• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
napadlo mě to samé, co Pavly. Že nás tam bude tolik, že už jiní strávníci chodit nemusí. :grinning: A těch dětí a miminek, co tam bude. :dizzy_face:
Pavlí, Tvůj seznam by měl souhlasit a stále nevíme barnovi - Raduš a lenca75. Já bych objednala minimálně 15 míst. :grinning:
Ďábli, myslím, že jsme ze stejného sídliště. Tak je možné, že jsme se už párkrát viděly. Jen já mám blbou paměť na obličeje a nikoho nevidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Amon, vítej. :slight_smile:
Marxgirl, taky jsem hlasovala pro Nelušku.
Peťul, proměna se bude konat dneska odpoledne nebo v sobotu ráno. :slight_smile:
26. říj 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luk :grinning:
já bych radši taky hrocha než kytku. :grinning: Ale Tádík je šikulka, umí si poradit. :wink:
26. říj 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíí :grinning: :grinning: :grinning:

Veru aha, tak se těším :wink:
26. říj 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pitrs to mě nenapadlo,že holky jsou vášnívé testovatelky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě stačily dva testy a hotovo :sweat_smile: a to byl první negativní :grinning: ale tak nějak jsem to cítila,že jsem,ale teď mě prosím tě nestraš :zipper_mouth: nerada bych otěhotněla přes HA,ke všemu jsem teď docela popíjela,samá oslava nebo srazík :unamused: no a nemám žádné příznaky,teda krom toho,že jsem to nedostala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :fearful:
26. říj 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jsem tu zase,vyspinkana!! to je bomba takhle rano!
el-ja prehledla minule tvuj dotaz - ze by???!!!! :grinning: ja tu bohuzel nemam nic,testovala jsem jako diva,nakoupila jsem si presne do prvni navstevy u doktora a pak uz jsem to konecne vzdala,takze bohuzel,ale stoji to fakt 30 :wink: - jak dlouho neprisla? a popijeni nevadi,ted jsem to studovala,zatim neni s tebou mimi propojene!!!! :wink:
26. říj 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, taky se těším na srazík, ale nepobudu moc dlouho, veze mě manžílek a poslední dobou se mi dělá špatně tak musím pořád cucat bonbon nebo žejkat :slight_smile:. El, že by další těhulka? :wink:
26. říj 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,aby tam nakonec nebylo nejvic tehulek! :grinning:
26. říj 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :grinning: :grinning: :grinning: bude to sraz těhulíííííííí :grinning: :grinning:
26. říj 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí Luk, moc mě zaujal ten tvůj Moon asi do něj půjdu ale není to 100%, jelikož to co já mám za požadavky, tak není žádný výběr :frowning2: Myslím že jsem se tě ptala ale nejsem si jistá, ten kočárek nemá nafukovací kolečka viď?? :slight_smile:
26. říj 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul,s pozadavkama jsme na tom stejne,desne se tesim na nedeli, co mas ty,treba neco pridam-ikdyz i tak mi prijde neskutecne to vse dat do jednoho koraru-zatim vsechny v necem prohravaji!!!! :angry:
26. říj 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla, jsem ráda že ho teď v zimě testneš, tak pak budu zvědavá na info :wink:
26. říj 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul - presne,uz si pisu seznam maminek,ktera ma jaky kocar a cekam na prvni snih!!! :grinning:
26. říj 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí jsem na tom úplně stejně a už jsem z toho hotová :confounded: Představ si že mi na ten I´coo napsal chlapík mail že mi ho nedoporučuje :astonished: ale proč to nenapsal, tak jsem mu napsala, že když ho nedoporučuje mohl by alespoň udat důvod a neodepsal :angry:
26. říj 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak si vyber,vid, ten pan je asi moooc nasr...ze to nechce ani probirat :wink:
ja zatim na zivo stihla jen cassuplay - fakt se mi moc libi,ale 2 zasadni veci-nepolohovatelne nozicky u sportaku a neda se snizit rukojet-aniz bych na nej nemusela pri prechodu skakat-jestli nebude lepsi kolekce-ma to spocitany!!!
26. říj 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chtěla ten casual mooc, jenže nikde jsem se nedočetla jestli v té staré kolekci za těch cca 13000,- je nánožník a stříška na sporťák, nebo jestli se ta stříška dá použít s hlub.korby :confused: protože jinak se cena vyšplhá na daleko víc.A teď jsem našla na netu novou kolekci Monna a to komplet (teda bez sedačky)za 8500,- :confused: a stará kolekce stojí cca 11000,- :astonished: nechápu.Já trojkolku nechtěla ale podle výběru mi nic jiného nezbyde a Moon se 4 kolama se mi nelíbí, nemám ráda v předu ty prťavý kolesa :unamused:
26. říj 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a to jsem se jen u nich na netu ptala jestli je ke kočárku v ceně nánožník a on mi stroze odpověděl že mi kočárek nedoporučuje a o nánožníku ani slovo :astonished: :angry:
26. říj 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí, má :dizzy_face: Teď už je ale nová - vylepšená kolekce 2008 :dizzy_face:
26. říj 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no vy jste toho nadrbaly, jdu dočíst snad mě Miška nechá :grinning:
26. říj 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak než jsem to stihla dočíst, tak vydím, že už o té nové kolekci víš :wink:
26. říj 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a vite o nekom,kdo ma jané,ale ne trojkolku (tu nechci),me se prave jedna o ta kolecka a vim,ze ji ma jen lucinka,ale ta ma prave jen ty 3,ty se mi zdaji ok,ale nevim,co si myslet o tech druhych (jenze ono mi stejne nic jineho nezbyde,jinak ctyrkolky nedelaji! :angry: )
26. říj 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly já bych rozhodně trvala na polohovací rukojeti :wink: a na golfáčích bohužel enmáme tu opěrku na nohy,což mi teda docela vadilo,páč jako menší tam docela často spal a nohy mu vysely dolů :unamused: tak doufám,že nějakou kombinaci co bude vyhovovat nakonec najdeš :wink: i Pitrs :slight_smile:
26. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí já právě koukala na novou kolekci a je mi divný že je levnější a to o dost než tak loňská :astonished: :wink: akorát nemají moc barviček na výběr :frowning2:

Jituš ahojjjj :wink:

Pavly kdo má Jané tak to fakt nevím ale já mám něco podobnýho od Chicca (po Haničce) je to skoro stejný jen samozřejmě vylepšený.Na léto golfáče super s korbou ale na zimu jsem měla nafukovací trojkoly taky od Chicca jenže ta němala přední kolo otočný takže jsem se nadřela :unamused:
26. říj 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si zatím s Moonem nestěžuju...uvidíme na sněhu a náledí, co to bude za krasojízdu :grinning: Včera jsem potkala Moona čtyřkolku (ty malý kolečka), když jsme byli na kyčlích a ty prťatý kolečka nafukovací nejsou. Jezdí se s ním dobře, i když něco jinýho to asi bude na chodníku, teda jestli se tomu, co je po Jirkově dá říkat chodník :angry: Taky je mi docela divný, že ta nová kolekce je o hodně levnější.
26. říj 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky
26. říj 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, já do něj asi půjdu :wink: do toho co máš ty né to T3 :wink: No a ty prťatý kolečka já nemusím :frowning2: No koukala si na to??Jak je to možný že je to o hodně levnější?? :confused:

Janickaa ahoj :slight_smile:
26. říj 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to právě nechápu...je už v tom i ta korba, viď? Tu T3 jsem taky nechtěla, mě vadilo, že je tam ta vložená taška, i když je to vlastně novější varianta, než ten můj. Já mám fakt asi zlatý dítě, když jsme se vrátili z nákupu, tak ještě víc jak hodinu dospával v kočárku a teď je po jídle a brouká si v lehátku...já už bych bez toho lehátka vůbec nemohla být. Teď si uvědomuju, že bude asi upovídanej po mě a začínám se děsit. Když jsem byla malá, tak se moje mamča děsila každý jízdy metrem...s oblibou jsem odchytávala starý lidi a vyprávěla jim...no jo no - ono se přece říká - vrátí se ti to na dětech a už je to tady :grinning:
26. říj 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, jj je tam i ta korba a nánožník a na novou kolekci je to hodně levný :slight_smile: Mě se líbí ten co máš ty a mám ho i trošku vyzkoušený, takže je to pro mě lepší :grinning:
Tadýsek je fakt ukázkové mimi :dizzy_face: já lehátko neměla, měla jsem Haničku v autosedačce na stole a taky mi breptala, byla fakt kouzelná, hezky si to vychutnávej jelikož to uteče jako voda :slight_smile:
Bude po tobě upovídanej, to je dobře alespoň ho budou balit holky, dneska nemají rádi kluky nemluvky :grinning:
Jééé já se z tebe posměju,úplně tě v tom metru vidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla fakt šíleně upovídaná - chodila jsem do jesliček a když si pro mě mamča přišla, tak jí prý vždycky zdravotní sestřička hlásila, co je u nás doma novýho, jak jsem všechno vykecala :grinning:
Já si to fakt šíleně užívám - hrajeme si teď a cvičíme podle knížky "Hry, zábava a cvičení s miminkem" Tádíka to moc baví. Pak mám ještě knížku s říkadly a u každého je návod, co u toho můžeš s dítětem dělat za pohyby - děsně se u toho kření :dizzy_face:
26. říj 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé no ty jsi byla drnda :grinning: :grinning:
To je super a hlavní je že se mu to líbí :dizzy_face:
26. říj 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek