• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jo Lucinky, chtěla jsem se Vás zeptat byly jste na tom 3D UTZ v Praze??Lucinka Len vím, že byla, potřebovala bych nějaké info nebo nějaké netové stránky, nějak nemůžu nic najít nebo špatně hledám nbeo nějaký kontakt kde se můžu objednat, kdyžtak mi to písněte do IP.Mnohokrát děkujiiiiii :wink:
25. říj 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo myslíte že je dobrý i Ústí?? :slight_smile:
25. říj 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí, my byli v Ústí. Měli jsme to povinně ke genetice, když jsem byla na plodovce, tak jako poslední vyšetření dělali 3D. Sranda ale je, že jsme se s manžou ani jeden nedívali, protože jsem vůbec na 3D jít samy od sebe nechtěli. Chtěli jsme Tádíka vidět prvně až "live" :grinning: Jsme asi rarita, byli jsme na 3D a na mimčo jsme se nedívali :grinning:
25. říj 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jsem tu na skok, jen musim reagovat na petulku-petu,usti ne,povim vic v nedeli,jo :wink:
25. říj 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí no vy jste božííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly ok :wink: jsem ráda za každý názor :wink: a jak ti je prdelko??Pořád unavená? :slight_smile:
25. říj 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí, taky bych ti asi spíš doporučila Prahu. Většinou si hodně chválí Gennet. Teď jsem o něm četla článek a kdybych na 3D chtěla jít, tak bych si ho zajistila tam :wink:
Nechci to zakřiknout, ale už potřetí za sebou mi Tádík usnul bez uspávání...strašně se mu líbí u něj v pokojíčku v košíku (postýlku má u nás v ložnici, kde spí přes noc). Má na okně pověšené kytičky, tak mu je vždycky rozhoupu a on s nima tak dlouho kecá, až z toho usne :grinning: To se mi moooc líbí, že se mu v pokojíčku líbí, aspoň se pak nebude divit, až nastane stěhování postýlky z ložnice...samozřejmě časem :grinning:
25. říj 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Gennetu jsme byli my a naprostá spokojenost. Můžu vřele doporučit :wink:
25. říj 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
máte pravdu, budeme se řídit novým časem, protože máme objednané stoly na 14. hodinu.
A seznam by snad měl být:
Ano: eleanor911 + Luky?, kimby, lucianka + Lukášek, lukajda + Tádík, m.ajka + Kačenka?, mmmateska, pavly, pitrs + Hanička?, v.ctyrlistek, vilo, vrtule83 + Michalka, z.u.z.i.k
Ne: kackap, leonka
Nevím: andilek, barnovi, dablice1983, lenca75

A nakonec příspěvek od Pavlínky z 13. října - http://www.zlatykastan.cz/index.php

SRAZ: restaurace Zlatý Kaštan,NEDĚLE 28. října, od 14 hod!!!!!!!!!!!!

K cestě k restauraci:
1)od Delvity cca 5min pěšky,ale je to zbytečné
2)od Klášterce,Kadaně - od hlavního kruháku odbočit doleva (k Delvitě),na jediné světelné křižovatce u Delvity opět doleva do ulice Blatenská (tam, kde je Quarantta-restaurace, ve které jsme byli naposledy,jen tato je na druhé straně a vzáději)od té světelné křižovatky stále kupředu a po pravé straně je restaurace.Restaurace je těsně před viaduktem,který uvidíte(Nedá se parkovat kvůli silnici přímo před ní, ale těsně pod ní pár metrů je odbočka doprava,kde je hned malé parkoviště, kde je fajn nechat auto či se nechat vysadit)
25. říj 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, abych nezapomněla... já dorazím (pokud ne, napsala bych SMS Pavly), ale nevím v kolik... podle toho, jak to zvládneme a v kolik budeme kojit. Takže kdybych tam nebyla přesně ve 14,00, tak se neděste :grinning:
25. říj 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nějak vás zanedbávám a ani nebudu dočítat, bych se zcvokla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je fajn, že se mnou počítáte na srazík, ale já i Ondrášek jsme nastydlí. Byla jsem minulou sobotu vybrakovat krámy (nemám po porodu co na sebe :frowning2: ) a nějak jsem se nastydla a včera to chytl mlaďas. Tak teď odsáváme, kapeme kapičky. Ani mi dnes odpoledne moc nepapal (cca 10 min) jindy by dlabal i 40min :frowning2: . Tak snad to nějak zvládneme. Užijte si to. papa
25. říj 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus dekuji za pochvalu :slight_smile:

LUCIANKO ma pro tebe radu ohledne kojeni- zitra 26.10.v 16:00 v materskem centru na brezende je sezeni s laktacni poradkyni,mam na ni i telefon,tak kdyz budes mit zajem dej vedet :slight_smile:
25. říj 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám všem mimiňátkům pusinku a zase letíííím :grinning:
25. říj 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
v.ctyrlistek
asi nepůjdu jelikož přítel bude po noční a zase půjde na noc tak asi ne :confounded:
25. říj 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen upravuju tabulku. :wink:
Ano: eleanor911 + Luky?, kimby, lucianka + Lukášek, lukajda + Tádík, m.ajka + Kačenka?, mmmateska, pavly, pitrs + Hanička?, v.ctyrlistek, vilo, vrtule83 + Michalka, z.u.z.i.k
Ne: kackap, leonka, andilek, dablice1983
Nevím: barnovi, lenca75

Andílku, tak se brzy oba uzdravte.
Dabli, škoda, že nedorazíš.
Mějte se krásně. Jdu večeřet. Pa
25. říj 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, eleanor mi psala, jestli dorazím, tak se taky hlásím. ve 14:00 u kaštanu tedy, takže si me čtyrlístku prosím napiš :grinning:
25. říj 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, jestli jste ještě nehlasovaly, dejte hlas Nelušce (číslo 6)

http://www.babyportal.cz/soutez :dizzy_face:
25. říj 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuwa maxgirl ty me snad pronasledujes :grinning: pro nelusku uz jsem dneska rano hlasovala :sunglasses:
25. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marxgirl já hlasovala a hlasovat můžu až zítra, takže určo budu :wink:

Já na srazík přijdu ale nevím jestli s Hanďou, nevím jak se drnda rozmyslí, ale každopádně přijdu já i malej :grinning:
25. říj 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v.ctyrlistek
však se ještě potkáme mám pocit že bydlíš kousek o demě podle fotky :confused:
25. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer, holky:slight_smile:
Jsem unavená po práci, i miláček, takže odpočíváme :slight_smile:
četla jsem vše poctivě, ale nic psát nebudu a vše si už nechám až na neděli, i když dle zkušeností z našich srazíků - zavřít pusy je pro nás opravdu problém :slight_smile:Kdo byl, ví své :slight_smile: a to jsme minule, po prořídnutí stavu ještě pokračovali jinde a drbali dál a dál, nebýt hladových chlapáků doma, byli bychom tam snad dodnes :slight_smile:
Chtěla jsem jen na doplnění, m.ajka(Maruška s Kačenkou) nebudou přítomni - něco se událo, ale tady ne. Ale místo toho- se mnou přijde Lucinka-bohužel nyní nemá přístup na net, ale ví o nás všech s 3letým Nicolasem a její sestra Martínka s půlroční holčičkou Terezkou, ta je z Kadaně...
Nyní bude spousta nových tváří, mám z toho radost!!!
A ještě k tomu času - holky zamluvila jsem to na 14 hod, ale to neznamená, že tam všechny musíte být na minutu, proto jsem napsala OD 14 hod, samozřejmě aktuálního času, který bude v neděli....a každý přijde až bude moci a hodí se mu to-dle situace, já tam budu od začátku :slight_smile:Snad nás tam v restauraci nic nezklame, nekuřácká bohužel nedovolila kočárky, což prostě odsuzuji a tak doufám, že alespoň tady se nám bude líbit.
Zkusím napsat aktuální seznam, protože zítra musím potvrdit rezervaci, místa atd. Prosím, kdyby mi vypadlo nějaké jméno, není to úmysl a prosím nakopírujte jména a připište....

SEZNAM: Pavla,Verča,Lucinka-CV,Martínka,Petruška,Pavly,Lucinka-KA,Lenča-El,Lenča-Vilo,Amon.rea(nevím jméno),Lucinka2-CV,Zuzík,Jitule,Martínka2,....
25. říj 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa
25. říj 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám, že se hezky rozrůstáme :grinning:
Jen předem hlásím, Pavlínko, že tentokrát já zklamu a nebudu s vámi až do konce :grinning: Už teď je mi to líto... fakt. Minule jsem nad tím přemýšlela, že půjdu brzy domů. :frowning2:
25. říj 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se zeptám? Barnovi---bohužel nevím křestní jméno, také přijdou popovídat?
a PS: Lucinko, škoda, že dlouhá drbárna už nebude, ale s tím se přeci počítalo:slight_smile:proto jsme si to naposledy tak užili :slight_smile:
25. říj 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kim :wink:
Číhám, jestli tu někdo je :grinning:
25. říj 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucí, jsem..snažím se nás vlastně spočítat, a také mrkám okolo :slight_smile: jak je..prďolka spinká?
25. říj 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala, že už je nás strašně moc...ale to je dobře :slight_smile: Spinká a probuzení čekám až tak kolem šesté nebo sedmé hodiny. V tomhle je naprosto ukázkovej. Usnul dřív než jsem ho donesla do postýlky, měl zase děsně ukecanej den, tak ho to asi vyčerpalo :grinning: Už musím letět, manža mě vyhání od PC - pokecáme na srazíku, už se fakt moc těším :dizzy_face:
25. říj 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Veru přijdu nejspíš bez Lukši :wink: MM má volno a asi bude hlídat babička :slight_smile:

jinak už se těším na všechny drobečky i na vás strááášně moooc :slight_smile: :dizzy_face:

dnes jsme si koupili skříň do ložnice,tak jsem šťastná,už se nám to pěkně střádá,tak už se těším,až bude hotovo :grinning: jsme tu jak ve skladišti skoro :sweat_smile:

a mám ještě jeden dotázek na čerstvé těhulky co přijdou na srazík, zda některé nezbyl těhu testík :grinning: HA mi totálně rozhodila cyklus :angry: takže bych chtěla těhu vyloučit,než se objednám k Dr :unamused: nechce se mi kupovat 2testíky,když potřebuju jen jeden...pokud někomu zbyl,tak vám ho zaplatím :wink:

a pro Nelušku samozřejmě hlasuju :grinning: :slight_smile:
25. říj 2007 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak to teda to se to hodne rozrusta!!! a kdyz si predstavim i ten pocet deti-nebo miminek,ktere dorazi..to aby zavreli a nechali tam jen nas,ne!!????

pavli-mam dotaz,min. tyden jsem zjistila,ze mi asi vadi kour (teda spis mimi bude asi nekurak :grinning: )je to tam nejak oddelene?kazdopadne jdu do toho,jen aby me to nevyhanelo driv!!! :angry:

sice nevi,ci ta neluska je,ale hlasovala jsem taky a budu zas :wink: jsem pro kazdou spatnost!

jo pro pobaveni, normalne se tesim na vas,ale ted i desne moc na miminka-mam asi nejaky problem! a taky se tesim na kocarky-to mam ted jako uchylku-ale spis tam budete se sedackama,tak mam smulu :grinning:

jo a vcera vecer jsem poprve mela hodne blizko k telefonovani s WC,tak snad se to nebude zhorsovat! :unamused: :confounded: :rolling_eyes:
26. říj 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kočky :slight_smile:

No rozrůstáme se teda parádně a už teď mám v nově příchozích trochu chaos ale snad se brzy zorientuju :grinning:

Leni-El, mě testík nezbyl a myslím že holkám taky ani jeden jelikož testovaly a testovaly a testovaly a testovaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A že by???Já si to myslím už od začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Pavlí, no to já měla ze začátku taky, taky bych pořád blinkala ale díky bohu se to po 3 měsících zlepšilo :wink:
A nelinka je od alcatka.j (Alči) :wink:

Pavlí-Kim, Barnovi je Raduš :wink:

Veru co proměna?? :dizzy_face:

Luk teda Tádík je zlatíčko :dizzy_face:

Lucinko-len to nevadí že to bude na chvíli ale důležité je že dorazíte a vzpomínám si minule jsme se o tom bavily :wink:

Už se na vás strašně moc těším a dorazím ve 14,00 :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Zatím se všechny opatrujte a zatím páááááááá :wink:
26. říj 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí, on si to taky umí pěkně vybrat...téměř každý den po páté hodině do koupání má brečavou náladu, ale přes den je celkem v pohodě. Teď se třeba pěkně vzteká v postýlce - bojuje s látkovou kytkou :grinning: Teda spíš se k ní nemůže natáhnout - dala jsem mu jí o kousek dál než byl zvyklý. Hmmm, tak koukám, že mě přelstil - na kytku se vykašlal a vykecává se s hrochem, co je blíž :grinning: Teda po kom to dítě bude :grinning:
26. říj 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek