• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Lucí, moc gratuluji Tádíkovi k tak obrovskému výkonu. Je to šikulka. :slight_smile:
A všem Lukáškům přeji vše nejlepší k svátku, hlavně, ať dostanou hodně dárečků a rodiče jsou na ně hodní. :grinning:
18. říj 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci přejeme Lukáškovi vše nejlepší k svvátku,ať pěkně roste a nic ho netrápí :slight_smile:

Veru děkujeme :slight_smile: dárků má teda dost :grinning: :grinning:
18. říj 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkujeme za přání k svátku. Lukášek dostal jen maličkosti - od tatínka svoje první auto a od maminky praktické dárky - teploměr do vany atd. No zkrátka ta mamka je až moc praktická :grinning:

Leni, taky přejeme Lukáškovi všechno nejlepší k svátku :slight_smile:

Luci, Tadeášek je šikulka! Náš Lukášek mi včera ráno taaaaak povídal a zdálo se mi, jakoby se už usmíval. I když vím, že je to ještě brzy. :slight_smile:
18. říj 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také posílám přáníčko všeho nejlepšího Lukáškům :slight_smile:
Lucí, to není brzo - Tádík se začínal usmívat také kolem měsíce. Teď už se chechtá na celé kolo a teď u toho vydává zvuky jak Jurskýho parku :grinning: . Před chvílí zjistil, že do hrazdy se dá kopat taky nohama, tak je z toho pěkně vedle :grinning: Je to neskutečný, jak každý den objeví něco nového. Šíleně to letí. Uvědomila jsem si to v poradně, když jsem tam viděla vedle Tadýska položené malinkaté miminečko, s kterým šla maminka na prohlídku po návratu z porodnice. Tádík si to mimčo šíleně zkoumavě prohlížel :grinning:
18. říj 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se přidávám a dodatečně přeji našim Lukáškům vše nejlepší a ať jsou rodiče hodní a poslouchají :grinning:
18. říj 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my taky děkujeme :slight_smile: i druhé Lucince a Jitce taky :dizzy_face:

Lucí Lukášek už se může klidně usmívat :slight_smile: koukám,že mu jsou dnes přesně 4týdny :wink: to fakt letí :sweat_smile:

lukajdo koukám,že Tadýskovi je 2měs a 2týdny a Lukymu 2roky a 2měs :grinning: a opravdu ten čas letí,já když koukám na fotky,když byl mimi :sweat_smile: :unamused: jinak je šikulka,že už zkouší nožičkama :slight_smile: že by fotbalista? :grinning:

Luky včera koukal na miminko naší sousedky a tak si držel ručky na tvářích a zíral na malou,že jsem se musela smát :grinning: a chtěl ji furt hladit :dizzy_face:

a dnes když dostal dárečk,tak si chvíli hrál a byl nadšenej a pak se na mě otočil a pohladil mě po ruce a takovým krásným hláskem říkal mami děkuju,děkuju maminko,a obejmul mě,až mi vyhrkla slza :sweat_smile: :grinning: pak to říkal i tátovi a to už jsme se smáli :grinning:
18. říj 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, vcera vecer me neslo se pripojit,takze opozdnene-lukaskove vse nej nej nej nej, myslela jsem na vas vsechny-narozene nenarozene!!! :grinning:
19. říj 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky přeju všem Lukáškův vše nej :wink: Poslední dobou moc nestíhám, na sraz se moc teším, zatim pa
19. říj 2007 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,musim za vama,zacinam panikarit, carky jsou stale,ale uz nesili,je to normalni? ja to snad do utery nervama nevydrzim!!! a navic uz druhy den je mi dobre a tak,takze jse uplne mimo-bylo mi lip,kdyz se mi delalo spatne :unamused:
19. říj 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, nepanikař, i když že to říkám zrovna já, která si musela udělat 11 testů, aby uvěřila tomu, že je těhotná :grinning: Nesleduj se, mě bylo třeba ze začátku dobře a špatně se mi začalo dělat až tak kolem 9.tt Čárky nesleduj - důležitý je, že jsou :wink:

Mám dneska docela radost, Tadýsek spí totiž v noci čím dál tím déle, i když on se od začátku budil jen na jedno noční krmení. Ale dneska spal v kuse od 21 hod. do 5:3O napapal se a v 6 hod už jsem ho zase naprosto tuhýho dávala do postýlky a spal ještě do 8:30. Teď už spinká zase, ale touhle dobou spinká každý den pravidelně.
19. říj 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, Michalce přeji vše nej, nej, nej k svátku, hlavně zdravíčko, štěstíčko a samozřejmě plno dárečků. :grinning:
Pavlínko, Ty se nestresuj. Jak píše Lucka, hlavní je, že tam ty čárky jsou a já je 100%ně viděla. :grinning: A neboj, všechno dobře dopadne.
19. říj 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Tak předem opožděně přeju oběma Lukáškům k jejich svátečku :wink:

pavly hratuluju k těhu.
19. říj 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, luk Tadík je šikulna, takový spící mimčo bych brala taky :wink:
Pavlínko neboj to bude v pořádku, taky jsme měla testovací mánii, že mi čárka slábne, ale bylo to testem :wink:
19. říj 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak ještě jednou děkujeme všem za přání k svátku.
Pavčo, neblázni... ty čárky nemůžou sílit donekonečna. :grinning: Už se na testování vykašli a užívej si toho, že jsi těhule.
Jinak k tomu, že Ti je dobře - mně bylo prvních 14 dní dobře a já si přála, abych zvracela... abych jako věděla, že jsem opravdu těhotná. A vidíš, jak se mi to vymstilo - zvracela jsem 6x denně až do 16.tt. :wink:
Holky, tak Lukášek se dneska normálně 2x usmál! A samozřejmě na taťku... je z toho svýho tatínka celej "poprděnej" :grinning: Ale že s ním byla maminka v noci vzhůru, když ho trápily prdíky, to je mu úúúúúplně šumák :grinning:
Lucí, tak to je bezva, že Tadeášek takhle hezky spinká. Lukášek se budí v noci 1x po 6 hodinách a pak po třech... no a dneska se teda budil celou noc po třech a k ránu ještě 2x přes hodinu proplakal... prdíky ho trápily. Ale zase jsme si udělali hezky a spinkali jsme spolu do 1O,30 :sweat_smile:
Teď chrní v kočárku. Procházky mu dělají moc dobře.. jíst měl už v 16,30 a ještě se nevzbudil... :grinning:
19. říj 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také vás zdravím :slight_smile:

Lucí, ten článek je šílený, fakt psycho. Vidíš, jak to na tom světě je nespravedlivé, kolik párů lidí by za zdravé miminko dalo nevím co a na druhé straně jsou i tací, kteří si to nezaslouží.
Jinak závidím tatínkovi, že Lukášek se na něj směje, jenže co maminka? Na tu prdí, to je ono, chlapi sobě :grinning: Ale maminku má stejně rád, jen je s ním častěji a je okoukanějším :slight_smile:Lukáškovi dodatečně vše NEJ k svátku

Pavlí, už netestuj a buď hlavně v klidu a pohodě, neboj, v týdnu to bude v pohodě jisté, doufám a ps: včera jsme si o tom psali, já tě chápuuuuu :dizzy_face:

El-Leni také dodatečně Lukáškovi vše NEj k svátku, už se na vás těším, přijdete oba, nebo sama?

Lucinko č.2 :slight_smile: Tádík je fakt hodně šikový a navíc ukázkové miminko, takhle krásně hajá, to bych také chtěla jednou mít!

Vilo-Leni, jak ti je, jak se cítíš? :slight_smile: doufám, že dobře, ještě tak pracuješ?

Zuzí, tak tě předem moc zdravím. Dorazíš na srazík? Co zdravíčko, už se to-doufám, vše lepší jen a jen k dobrému!Máš novou fotečku, pěkně klameš :slight_smile:

Jituš, Michalce vše NEJ k svátku, ať si ten den pěkně užije :slight_smile:

Verčo, jak to vypadá s prací, hýblo se něco? Snad ano, něco se najde.

Petruš, co břucháček? Roste, viď? A Hanička už to nějak bere v dobrém, nezlobí se už?

Jdu si dělat úkoly na agličtinu a mrknout na TV, čeká mne pracovní víkend, takže se ozvu až po víkendu....pro mě tedy po pracovních dnech.
Užívejte si volna, a AHOJ
19. říj 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neskutečný :angry:
Luci, co na ty prdíky zkoušíte? Masírujete nebo dáváte kapičky? Tádík už spí dobře i přes den. Ale tak kolem pátý odpol už je asi hodně unavený, takže si většinou pobrekává až do koupání. Ale koukala jsem, že takhle navečer to mívá hodně miminek. Už si udělal svůj režim, takže spí tak hodinku dopol. v postýlce a odpoledne asi tak dvě hodinky a venku většinou v kočárku taky spinká a když ne tak jen tak pokukuje, ale nepláče.
19. říj 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
než dočtu,tak jdu ještě rychle popřát Michalce vše nej nej k svátku,ať rodiče nezlobí a a´t ji nic netrápí :slight_smile:
19. říj 2007 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to stihla :grinning: :grinning: :grinning:

Luci fuuuj,to není kráva,ale zrůda :angry: a co kojení?už je to lepší??my prdíky skoro neměli,tak neporadím,ale měla jsem tu mastičku pupík,tak když něco bylo tak to mu pomohlo...

Pavlínko ještě nevím jestli přijdu sama nebo s Lukym,ale asi mi ho tam MM přiveze až půjde na noční :wink: chodí v 16.50h,aby jste nemyslely,že tam chci ponocovat :grinning:

Leni a jak vy pokračujete v těhulkování?? :slight_smile:

Zuzí též doufám,že už jsi vyléčená a na srazík dorazíš :dizzy_face:

Lucí(luk) máš taky zlatý dítě :slight_smile: krásně ti spinká,tak ať mu to hlavně vydrží :wink: mě taky krásně spinkal,ale jen do 5měs :confounded: a co nějaké fotečky???

Pavly ty neplaš :wink: vše bude ok,už se těším až dáš v pondělí zprávičku od Dr :slight_smile:

jinak ostatní zdravím :slight_smile:
20. říj 2007 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky dodatečně přeji Michalce jen to nej :dizzy_face:
My taky používáme Pupík - ale nic moc a když je nejhůř, tak Sab nebo Baby Calm - ale už prdíky skoro nemáme.
Teda Leni nestraš, že to krásný noční spaní skončí :confounded: A já si pořád říkám, že bude jen líp a líp. Už začal jedno krmení vynechávat, takže krmíme po 3,5 hodinách přes den a v noci po 8 :slight_smile: a pak po 4 a pak už zbytek dne vždycky těch 3,5. O víkendech v noci vždycky krmí a přebaluje manžel, takže jsem dneska spala až do 10 hod :dizzy_face:. To bylo naprosto úžasný. Já už bych i fotečky vložilal, ale nemám digitál (mají ho naši) takže až budu u nich, tak to napravím :slight_smile:
20. říj 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, taky (sice opožděně) moc moc moc přeji Michalce a Lukáškům k svátku :grinning: !!!
Jinak se moc ěším na nové fotečky miminek a bříšek!!! :grinning:
Pá M.
21. říj 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné odpoledne,
El, Pavly jde k doktorovi až v úterý. :wink:
Pavlí, ohledně práce se nikam nic nehýblo.
Včera jsem byla u kamarádky a tam se sešly další kamarádky, některé jsem i znala a dokonce 3 malí kluci - půlroční, 2,5 roku a 3 roky. Tak bylo veselo. :slight_smile:
21. říj 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Luci, taky používáme Pupík a když bylo hodně špatně - tak ten Sab. Ten zabírá, ale nechci mu ho dávat, když to není akutní. Teď má ty prdíky fakt jen občas.
Co se kojení týče, tak už to docela jde. Jedno prso úplně nádhera, bez bolesti, ale nemám tam mlíko. V druhém mlíko je, ale zase to většinou ze začátku bolí. Takže kojím pokaždé z obou, pak ještě odstříkávám (to mi většinou zabere všechno tak hodinu) a modlím se, ať se udělá dostatek mlíka i v té první. :slight_smile:
My to ještě vůbec nemáme ustálený... dneska se mi malej budil v noci po 4 hodinách, přes den jí tak po 2-3 a když spí v kočárku nebo v autosedačce, tak vydrží i 5,5 hodiny.
Jinak máme jednu velkou neřest... přes den spíme jen u mámy v náručí a jakmile ho položím, tak do půl hodiny je vzhůru. Následek těch počátečních prdíků a neustálého chování. Ale snad to odbouráme - na noční spaní v postýlce jsme ho nakonec taky naučili. :grinning:
Jo a včera se zase smál... na taťku, jak jinak. :grinning: Ale mně zase dneska ráno krásně povídal. Leželi jsme po koju spolu v posteli, povídali jsme si a taťka nám do toho chrápal. :grinning: :grinning:
21. říj 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Děkujeme za přáníčka :grinning:
Mi bojovali s průjmíkem, ale už je to lepší. Zítra jdeme zase k dr. budou i výsledky výtěru.
Jo prdíky, s těma jsme si užili. Dávala jsem sab a občas použili rekt.rourku, jelikož jí nešlo ani kakat. Ale od 3. měsíce jí to jde samo, nejlíp v lehátku :wink:
Miška první měsíce taky v noci krásně spinkala budila se tak 2x na baštu. Teď se budí co 2-3 hodinky, naštěstí většinou po baště hned usne. Přes den jí udrncám na balónu, nebo mi usne u prsa a spí max 1apůl hoďky.. Nesmím jí položit to je hned vzhůru a už jí neuspím, potvůrka si mě vycvičila.
Verčo to věřím že bylo veselo, švagrová má 3 děti (10,7,1a1/4r.) když přijdou tak máme taky veselo.
21. říj 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Lukášek má asi pěkně legračního taťku. Mě se malá řehtá na celý kolo když s ní blbne tetka, na nikoho jinýho ne.
Miluji raní probouzení, malá se vzbudí a už se směje a vypráví (asi co se jí hezkého zdálo, mi říkáme že určitě plavala v mlíčku :grinning: ) a prská v posteli. To donutí i taťku aby vstával.
21. říj 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, tak to je Miška jak náš Lukášek. Jakmile ho položím, tak je taky vzhůru. V porodnici jsem ho nakojila, dala do postýlky a hned spinkal - celý den i noc... to samé ještě první dva dny doma... a pak už jen brekot, chování, nošení. Teď už je to lepší, už se směje, pobrukuje si, leží a kouká... to dřív fakt jenom brečel. A já pak brečela taky, proč máme tak ukňouraný miminko... :slight_smile:
Jinak taťka je fakt legrační. Zrovna dneska večer mě o tom znovu přesvědčil - přijdu do ložnice a na postýlce na kolotoči visí kalendář z Maximu - s nahatou ženskou!!!! :grinning: Prý mu tu postýlku chtěl vylepšit. :grinning: Lukáškovi se to naštěstí nelíbilo, pěkně brečel, když jsem ho do tý postýlky položila. :wink:
21. říj 2007 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to problematické ukládání do postýlky jsme měli také, ale pak se to najednou zlomilo. Ukolíbám ho na míči a hotovo :wink: Akorát teda u nás moc nehrozí to, že někdo po koupání uloží miminko do postýlky a ono během chvíle usne...to u nás následuje během chvíle řev :unamused: Zatím se mi tohle podařilo jen jednou, ale to byl Tádík asi hodně unavený, jinak to nehrozí.

Luci, manža je docela vtipálek, viď? :grinning:
Jedeme dneska na kontrolu očkování TBC, ale je mi jasný, že bude muset ve 2 letech na přeočkování, protože s nám vytvořil jen takový malinkatý pupínek, žádný vřídek, který by praskl. Nedělám z toho ale žádnou tragédii, protože u mě to bylo to samé, když jsem byla malá a pak někdy ve 12 letech, kdy se přeočkovává, jsem také musela nadvakrát.
22. říj 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, malej taky neusne hned... teď už mu to trvá jen třeba půl hodiny, ale začínali jsme na 2 hodinách... kňourá, vyplivává dudlíka a já vždy přijdu, dám mu dudlíka, pohladím ho a odejdu. Takhle párkrát přijdu a pak už spinká. :grinning:
22. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí-luk, jsem minule zapomněla napsat ohledně aquachobotniček. V neděli jsem se dozvěděla jednu negativní věc. Prý, co tam je provozní, tak je nespolehlivá, že do bazénu dává hodně chlóru, a pak se miminka osypají. A taky prý tam bylo miminko, kterému bylo 6 týdnů a paní provozní to nevadilo. Přitom tam smí být miminka od 3 měsíců...To jsem jen slyšela, nikoho neodsuzuju. Chtěla jsi znát názory. :wink:
Lucí, koukám, že Lukášek má vtipného tatínka. :grinning:
Mějte se krásně. Pa.
22. říj 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru, díky za názor :wink: Několik dní jsem si teď mailovala s paní majitelkou, doporučovala mi to až od půl roku - já jsem tam stejně dřív jít nechtěla. Za 14 dní jde Tádík na očkování, tak jsem stejně chtěla počkat, až bude mít po. Navíc teď řádí spousta nemocí, tak bych to teď nehrotila. Jo a kontrola po očkování TBC nám dopadla super. Ve čtvrtek jdeme na 3měsíční kontrolu kyčlí, tak to snad bude taky v poho. Je to tam docela drahý 920,- jedenkrát týdně na 2 měsíce - asi to v těch šesti měsících zkusím. To ho chci nechat očkovat proti pneumokokové infekci, tak uvidím, jakou po tom bude mít reakci.

Koupila jsem dneska Tádíkovi naprosto úžasnou čepici na zimu - světlounce modrou měkoučkou a manža mi řekla, že to má, jak helmu co nosí brankář Petr Čech :grinning:
22. říj 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek