• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj maminky muzete mi prosim doporucit nejakeho dobreho fotografa v cv?malej bude myt rok tak chceme fotecku s dortem dekuji moc
28. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka dekuji moc
28. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky snazilky tehulky potrebuji radu mam tady asi 4 krabice veci po malym od narozeni po cca 1 rok a potrebuji se toho zbavit.nevite kde to vykjupuji nebo o nekom kdo by mel zajem nejradeji to prodam cely a mozno staleho odberu.jsou tak znackove pekne neznicene veci neco i neznackove.botky cepicky apod.nebo kdyby mel nekdo zajem tak at se ozve.ja z chomutova
9. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci Leda nafotit a dát na internet, také jsem tak prodávala.
9. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka ale tech veci je tolik ze by to bylo foceni na cely den a navic mame zrcadlovku takze to je prace vazne na cely den a ja to chchi prodat cely ne po kusech....jedine trebga po kusech ale ty lidi se na to prijedou podivat a odvezou si to...a navic co pak s vecma ktery neprodam nic tak takhle to prodam za par korun cely a mam klid
9. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci zkus dát na aukro jako balík.
9. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka vazne?to uz vsude mam ale pokud by byla moznost to oédnyst do nejakeho sekace nebo neco dam to radeji tam.......nez cekat nez se nekdo ozve apod
9. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci Jo, to ti neporadím!!!!! :wink: Nevím zda tu něco takového funguje.
9. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka

ahojky :slight_smile: , ty si se zbavovala oblečků po Natálce? Já myslela, že bude druhý mimi :wink: ...
a co plánování svatby, jak to jde???
co nového, co Natálka?

my dneska byly u dr., nejdřív Lůca bavila celou čekárnu, pak odstrkovala paní doktorku, když jí chtěla poslechnout :grinning:
vážíme 9600g, měříme 75cm
zoubků už máme šest a vypadá to,že máme na chvilku pokoj
už spíme celou noc, akorát se občas vzbudí na pití nebo dudlíka...
teď jsme docela dost venku, jak se oteplilo :dizzy_face: a já dneska vláčela domů první kytky na parapet :grinning:
9. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahojky, néé po Natálce né, ty si nechávám na druhé, ale měla jsem 3 pytle věciček po sestře, tak jsem to probrala a co se mi nelíbilo nebo nehodilo jsem prodala. :slight_smile:
Přípravy jsou v plném proudu :slight_smile: užívám si to.
Natálka? To je šídlo, furt zpívá a tancuje, nebo předvádí kravičku. Je taky pěkně drzá, zařve na tebe "TY!" a jednu Ti flákne, nevím co s ní. Ale líbit si to nenecháváme. Chodí všude kolem nábytku, stoupně už kdekoliv, zkouší s epouštět, takže super :sweat_smile: :pensive:

Zoubky máme zatím furt jenom ty 2. :grinning: A do poradny jdeme 29.3. tak jsme zvědavá kolik bude mít.
Spánek u nás teď děsnej, kolem 3-4 se vzbudí, je totálně pročůraná, tak přebalujeme. A pak chrápe s níma, ehm zda se tomu dá říct spánek. Spíme maximálně do půl 7. Občas zkouší budíček už ve 4 .... :pensive: :angry:
9. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka no proto, já jsem si říkala...Natálka je moc hezky oblíkaná, co vidím z fotek a některý věci máme taky - většinou ty teskácký :grinning:

taky vzpomínám na přípravy, my plánovali půl roku předem...každou chvíli něco jsem scháněla, pak dlouho klid a týden před svatbou hektika jako blázen...pekla jsem totiž s příbuznýma veškerý zákusky a koláčky na svatbu - celkem cca 15druhů :astonished: , takže si to dokážeš představit...někde to mám i zdokumentovaný :grinning: , dělaly jsme bohatý výslužky a dost nám toho i zbylo...budu péct teď v červnu kamarádce na svatbu, budou mít asi 50lidí, takže to tentokrát se sladkostma přehánět nebudu, napeču jí taky aspoň deset druhů...ale v menším množství :grinning: ...no a do toho všeho, šaty, nehty, kytky atd...
už máte termín?

tak to je Naty pěkná šéfová :slight_smile: srovná vás na jednu hromadu :grinning:

Lůca je taky číslo...všechno všude vyhazuje, vytahuje a NE už na ní moc neplatí :unamused: jinak si pořád taky stoupá a chodí kolem sedačky, dneska než jsem se vrátila ze záchodu, tak vyházela půlku krabice papírových kapesníku a trhala je na kousky :grinning: , paní doktorce se moc líbila, pobavila celou čekárnu a když jí dr. poslouchala tak jí pořád odstrkovala :sweat_smile:
tak to máte občas slušnej budíček :astonished:
9. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 to né, toho bych se nevzdala. I když ty tescácké nějáké jsou pak hrozné po tom praní. :angry:

Máme termín - 28.5.2011 takže mám co dělat. :grinning:

Já jí dám šéfovou, pěkně bude poslouchat nechci nějákého malého hajzlíčka co si bude dělat co chce atd.

9. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka my měli svatbu taky v květnu :wink: ale plánovat jsme začali už mezi vánočníma svátkama...
10. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 já byla teprve na konci února požádána o ruku :sweat_smile:
10. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka :grinning: na to kolik jí je a jakej je prcek si docela dovoluje co :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme byli na roční prohlídce a má 9820 g a prý 78 cm,ale to bych řekla,že má víc,nechtěla se nechat změřit,tak si pořád sedala :sweat_smile: Jinak už krásně chodí sama i venku v botech.Teď jí leze čtvrtej zub,ty horní jedničky jí pěkně potrápili,měla dva dny 39 horečky.

Já jdu teď 22.3 na operaci s krkem.Budou mě operovat v Ostrově nad Ohří,tak mi držte palce. :wink:
10. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackap je to šikulka :slight_smile:

Jinak Naty si dovoluje pěkně, to je pravda. Potvora jedna.

Budu držet palečky, aby vše dopadlo jak má.
10. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxx.klarka a čekala jsi to nebo to bylo jako blesk z čistého nebe? vím, že jsi jednou psala, že se drahý do ženění nežene :wink:

@kackap taky bych řekla, že ty jedničky nahoře nesla nejhůř ze všech zoubků :frowning2: , držím pěsti, ať operace a vše kolem proběhne hladce :wink:
10. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 nene, tušila jsem že to přijde, jen jsem nevěděla kdy. Takže to bylo takové napůl. :slight_smile:
10. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky potrebuji poradit malej byl od pondeli do stredy na jip a má silny otres mozku kdyz nas poustely vse bylo ok.ale malej mi od vcera od 8 vecer zvraci obloukem a to vse caj jidlo.....dnes jsem volala doktorce a ta rekla ze to nic neni priosim poradte.mam strach aby to nepatrilo k tomu co se mu v pondeli stalo a nerada bych neco zanedbala.dekuji
18. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci tak to je mi moc líto a co se malému stalo? já bych určitě šla k dr. , jen tak obloukem nezvrací !
18. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci Kláry, tys neodepsala a ani na FB tě není vidět a já pořád přemýšlím co je s Matýskem :frowning2: ... napadá mě, že jste v nemocnici...
19. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 ahoj no malej spadl na topeni a byl v bezvedomi ale uz je to ok...od patku jsme byly ve vejprtech je toho ted docela dost....a jak se mate?
20. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matusaci uff, tak jsem si oddychla... máme se fajn, Lucinka je taky dračice, naštěstí máme topení po celém baráku v podlaze :wink: , občas taky někde žuchne, a i když jsem vedle ní tak jí nestihnu chytit...ale když jdeme k někomu na návštěvu tak z toho topení mám taky hrůzu... hlavně, že už jste v pohodě !!! vůbec si nedokážu představit, co bych dělala když byl v bezvědomí :frowning2:
20. bře 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendula86 no bud rada ze si to nezaziju a preji ti aby si to nikdy nezazila je to opravdu takovej divnej pocit ja mela pocit takovej jako kdyby mi umiral kdyz jsme ho tam lezela neda se to popsat jen me kazdy obdivoval ze jsem se nezhroutila ale nemela jsme do toho daleko ale mela jsem tam petra :slight_smile:
21. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky :slight_smile: jsem ve 30.týdnu těhotenství a pomalu se poohlížím po vhodném lékaři pro naše miminko...Proto jsem se obrátila sem a ráda bych se od Vás dozvěděla nějaké vaše zkušenosti ohledně dobrého pediatra v Kadani :wink: předem děkuji za vaše rady :wink:
4. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviczka ahoj, doporučuju dr. Chmelovou, ona i sestřička jsou moc hodný, chodila jsem k ní i já, opravdu super doktorka.
4. dub 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviczka
@vilo s paní Chmelovou souhlasím,je to maminka mé kamarádky a je suprová,škoda,že není tady v Chomutově
4. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji za tip :slight_smile:
5. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky z Chomutova a okolí,
obracím se na vás s žádostí o radu. Od září nastupuju na půl úvazku do práce a hledám hlídání pro maličkýho. V říjnu mu budou 2 roky a do školky ho ještě nevezmou, do jesliček jedině na celý den a to nechci, navíc bych i přišla o mateřskou. Nevíte o někom nebo neměla byste náhodou některá z vás chuť si při mateřské trochu přivydělat? Potřebovala bych hlídání na každý den od 7:30 do 12:30 hod., nejlépe nějaká maminka z centra CV, ale nemusí být..přizpůsobím se. Měla by být klidná a trpělivá, maličkej je milionovej, ale někdy se dokáže pěkně vztekat. Nabízím 3.000 Kč na měsíc. Kdybyste prosím o někom věděly, tak budu ráda. Děkuju a hezký den Míša
22. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek