• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj Petruš, co je M3 se dozvíš, vyčkej času :slight_smile: je to Pavly záhada :slight_smile:
28. říj 2007 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2007 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hlásím, že se dostavím na nové stanoviště, jenom stejně nevím kde to přesně je tak budu trochu bloudit. Můžu bohužel jenom na chvilku, poslední dobou je mi docela špatně :frowning2:
28. říj 2007 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

Ctyrlistku,koukam,ze jsi me nahanela,jesli taky prijdu na sraz. Abych pravdu rekla,ani me nenapadlo jit,kdyz mezi vas tak malo chodim,ale potesilo me to :slight_smile: ,tak mozna dorazim,uvidim podle manzela,je ted dost v praci,tak se moc nevidime. kazdopadne bych prisla s kocarkem,takze by byla makacka do schodu :grinning:
28. říj 2007 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Raduš, no koukej mezi nás zavítat a je jedno že mezi nás málo chodíš :slight_smile: :wink:
28. říj 2007 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak nevím jestli dorazím. No ještě uvidím. Kdyžtak si to tam užijte. Bude vás tam i tak dost...
28. říj 2007 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, neni tu prosim nekdo z klasterce? :grinning:
28. říj 2007 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzí či Raduš, přijďte alespoň na chvilku, třeba jen na čajík... :slight_smile: čekáme vás!!!
28. říj 2007 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzíí proč nepřijdeš?? :confused:
28. říj 2007 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás dočíst. :slight_smile:
28. říj 2007 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem si to přelouskala.
Poprvé jsem četla mp3 a pak m3. Takže vím, o co jde. :grinning:
Peťul, já jsem zase ráda, že se čas trošku natáhl. Protože jsem přišla ráno před 4. ráno a moc jsem toho nenaspala.
Raduš, určitě přijď. To nás tam bude jako máku. :slight_smile: :dizzy_face:
Zuzí????? :cry:
28. říj 2007 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
srazík byl čupr. Už se těším na další. :grinning: Všechny jsem vás ráda poznala a znovu viděla.
Doufám, že jste všechny v pořádku dorazily domů. Opatrujte se.
28. říj 2007 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky
tak jsem doma,ale mam nerva, 15 min. jsem jezdila po sidlisti a hledala misto-a to nejde tim sidlistem ani projet!!!takze jsem nakonec i ja nechala auto pred vchodem a rikam vam,ejstli ty kreteni mi daji botu,tak jim zitra rozbiju hubu,mam totalni vztek,neni nikde ani misto, lidi stoji na vsech zakazech,ale boty davaji jen nam pri chodniku-jak rikam,to zkusi a zitra je zle :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: uplne me vzteky boli bricho!!!! :angry:

a jinak jsem moc rada,ze jsem vas videla,bylo to super!!!!a pekne se teda rozrustame!!!! :dizzy_face:
28. říj 2007 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pavlí, je to děs s tím parkováním. Zrovna, když jsme jely s Pavlí na srazík, tak jsme se o tom bavily. Tak hodně štěstí, ať nemáš botu. A nenervuj se.
28. říj 2007 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no ahojky veru,jsem ted tak vytocena,ze bych jim nejradeji rovnou zavolala,at se neobtezujou...ale asi je to stejne marny-nechala bych si dat paragon a pujdu to predat na mesto,at si to resi,kdyz parkovani neresili doted ( a to lidi uz nekolik let piseme petice,ze je to neunosny)

no nic, uvidime zitra, ted bych mela jit prekladat dal holmse,ale spis jdu lovit ty kocarky :grinning:
28. říj 2007 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlí, je to fakt děs a bude to čím dál horší. Jenže oni s tím nic neudělají a to je na tom to nejhorší. :angry:
Na Holmse se vyprdni a jdi lovit kočárky :grinning: a do toho za hodinu koukej na Vem si mě. :grinning:
28. říj 2007 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
joooo vidis,to vem si me,bych malem zapomnela!!!
28. říj 2007 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlí, to já taky. Ale mamka se ozvala, že se dneska konečně bude dívat na celý díl... A pak by měli dávat Ztraceni, tak to budeme koukat dál. Se od té televize neodlepíme. :grinning:
28. říj 2007 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu stahovat fotečky :grinning:
28. říj 2007 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, i já jsem už doma a jak jinak, je chvíle čas.Jsem totiž sama.

Nakonec, když jsem odjela, volal miláček, že musí ještě někam odjet...a tím pádem jsem mohla vzít holčiny domu já, což mě tedy mrzí, že musela Lucinka. Kdybych se to dověděla dříve, samozřejmě jsem měla dosti místa v autě :frowning2: tímto se omlouvám.

A nyní se jdu věnovat zmenšením fotek a ihned je sem dám...tak chvilku :slight_smile:

Snad jste všechny dobře dorazili domu,tímto vám chci poděkovat za tak báječné odpoledne až skoro večer :grinning: Ostatně jako vždy. Mám vás moc ráda!

PS: Pavlínko, o parkování...mi nemluv, mi to tu řešíme každý večer, přijedeš-li po 19.hod máš smůlu, nikde nic, parkujeme daleko od baráku, stojí to tu jedno přes druhé, ale řeknu ti, oproti Klášterci-tam je to děs, hlavně nahoře, minule jsme jeli k našim ve 20hod, doslova a do písmene, nikde místo!!!A zůstali jsme stát..no přesně tam, jak píšeš...a hned tam hajzlíkové zastavovali,že mám odjet, jinak máme jistou botu, tak říkám a kam to mám asi dát? Je to ale nezajímá...hrůza, nakonec jsme to nechali u koupaliště!kde není pořádné světlo, bylo tam blbé místo, ale alespoň nějaké...Jen se hlavně nenervuj, za to to nestojí.Papa
28. říj 2007 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
veru-asi tak,ikdyz ztraceni fakt dost ignoruju, nejdriv jsem to mela rada,ale postupne mi to prislo jako desna .....takze ted spis obcas zaslechnu a tak ani uz poradne nevim,co se tam deje...tak si kdyztak dam pak toho holmse, zatim jsem na kocarkach :grinning: , miluju utety!!!
28. říj 2007 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak už se tu scházíme. :grinning:
Já se omlouvám, ale vůbec jsem nefotila, protože tím mým mobilem by to nebylo nic moc a foťák mám na film, tak by jste se toho dočkaly asi za rok. A jak jsem koukala, tak tam pořád někdo cvakal spoušť, takže foteček bude hafo. :grinning:
Pavly, tak to já jsem ze Ztracených neviděla asi prvních 5 dílů, a pak jsem v Anglii koukala. Pak to přestali dávat a já přiletěla domů a přesně mi ten díl navazoval, takže jsem o nic nepřišla. :grinning:
28. říj 2007 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, moc se mi s vámi líbilo :wink: škoda, že jsem byla jenom na chvilku, ale příště to snad napravím :slight_smile:
28. říj 2007 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, chci se zeptat, jdu vkládat fotečky...mám psát popisky k fotkám, nebo to necháme takto..že víme, kdo to je...bez vás to neudělám.

Sledujete zprávy o úmrtí rodičky?Hrůza :frowning2:
28. říj 2007 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Leni, super, že jsi vůbec dorazila. :slight_smile: A určitě budeš mít možnost to napravit. :wink:
Pavlí, jen jsem to teď slyšela, brácha poslouchá zprávy. Fakt hrůza. :pensive:
28. říj 2007 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, k popiskům, mně je to jedno. :wink:
28. říj 2007 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kim-sleduju,je mi zle :angry: :rolling_eyes:
popisky - je mi tak nejak jedno,ale mozna staci,ze my to vime :wink:
28. říj 2007 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
El. no jsi teda šikulka s tou fotečkou :grinning: Už abych taky měla takový krásný miminko :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2007 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak fotečky přidány :slight_smile:

jsem ráda,že jste v pohodě dorazily domů,až na to Pavči parkování :unamused: já jsem přišla domů a nikde nikdo a pak mě překvapil brácha :grinning: bude tu spát,MM ho tu vysadil a jeli ještě k druhé babičce,tak na ně čekááám...

jinak jsem hrozně moc ráda,že jsem vás všechny viděla :dizzy_face: :slight_smile:

Pavlínko zprávy hrůza..tatínek teda mohl jít slavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: že zůstane se třemi dětmi sám :pensive:
28. říj 2007 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě holky prosím volte Nelušáka :grinning: prý tam někomu naskokují moc hlasy,tak ať neprohraje :grinning: dnes to končí... :wink:
28. říj 2007 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek