Tak jak holky, na kdy to vidítě?! Já bych brala středu nebo čtvrtek :slight_smile:
23. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky, já ve středu nee a čtvrtek možná jo, já to bohužel nevím zatím...písnu v úterý...zítra odjíždíme a vrátíme se v úterý...

mějte se fajn, zítra možnááá ještě načuhnu :slight_smile:
23. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka
@zdendula86 já můžu středa i čtvrtek :wink:
23. led 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Tak pak napiš, budu nachystaná kdyby ano. :slight_smile: My můžeme, takže to je na Tobě.
24. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek