• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
kat-no jasne!!! a nejen ja,je nas tu zavislacek vic!!!! :grinning:
26. říj 2006 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky z BeremeSe - já jsem taky závislačka a budeme se snažit o miminko od dubna 2007. Už se moc těším. :slight_smile: V lednu začneme připravovat pokojíček pro miminko - samozřejmě zatím bez nábytku - co kdyby se nám
dlouho nedařilo, ale už se fakt strašně těším. Tak zatím pa :wink:
27. říj 2006 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavly jsem z Mostu. Jinak krásný páteční den :wink: Andilku vítáme tě :slight_smile:
27. říj 2006 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Závislačky!!!! :grinning:

Kacul, jé to je možný, tak se příště přihlaš ju???!!! :wink:

Andílku vítej!! :wink:

Kat ty nás najdeš všude viď?? :grinning:
27. říj 2006 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak vás jdu pozdravit i sem. :grinning:
Ahoj Andílku, vítej mezi námi. :wink:
27. říj 2006 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No ahoj ahoj paní DRDOVÁ :dizzy_face:
27. říj 2006 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jaké máte plány na víkend ?
27. říj 2006 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moje, zdravím vás :slight_smile:
jen taková poznámka, nějak se sem přestěhováváme úplně, nemáte takový pocit? Je fajn, že alespoň některé zástupkyně Beremese splnili ten první krok a jsou už vdané paní, takže jsme tu právem, viďte :slight_smile:
Pavčo,ty jsi fakt blázínek, jak jsi to úžasně spočítala :grinning:
Andílku, také tě tu vítám, jen pojď mezi nás, už se nás nezbavíš.
Ahoj Kat, ty k nám vždy přijdeš po delší době na skok, co takhle se někdy zdržet? :dizzy_face:
Petruš, alespoň někdo musí zachraňovat ten název Chomutov, viď?...Jsme sice dvě..nebo už víc pravých Chomutovaček? I když jsem ale přistěhovalec
27. říj 2006 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k vám taky přidat? Jsem z Litvínova, ale teď bydlíme v Praze..
27. říj 2006 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Katyo, ahoj :wink: vítám tě.
27. říj 2006 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky Ivuš :slight_smile:
27. říj 2006 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katyo, myslím, že tě znám ze stránek Most a okolí, nepletu se?
Jinak vítám
27. říj 2006 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak se máš po svatbě ? Co rodinu neplánujete ?
27. říj 2006 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Po svatbe se mam dobre. Rodinu planujeme, ale ne hned, nejdriv musime vyresit bydleni... A tady v Praze je to priserne drahy :cry: Pokud by to dopadlo idealne podle mych planu, tak bysme se za rok mohli zacit snazit. Ale ja uz bych nejradsi hned :wink:
27. říj 2006 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Katyo, tak budu držet palečky, aby jste se co nejdřív zabydleli ve vlastním a pak už to snaženíčko :wink:
27. říj 2006 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéééé, tady se to krásně rozjíždí! :grinning: Mám radost!
Katyo, jsi vítaná... :slight_smile:
No já mám na víkend manžela doma! Hurá Hurá Hurá! :grinning: Je každý druhý víkend v práci, tak mám vždy radost, když je "ten první" víkend. :grinning: Asi pojedeme někam na nákupy. Potřebujeme ještě pár věcí koupit do bytu. :wink: A jinak nevím... Máme zaplacený vyhlídkový let (dostali jsme ho jako sv. dar), ale nějak se nám to počasí vždy pokazí nebo je zrovna manžel v práci. :frowning2: Tak mě to mrzí...
27. říj 2006 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ta Peťula už tu asi zase není, co? :unamused:
27. říj 2006 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem tady!!!!! :sweat_smile: :grinning:
27. říj 2006 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Lentilko, jé vyhlídkový let by se nám moc líbil :grinning:
27. říj 2006 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning:
Tak povídej, jak se máte? Co malá, manžel atd. atd. atd...
Holky, musíme udělat nějakej ten srazík!!!! :angry:
27. říj 2006 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko, manža hrůza, jde zase na operaci s kolenem :frowning2: už byl na tom meniskusu a tam mu zjistili že má přetržený křížový vaz a že musí jít okamžitě na plastiku, tak mu to naplánoval na moje narozeniny :frowning2: ale hlavně že to bude mít za sebou a bude v pořádku. :wink: Malá super, překvapuje mě každý den, jak mluví čím dál víc, je to moje zlatíčko :dizzy_face: A ten srazík by byl na čase!!!!!! :slight_smile: A co ty a manža?A co cvičení????

Katy vítej! :wink:

Pavlí, jsem ráda, že tu nejsem jediná Chomutovačka, jsme tu dohromady 3 :wink:

Ivuš, na víkend nemám naplánováno nic, jelikož manža má ranní noční, takže budu s malou koukat na pohádky nebo si budeme hrát, ale na vás si taky chvilku udělám, nebojte se!! :slight_smile:
27. říj 2006 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivu, mně by se taky líbil, jen to počasí nás zlobí. :angry: Ale manžel se trošililinku bojí. :grinning:

Peťul, cvíčo dobrý, začínám se zase dostávat do formy. Včera nebylo, kvůli prázdninám, takže až v pondělí zase. :wink:
No a nepořídíte Haničce už sourozence? :slight_smile:
27. říj 2006 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Péťo, tak ať to manželovi dopadne dobře. :wink: Omlouvám se, ale zapomněla jsem, kdy máš narozky... :sweat_smile:
27. říj 2006 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko ne ne ještě ne, chceme až tak za 1,5 :wink: no ale kdo ví, už jsem to tady někde holkám psala (květen 2007) že ještě chvíli budu chodit na Koníka a bude to hned!!!Je to hrozná závislost :grinning: Mám narozeniny 2.listopadu na dušičky, to jsi zapomněla jo, takový zvlášní datum :grinning: :grinning:
27. říj 2006 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já vím, že to máme všechny tak nějak hned na začátku, ale nevěděla jsem měsíce... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2006 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko zapomněla jsem napsat děkuji (za manžu) :wink: A kam máte naplánovaný výlet? :slight_smile: Cvičení ti závidím, já nemám s malou šanci, ale teď jak bude Pája doma hned se tam půjdu podívat, miluju cvičení.Škoda, že bydlíme od sebe tak daleko chodila bych s váma. :wink: A na co chodíš???
27. říj 2006 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
To je ok :slight_smile: :grinning:
27. říj 2006 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No a kdepak jste teď vy?????????????? :grinning:
27. říj 2006 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peťul, upravovala jsem si profil.. :grinning:
Chodíme se švagrovou na aerobic v kombinaci s posilováním. :wink: Je to bezva. Fakt mě to baví. :grinning:
No zítra bychom chtěli jet asi do KV do OBI. a já si chci koupit něco na sebe. Je podzim, mám blbou náladu, tak si ji chci zlepšit. :grinning:
27. říj 2006 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No to já jsem taky chodila, jmenovalo se to Lohi-Impact a nebo Bodystyling a bylo to super, hrozně mě to bavilo, takže jenom tiše závidím :pensive: :grinning:
Jé ty jsi jako já, já když mám blbou náladu, tak si taky hned něco koupím a nálada se mi fakt zlepší, je to zajímavý :sweat_smile: :grinning:

Co bude s tím srazíkem????Já bych mohla asi až v prosinci :frowning2: Pája bude dlouho marodit, tak až by se osamostatnil, tak by to šlo. :wink: Možná vám přivedu další Chomutovačku, ale nic neslibuji!!! :wink:
27. říj 2006 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek