• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@kackap jj Luky půjde do školy :wink: jeho zatím žádný sport nijak nevzal,baví ho spíš PC,ale už je to malý závisláček,tak ho tam moc nepouštím :grinning:
6. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky prosim nevite nekdo kde v chomutove a v okoli prodaavaji kocarky a maji vyber i z golfacu?v cv na palacky a v nikolce jsme byla a kdyz uz tak strasne dryhy nebo obycejny ksunty ktery nic nevydrzi.dekuji
9. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci O jiném krámě nevím, já kupovala golfky přes internet.
9. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci my máme jak velkej kočárek tak sportovní/golfáč z Palacký a jsme maximálně spokojený, je pravda, že na netu bych ho levněji našla, ale já ho potřebovala ihned, takže se Lucinka vezla už z obchodu v novém :grinning:
jinak tam mají dost velký výběr a nemyslím si, že kšunty ... :sunglasses:
9. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci i kvůli případné reklamaci jsme ho kupovali v kamenném obchodě :wink:
9. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi mame docela omezenej rozpocet a riklaa jsme proc budu davat za pouzitej kocarek treb 2000 kdyz za tu cenu muzu myt uplne novy.dnes jsme vybrala kocarek a volala si jestli by bylo mozne aby byl do patku tady a bohuzel kocarek uz nemaji byl za 2000 a kdyz jsme nasla ten samy v jinym krame byl za 4000kc a v kamenym byl za 3500kc.my mame rozpocet 2500kc vic jsem nebyla schopna slozit jelikoz se ted delala rekonstrukce bytu :unamused: a to nas jeste ceka kdyz je vse hotovo tak musime vymeniovat kabely na eletriku :unamused:
9. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočárek je doma vyhral to hauck carpi neni sice nanoznik ale nevadi ja si necham usit aspon bude originální a nikdo ho myt nebude
10. únor 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci můžu se zeptat kolik jsi za něj dávala? :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
2500 a pritom stoji kolem 5000 co jsmenasla na netu
10. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci
Tak to je pěkná cena,v globusu jsem ho právě viděla za 3500 kč
10. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap no my ho vcera kupovaly za 2500kc a to jsme na ne koukala pred vanoci a byůy ve sleve a bala jsem se ze kdyz by jsme ho sly koupit pak tak bude zase za puvodni cenu.ale jeste do kocarku musime investovat jelikoz to nema plastenku fusak apod...ale dnes jsme snim poprve vyjela a uz mam koleckqa jak eidam od kaminku tam jsou uz kratery tak doufam ze kocarek vydrzi kdyz kolecka se tam brzo nici
10. únor 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady je mrtvo :frowning2:
17. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Děsně mrtvo. :frowning2:
17. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ještě chodíte plavat?Jak se to Natálce líbí?Anička je ve vodě jak drak :grinning:
17. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap
@xxx.klarka

fakt mrtvo, taky pořád načuhuju a tu se nic neděje :frowning2:
17. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap Moc se ji líbí, ona je pohodářka. Teď nechodíme, máme mít poslední 2 kurzy, ale malá je na antibiotikách, má angínu. :frowning2: Ale už jsme objednaný na další kurz.
18. únor 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jejda,tak držím palečky,aby byla co nejdříve zdravá :slight_smile:
18. únor 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap snad ano :slight_smile: Mě taky není zrovna ok, ale u dr. jsem nebyla, tak provozuji samoléčbu. A do toho chodím cvičit, pako. :pensive:
18. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka brzké uzdravení přejeme :wink:
18. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme měli oslavu Aničky narozenin
20. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap koukala jsem na FB, je to kočka. Všechno nejlepší prdelce malý. :slight_smile:
20. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap moc jí to slušelo :slight_smile: , taky přejeme vše nejlepší a ať jí rodiče moc nezlobí :grinning:
20. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata :wink:

tak jak se máte a jak se vám daří?

my pořád bojujeme se zoubečkama, už se nám klube šestej...noci jsou občas fakt zajímavé :grinning:
malá si teď pořád stoupá, akorát že o nás, o nábytek zatím nee...takže po mě skoro celej den šplhá jako opice :grinning:

jináč nic novýho, postupně objednávám a pokukuju po dárkách k Lucčiným prvním narozeninám, ať nesháním vše na poslední chvíli... co jste kupovaly vy nebo plánujete kupovat?

hezkej večer všem :wink:
24. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 u nás se rýmuje,jak Kubík,tak Anička :frowning2:

My jsme Aničce k narozeninám koupili chodítko od fisher price,takové to jak se tlačí před sebou,ale dali jsme jí to dřív,aby ho užila :sweat_smile: no a pak dostala nějaké hadříky a mlsky,hraček máme hromadu,tak jsme to nějak nepřeháněli :wink:
24. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

u nás se chodí kolem nábytku, stoupá snad všude, je nějáká moc akční :grinning:

Já byla včera požádána o ruku, tak začneme plánovat svatbu :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap tak ať vás rýma co nejdříve opustí ! my máme od fisher price lvíka odrážedlo / chodítko
teď koukám ještě po zavíracích pískovištích :wink:

@xxx.klarka obrovská gratulace, svatba je jeden z nejkrásnějších dnů v životě, teda aspoň pro mě - byla to jízda jako blázen, ale my měli velkou svatbu - 70lidí :astonished:

dneska jsme nespali skoro vůbec :frowning2: , tak jdu hledat zaručené rady, šestej zoubek se nám prořízl... slyšela jsem něco o Calgelu, tak na to jdu mrknout, Panadol na bolest zoubků nám nepomáhá vůbec :confounded:
25. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka jůůůů tak to gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@zdendula86 tak Anička nakonec skončila na antibiotikách,sedlo jí to na průdušky :frowning2:
25. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap to je mi moc líto, snad už je dneska líp ! brzké uzdravení ! a vše nej, nej, nej k prvním narozeninkám Aničky :wink:
my je oslavíme přesně za dva měsíce :slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 no chrmlá pořád hrozně :frowning2:
27. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek