• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jéé, tak to je paráda, že takhle testnete kočárky a já pak jednou budu vědět, koho se mám zeptat :grinning:
Jinak sraz těhulí to teda nebude :angry: (já stále prd :cry: )
Holky, já už se na vás táááááák těšim :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martí, neboj teď nás tam bude převaha my tě nakazíme :wink: jen aby si pak nečekala třeba 6terčata :grinning: :grinning: :grinning: A jak to že stále prd??Už si byla na nějakých testech nebo co na to dr.??

Taky už se na tebe těšíme :grinning:

A děvčata tentokrát dodržet moje heslo ŠKATULATA BATULATA :grinning: :grinning: :grinning: tím že nás tam bude tolik to bude potřeba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, kéž by jste mě nakazily :grinning:
No i dvojčátka bych brala, ikdyž by to teda byla síla, tahat je do 4 patra :grinning:
Dr. mi dělala krevní testy a dala mi nějaké prášky, tak čekám, co bude dál.
26. říj 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdár ženský!!! :grinning: Vy jste ukecaný všechny - nejen Lucka. Kdo to má dočítat??? :grinning:
Holky, co se kočárků týče - tak můj názor je ten, že ideální kočárek neexistuje. Vždycky je něco, co by mohlo být jinak. Mně třeba každý "haní" to, že mám malý košík. Jenže já tam tahám jen běžné denní nákupy, tak to neřeším. Na velké nákupy jezdíme s manželem autem. Jinak jsem s tím mým opravdu moc spokojená. Neměnila bych. Ale je pravda, že byl hodně drahý. :frowning2: Ale holky, ta paráda, když ho skládám do auta!!! To byla moje priorita. Sice se mi do mé 106 nevejde podvozek do kufru, takže na srazík asi pojedu manželovým (tam zase pro změnu hodím celý kočár a ani ho neskládám :slight_smile:) ale i tak je to paráda. Zmáčku jeden čudlík a mám sundanou korbu a pak jen dvě páčky a kočár je složný. No uvidíte na srazíku. Korbu sice neberu, ale beru autosedačku a podvozek. To pracuje na stejném principu jako korba. Takže pro maminky "autocestovatelky" - Jané vřele doporučuju!!! :slight_smile:
Tak a už zase nevím co jsem chtěla napsat... když vy jste toho napsaly tolik, že už jsem to zase zapomněla... :grinning:
26. říj 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kočár bez regulovatelné rukojeti bych já mít nemohla. A vzhledem k tomu, že Pavča je asi tak stejně "velká" jako já, tak to plně chápu. Jednou se mi stalo (zezačátku), že jsem si dala rukojeť na druhou nejnižší výšku (to zní blbě, co, ale jak to jinak popsat?) a byla jsem celá nervozní jak to mám vysoko... až skoro před barákem jsem zjistila, že to jde dát ještě níž. :grinning: :grinning:
26. říj 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v jedné diskuzi jsem objevila tenhle odkaz:
http://krestni-jmena.cz/

:wink:
26. říj 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zapomněla napsat, že když tam zadáte jméno, tak vám vyjede význam a hlavně!!! kolik jich v ČR je. :wink:
26. říj 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Luci, to je dobrej odkaz, to se mi líbí :grinning: Hned jsem si zadala to upozornění, stále na svátky zapomínam!
26. říj 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tedy vás dočíst :angry: :grinning: , ale koukám, že jsem o nic nepřišla, když řešíte kočárky. Já mám ještě času. :unamused:
janickaa, vítej. :slight_smile:
Tak mám ode dneška melír a zvykám si opět na "blond". :grinning: Jsem málem dostala domů dceru :grinning: , asi čtyřletou holčičku. Jak jsem byla u kamarádky kadeřnice, tak její kolegyně tam měla dceru, tak jsme si spolu hrály.
Dneska večer jdu s kámoškou slavit její narozeniny. Tak doufám, že zítra nebudu vypadat jak přejetá parním válcem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zítra se už uvidíme na srazíku. Jupí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru a já se předevčírem z blond přebarvila zase na hnědou :grinning:
27. říj 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi jedou vlaky tak na prd, že budu v CV už v jednu hoďinu, takže tam budu na tu druhou čekat, tak snad tam nebudu čekat sama :grinning: Teda jestli to teda najdu :grinning:
Kdyžtak mi prosím někdo písněte do IP telefon, kdo tam budete taky dřív, že bych vám zavolala a sejdeme se tam nebo mě navedete kudy se mám vydat :grinning: Díky :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martíííí :grinning:
tak jsme si tu barvu vyměnily.
Pokusím se tedy přijít dřív, aby jsi tam nebyla sama. Víc do IP.
27. říj 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ve spolek, vy DRBNY!!! Kdo to má dočítat! Člověk si odskočí do práce a pak nestíhá :grinning:

Prvně vám chci říct, že ještě dnes jdu do restaurace, vše si ujasnit, pozeptat...samozřejmě jsem myslela na nekuřácké prostředí...jsme tak všechny a navíc...s ohledem na děti a že jich tam nebude málo :slight_smile:)))
Kdyby cokoli, co se mi nelíbilo, nebojte, najdu ještě něco jiného...Třeba mám vybranou restauračku, kde je i dětský koutek atd..jenže je tam přístup jen po schodech...víte...nad Delvitou, tam jak jste zvyklé parkovat.Vím i stopro, že je tam nekuřácká část dobře oddělena...Chci se zeptat...byl by problém s kočárky? Kdyby jsme pomohli do těch schodů maminkám? Je to totiž lepší restaurace. Ale no uvidím, dnes to ještě oběhnu..Vše ještě dnes večer napíši, upozorním...

Martí, číslo ti napíši do IP, můžeme jít dříve..třeba já s Verčou...co Verčo?

Kočárky vyřešíme až osobně :slight_smile:Škatulata budou, je nás více, i nové tváře a také aby se nás nebály a zapojili se...příště už to jde samo, že?

Za chvíli jdu do města, tak večer stopro písnu....PAPA

Leni-Luk, klidně můžeš vzít i Lukáška, protože tam budou 2děti stejného věku možná i Hanička. Jen to chce nějakou hračku s sebou...
27. říj 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
pro mě určitě s kočárkem problém nebude - budu mít Tádíka v autosedačce a stejně ho tam vezmu jenom na chvilinku, přiveze nás manžel a pak ho zase po "přehlídce" odveze, abych tam s vámi mohla zůstat dýl a užít si vás :wink: Už se na vás šíííleně těším :slight_smile:
27. říj 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY POZOR!!!!

Je změna, já se z těch restaurací ZBLÁZNÍM :slight_smile:

Sraz samozřejmě JE, ale změna restaurace..Jde o restauraci BRAVO (Nad Delvitou)
Právě jsem ještě volala, důvody řeknu zítra osobně..jde samozřejmě o kouření.
Pro ty, co nevědí, je to ještě blíže než tamta původní.Hlavní kruhový objezd...od Kadaně, Klášterce-kolem zimního stadionu - v levo. Od Prahy v pravo. K té světelné křižovatce..po pravé ruce je tam hned parkoviště, Delvita a nad ní restaurace Bravo.

Místa jsou zamluvena, v nekuřácké části, je tam i dětský koutek-půjdou li i děti.

Tedy: Restaurace Bravo, od 14hod,již ZÍTRA!!!!

Telefon na mě vám posílám do IP, kdyby cokoli...řeknu, sejdeme se, nebo tak...však víte :slight_smile:
27. říj 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte IP....
27. říj 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy koukám, že půlka z nás asi bude u Kaštanu. :grinning: Takže doufám, že na sebe máme čísla. Marti na mě číslo má, ale bohužel mi už neposlala svoje. Ale myslím, že Pavly má číslo na Martinku.
Pavlí, jestli tu ještě jsi, tak mi napiš, v kolik se mám u Tebe zítra zastavit a můžeme vyrazit spolu.
27. říj 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok s Delvitou počítám a IP jsem dostala, takže zítra páček :wink:
27. říj 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
OK, budu zítra jinde... jsem docela ráda, protože je tam lepší parkování. Navíc pojedu velkým autem, tak se mi bude parkovat líp. Já taky neberu kočárek, ale vezmu podvozek od kočáru, ať ji mám na co umístit... ale to není problém, pro ten se můžu vrátit do auta. Jestli mi teda pohlídáte Lukáška :grinning:
Dostala jsem za úkol koupit cvrčky, takže pojedu ještě do Kauflandu. Jestli někdo bydlíte tam v těch končinách, můžu ho vzít... kdyžtak IP :slight_smile:
Tak se moc těším na zítra.
Papa - jdu žehlit. Jak jinak... :grinning:
27. říj 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí doufám že sem ještě jukneš, cvrčky v kauflandu už 2 týdny nedostali, takže by jsi měla zbytečnou cestu.
27. říj 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky počítám s Delvitou :wink:
27. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, díky! Tak asi půjdeme lovit nějakou havěť... :sunglasses: :grinning:
27. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, my ti pomůžeme kdyžtak lovit :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
beru na vedomi zmenu, pro me taky dobre, minule se mi tam libilo :grinning: ,takze vrele souhlasim!!!!!
jinak taky dojedu na cas - a pripadne o chvili driv,nebudete sami,nebojte se
ted jsme prijeli z varu-byla jsem si koupit zimni boty (mam je ted pochopitelne na sobe)a dlouha tricka - abych nenastydla :dizzy_face:
a ted se jdu natahnout,mam tlaky v brise,tak zatim pa a na zitra se moc tesim!!!!!!!

ps-pavli-m3 bude :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Děvčata co půjdete na srazík s kočárkama,tak se jde do té restaurace z boku delvity,pak výtahem a přes ten sekáč,oni vás normálně pustí,když řeknete,že jdete do restaurace,my tam takhle chodíme.Aby jste nemuseli tahat kočáry do schodů a hlavně se vyhnete tomu kuřáckýmu koutku,protože přijdete zezadu rovnou k tomu dětskýmu koutku.
27. říj 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, to jsem psala...že právě přes ten vchod..výtah to nejde..je neděle, státní svátek a tudíž je všude zavřeno, i ten dětský sekáč, přes který se tam dá jít...
Navíc pán říkal, že i když ta přední část je jakoby kuřácká a ta druhá nekuřácká pro nás...tak v tu dobu tam skoro nikdo nebývá...ale myslím, že vysloveně se vyhnout jakémukoli kouři je možné jedině v nekuřácké restauraci, která bohužel nedovoluje kočárky dovnitř, což mi přijde fakt divné, to raději projdu kolem kuřáka. A mimo to..nic ve zlém, ale ono stát chvilku u přechodu či na parkovišti v dopravní špičce je milionkrát horší, než kuřák...
27. říj 2007 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak s Delvitou počítám :wink: budu tam kolem druhé :sunglasses: těšííím se na vás ,papa :slight_smile:
27. říj 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kim tak na to,že je svátek a ještě k tomu neděle jsem úplně zapoměla :fearful:
28. říj 2007 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak za pár hodin se uvidíme, kdo bude moci a má nějaké nové fotečky, albíčka....nebo ti co jdou poprvé....VEMTE, ať se máme na co dívat :slight_smile:nebo i ti starší tváře, také :slight_smile: Pa Pa
28. říj 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak je super že nikdo nebude trčet před kaštanem :grinning:

Pavly co je zkratka m3 :confused: :grinning:

A už se fakt těším akorát ta hodinka mě mrzí už mohlo být 10 a tak to teď pomaleji utíká, ale těším se!!!!

Tak pááááááááá
28. říj 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek