• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojík, zrovna se peče štrůdlík :grinning:
Andilku moc gratuluji k miminku, ať pěkně papká a roste a jste zdraví a hlavně moc nezlobí.
Dnes jsme byli opět na utz s kyčlema a dr. mě moc potěšil. Vůbec se to nelepšilo a najednou je to dobrý :grinning: Hurá nemusíme dávat dečku.
Srazík není vůbec špatný nápad, konečně bych s někým pokecala z očí do očí a ne přes monitor. Jestli bude časík tak se určitě ukážu.
4. říj 2007 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Maminy :wink:

No srazík se musí udělat a nebo alespoň nějaká malá prochajda nebo cukrárnička :slight_smile:

Holky nebojte ona mezi nás ta těhulka určitě zavítá :dizzy_face:

Andílku, no letí k tobě obrovská gratulace :dizzy_face: Ať Vám dělá Ondrášek jen a jen samou radost a prosím prosím nějakou fotečku do alba :dizzy_face: :wink: Děkujiii

Veru, to je super a ať si trhnou a je fajn že máš klid :wink:

Lucí Tadeášek je holt mazílek viď?? :dizzy_face:

Jituš, no tak to je dobrá zpráva jen tak dál :wink:
5. říj 2007 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Jíťo, Luci, tak to jsem ráda, že jenom my nejsme takový "mazlíci" co se pořád chtějí nosit. :grinning:
My venku spinkáme "jako miminko" :grinning: Takže se snažím chodit hodně ven. Lukášek tam spinká celou dobu a vydrží pak ještě doma. Zrovna teď taky hajá po procházce v kočárku. Když nespí, tak kojíme každé cca 2 hodiny, když spinká, tak to vychází tak na 3 hoďky a když spinká v kočárku, tak někdy vydrží i dýl. NO a v noci to máme 1x 6 hodin a 1x 3 hoďky. Tak se to docela dá. Jenže mu vždy trvá než usne, takže i když pije po 6 hodinách, tak stejně spí třeba jen 4...
Verčo, abych pravdu řekla, chtěla jsem Ti hned na začátku napsat, aby sis radši našla něco jiného. Já jsem totiž (asi tak před půl rokem) o té pizzerce a o těch praktikách (poloviční úvazek, jiné peníze - slibovali ofic. míň, zbytek neoficiálně atd.) četla v CV Týdnu. Psala to tam jedna slečna... docela mě udivuje, že ani po tom se to nezlepšilo a je to stále stejné :angry: Zkrátka je moc dobře, že jsi dala výpověď. Bůhví, jak by s Tebou ještě vyběhli. :wink:
Andílku, gratuluju k Ondráškovi - jste jen o 1 den mladší než my. :slight_smile:
Peťul, Tobě gratuluju k pěkným výsledkům...
Pavlínko, jsem ráda, že se problém s telefonem vyřešil. Mrzelo mě, žes mi volala a nedovolala ses... :slight_smile:
5. říj 2007 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš to je fajn,že už nemusíte dávat dečku.

Včera jsem byla s Kubešem poprvé u zubaře na preventivce a paní zubařka ho chválila jak je hodnej a vydrží v tom křesle,akorát pusinku nechtěl otevřít.,ale prý má krásné a zdravé zoubky,tak to jsem ráda
6. říj 2007 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera jsem byla s kámoškou na vínečku a dorazila jsem domů až ve 3:30. Suprově jsme si to užily.
Lucí, já jsem o tom právě taky slyšela, že už byli i v novinách, tak to byl další důvod, proč jsem odešla.
Právě jsem vytáhla tvarohovou bábovku z trouby. To jsem zvědavá, jestli bude k jídlu. Je to nový recept. :confused:
6. říj 2007 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte ve spolek,
Verčo, tak kde jste nakonec zakotvili?Ale natáhli jste to dobře,co? Hlavně, že se to podařilo...
A byla jsi dále něco obýhat kvůli práci, či ne?A jak se mají s kč za odvedenou práci?
Zdravím Kačku a je dobře, že i v dnešní době sladkostí a všeho má Kubík zdravé zoubky:slight_smile:
Jituš, neboj srazík bude, domluvíme to, zatím to vypadá asi na začátek listopadu....a místo vymyslíme, jen už ne Quarantu.
Navíc není přístupná kočárkům, takže tak.
Andílkovi také velká gratulace.
A oběma Lucinkám přeji hodné klučíky :grinning:
6. říj 2007 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pavlí,
tak jsme šly do Pepe Lopez, tam skoro nikdo nebyl, tak jsme šly do Trendu, tam po nás chtěl chlap občanky :slight_smile: a pak jsme se vrátily před půlnocí do Pepe Lopez.
Co se týká práce, tak nevím, výplata má být až 15.10., ale přemýšlím, jestli tam mám vůbec jít, protože projedu 20 korun za trolejbus a tam mi řeknou, že výplata ještě není, že bude zítra. Ani bych se tomu nedivila, protože se prý tohle stává velmi často. Tak si možná nechám ty peníze poslat poštou.
Jinak já už hlásím, že 9.-10.11. nemůžu dorazit na srazík, protože mi přijede kamarádka.
6. říj 2007 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ještě na dobrou noc posílám pozdravy i vašim miminečkům a chci vám oznámit, že mezi nás přijde nová maminka M.ajka (Maruška s 6měsíční Kačenkou) a půjde i na srazík, až ho domluvíme....tak to aby jste věděli :slight_smile:

Dobrou a zítra mrknu na datumy a i navrhnu něco a vy se budete vyjadřovat..paaaaa
6. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
Katko to je super že má Kubík zdravé zoubky a u zubaře nevyváděl. U jaké dr. jste byli? Vypadá že bude na děti hodná.
Verčo jakpak dopadla bábovka. Peníze pokud to půjde si nech poslat, taky by ses mohla pěkně nalítat než by ti je dali, aby jsi víc neprojezdila.
Lenka se tu nějak neukazuje, jakpak se ta asi má.
Jen ať Maruška přijde :grinning:
Jsem zvědavá jak rychle se domluvíme na nějakém datu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2007 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem pěkně nachcípaná, už to koluje v rodině. Snad to Miška nechytí taky, ale asi jo.
Přidala jsem nové fotečky :grinning:
6. říj 2007 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš chodíme k paní zubařce Procházkové na Bělidlo :slight_smile:
7. říj 2007 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: chvíli tu nejsem a už je to tu pěkně rozjeté :grinning: :dizzy_face:

no hlavně jsem tu kvůli tomu,že projíždím alba a vidím pozitivní testíky :slight_smile: takže vilo Leničko moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ještě velká gratulace andílkovi,ať vám dělí Ondrášek jen samou radost :slight_smile: :slight_smile:

Jituš super,že už nemusíte dečku :slight_smile:

kackap a Kubíkovi gratuluji ke krásným zoubkům,já jsem ostuda a ještě jsme nebyli :sweat_smile: :pensive:

Verčo tak jste si to s kámoškou pěkně užili :slight_smile: my byli v pátek na pivu a hrála jsem dokonce asi po 3 letech šipky :grinning: :grinning: a vůbec jsem na to neviděla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pitrs nějaká prochajda s dětičkama by šla :slight_smile: Co třeba čtvrtek? :confused:

a na srazík doufám budu moct,už se na vás moc těším a taky na nové tváře :slight_smile:

no a u nás je nové to,že Luky už 5x usnul v posteli sám a nemusíme ho uspávat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale teď spal v pátek u našich a včera u tchánovců,tak nevím jestli se mu zas bude chtít samotnému :unamused: jinak pořád něco opakuje :grinning:
7. říj 2007 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem tady :slight_smile:. Chtěla jsem trochu napínat a hlavně to přijít oznámit až po návštěve dr, ale když už je to venku, tak se dobrovolně přiznávám :wink:, že pravděpodobně čekáme mimčo, jistě to budu vědět až v pátek :slight_smile:
7. říj 2007 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny, všechny moc moc zdravím :grinning: Nějak teď nestíhám internet, ale pořád na vás myslím!!! :grinning:
7. říj 2007 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
těším se taky na Majku. :slight_smile:
vrtule83, bábovka je jedlá. :grinning: Jak se vlastně jmenuješ? Ať Tě pořád neoslovuju nickem. :wink:
Lenčo, to je Luky šikulka, jen tak dál, už je samostatný. To bude asi těmi novými nebesy. :grinning:
Leni, potichoučku mooooc gratuluji, ať je hlavně vše v pořádku. :slight_smile: :dizzy_face:
7. říj 2007 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky,
tak se dobrovolně přiznávám, že jsem Leničku-Vilo skoro uhnala, aby mezi nás zavítala,že jsme se dlouho po ní sháněli a tak jsem Leni ráda, že jsi našla čas a navíc za tu krásnou zprvávičku, tedy až budeš po kontrole, dej nám vědět, moc ti držíme palce, ale ty to přeci víš!
Martí, ahoj, další ženská co má hodně zameškaného času mezi námi! :grinning:
Co u doktora, víš něco nového ohledně snaženíčka? Je těžké říci, nemysli na to, sama vím, že brzy budu též snažilka a těžko na to nebudu myslet.
Leni-El, bude-li hezké počasí, mohli bychom to využít na procházku, že bychom vytáhli s Verčou i Jitušku, Petrušku,Lucinku atd a zašli třeba do cukrárničky, takový předsrazík a potom tedy srazík pořádný, všechny co budou moci.
Já ještě neviděla ani Tádíka Lucinky, když jsem mohla,byli nemocní...ale od úterý bych měla být uschopněna a zdravá!

Nyní k tomu velkému srazíku:
Nejdříve se zeptám a řekněte své názory, potom se dopracujeme k výsledku:
Nejprve...necháme-li opět místem konání Chomutov (to je asi nejvíce lidí) nebo Kadaň (tam je Lucinka s Lukáškem, ale Lucí, kdyby bylo vše v pořádku, byla by jsi schopna dorazit?Také Klášterecké Maruška a Pavlínka to mají blíže)...to je hlavní.
Dále-musí to být víkendový den, nebo klidně v týdnu?
Čas bychom nechali opět tak po 14. hod? To myslím vyhovovalo většině, včetně dětiček.
Zkusím navrhnout termíny: sobota 27. října, neděle 28. října
Vyjadřujte své připomínky, názory atd...nějak to dáme dohromady
zatím páá
7. říj 2007 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlínko :slight_smile:
Na sraz bych moc ráda přišla, mám od minule trochu zameškáno :sweat_smile:
Já bych byla raději pro Kadaň, mám to taky blíž a hlavně nevím, jak mi v tý době bude. Ale pokud bude většině spíš vyhovovat Chomutova tak si to nějak zařídim, aspoň na chvilku.
7. říj 2007 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, já jsem pojízdná, není problém ani naplnit auto dalšími chomutovskými babami, takže pro mě není problém ani Kadaň ani Chomutov, jen jsem to navrhla a podle většiny to tak bude. Každopádně, ty nemůžeš chybět, už mám právě 1 zmeškán!!!!A Marťa také!!!! Uvidíme,jak dopadne "hlasování" :slight_smile: hlavně na sebe dávej pozor a ať ti je dobře :slight_smile:
7. říj 2007 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Musím se vám pochlubit - manžílek mi koupil notebook, abych se za vámi dostala častěji. :dizzy_face:
Jinak co se srazíku týče - mně je to jedno. Dorazím kamkoliv - Kadaň, Klášterec, Chomutov. Co se termínu týče, tak zatím je to OK.
Vilo, Lenčo, gratuluju k // :slight_smile: To jsou hezké zprávičky!
A kdepak se nám toulá druhá Pavlínka?
Holky, musím... jdu se rychle vysprchovat, Lukášek je teď na chvilku u taťky, ale už zase natahuje... budeme za chvilku kojit.
tak se mějte a až bude srazík domluven, prosím zprávu do IP, kdybych náhodou nestíhala net. Manžel jde už ve středu do práce, tak jsem zvědavá, jak to budu sama zvládat. :frowning2:
7. říj 2007 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, jsem jen na skok.
Verčo, jmenuji se Jitka, těší mě.
Leni-el Lukášek je šikulka, snad vám to spaní mimo domov nerozhodilo.
Ke srazíku já můžu prakticky kdykoli, podle šichet přítele. Akorát budeme mít nějaké oslavy, ale nevím ještě přesně kdy, podle toho jak budou mít pracující volno. Přikláněla bych se k Chomutovu, do Kadaně bych se asi nedostala, řidičák nemám a mám hrůzu z troleje natož jet linkáčem. Jela jsem zatím nej 2krát a to mi příšerně probrečela.
Jo co bylo minule s Quarantou? V CV jsem ještě nebyla, mám špatné zkušenosti s podbořanskou. Doufám že vyberete nějaké nekuřácké místečko, ale to je asi samozřejmost.
Pa pa
7. říj 2007 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :grinning: Tak teď budu bydlet pár dní u mamky, tak budu snad častěji na netu :grinning:
Taky bych vás moc moc ráda viděla, ale nikdy nevím, jak to bude v práci :frowning2: teď jsem neměla volno 3 víkendy po sobě, tak to budu vědět až na poslední chvilku.
Všechny moc moc zdravím!!!
S mimi zatím nic moc, dostala jsem od Dr. prášky, ale spíš mi je z nich špatně, tak nevim, za pár dní jdu na odběry, tak snad budu vědět víc ...
8. říj 2007 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Marti, Ty pracuješ i o víkendu? :frowning2: Chudinko... aspoň ty víkendy by měl mít člověk volno.
8. říj 2007 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsme objednaná na pátek v 10 h tak držte palce, aby bylo všechno v pořádku :wink: Břicho už mě přestává bolet, kdyby mě nebolely bradavky a kdybych to nedostala tak ani nevim, že jsem těhu :slight_smile:, to jsem zvědavá jak mi to dlouho vydrží :slight_smile:
8. říj 2007 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, taky mě těší. :grinning: Mně to nějak to Tvoje jméno uniklo. :pensive:
Co bylo s Quarantou, napíšu do IP. Možná už Ti to psala Pavlínka.
Pavlí, zatím můžu oba datumy, a místo, když mě k sobě přihodíš do auta, tak můžu kamkoliv a za to Tě už budu muset někam pozvat, protože mi pořád děláš taxíka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Děkuji.
Lucí, tak to je super, že mezi námi budeš častěji. I když, Lukášek Tě určitě zaměstnává až až. :slight_smile:
Martí, to je fakt pech, že děláš i o víkendu. A neboj, i Ty se dočkáš miminka. :slight_smile:
Leni, píšu si do kalendáře, budu na Tebe myslet. :wink:
8. říj 2007 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,jsem v praci a nestiham,jen jse nakoukla a koukam sraz,vyhledala jsem si jen datumy-ja muzu-zatim nemam nic ani na jeden den.mam pred tim ctvrtek a patek volno,takze snad to bude ok.....ikdyz jsem puvodne chtela odjet nekam pryc.ale mam volno jedina....takze souhlasim se vsim hodina,datum a misto je mi fuk-jsem taky pojizdna....
9. říj 2007 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem se dozvěděla, že budeme dělat soboty až do vánoc, takže mi asi brzo hrábne :angry:
Ale až bude mimi, tak jdu hned na rizikáč!!! ( takže tam budu určitě ještě dlouho :frowning2: )
9. říj 2007 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkyyy já mám dneska krásnou druhou čárku, úplná tlustice, tak to už asi bude pravda :slight_smile: Moc se teším na první ultrazvuk a určitě ho vezmu sebou na sraz :wink:
9. říj 2007 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak vás dnes zdravím a už oficiálně zdravá, takže od zítřka se zapojuji do pracovního procesu a mohu říci, opravdu se mi vůbec nechce a nic mi bez práce nechybělo a Martí, souhlasím s tebou, vzhledem k mé práce, také bych šla nebo spíše doufám, že půjdu na riziko.
Leni-Vilo, držím moc pěstičky,budu na tebe též myslet a věřím, že je vše v pořádku a vše půjde i tak dál! Na foto ulz se těším!

Tak a k tomu srazíku: Zkusím to tedy někam dát dohromady, můžeme klidně ledascos změnit, takže připomínky...dávejte.

Sraz: Neděle 28. října 2007, od zhruba 14 hod, v Chomutově!!!!!!!!

Místo promýšlím, měla jsem na mysli restauraci Hradčany, je příjemná, prostorná-kočárky, dostupná kousek od náměstí, jinak chomutovské prosím o návrh, kterou myslí, že je prostorná a fajn, zatím tedy přemýšlím---tam jak jsme většina už na srazíku byla- na náměstí o Rigolettu ( http://www.rigoletto.cz/onas-cz.htm )a nebo dále pod náměstím je pizzérie též dobře dostupná....Zatím dle mne tyto 3 přichází v úvahu...
9. říj 2007 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
A pište, kdo by tedy měl zájem o srazík:
Zatím, si myslím, že zájem projevili a bude-li samozřejmě vše v pořádku:

Pavla, Pavla KL, Leni-Vilo, Leni-El, Jituška, Petruška, Verča, Lucinka, Lucinka Kadaň, Maruška

Nevím: martínku, Kačku, Lenča-Leonka, Zuzka, Lenča 75...a nevím,zda mi někdo nevypadl, samozřejmě kdyby ano-přihlásit se!! :slight_smile:

Také platí, že víte-li o někom i kdo by šel, je vítán, jen potřebuji dát dohromady i počet, kvůli zajištění místa...děti jsou též vítáni :slight_smile:
9. říj 2007 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Leni taky budu myslet a držet pěstí :dizzy_face:když už jsem to práskla úplně :sweat_smile: :grinning:

Pavlínko já ještě nevím co bud emít MM za šichty,ale kouknu a dám vědět :wink:

jinak spaní aztím dobrý,tak snad už mu to zůstane :slight_smile:

veru prosím taky do IP co bylo v Quarantě :grinning:

teda já tu píšu a mám tu ejn pidi okýnko,co to je?? :astonished: :grinning: :grinning:
9. říj 2007 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek