• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
@vrtule83 no, kvůli tomu se náš prcek nemohl jmenovat Štěpán, aby chudák i ten svátek neměl přes vánoce :slight_smile: U nás oslava proběhla ještě před vánoci (myslím 18.), aby to vyšlo na víkend. Já ho přemlouvala, ať alespoň vykoukne o pár dní dřív, ale on si naopak ještě 6 počkal, takže až si bude stěžovat, tak mu řeknu, že si za to může sám :grinning:
19. črc 2012 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tweetydee tak to je dobrý :grinning: mi chtěli také Štěpána a ze stejného důvodu z toho sešlo. Mi tedy kolem vánoc měli i dost složité období, tak oslava 1. narozenin skoro nebyla. Ale do budoucna to musíme nějak vychytat, že se asi místo objíždění příbuzných mezi svátky slezeme tady a oslaví se narozky, ale netuším jak se sem všichni vlezeme. No mi už jednu oslavu před vánoci máme a po novém roce další, ale to jsou dospělí, tak mají trochu smůlu a naštěstí na tom moc nelpí. Ale já mám svátek na mikuláše a vím, že mi jako dítěti vadilo, že jsme se ségrou dostali dárek obě a nic jen pro mě.
19. črc 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 no, to právě chci pak nějak vychytat, aby si nemyslel, že je ošizený. :slight_smile: Jak veliký máte byt? My jsme se sešli v 1+1, naši, manželovo rodiče a moje obě babičky + děda a šlo to :slight_smile:
24. črc 2012 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tweetydee mi máme 3+1, ale stejně jsme v obýváku, na oslavy nás bývá 7 dospělích a 5 dětí, raději bývám u švárovců ty mají velký obývák spojedný s kuchyní a dět. pokoj hned vedle, to je super, naše děti mají skoro stejně narozeniny, tak když to jde tak oslavu spojujeme.
26. črc 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 to to je nejlepší to vždycky spojit, ale u nás je prosincovej akorát náš prcek. Teď předěláváme baráček, takže tyhle narozeniny už budeme ve velkém :slight_smile:
27. črc 2012 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tweetydee je tak to moc závidím, baráček, to je náš sen ale velmi velmi vzdálený. A kde, tady v cv nebo někde na vesnici?
27. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 nn, tady v Chomutově na vesnici se nám nechtělo kvůli dojíždění
28. črc 2012 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte některá info o provozu nového aquaparku na Zadních vinohradech? Mají ho prý otevírat v říjnu. Nevíte někdo jestli tam bude nějaké organizované plavání pro prcky?
5. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky bych ráda zjistila, kde se dá v Chomutově - okolí plavat. Dojížděla jsem z Kadaně do Aquachobotniček, ale ty teda koncem roku zrušili. Není někde něco, krom teda lázní?
7. zář 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabina_84 já tady teď viděla plakáty, že od 1.10. bude plavání v tom aquaparku (100/hod)... to jsem nevěděla, že aquachobotničky tady skončily :fearful: :fearful: Nevíš, proč?
13. zář 2012 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tweetydee Dekuji za info. Chobotničky skoncily a skoda toho. Bylo to relativne blizko, hezke prostredi a mily lektorky. Skoncilo to pry pro nezajem maminek, ale to si myslim nebyl hlavni duvod,pac si myslim, ze to nebyla pravda. Ted maji neco i otvirat v Kadani, tak to zkusim a jinak pak ten Chomutov. Dekuji za zpravu :wink:
13. zář 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabina_84
nevím jestli jste to už zjistili, ale info o plavání je zatím naproti na recepci v kině svět. V říjnu je už volný snad pátek ráno. Takže zamluvit dost dopředu, začíná se zaplňovat listopad. Musí se chodit buď dvakrát týdně po/st nebo út/čt, jednou týdně jsou pátky.
19. zář 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 Hezký podvečer.... bohužel nejsem z Chomutova, takže pokud je zmínka o Chomutově, tak jsem trochu mimo :grinning: ... nicméně děkuji za informaci. Nakonec jsme si sehnali plavání v Kadani. V mateřském centru Radka otevírají plavání v nově vybudovaném bazénu - cce konec září, začátek října. Takže budeme, jako místní, chodit tam. I tak ale děkuji za informaci ;)
19. zář 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 ještě něco, je někde zmínka o tom Chomutově?? Stránky?? Ráda bych pro inspiraci do budoucna ;). Děkuji
19. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabina_84 já se jen chytla toho, že jste nevěděli jak to v tom Chomutově je, když jsou lázně a aquchobotničky zavřené. Mmj, aquachobotničky prý pani zrušila, ba ji víc vydělá když prostory jen pronajímá dál, než provoz plavání.
Stránky Aquasvěta jsem nenašla, ale také by mě moc zajímal např. ceník pro veřejnost atd. Snad to napraví s otevřením. :wink:
19. zář 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 No, určitě je to dobré vědět, že i v okolí se něco nového otevřelo. Takže děkuji za informace. Škoda, že nemají někde ofiko informace, ráda bych to všechno projela ;). I tak Vám ale děkuji. Hezký večer ;)
19. zář 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabina_84
@vrtule83
@petulinka87 holky, jedinou zminku jsem nasla o Aquasvete tady: www.kultura-sport.cz , je tam popis bazenu a taky popis plavani s kojenci a rodicu s detmi, ceny a casy
20. zář 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dlouhé době jsem nakoukla a vidím,že to tu stále funguje :slight_smile: ze staré party snad jen @vrtule83, tak zdravíííím :slight_smile:
24. zář 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem, že ty kojenecký mají jen 20minut, to se mi zdá dost krátký
24. zář 2012 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tweetydee nevím jak jinde, ale plavčo pro mimča v lázních bylo také tak nějak krátké, aby mimča neprochladla :wink: :wink:
@eleanor911 Leni zdravím, máš se určitě fajn viď. Se doma psychicky nudím či co a otravuju tady :grinning:
24. zář 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 no, v těch chobotničkách bylo určitě 30minut ( a to se malému ještě nechtělo ven :slight_smile:)
25. zář 2012 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky přidávám se do skupiny:-}

Jsem v 18tt těhoteství.... Ráda bych začala chodit s někým na těhoteský cvíčko... Nechcete se ke mě někdo přidat... Vychází to na PO a ST v Ruský a v PÁ v domu Salve v Chomutově. Jinak 26. října mám termín svatby v Chomutově na Partyzánu, tak kdyby Vás něco zajímalo určitě ráda zodpovím... budeme mít církevní břad v kostele Nanebevzetí panny Marie... Jinak mám ještě 5ti letou dceru... Toť asi do startu vše:slight_smile: Hezký den.... Lucka
3. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejaka snazilka s cv?
15. čer 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek