• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
téééda takových chyb :sweat_smile: :pensive:

Jituš koukala jsem na nové fotečky Mišky a je krásňoučká :dizzy_face:

Luci a Lukáškovi to moc sluší a už pase koníky jo :dizzy_face: ten je nějakej šikovnej :slight_smile:

marti v práci i o víkendu jo? to ať se vám tedy hooodně rychle zadaří :wink: držím pěsti :slight_smile:

a Zuzku jsem tu dlouho neviděla :unamused: doufám,že už je vše v pořádku a taky budu držet pěstičky :dizzy_face:

tak já se jdu naložit do vany,když mám chvilku klid :grinning: tak se mějte krásně :slight_smile: papa
9. říj 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen prolítávám. Tak jsem byla u doktora. Vše mám v pořádku - cukr, tuk v krvi, hemoglobin, játra, ledviny, bílé a červené krvinky, atd., až na to infikované klíště, mám boreliózu, hranice je 0,9 a já mám 1,5. Takže mám přijít až v polovině prosince, začátkem ledna, prý za tři měsíce po antibiotikách. A pokud to nebude v pořádku, tak se to bude řešit.
Moje vlasy jsme taky neřešily, prý tedy neví, čím to je, že to můžu mít těmi rozházenými hormony, když jsem vysadila HA. A že je tedy nemám mýt tak často.
Co se týká srazíku, tak mě napadla restaurace U Zlatého kaštanu na Blatenské, kousek od Quaranty, možná to tam je ale trošku dražší. Webovou stránku nemají.
9. říj 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
OK, tak si zapíšu termín srazíku do kalendáře. Ale předem upozorňuju, že u nás to bude opravdu jen na chviličku - kvůli kojení. Kojit umím jen v leže, takže kojíme jen doma. :wink:
Jinak se Vám musím pochlubit - jsem s váhově nastejno jako před těhu (i když než jsem otěhotněla, tak jsem přibrala asi tak 4 kg - takže ty ještě mám) a dneska už jsem se vešla do dalších riflí! :grinning: A to jsem je min. týden ještě nezapnula.
Holky, musím jít. Malý dospává po procházce v kočárku a chvilkama už pokňourává, takže se brzy vzbudí a budeme kojit. :slight_smile:
9. říj 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já se taky hlásím na srazík,akorát ještě přesně nevim jestli budu mít volno v sobotu nebo neděli,protože o víkendu mám zápas,ale právě nevim který den.To se rozhodne až začátkem toho týdne.Tak dám pak vědět. :wink:
9. říj 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem k vám taky zavítala. Jsem Maruš a mám krásnou půlroční holčičku. Jsem z Klášterce. Ráda přijdu i na váš srazík. Jsem doma, takže termín je mi tak nějak jedno a místo vlastně taky. Jezdím vlakem(jako správnej nádražák) takže je mi jedno jestli pojedu do Kadaně nebo do Chomutova. Těšim se na nové tváře. Pavlí děkuji za uvítání.
9. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já hlásím pouze jednu osobu (tedy dvě :wink: ), ale Chomutov neznám tak mě pak kdyžtak budete navádět jo? :slight_smile: Termín vyhovuje, odvoz si nějak zařídim. Holky už se jenom 2x vyspim a uvidím mimíse, moc se tešim :grinning:
10. říj 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vilo, tak už teda můžu moc moc gratulovat, když už tam máš pořádnou tlustici a máš to potvrzené :grinning: Tak budou na srazíku zase další těhulky :grinning:
Termín na srázek jsem si napsala, teď už jen musím čekat, jak mi to dopadne v práci :frowning2: snad budu mít volno!!! :grinning:
10. říj 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatíčka, dočítám, tak jen zatím napíšu jen že 27.října jde můj manža na noční takže den mi nevyhovuje a 28.října je po noční což by šlo ale jen se zeptám v ten den je státní svátek budou mít otevřeno??I když počítám že určo jo :wink:Mě by se hodil samozřejmě Chomutov ale uvidíme kde se to domluví :slight_smile:

Jinak Jituš neboj bylo by to nekuřácké místo jsme všechny nekuřačky :wink:

Na zbytek odepíšu až dočtu :grinning:
10. říj 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí, tedy Ty jsi šikulka, že jsi shodila ty kila, a ten trošek shodíš, až budeš běhat za Lukáškem. :wink:
Marti, snad to dobře dopadne a budeš moct na srazík.
Všechny vás zdravím. :slight_smile:
10. říj 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prdelky mám dočteno ale nevím kde začít :grinning:

Takže super že je srazík v neděli jinak bych nedorazila, místo je mi jedno pokud to bude v CV kdyby jinde vetřela bych se k Pavlínce do autíčka, no ještě uvidím :slight_smile:

Holky já tady píšu román a ono mi to vypadne :angry: :angry: :angry: :angry:
10. říj 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopíšu to až bude čásek teď musím jít pááááá :slight_smile:
10. říj 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hlavně teda napíšu to hlavní co mělo být na závěr toho románu :grinning:
Dnes jsem byla na UTZ a čekáme chlapečka :dizzy_face: Takže budeme mít doma páreček :dizzy_face: Hanička je strašně zklamaná chtěla totiž Lucinku, takže teď budeme mít Lucinku s pindíkem :grinning: Bylo mi jí ale líto celou cestu od dr. domů proplakala :frowning2: ale snad se to spraví a bude mít brášku ráda :slight_smile:
10. říj 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťulko,
gratuluji ke klučíkovi. :slight_smile: Neboj, Hanička bude svého malého brášku chránit. :wink: Dej jí bojový úkol, ať vymyslí nějaké hezké jméno pro sourozence. :slight_smile:
10. říj 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, jéé, to je ale krásný, že vám vyšel páreček. :grinning:
Hanička to zvládne, jen co přinesete tu malou panenku z porodnice :grinning:
Tak jí řekni, že jí aspoň nebude brát panenky a bude je mít jen pro sebe :slight_smile:
11. říj 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Petruš, tak nakonec fakt chlap? To je super, bude páreček :grinning:

když Haničce, jak psala Marťa, vysvětlíte ty výhody, bude zase natěšená.
Mám velikou radost a mooooc to tatínkovi, ten musí být nadšený nejvíce, přeji.
11. říj 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás všechny zdravím takto po ránu, jsem po noční a půjdu hajat, chci vám ale napsat, aby jste se prosím vyjádřili, kdo chce na srazík přijít, zda vám vyhovuje neděle 28. října od 14 hod. Jo a Petruš, věřím, že najdu otevřenou restauraci, kde nám bude dobře, alespoň se o to budu snažit.Ráda bych zamluvila i místa, abychom neseděli nějak zvlášť apod...Proto vás jakoby uháním...papa
12. říj 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatíčka zdravím :wink:

Pavlínko já na srazík 100% dorazím a moc se těším :dizzy_face: Nedělě mi vyhovuje i hodina je super :wink:

Už aby bylo 28týho :grinning:
12. říj 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, tak se hlásím.
Dovča utekla hrozně rychle :frowning2: Jinak koukám domlouváte zase srazík...

Vilo moc gratuluju, tak vám to vyšlo. :slight_smile:

Jinak já bych se tedy hlásila na srazík 28.10. taky :wink:
12. říj 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky hlásím :grinning: Na 90% bych měla mít volno. Jupí!!! Konečně vás po dlouhé době zase uvidím a pohladím těhu bříška a snad mě i nakazíte těhu bacilama :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem zde holky pokud vám můžu poradit tak zkuste restauraci u zlatého kaštanu na blateské nebo hned vedle u kocoura výborně tam vaří.Pokud by jte si chtěli dát něco k jídlu.Jinak snažilkam zde přeju at se jim brzi povede mít miminka a držím jim palečky. Pitr přeju at má malého zdravého a at jsou všichni v pořádku a malej jim dělá jen samou radost až se narodí.
12. říj 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, přeji Marcelovi vše nej k svátku :grinning:
12. říj 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak už jsme zpět od dr, vše je v pořádku, máme 6 mm a začátkem listopadu jdu na další kontrolu :slight_smile:
12. říj 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzí ahojjjj, jsem ráda že dorazíš a neboj těhu bacilama nakazím i tebe :grinning:

Martí neboj tebe taky nakazím :grinning:

Dabli :wink:

Leni no to je super, takže gratuluji k těhu :dizzy_face: :wink: a koukám že máš termín 12.června tak doufám že se prdísek narodí 13týho jako Hanička budou sice od sebe 4 roky ale hezky by se mi to pamatovalo :grinning:
12. říj 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
hlásím, že zatím mám volno 28. října, takže na srazík bych měla 100%ně dorazit.
Leni, tak oficiálně gratuluji k miminku a doufám, že za námi na srazík dorazíš.
Zuzí, vítej zpět z dovolené, snad Tě tady trošku rozveselíme. :slight_smile:
Pavly, pořád jsi pracovně vytížená? Ukaž se tu mezi námi. Vše nej Marcelovi k svátku. :slight_smile:
12. říj 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:skolily mě bacily :confounded: tak po většinou ležím,Luky je šikulka a nechá mě a hraje si nebo kouká na pohádky :wink:

vilo gratuluji :slight_smile: super,že už to máte potvrzené,tak držím pěsti,ať to jde všechno dobře a za pár měsíců budete tři :slight_smile:

kimby já na srazík dorazím,jen nevím jak budu dlouho,protože MM má noční,tak když někdo pohlídá Lukšu,tak budu moct být dýl,jinak aspoň na chvíli :slight_smile:

Pavly též se připojuji ke gratulaci Tvému manžílkovi Marcelovi :slight_smile:

holky mooooc se na vás těšííím a doufám,že se nás sejde hodně :slight_smile:tak hezký víkend a papa
12. říj 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu vas na skok pozdravit!!
vilo-konecne muzu oficialne pogratulovat-vse nej nej nej, super zpravicka :dizzy_face:
el-at je ti brzo dobre!!!
vsem dekuju za prani pro milacka,vyridila jsem ho, koukal!!! :wink:
13. říj 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

El no po laparce to bylo vše OK, ale teď se mi zdá že asi vše moc OK není, ale jsou to jen dohady. Musím počkat až půjdu k doktorce, snad to bude už tenhle týden. :unamused:

Pitrs dorazím ráda neboj, ale s tím nakažením to vydím blbě, mě dřív porazí chřipka a nebo na mě spadne almara než budu těhotná... Prostě takové štěstí já nemám... Už si hledám i dálkově školu, že když není mimčo, tak si udělám aspoň ještě jednu školu a bude alespoň něco :angry:

Ahojky Veru no mě stačí málo k rozesmátí, ale je fakt že mi to poslední dobou jde hůř a hůř, ale je to asi i tou zimou a tím, že dny jsou krátké, všechno začíná být smutné. Až bude jaro bude to zase fajn a krásné... :slight_smile:
13. říj 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nelekejte se já a bel jsme ta samá osůbka :grinning:
13. říj 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem ti jen na skok. Potvrzuji účast na srazu, den i hodina vyhovuje. Přiveze nás přítel, tak pokud některá chcete Chomutovskou můžeme svést.
Pa pa
13. říj 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem na chvilku tady... malej spinká, i když měl už před půl hodinou papat. :slight_smile:
Jinak kojení - je to moje noční můra. Mám šíleně popraskaný bradavky. Všude píšou, že dělám něco špatně, ale já prostě nevím co. Už týden brouzdám jen na stránkách o kojení, snažím se střídat polohy, zkouším co se dá a prostě je to čím dál horší. Jakmile se blíží kojení, začínám brečet bolestí dopředu. Navíc jsem měla asi malý zánět, ale to už snad bude dobrý. Jenže jak jsem měla ten zánět, tak jsem se snažila z toho prsa odstříkávát, ale vůbec to nešlo a tak v něm teď mám málo mlíka (asi), takže nakojím z toho jednoho a dokojuju z druhýho. Takže si ani jedna bradavka neodpočine. :frowning2: U kojení fakt brečím bolestí, vždycky se šíleně zpotím... takže už jsem zase zhubla (tím stresem jsem se přistihla, že se i zapomínám najíst) :frowning2: Já bych snad radši znovu rodila (i když to byl taky děs) než to kojení. Tak nevím, kdy se to spraví. Jestli vůbec někdy. :angry: Pája když mě vidí, tak už mu chtěl dát Sunar. Zatím nechci, ale jestli se ty bradavky nezlepší, tak to asi už dlouho nevydržím :unamused:
13. říj 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek