• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Luci, Lukášek dostal od tety k svátku světlounce modrou bundičku, tak plánuju taky koupit novou čapku - modrou nebo bílou. Jednu má, ale tu má po bratránkovi a je fleecová, tak je trošku žmolkatá - prostě je vidět, že už je trochu "jetá" :sweat_smile:
22. říj 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
v 9,00 jsem se dozvedela,ze mi zemrela teticka-takze jsem se div neslozila uz v praci (nastesti jsem oducila uz jen hodinu a jela domu),tady jsem se vybrecela a sla k doktorovi - a JE TAM !!! Sice jsem videla jen desne maly cerny flicek - dutinka!ale to je pry ono a musim na kontrolu dalsi ctvrtek (presne,jak se tu vsude doctete,az vyroste a bude mit pater a srdicko) Takze snad tak nejak ok-ikdyz ne tak uplne vse...holky,ja to nechtela nikomu rikat,dokud to nebude potvrzene a tak to teta uz nevi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
23. říj 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlínko,
předem samozřejmě velikánská gratulace k této krásné informaci, že je tam!!!a já to tušila a věřila a držela pěstičky :slight_smile:
A druhá zpráva, je nepříjemná a zase jak u mne to přišlo v době, kdy se na něco pěkného těšíš...Víš, jak to bylo u mě, přemýšleli jsme nad uskutečněním svatby a do toho, ještě k tomu na Vánoce mi zemřel taťka, hrůza, už to bude skoro rok...Ale člověk to tak opravdu musí brát, něco končí a něco začíná, to je život a já vím, jak je to někdy nefér a někdy dosti kruté,taťka si totiž nejvíce ze všeho přál, až budeme mít miminko a on vnoučátko a bohužel....nestihla jsem to splnit! Drž se, už kvůli tomu prďolkovi v bříšku, kterému jsem začala říkat pupíček :slight_smile:
23. říj 2007 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky pavli - diky moc,ja vse vim,i to,ze tete je lip,prala si odejit (nevidela a hrozilo ji,ze oslepne uplne,zivot ji prestel bavit),ale me chybi.... nastesti pry zemrela asi hodne rychle a snad bezpolestne-doma v kresle pri televizi...snad je stastna a to me uklidnuje...jen to smutno ted vede.ale urcite prejde-jak pises - uz kvuli pidalce-jak rikame ted i my (ale kazdy den se to zatim meni)

s tatinkem to fakt bude rok a me to prijde jak pred chvili -je to desny,fakt
23. říj 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlínko,
moc, moc, moc Ti gratuluji k píďalce. Je to obrovská, krásná zprávička, na kterou jsem čekala celý den. :slight_smile:
Tety je mi moc líto. Drž se. Jak už psala Pavlí, neco končí a něco začíná.
A druhá Pavlínko, Ty se opatruj a už teď držím pěsti, aby jsi v lednu následovala Pavly. :wink:
U mě je nového to, že se rozhoduju, jestli mám dát na vlasy barvu nebo melír. A přišla mi konečně výplata. :slight_smile:
23. říj 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavly - veliká gratulka, ono to bylo jasný, že tam prďolka je, ale dokud to člověk nemá potvrzené, tak tomu nemůže uvěřit, viď? :slight_smile: A k té smutné zprávě? Co říct? Život je někdy strašně krutej a nespravedlivej...drž se.
23. říj 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
veru-taky diky a jsem rada,ze mas korunky!!!! :wink:
luky-taky dekuju a jsem na tom jako ty,minule jsem mi psala,ze jsi delala testu 11 - no ja to ted spocitala,ja taky!dneskem ale koncim,posledni jsem si delale,nez jsem sla k doktorovi a ta carka vyletela driv,nez ta kontrolni...takze ted uz jsem spokojena...ikdyz zase cekam na to srdicko :unamused: to ted budu proste stale dokola jen na neco cekat...ach jo,....

jdu si zkusit chvili lehnout,jsem desne utahana,mam hodne sesitu-prace doma,jak jsem utikala,tak to je mazec,no a pak snad asi pujdeme na veceri...zatim ahojky holky
23. říj 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom naprosto stejně, protože poslední test jsem si taky dělala před návštěvou MUDry a taky mi ta čárka vylítla dřív než ta kontrolní, tak jsem na to tak koukala než mi došlo, že to není kontrolní čárka ale ta "správná" :grinning:
23. říj 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!
Lukášek dospává v autosedačce, tak mám chvilku...
Pavlí, to jsou skvělé zprávy! Omlouvám se, že jsem nebyla do telefonu moc sdílná, ale stála vedle mě mamka a čekala až dotelefonuju. :grinning: Jenže já Tě nechtěla přerušovat - takové krásné zprávy se musí vyslechnout celé. :wink:
A jak píše Pavlínka - něco končí a něco nového začíná. My to měli podobné. Pavlíčkovi umřel děda (bylo mu 98 let) a já šla zrovna na předporodní kurz. Takže Pája byl u dědečka a já o pár pater výš poslouchala, jak budeme rodit. Prostě někdo umře a jiný se narodí - tak to na tom světě chodí. :wink:
Jinak když tu Verča zmínila vlasy... holky, já se na srazík moc těším, ale trochu se stydím - kdybyste viděly moje vlasy. :sweat_smile: Mám to přerostlé a odrosty. No snad mě nepomluvíte :grinning:
Jinak Vám musím něco napsat. Lukášek je teď tak roztomilý! Od neděle si ho vždy ráno (kolem 6. nebo 7.) nechám u sebe v posteli a povídáme si spolu! To je tak hezký! Lukášek se na mě směje a "povídá" mi třeba půl hodiny. Pak ještě usneme... to máme takový maličký rituál. A taky objevil kolotoč nad postýlkou. Vždy když mu ho pustím, tak si s ním povídá a hrozně se na něj směje! Nevěřila bych, jakou radost mu to udělá. Hodím pak do alba fotky jak se směje, musela jsem to prostě vyfotit - je kouzelnej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak vlasy neřeš, protože já vypadám naprosto příšerně...už se tak šíleně těším ke kadeřnici. Dneska mi dorazil zimní fusak, tak mám velikou radost a zítra by mi měla dorazit knížka her a cvičení s miminky, tak už se na to těším. Tádíka totiž děsně baví, když spolu cvičíme na míči nebo když se z lehu přitahuje - dokonce už se mu pomalu začíná líbit i na bříšku - to dřív fakt neměl rád.

Teď jsem si uvědomila - kde a v kolik je vlastně ten srazík? :wink:
23. říj 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem ke kadeřnici objednaná... ale až na 6.10. :frowning2: což je 8 týdnů od minula. To je na mě docela relord. A minule mě ani nestříhala, protože mám v plánu změnu účesu, takže to mám šíleně přerostlý :frowning2: Hold typická uhnaná matka na MD. :grinning:
Luci, tak to je Tádík šikulka! Bude z něj asi velký sportovec. :slight_smile:
Srazík je, tuším, od 14,00 v restauraci... něco s kaštanem? :grinning: Vím kde to je, jen jsem zapomněla název. :sweat_smile: Holky dodají přesnější info :wink:
23. říj 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta s tím kaštanem vím, kde je. Akorát nevím, jak se přesně jmenuje...ale hlavně, že vím, kde to je :grinning:
Já půjdu ke kadeřnici až v druhé půlce listopadu, protože to budu delší dobu v Praze, tak si k ní skáknu. Táta jde na operaci, tak jsme se s Tádíkem nabídli, že až bude po, tak mu budeme dělat společnost a aspoň trochu pomůžu mamce, protože táta se nebude moci moc pohybovat. Jde na operaci kyčelního kloubu.
23. říj 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.zlatykastan.cz/index.php

SRAZ: restaurace Zlatý Kaštan,NEDĚLE 28. října, od 14 hod!!!!!!!!!!!!
23. říj 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-Lukajdo,vypadas dobre,je to jen tvuj pocit, jsi krasna maminka :slight_smile: .Naseho Tadika po koupani kojim a u toho usne a nebo ho polozim do postylky a spinka :slight_smile:,ale on je uzasnej a naprosto nebrecici miminko,i u ockovani jen vykulil ocicka :grinning: .
23. říj 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatíčka jen v rychlosti zdravím a prolítávám, napíšu zítra, jsem tu jen aby jste věděly že na vás myslím :grinning: páááááá
23. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Pavly moooc gratuluji k pidalce :grinning: a taky je mi líto že ti umřela teta, ale určitě se zbavila trápení. Mě předloni umřel po babičce děda a za týden se vdávala sestřenka a čekala mimčo. Takže určitě platí život za život, jeden umře a další se narodí.
Luci Lukášek je krásňoučkej, každý další týden s ním bude větší psina.
Mi se dnes byli kouknout v aquachobotničkách, no já tam už byla ale taťka ne. Tak až bude Miška OK, tak se chystáme na zkušební plaváníčko.
Potkala jsem tam Káťu-Kackap tak ještě jednou zdravím. Doufám že na neděli nemáš zápas a přijdeš na srazík.
Jinak já taky vypadám nic moc, od jara jsem stříhaná jen jednou a vlasy mi děsně padají a mastí se. No budu se snažit s tím něco udělat, aby jste se mně nelekli :grinning: snad mě Miška nechá jelikož budeme sami doma. Na srazík dorazím drobek později, jelikož taťka přijde až ve dvě domů z práce.
23. říj 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se moc omlouvám,ale na srazík nedorazím.Mám totiž zápas v Kladně.Tak jsem se těšila :frowning2:
24. říj 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Radu :dizzy_face: Tak to náš Tádík si i zapláče, ale snažím se ho nechávat minimálně, protože má po manželovi tříselnou kýlu, tak nechci aby se trápil :unamused: Zrovna včera si ale v postýlce tak dlouho povídal s hracím hrochem, až z toho usnul. Co lehátko - už ho máte? :wink:
24. říj 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci lehátko už máme,moc se mu líbí,tak jsem ráda,že jsem ho nekupovala zbytečně. Dám fotky do alba,tak můžeš juknout. jen mrcha pošťačka mi hodila lístek do schránky a já to musela krákat na kočáře(prej neměla čas vyjet výtahem) :angry:
24. říj 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, je vidět, že se v něm Tadýskovi líbí :slight_smile: Taky si nemůžu lehátko vynachválit. To s tou poštou taky znám - dokonce je ten kluk, co u nás rozváží balíky, tak drzej, že mi řekl, proč dělám problémy, když mám poštu naproti :angry: Mimochodem mi to řekl, když mi napodruhé (zavolala jsem si na poštu, aby mi ho přivezli, abych to nemusela tahat)přivezl balík pomalu větší než jsem já a já byla v 9.tt
24. říj 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Takže s lehátky máte dobré zkušenosti? Že bychom ho taky pořídili... :slight_smile:
Holky, malej se mi celej osypal. Takže budeme oba na tom srazíku fakt k pohledání. Máma s hroznýma vlasama a synáček osypanej. :frowning2: Nevím, jestli to má z jídla, ale asi ne... hodně se hlídám. Má to jen na hlavičce a obličejíku, tak si myslím, že se zpotil. :unamused:
Jinak jak ho pořád chválím, tak jsem to asi pěkně zakřikla... dneska v noci spal asi všeho všudy 4 hodiny. :confounded: Zkrátka je u nás pořád ještě každý den úplně jiný. :grinning: Režim absolutně žádný.
Jinak v tom prsu mám mlíka míň a míň, ale dokojuju z toho druhýho, tak se to dá. dneska jsme byli na převážení a malý přibral za týden 260 gramů, což je docela dost. Váží už 4110 g. Asi jsme takovej malej otesánek, když takhle přibírá a pořád řve hlady. :grinning:
24. říj 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to Lukášek papá ukázkově :slight_smile: Tádík měl v 6 týdnech 4250g a to měl porodní váhu o trochu vyšší 3360g. Lehátko je naprosto super věc :wink:
Lucí, zkus kdyžtak pít ještě meltu, ta mi také pomáhala.
24. říj 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy vy jste toho napovídaly, že ani nevím, kde mám začít. :grinning:
Pavly, za korunky koupím vánoční dárky a budu mít prd. :frowning2: :grinning: Ale taky mám radost, že mi zaplatil ty přesčasy.
Lucí a Jituš, já potřebuju ten melír jako sůl, ten mi ty vlasy trochu vysuší, protože se mi hrozně mastí vlasy a pořád mi padají, ale už to není tak hrozný. I když, jak se znám, tak ty vaše dětičky budou mít víc vlasů než já. :pensive: :grinning: No, a tak jsem byla akční a došla ke kamarádce, jestli mi udělá ten melír. Tak když to stihne do soboty, tak budu mít na srazíku melír, a když ne, tak budu mít barvu, to mě zase opatlá mamka.
Lucí, to je tak krásný, jak popisuješ, že Ti Lukášek ráno povídá a směje se na Tebe. Vidíš, už se směje i na Tebe, nejen na taťku. :grinning:
Dneska u nás byl bratránek, jsem ho neviděla snad tři roky. Staví lešení vedle na paneláku, tak si k nám zaskočil spapat svačinu a dát si kafíčko. :slight_smile:
24. říj 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
DULEŽITÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Holky, teď mi došlo, že ze soboty na neděli se mění čas. Takže se budeme řídit jakým časem? Novým, tj. ve 14 hodin nebo starým, tj. v 15 hodin? Doufám, že jsem to napsala správně!!!
24. říj 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych teda byla rozhodně pro ten nový :wink:
24. říj 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se také přidávám pro ten druhý čas, jelikož jak jsem psala tak bych tak stejně dorazila. :grinning:
A lehátko doporučuji, mi ho máme taky a nevím co bych bez něj dělala malá mi kakala a prdíkovala jen v něm :grinning: a teď ho taky dost používám když potřebuju něco udělat v kuchyni tak na mě kouká a hraje si a povídáme si při práci to vydrží dýl.
Holky malá je slušně nastydlá, jsem ráno vyslala taťku do města pro odsávačku na vysavač, super věc. Doufám že to bude do neděle lepší, jinak bychom asi nepřišli aby nenakazila miminečka.
24. říj 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase slušně "na dně". Mlíko prostě nemám... malýho dokrmuju, jenže to nepoznám kdy má dost. Teď večer jsem ho krmila skoro hodinu (i s dokrmováním) a on mi vždycky začal brečet, když jsem přestala. :frowning2: Jenže pak už i ublinkával, tak jsem usoudila, že má dost. Teď pobrekává v postýlce, asi nemůže zabrat. Normálně jsem se i rozbrečela a volala manželovi do práce, že nevím, jestli má hlad nebo ne. :frowning2:
To je zase den...
24. říj 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavly k první zprávičce velká gratualce :dizzy_face: a k té druhé už tu holky napsaly dost :frowning2: když už ji život nebavil,tak jí je teď určitě líp,tak hodně sil :slight_smile:

Luci(lentilko) to je fajn,že Lukášek už se má tak čile k světu :slight_smile:my si s mým taky v psoteli povídali :grinning: škoda,že jsem neměli to lehátko,vidím,že děckám se v tom líbí :grinning:

Lucí(luk) tak s tou poštou my ani nemluv :_D s pošťačkou už jsem domluvená,že když jsem doma,tak mi to vezme,jinak jí říkám,ať mi to nechá na poště,dkyž jsem pryč,takže to je ok :slight_smile:ale ty balíky jsou děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě,že byl pán ochotný mi pomoct,když mi přišel v 9.měs kočárek :grinning: to nevím jak bych ho do těch schodů dotáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jituš snad malá bude ok:slight_smile: páč prostě musíte přijít :grinning:

jinak já si teď nechávám dorůst vlasy,ale naštěstí jsem konečně obarvená,tak snad nebudu vypadat tak blbě :grinning:a časík je mi jedno,jsem zjistila,že je svátek,takže MM má volníčko :grinning:

kackap jsi další kdo má zápas :frowning2: tak držím aspoň palce,abyste vyhrály :slight_smile:

takže je nějaký seznámek kdo teda dorazí?? :grinning:
24. říj 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
a co zkusit zavolat do porodnice, četla jsem teď v Mamince nebo v Betynce, že kadaňská porodnice radí s kojením i po návratu domů...zkoušíš odstříkávat i když tam třeba nic nemáš, abys prsa stimulovala? Je mi to strašně líto, protože vím, že to s kojením není sranda. Je mi jasný, že když ti někdo řekne, ať se hlavně nestresuješ, tak ti vůbec nepomůže, protože to prostě nejde se nestresovat - znám to a taky jsem měla momenty, že Tádík plakal, já s ním skákala na míči a řvala s ním a málem volala manželovi, že nevím, jak dál. Ten začátek je prostě šílenej záhul, pokud člověk nemá to štěstí a nejede to samo přesně tak jak má :frowning2:
25. říj 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatíčka :wink:

Pavlí, takže též se připojuji ke gratulaci a je super že je těhu potvrzené :dizzy_face: a jak se jinak cítíš?? :slight_smile: A k té smutné zprávičce už tu bylo řečeno dost tak bych se jen opakovala :pensive:

Kim, bříško vůbec neroste nějak se zaseklo, takže nečekejte že přijde břicho a pak někde v dáli já :grinning: :grinning: A co je nového u vás??

Lucí, len s tím kojením si nic nedělej byla jsem stejně zoufalá a měla hrůzu z každé noční kdy byl Pája v práci, myslela jsem že to nezvládnu, ale jak píše Lucka Luk, tak ten začátek je šílenej.Taky jsem myslela že nemám mlíko, malá pořád řvala, tak jsem jí kojila snad 2 hodiny, z jednoho prsa z druhýho, no byla jsem zoufalá, volala jsem mamině ať přijede že se asi zblázním, malá pak začala z toho řevu a přepití blinkat, přesně jak píšeš ty.No a nakonec to bylo víš čím??Néé že by málo mlíka ale bylo jí vedro, já už nevěděla co s ní, tak jsem jí rozbalila jestli jí nevadí plínka a v tu ránu vše ok a spala jako dudek.Takže můj názor je že to nemusí být mlíčkem ale něčím jiným.Bude to dobrý uvidíš, hlavně pořád přikládej a zlepší se to :wink: Podívej se na mě já pořád přikládala a kojila tak dlouho :grinning: :grinning: A to osypání Lukáška je mi líto asi to bude mít stejný jako Miška od Jituš, asi z prášku na praní :frowning2: A četla jsem jak krásně přibírá, takže ubytkem mlíčka to nebude :dizzy_face:

Veru super že ti zaplatili :wink: a na změnu účesu se těším :wink:

Ahoj Radu, koukala jsem na fotky a Tadíkovi se v lehátku evidentně moc líbí :wink: Tadík je taky kouzelný mimi :dizzy_face:

Jituš no snad dorazíte nebo se fakt jinak nesejdeme :slight_smile:

Jinak u nás nic nového vše pořád při starém :slight_smile: Mějte se krásně a páááááá v neděli :wink:
25. říj 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek