• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@jitushkam jo jo, přesně tak, přepírat v ruce, nebo toho mít tolik, aby bylo pořád něco čistýho....mně teda každej den rodiče nebo manžel odnášeli špinavý věci a nosili mi čistý, protože prát v umyvadle bez špuntu a pak to rychle sušit někde na topení, kde se nám pořád sušily ručníky, to se fakt moc nedá...takže to je takový velký mínus
23. kvě 2012 v 07:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@iva_kucerova jj takze na prepirani prdim :slight_smile:)) tj silenost, jeste i v nemocnici prat, to uz by bylo moc hihi :slight_smile:
23. kvě 2012 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, kde na Chomutovsku dělají ten podrobný NT screening ve 12 tt? Kadaň či Chomutov?
29. kvě 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nevíte prosím o nějaké dobré dětské doktorce v Chomutově na poliklinice? Máme to tam nejblíž a v případě nemoci se nechci s kočárem trmácet nikam daleko. Děkuji za info :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
krtecci75 ahoj, co se týče porodnic, jsem z chomutova a první dceru jsem před pěti lety rodila v Kadani, s tím, že do CV bych nikdy nešla. Před rokem a půl jsem si vybrala chomutovskou a vůbec nelituji, mě přišla lepší než kadaňská. Jinak já bych se k vám klidně přidala, ale mezi těhulkama se asi ztratím a mimi už neplánujeme.
31. kvě 2012 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sonca007 Ahoj, neřešila jsi to náhodou dnes i na fb? Někdo tam byl s tou samou otázkou. Vítěžila tam dr. Benešová, já zkušenost nemám. Ale prý je dobrá i dr. Trailberg
31. kvě 2012 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 neřešila, ale moc děkuji za pomoc... :slight_smile:
3. čer 2012 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 to nevadí, tak se přidej i tak ne :slight_smile: myslím že tu nejsou jen těhulky :slight_smile: jj díky, mě na chomutovský vadí jen to, že tam nejsou porodní boxy, ale je to jen zatařený plentou, v Kadani zas ty pokoje no :unamused:
3. čer 2012 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@krtecci75 zase když nejsou v cv ty porodní boxy jsi stále pod dohledem, kdyby se něco dělo a vidí i v jaké fázi jsi. Mě i víc sedli v cv lidi, přišli mi i ochotnější, ale za tu dobu se to v kadani určitě vystřídalo. Mě tedy rodila v cv vyhlášená Mirka Futerová, ale ta už tam není, tedy pokud jí neumožnili se vrátit na porodnici.
4. čer 2012 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 no v tom máš pravdu no, já ležela na přípravce a nikdo tam nebyl, občas se zamnou přišli podívat, pak až to bylo k porodu, tak jsem šla na ten porodní box. Já v Kadani rodila 2x, před 8 a 5 lety. První zkušenost dobrá, druhá už moc ne. Tak právě teď přemýšlím o cv. A to jako ležíš celou dobu na porodní posteli? CO jsem slyšela tak se chomutovská hodně zlepšila
4. čer 2012 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@krtecci75 já v kadaňi právě rodila taky před pěti lety, v cv nemusíš ležet, akorát na monitor jo, jinak mě PA domlouvala ať se co nejvíc hejbu a co nejmíň ležím na normal. nem. posteli, pak už jen finále na por. lůžku.
4. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 já když se právě tenkrát byla podívat na porodnici v cv, tak se mi to celkem líbílo, ale jak jsem právě viděla ty dvě postele v tý velký místnosti a jen oddělené plentou a při představě, jak tam vedle mě heká další ženská, no nechtělo se mi tam být, ale pak jsem byla potrestaná v kadaňský na vícelůžáku :grinning:
4. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já tam měla holčinu, co byla prý vyvalená ze mě, těm se to nějak nerozjíždělo, ale mě to bylo úplně fuk, kdo tam je nějak jsem to v těch bolestech nevnímala.
4. čer 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se taky rozhodovala mezi Chomutovem a Kadaní... Nakonec jsem rodila v Chomutově a naprostá spokojenost. Krásné ty předporodní pokoje, rodila jsem sama, takže naprosté soukromí (byla jsem v tom s vanou, ale do vany jsem nemohla, protože jsem byla skoro celou dobu na monitoru - měla jsem zakalenou plodovou vodu). PA mě nenechala jen ležet a mohla jsem být s monitorem i na míči, pustila mě i do sprchy. Jediné, co bych změnila - nenechala bych si prasknout plodovou vodu tak brzo (ale zase se přišlo na to, že je zakalená), vadilo mi, že ihned přestřihli pupečník (nenechali dotepat), manžel ho nepřestřihl (ale neměla jsem porodní plán, takže se to dá řešit tím) a nepoložili mi malého ihned po narození na bříško, nejdříve ho odnesli omýt, zvážit a změřit. Jinak perfektní.
7. čer 2012 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
krtecci75 můžu se tě optat kde budeš rodit
21. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
že by opravdu mrtvo? Já bych si s někým psala, ale o čem? Např. si dělám řidičák a připadám si jak totální nemehlo. Lituji, že jsem si ho nemohla udělat ve školních letech, kdy mi mozek ještě fungoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2012 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 já třeba začla dělat řidičák v 17 a stejně se to povedlo až na třetí pokus, takže si myslim, že to zvládneš v pohodě:slight_smile: Manžel taky udělal až na potřetí. U koho děláš?
11. črc 2012 v 06:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@iva_kucerova u Richtera, já nemám vůbec čas se učit a to bych měla za měsíc končit. No nevím asi na čas prodám děti :sunglasses:
11. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 neboj, to určitě zvládneš, já mám řidičák od 18 a neřídím :confounded: a štve mě to teda maximálně :slight_smile:
14. črc 2012 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@tweetydee ahoj a proč to znovu nezkusíš? Nemáš čím jezdit? Moje máma a švagrová dopadli stejně, vyhozené peníze. Ale máma přemýšlí o kondičních jízdách.Já se nemůžu dočkat, až budu mobilní a ne závislá na čase manžela a příbuzných. Manža se už taky těší, že si bude moct dát venku pivko nebo že se podělíme o cestu z Prahy.
16. črc 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@tweetydee koukám máme stejně staré kluky :slight_smile:
16. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 prosim te, co je s Mirkou Futerovou? To se ke me nedoneslo ... Diky

jinak chomutovskou porodnici doporucuju, rodila jsem tak 2x, poprve sekce pro nepostupujici porod, podruhe vyvolavany pod dohledem primare, rodila jsem KP ... A opravdu bych nemenila ... Pry se to tam vazne zlepsilo ....
16. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mismar Ahoj, nevím jak je to teď, ale asi víc jak před rokem, jsem slyšela, že Futerová už nerodí, že ji přelogili na lůžkové na gynekologii, prý se měla nějak projevit, že se jí asi něco nelíbilo či co a to měl být snad trest.
16. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 tak kámoška k ní chodila na kurz a nic neříkala, tak asi už zase bude zpátky na porodnici .. myslím, že určo tam bude, protože jsem na ni loni v srpnu na lůžkovém nenatrefila a to jsem tam zažila hodně sester :slight_smile:
16. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mismar je možné, že to bylo na čas nebo to byla nějaká fáma, či jen vypomáhala
16. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,jsem ráda,že jsem si přečetla samé pozitivní ohlasy na chomutovskou porodku.Původně jsem uvažovala o Kadani,ale pak jsem měla problém se svojí gyndařkou a jelikož moje spolužajda ze zdrávky je PA,tak mi pomohla a až do porodu dochodím poradny v nemocnici a tudíž tu i odrodím.Ráda bych tedy porodila než mi odjede kamarádka na dovolenou,jelikož můj přítel se necítí na to být u porodu......a já jsem sice jako hrdinka řekla,že to zvládnu,ale přece jenom budu ráda aspoň za jednu známou tvář:grinning:
16. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@simeonecka tak to držím palce, ať to stihneš a vše ti vyjde jak si přeješ.
17. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 Jituš, Futerová byla na novorozeneckým. Zažila jsem ji tam. Moc jsem ji chtěla u porodu, ale v té době už byla přeřazena. Říkala, že pokud se bude chovat vzorně a bude mít "zašitou" pusu:slight_smile:, tak ji dají zpátky v září 2011 na porodní sál a od té doby jsem s ní už nemluvila, tak nevím jestli ji vrátili zpátky. Jinak za mě taky jen samou chválu na chomutovskou porodnici.
17. črc 2012 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtule83 mám v čem jezdit, ale bojím se... :confounded: Muj prcek se narodil 21.prosince...
18. črc 2012 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@tweetydee ten můj 29.12. chudákové to se jim jednou nebude líbít mít vánoce a narozky zároveň, u nás tedy díky tomu skoro neproběhla oslava
18. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek