• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj maminky tak tatinek nam dnes odjel a ja zustala s malym zase sama a by toho nebylo malo zitra se bude malovat a delat obyvak tak to bude bordelu vcera se navic privezla nova stena a ve stedu mi privezou novou lednici tak vse z chodbicky se musi dat na stranu aby tam tu lednici dostaly no hruza....
24. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry ranko maminky nevim jestli o tom vite ale v globusu je akce na sunar nutrilon pri koupi 2 ks zaplatite 600kc nevim mi ho nekupujem ale ted jsem tedy 2 koupily a jeste nevime jestli malymu bude vyhovovat....
25. led 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ahojky, já to tenhle týden nezvládnu už :frowning2:

teď jsme se vrátili a jsme rádi, že ve zdraví, jeli jsme přes tři hodiny domů a doma tolik čísel sněhu, ani k baráku jsme nevyjeli :angry: , od Ostrova a až do Stráže bylo milion zaseklejch kamionů a ledovka jak prase...ufff :astonished:

návštěva super, pomazlila jsem se s miminkem :wink:
25. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka taky přeji vše nej k narozeninám a ať jsi spokojená :wink:
25. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 děkuji :dizzy_face: a je škoda, že to nevyjde.
26. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj potrebuji pordit vim ze to sem nepatri ale je to akutni jak vylestit skleneny stul stale mam na nem smouhy jarova voda iron a noviny nepomohly...prosim o rady dekuji
26. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my se totiž vrátili dom a dneska i zítra už máme návštěvy... a po včerejší cestě jsem zase na chvilku vyléčená... tak uvidíme ten příští týden jak to s náma bude, třebas už to vyjde :wink:
26. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci myslím že to umí citrón :wink:
26. led 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 dekuji tk to jeste dneska vyzkousim :wink:
27. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky z chomutova jdete s detma na maskarni?pokud jo je vubec v chomutove neco?
27. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap ahoj Kačko,jak se máte a co dětičky?? u nás dobrý,jen Luky je nachlazený :unamused:
30. led 2011 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleanor911 u nás dobrý,Anička měla chvíli rýmu,ale už je dobrá.Kubík chodí na tréninky na hokej-moc ho to baví a Anička uš skoro sama chodí udělala už 4 krůčky sama bez držení.
30. led 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nějak to tu zase vázne, co???

co nového děvčata?

nám se klube jednička vpravo nahoře, ale už asi pět dní jí vidím po dásní a ne a ne se proříznout :frowning2: , snad už to brzy bude...
zkoušíme dávat na nočník, Lucinka z toho teda moc nadšená není a zatím se jí nepovedlo ani jednou vyčůrat...

teď jí učím spát v pokojíčku i přes den, protože v ložnici už je kolébka malá na tu naší žížalu, takže plánuju jí brzy odnést na půdu :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Ahoj, vázně, furt nakukuji a furt nic. :unamused: U nás nového, včera jsme byli v poradně. Já hubnu :grinning: a možná nám poleze zub, poslední dny děsně slintá a je i protivná a vzteklá. Natálka si už stoupá, takže super no :grinning:
2. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka tak nám se zoubek dneska vyklubal a představ si, že už s nima skřípe :grinning:

lucka se snaží stoupnout si, když se přitáhne o mě, ale ještě neumí stát a ani si sama zatím nestoupne, ale zkouší to o sto šest...sama si už sedne, to jí jde perfektně a od včera od večera má náznaky na lezení...je živá až až, ale to lezení ji trvá nějak dlouho...

kolik už jsi zhubla?

malá tu dneska měla kámošku o půl roku starší, tak provětraly hračky :grinning:
2. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme druhej zoubek a bylo to bez komplikací :slight_smile:
2. únor 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap to buď ráda, my měli zase noc :frowning2: , každou hodinu plakala, až k ránu spala vkuse...
3. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Zatím mám dole cca 1,8 kg za 14 dní, ale teď mi nějak váha stojí, no uvidíme :frowning2: Já nějak nestíhám, bud jsem někde v pr.... třeba na cvičení, plavání, kafíčkování, nebo počítám KJ, naháním Naty :grinning: Děsný.

Tak snad bude zoubek brzo venky, mi taky v noci pláčeme a děsně slintáme, ale do pusy mě nepustí tak to budu muset prozkoumat lžičkou. :pensive:

Super, šikula, za chvíli jí to půjde krásně všechno. Naty ta si stoupne už všude, zatím celkem bez pádů, tak ťukám. Jinak leze, sedí ... je děsně moc rychlá. :pensive:
3. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka zub se nakonec včera vyklubal a právě jsem psala, že už s nima skřípe :grinning: ještě druhá jednička nahoře a snad budeme mít chvilku klid ...

mě to taky docela utíká, včera jsme měly návštěvu, dneska též...

lezení docela vypilovává :wink:
3. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 vidíš jak jsem hotová :grinning: přitom jsem to četla že skřípe, achjo .... :pensive:
3. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka já taky často špatně čtu :grinning: takže si z toho nic nedělej, máme toho prostě hafec :grinning:

lůca zase usíná, tak půjdu na oběd, kuřátko se směje v troubě :wink:

vůbec se mi teda dneska nechce ven :confounded: tak možná až navečer celá rodinka :wink:
3. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 My jsme se teď probudili :slight_smile:

Ven s ní dneska nejdu, až dojde tatínek z práce tak jedeme k moji babi a dědovi tak se provětrá v autě :grinning: Já jsem si dneska dělala bramborové placky s kuřecím masem a celkem jsem si pošmákla. :slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka taky dobrůtka, na víkend se chystám na čínu :wink:
bramborové placky jsem snad měla naposledy jako dítě u babičky :astonished:
3. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 Možná jsem to blbě nazvala, recept jsem si vymyslela :grinning: udělala jsem si podobnou směs jako na bramboráky - do toho cibuly, kuřecí maso a bylo :grinning:
4. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jo tak ty mi jenom děláš chutě a nakonec jsi měla něco jinčího :grinning:

já se pustila do číny a do frankfurtské polévky a mám hotovo, dneska už jen žehlit a poklidit v kuchyni, malá mi teď spí, tak nechci rachtat s nádobím a jsem ráda, že jsem si taky sedla...
nějak mi beruška brečela, má zase opruzelej zadeček a asi jí to tentokrát trošku pálí nebo bolí, kadí 4x denně a hned jí ta prdka zarudne, přitom to vystihuju a hned přebaluju, že v tom není...namazala jsem jí to léčivou mastí od dr., ale zase hned kadila, takže jsme to utřely :frowning2: , ta se může jen třikrát denně tak při dalším přebalení...je hrozně citlivá, dokonce nemůžu používat různé krémy na zadeček, jen sudocream... nemáš nějakej tip co by zabralo? bohužel jí teď nemůžu nechat běhat nahatou po bytě :unamused: ... i u jídla mi brečela, tak jsem jí uložila ke spánku a během minuty spinkala...
4. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 nám zbral suprově Imazol,měli jsme to tak minulý týden,že hodně kajdila a byla celá zpruzelá :wink:
4. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je volně prodejnej?díky za tip
@kackap
4. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 jj stojí kolem 70 kč tuším
4. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Kačí koukala jsem na fotečky,Kubík bude šikovnej po mamince a jednou možná budem žadonit o autogram :grinning: Anička je šikulka :slight_smile: Luky byl teď taky nachlazenej a zítra jde po týdnu a něco do školky :slight_smile:
6. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleanor911 no uvidíme jestli ho to bude vůbec bavit dál,zatím je do toho zažranej :slight_smile:

Lukášek už půjde do školy co?To letí :slight_smile:
6. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek