• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj všem zde tady venku je fakt nádherně a tak když to jde jsme venku. Jinak eldorádo je fakt hezké aspon mě se to tam líbí.Ale jak píše lenca75 tak jsem se taky se tkala s pubertákama ale v autobuse lidi chtěj nastupvat a poprosí je at jdou dál že tam je místo a oni nic a když si maj sundat batohy tak to taky ne jelikož by jim upadli ruce a tak si je radči nechají na zádech a zabírají místo ostatním lidem.
1. říj 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dnes byla u obvodního lékaře, že se mi dost mastí vlasy a taky mi padají...Měla jsem infikované klíště, tak jsem tam šla s tím, že bych chtěla odběr krve, abych měla jistotu, že jsem opravdu zdravá a on mi začal vypisovat žádanku a já, že toho mám víc, že bych chtěla zjistit ten můj problém s vlasy a taky jestli mám ok štítnou žlázu. Koukala jsem jak puk, udělal mi všechna základní vyšetření, zítra jdu na odběr krve a odevzdat moč. A prý počkáme na výsledky a když bude štítná žláza ok, tak ty vlasy budeme řešit dál...A já myslela, že do 10ti minut budu venku a že mi ještě vynadá, že tam otravuju. Já tam byla přes půl hodiny..V pondělí budou výsledky, tak pak dám vědět, jak jsem dopadla.
A teď k tomu, co jsem tu přečetla.
Pavlínko - kimby, proto jsem sem přišla. Všechno nej, nej, nej k dnešním narozeninám, hlavně to zdraví, které teď nejvíc potřebuješ, pak štěstí, lásku, pohodu, a vše, co si přeješ, ať se Ti splní.
Moje práce - šéf je na dovolené, takže se smlouva nezměnila ani o ň. Ale hledám si něco lepšího a jak budu moct, tak mažu pryč.
Eldorádo - Lenčo, je to tam pěkné, jen jak píše Pavlínka, hlavně, aby se to nestalo hnízdem pro feťáky. El, my to taky nejdřív viděli v novinách, tak jsme se rozhodli to prozkoumat na vlastní oči. :wink:
Snad jsem na vše odpověděla... Hady a pavouky taky nemusím. Před chvílí jsem měla můru na zácloně, ale ani jsem se k ní nepřiblížila. Fuj. :angry:
Mějte se krásně. Pa.
1. říj 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martí tady je odkaz na Lucinky album :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=68923&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D940%26vOrderBy%3D2
Jinak je dobrý že byteček se rýsuje a v práci jsi spokojená.A neboj mimi brzy přijde, uvidíš :dizzy_face:

Pavlí, ty se koukej brzy uzdravit.My taky marodily ale díky bohu už jsme v pořádku :wink: Jinak mimi je snad zatím v pořádku, tedy dává o sobě vědět celkem dost :dizzy_face: Zítra si budu volat na výsledky vrozených vývojových vad, tak snad vše bude v pořádku :slight_smile:

Teda Jituš, ty máš teda odvahu že máte doma takový zoo.Já se pavouků strašně bojím, takže s návštěvou mě nečekej :grinning: A jinak jsme se včera zase viděly viď??Šla si s Miškou k Praturovi a já tam stála s kamarádkama u těch kamenů, jenže já se pak otočila po Haničce a ty nikde :confused: tak jsem tě ani nepozdravila :grinning:

Eli fotečku na skypu nemám a nebo jsem jí tam nenašla jelikož jste tam toho popsaly mraky a já to nechtěla dočítat takže jsem to jen prolítla :grinning:

Veru no ty mi děláš šoky :frowning2: Hlavně aby výsledky byly všechny v pořádku, myslím na tebe a držím pěstičky :wink:

Jinak na vás moc myslím, tak se mějte hezky a brzy se tu ukažte :slight_smile: pa pa
2. říj 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zítra bude šéf už v práci, tak se moc netěším.
Dneska jsem byla u toho doktora, pak jsem skočila na pracák, protože jsem se dozvěděla o jednom volném místě ve státní správě. Jenže jsem měla jít za jednou paní, co o tom ví víc, ta tam nebyla, tak jsem tam nechala životopis a šla do práce. Za 3 hodiny jsem měla hotovo, tak jsem šla domů. Za chvíli půjdu navštívit Mírovo ségru, malá Klaudinka už chodí. Je jí rok a 4 měsíce.
Lucinko, chudinka Lukášek je pořád nějaký modrý. Ale je krásňoučkej. :dizzy_face:
Všichni se opatrujte. Myslím na vás. Pa, pa.
2. říj 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy je jí rok a 3 měsíce. Jsem se nějak přepočítala. :pensive: :wink:
2. říj 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,moc vás všechny zdravím.Chtěla jsem se vás zeptat.....prodala jsem kočárek,který má záruku do dubna 2008.Dotyčné se nyní kočárek rozbil a dávala ho reklamovat.No a tam jí řekli,že se zárukou bude problém,protože je druhý majitel,ale nakonec jí ho vzali protože volala manželovi,jestli by jí ho tam teda dal on a podepsal tam ty potřebné papíry na záruku.Najednou to teda šlo a mohla ty papíry podepsat ona,ale musela si zaplatit poštovné :fearful: .Koukala jsem jako blázen,myslela jsem si,že když je záruka dva roky tak je jedno kdo to reklamuje :fearful: .Kočárek jsem kupovala v dětském světě na Palacké.
Veru taky ti moc přeji aby jsi měla výsledky v pořádku. :frowning2: Hlavně že máš tak skvělého lékaře a neodbyl tě když chceš udělat vyšetření. :slight_smile: Zatím papa všem a mějte se krásně. :wink:
2. říj 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni75, tedy to koukám, co je to za blbost, ať máš výrobek ty, či ho prodáš(např. elektroniku), na záruční list se přeci nevyplňuje jméno kupce a hlavně záruka je 2 roky na výrobek, ne na majitele :slight_smile:
Myslím, že asi nová majitelka se v obchodě zmínila prodavačce, že ho koupila z 2.ruky, jak se říká...a ona toho chtěla využít, tedy zkusit to, aby to pani nereklamovala...nic jiného v tom nevidím. Takže to ale dopadlo dobře, vzali ji ho.
2. říj 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
ctyrlistku prosím tě řekla ti mudr. čím to je že se tak mastí vlasy a padají? Já se tím dost trápím. Jednou to je dýl jsem s tím šla na kožní a prej to mám mýt šamponem na denní používání. No zbytečná cesta.
Petruš já tě ani nepoznala, ale určitě jsi měla kšiltovku. Mě to pak napadlo když jsem slyšela volat na Haničku. Malá byla nějaká uplakaná tak jsme pádili domů vzali jsme to jen na konec parkoviště.
Lenčo tak s tím kočárkem čumim jak blázen. Co vím tak se do záručáku nepíše majitel, jim to může být fuk ne. Určitě to vyřizovala šéfová u tý mě to ani moc nepřekvapuje.
2. říj 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, Verča zrovna ode mě odešla z drbů :slight_smile: nevím, zda tu ještě bude, tak ti jen napíši co vím, nechala si po domluvě s doktorem udělat testy, výsledky budou v pondělí, tak ti určitě i sama napíše více.
Pěkný večer i Mišce
2. říj 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kimby díky za info a přeji také pěkný večer. A prosím tě ještě neznám tvé jméno a z diskuzí jsem ho nějak nepochytila, napíšeš mi ho ať ti nemusím říkat přezdívkou?
2. říj 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak jelikož na BRMS byla již jedna Pavlína, tak mám přezdívku nepodobající se mému jménu...tak tedy Pavlína a těší mne :slight_smile:
2. říj 2007 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, doktor je po dovolené, tak měl energii. :grinning: Prý mi udělá vyšetření jater, ledvin, kolik mám cukru a tuku v krvi, atd..No, jak jsem psala, čuměla jsem jak puk, že obvoďák má i takovou "pravomoc" dělat taková odborná vyšetření.
Co se týká záruky, tak souhlasím s Pavlí, že záruka je na výrobek 2 roky a je jedno, kdo je majitelem. To zase něco zkoušeli, aby to nemuseli reklamovat. :wink:
Vrtule83, mudr. mi dal rozbor krve na štítnou žlázu, jestli to náhodou není tím. Ptal se mě, jak často si myju vlasy, a já, že obden a když nemusím do práce, tak každý 3. den. A on, že šampónem se mají mýt vlasy jen 2x týdně a jinak jen obyčejným mýdlem. Tak jsem to v pondělí zkusila a dneska můžu stáčet olej. :confounded: Ale prý, když to nebude štítná žláza, tak to budeme řešit...Jinak jsem taky slyšela, že se namají používat šampóny 2v1. Že máš používat zvlášť šampón a kondicionér...Pa Verča
3. říj 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak s těma vlasama ,já osobně kondicionér nepoužívám,protože po něm se mi vlasy mastili,to byla hrůza :unamused:. No a ještě ke mně kvůli tomu záručáku.Mě to tak naštvalo,že jsem psala ještě na ČOIku,jestli mají na tohle právo.No ještě mi neodepsali,tak jsem zvědavá. :confused:,dám hned vědět jak to dopadlo,jestli mi vůbec odepíšou.papa Lenka
3. říj 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky musím to napsat i sem :sweat_smile: Dneska jsem volala na gyndu kvůli testům na AFP-vývojové vrozené vady a miminko je prý naprosto v pořádku, tak máme doma obrovskou radost :dizzy_face:

Jinak Jituš, jj v té kšiltovce jsem to byla já :wink: A mastné vlasy jsem měla taky celé těhu i kojení a bylo to plašením hormonů :grinning:
3. říj 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak jsem tady taky. Na Koníkovi jsem pod touhle přezdívkou, tak si jí nechám i v týhle diskuzi :wink:
Omlouvám se, ale s malým vůbec nic nestíhám. Lukáška moc trápí prdíky, takže ho často chováme, aby se mu ulevilo. Jenže si na to zvykl a v postýlce sám nevydrží ani když mu je dobře. :frowning2: Nadšená z toho nejsem, zkusíme ho to nějak odnaučit, ale moc tomu nevěřím, že se podaří... :frowning2: Teď tu taky cvakám jednou rukou a na druhý držím Lukáška. :frowning2:
Tak se tu mějte a snadv časem budu vládat víc.
Lucka
3. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: Verčo, z čeho usuzuješ, že malej je "pořád" modrej? Byl jen těsně po porodu než ho otřeli... jinak má normální barvu. :grinning: Ta fotka je bezprostředně po porodu... navíc byl spíš zelenej, protože jsem měla zelenou (zkaženou) plodovku. :wink:
3. říj 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
jo Lucinko, Lukášek má barvu normální, jen je celý v modrém a myslím,že i ty máš modré tričko, takže se odráží ty barvičky a někomu to připadá modré :grinning:
Hlavně, že jste v pořádku a časem se režim upraví :slight_smile:
Petruš, když mě nechceš autorizovat na icq :slight_smile: tak ti tedy tady gratuluji k výsledkům, které jsou perfektní!!!! Jen tak dál :slight_smile:
Lenčo, dej pak vědět, co na to ČOI, ozvou-li se tedy :slight_smile:
Jdu mrknout na tv, tak pěkný zbytek večera
3. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, s prdíky je na tom Tadeášek podobně, i když musím uznat, že po šestinedělí se to moooc zlepšilo. Hodně nám pomohli kapičky Babycalm, jsou čistě přírodní, ale měla jsem velký problém je sehnat. Údajně se prý přestávají vyrábět, takže málokde mají zásoby :frowning2: Pokud jde o chování jsme na tom také stejně. V postýlce se mu přes den nelíbí - radši objevuje nové věci po bytě nebo koukáme z okna nebo do zrcadla - to je absolutní hit.
Veru, docela ti chválím, že se na tu práci neupínáš, abych pravdu řekla, po tom co jsi popisovala, se mi to moc nezdálo.
Petruš, to je super zpráva, moc gratuluju, jsem zvědavá, kdy se vám mimisek "odhalí" :wink:
3. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucinko,
takže zdravotně už v pořádku, tedy dle toho, co píšeš. To jsem moc ráda a kdy uvidím maličkého Tádíka? Osobně jsem to ještě nestihla :frowning2: Hlavně se mějte krásně
3. říj 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim chomutovandy :slight_smile:

Ahoj Lukajdo,tak jak to nakonec dopadlo s vasim Tadeaskem? Ma to srdicko v poradku?
3. říj 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak k těm vlasům mě se děsně mastí už roky akorát díky hormonům teď musím mýt skoro denně, dřív vydrželi tak 2 dny.
Luci, moc gratuluji k Lukáškovi ať ti dělá samou radost. A mi také nosíme hlavně venku, já tlačím kočár a přítel nese prcka :unamused: . A prdíky nás přestali zlobit ve třetím měsíci, ale teď nás zase zlobí krkání.
Petruš gratuluji k výsledkům, určo budou i ty ostatní OK. Příště už se určitě pozdravíme :grinning: do třetice všeho dobrýho. Ale už jak vidím blonďatou maminu s blonďatou holčičkou tak koukám jestli to nejsi náhodou ty :grinning:
3. říj 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucinko moc moc moc vás s Lukáškem zdravím a je mi líto že ho to tak trápí :frowning2: ale snad seženeš ty kapičky co ti dala za tip Lucinka a Lukáškovi to pomůže :wink:

Lucí, Pavlí a Jituš děkuji a taky pevně doufám, že další výsledky budou jen a jen v pořádku :dizzy_face:

Jituš tak jo do třetice všeho dobrýho :grinning: :grinning:
3. říj 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Já vám tady píšu a ono si to klidně zmizí :cry: :confounded: . Tak ještě jednou.

Přišla jsem vás jen krátce pozdravit. Koukám, že miminka i maminky se mají dobře. Peťko blahopřeji k dobrým výsledkům krve. A kdepak máme naší slibovanou těhulku? Já se těšila, že to bude někdo ze staré party z BRMS, ale nikde nikdo :fearful: .
Jinak já se mám stále stejně spokojeně. Pravidelně vás čtu a čerpám zkušenosti. A až se rohodnem do toho praštit, nebudu už aspoň ze všeho tak vykulená :grinning: . tedy doufám :grinning: :grinning:
4. říj 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni děkuji :wink:
Ale neboj ona mezi nás přijde brzy :wink: :grinning:
Je fajn že je u vás vše ok a že i ty jsi ok, ale mohla by si nás chodit častěji navštěvovat :grinning:

Holky co nějaký ten srazík, já už bych se zase srazila z naší starou gardou i s novou :grinning: :grinning:
4. říj 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké poledne,
já bych také byla ještě před Vánoci pro, udělat srazík, staré i nové tváře :slight_smile: Jen jinou restauraci :slight_smile: Víte proč :wink:

Počkáme, až se ozvou i Pavla atd a domluvíme to, myslím, že říjen a listopad bude klidnější, venku nic moc, takže se to tu opět rozproudí :slight_smile:

Leonko, zdravím, dlouho jsi tu nebyla, tak jsem ti poslala pozdrav na icq. Je dobře, že se máš pohodově, jinak to tu také projíždím a čerpám info, po novém roce se mi to bude hodit, tedy doufám :slight_smile:

S Verčou jsme usoudili, že těhulka by mohla být ze staré gardy :wink: Lenička-Vilo, ale nevíme, protože mezi nás ani nezavítá, což je škoda.....

Jdu dělat oběd, už jen dobírám antibiotika, ale cítím se už zdravá, to je pohoda :slight_smile:
4. říj 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak jsme dnes byli na 18měsíční prohlídce a musíme k zubařce protože to vypadá na to,že se nám nevyklube jeden zoubek dole a asi budeme muset jít na rentgen :unamused: ,no snad to bude v pohodě.Jinak malá váží 9.76kg a měří 80cm a vše je jinak v pohodě :slight_smile: .
Kimby je dobře že už je ti líp :slight_smile:.
Pitrs,věřím,že jsi šťastná,že je vše v pořádku,není nad to vědět,že je vše v pohodě a miminko je zdravé:slight_smile:.papa Lenka
4. říj 2007 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale chtěla bych se podělit o radostnou zprávu:

21.9.07 v 15:35 se nám narodil Ondrášek, váha 2650g, délka 47cm, rodili jsme v Chomutově a porod byl v 37tt a dost rychlý. :wink: Tak zatím pa
4. říj 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku velikánská gratulace k Ondráškovi,tak ať všechno skvěle spolu zvládáte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, já taky nepoužívám kondicionér, jen jsem to připsala, co jsem slyšela. :wink:
Peťulko, moc gratuluju, že je všechno v pořádku.
Lucí, tak to se omlouvám, koukla jsem k Tobě i k Makalce do alba. Myslela jsem, že ty fotky u Tebe jsou o pár dnů novější. Tak teď už má Lukášek určitě zdravou barvu. :wink:
Andílku, taky gratuluji k Ondráškovi, ať se máte pohádkově a vše vám vychází. :slight_smile:
A nakonec já. Dala jsem dneska výpověď. V práci se tomu nikdo nedivil. A já se mám mnohem líp. :slight_smile:
4. říj 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kim, nahoď termín a můžeme se domluvit na návštěvičce nebo procházce...není problém :wink:
Veru, myslím, že jsi udělala dobře - ně to tam nějak nikdy nebylo moc sympatický.
Andílek, gratuluji k Ondráškovi a oběma přeji moc moc zdravíčka.

Dneska "vstal" Tádík asi špatnou nohou - už od rána se mu nic nelíbí, pobrekává. Spokojený je jenom když ho nosím - chytne se jako klíšťáko a nepustí - moc se mu líbí chytat mě za vlasy...mě už míň :unamused:
4. říj 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek