Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
pavly
26. říj 2006
kat-no jasne!!! a nejen ja,je nas tu zavislacek vic!!!! 😃
andilek
27. říj 2006
Ahojky holky z BeremeSe - já jsem taky závislačka a budeme se snažit o miminko od dubna 2007. Už se moc těším. 🙂 V lednu začneme připravovat pokojíček pro miminko - samozřejmě zatím bez nábytku - co kdyby se nám
dlouho nedařilo, ale už se fakt strašně těším. Tak zatím pa 😉
ivusenka
27. říj 2006
Pavly jsem z Mostu. Jinak krásný páteční den 😉 Andilku vítáme tě 🙂
pitrs
27. říj 2006
Ahoj Závislačky!!!! 😃

Kacul, jé to je možný, tak se příště přihlaš ju???!!! 😉

Andílku vítej!! 😉

Kat ty nás najdeš všude viď?? 😃
len.tilkaautor
27. říj 2006
Tak vás jdu pozdravit i sem. 😃
Ahoj Andílku, vítej mezi námi. 😉
pitrs
27. říj 2006
No ahoj ahoj paní DRDOVÁ x-)
ivusenka
27. říj 2006
Holky, jaké máte plány na víkend ?
kimby
27. říj 2006
Holky moje, zdravím vás 🙂
jen taková poznámka, nějak se sem přestěhováváme úplně, nemáte takový pocit? Je fajn, že alespoň některé zástupkyně Beremese splnili ten první krok a jsou už vdané paní, takže jsme tu právem, viďte 🙂
Pavčo,ty jsi fakt blázínek, jak jsi to úžasně spočítala 😃
Andílku, také tě tu vítám, jen pojď mezi nás, už se nás nezbavíš.
Ahoj Kat, ty k nám vždy přijdeš po delší době na skok, co takhle se někdy zdržet? x-)
Petruš, alespoň někdo musí zachraňovat ten název Chomutov, viď?...Jsme sice dvě..nebo už víc pravých Chomutovaček? I když jsem ale přistěhovalec
katya
27. říj 2006
Ahojky holky, můžu se k vám taky přidat? Jsem z Litvínova, ale teď bydlíme v Praze..
ivusenka
27. říj 2006
Jé Katyo, ahoj 😉 vítám tě.
katya
27. říj 2006
Díky Ivuš 🙂
kimby
27. říj 2006
Ahoj Katyo, myslím, že tě znám ze stránek Most a okolí, nepletu se?
Jinak vítám
ivusenka
27. říj 2006
Jak se máš po svatbě ? Co rodinu neplánujete ?
katya
27. říj 2006
Po svatbe se mam dobre. Rodinu planujeme, ale ne hned, nejdriv musime vyresit bydleni... A tady v Praze je to priserne drahy 😢 Pokud by to dopadlo idealne podle mych planu, tak bysme se za rok mohli zacit snazit. Ale ja uz bych nejradsi hned 😉
ivusenka
27. říj 2006
Katyo, tak budu držet palečky, aby jste se co nejdřív zabydleli ve vlastním a pak už to snaženíčko 😉
len.tilkaautor
27. říj 2006
Jéééé, tady se to krásně rozjíždí! 😃 Mám radost!
Katyo, jsi vítaná... 🙂
No já mám na víkend manžela doma! Hurá Hurá Hurá! 😃 Je každý druhý víkend v práci, tak mám vždy radost, když je "ten první" víkend. 😃 Asi pojedeme někam na nákupy. Potřebujeme ještě pár věcí koupit do bytu. 😉 A jinak nevím... Máme zaplacený vyhlídkový let (dostali jsme ho jako sv. dar), ale nějak se nám to počasí vždy pokazí nebo je zrovna manžel v práci. 😞 Tak mě to mrzí...
len.tilkaautor
27. říj 2006
Ta Peťula už tu asi zase není, co? :-|
pitrs
27. říj 2006
Už jsem tady!!!!! :-N 😃
ivusenka
27. říj 2006
Lentilko, jé vyhlídkový let by se nám moc líbil 😃
len.tilkaautor
27. říj 2006
😃
Tak povídej, jak se máte? Co malá, manžel atd. atd. atd...
Holky, musíme udělat nějakej ten srazík!!!! ]-(
pitrs
27. říj 2006
Lucinko, manža hrůza, jde zase na operaci s kolenem 😞 už byl na tom meniskusu a tam mu zjistili že má přetržený křížový vaz a že musí jít okamžitě na plastiku, tak mu to naplánoval na moje narozeniny 😞 ale hlavně že to bude mít za sebou a bude v pořádku. 😉 Malá super, překvapuje mě každý den, jak mluví čím dál víc, je to moje zlatíčko x-) A ten srazík by byl na čase!!!!!! 🙂 A co ty a manža?A co cvičení????

Katy vítej! 😉

Pavlí, jsem ráda, že tu nejsem jediná Chomutovačka, jsme tu dohromady 3 😉

Ivuš, na víkend nemám naplánováno nic, jelikož manža má ranní noční, takže budu s malou koukat na pohádky nebo si budeme hrát, ale na vás si taky chvilku udělám, nebojte se!! 🙂
len.tilkaautor
27. říj 2006
Ivu, mně by se taky líbil, jen to počasí nás zlobí. ]-( Ale manžel se trošililinku bojí. 😃

Peťul, cvíčo dobrý, začínám se zase dostávat do formy. Včera nebylo, kvůli prázdninám, takže až v pondělí zase. 😉
No a nepořídíte Haničce už sourozence? 🙂
len.tilkaautor
27. říj 2006
Péťo, tak ať to manželovi dopadne dobře. 😉 Omlouvám se, ale zapomněla jsem, kdy máš narozky... :-N
pitrs
27. říj 2006
Lucinko ne ne ještě ne, chceme až tak za 1,5 😉 no ale kdo ví, už jsem to tady někde holkám psala (květen 2007) že ještě chvíli budu chodit na Koníka a bude to hned!!!Je to hrozná závislost 😃 Mám narozeniny 2.listopadu na dušičky, to jsi zapomněla jo, takový zvlášní datum 😃 😃
len.tilkaautor
27. říj 2006
No já vím, že to máme všechny tak nějak hned na začátku, ale nevěděla jsem měsíce... :-N :-N :-N
pitrs
27. říj 2006
Lucinko zapomněla jsem napsat děkuji (za manžu) 😉 A kam máte naplánovaný výlet? 🙂 Cvičení ti závidím, já nemám s malou šanci, ale teď jak bude Pája doma hned se tam půjdu podívat, miluju cvičení.Škoda, že bydlíme od sebe tak daleko chodila bych s váma. 😉 A na co chodíš???
pitrs
27. říj 2006
To je ok 🙂 😃
pitrs
27. říj 2006
No a kdepak jste teď vy?????????????? 😃
len.tilkaautor
27. říj 2006
Peťul, upravovala jsem si profil.. 😃
Chodíme se švagrovou na aerobic v kombinaci s posilováním. 😉 Je to bezva. Fakt mě to baví. 😃
No zítra bychom chtěli jet asi do KV do OBI. a já si chci koupit něco na sebe. Je podzim, mám blbou náladu, tak si ji chci zlepšit. 😃
pitrs
27. říj 2006
No to já jsem taky chodila, jmenovalo se to Lohi-Impact a nebo Bodystyling a bylo to super, hrozně mě to bavilo, takže jenom tiše závidím |-| 😃
Jé ty jsi jako já, já když mám blbou náladu, tak si taky hned něco koupím a nálada se mi fakt zlepší, je to zajímavý :-N 😃

Co bude s tím srazíkem????Já bych mohla asi až v prosinci 😞 Pája bude dlouho marodit, tak až by se osamostatnil, tak by to šlo. 😉 Možná vám přivedu další Chomutovačku, ale nic neslibuji!!! 😉

Začni psát odpověď...

Odešli