• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
HOLKY, koukám, že jsme úplně zaplavily titulní stránku naším srazíkem :grinning: :grinning:
28. říj 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to víš,že se dočkáš :wink: hlavně,že to bereš pozitivně :slight_smile: třeba si nadělíte vánoční dáreček v podobě pozitivního testíku :wink:

já bych vám to snažilky taaaak moooc přála :dizzy_face:
28. říj 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, mně to nějak nejde hlasovat a minule to šlo. :confounded:
Holky, tak já se pomalu loučím, máme asi 80 fotek. :grinning:
28. říj 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je mazec!!! super foteck!!!!! :grinning: se tu kocham a ukazuju milackovi
28. říj 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz dneska hlasovala-nemuzu vic
28. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru n+ěkdo psal,že mu to nešlo z práce,tak nevím co to je :confounded:

holky pěkný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty mimísci jsou nádherní :slight_smile:
28. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
El. to já taky čekám, že to snad do těch vánoc dopadne dobře, no po 3/4 roce by už teda bylo na čase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. říj 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a máte někdo odkaz na to hlasování? Nechce se mi to hledat.
28. říj 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, strana 25.
Mějte se krásně. Loučím se. Pa, pa.
28. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi kupodivu zaparkovali u baráku, jinak to tu bývá jako jinde. Miška byla utahaná jako kotě cestu domů proplakala. Hned jsem vykoupala dala papat a chrní pusinka.
Srazík byl super, jsem ráda že jsem vypadla mezi lidi. Musíme zopakovat dřív než za rok.
Jdu jukat na fotečky
28. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiťule malá byla asi bez tetiček smutná, jak se jí tam s náma líbilo :grinning:
28. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
srazík super, strašně ráda jsem viděla všechny "staré" :grinning: a nové tváře :slight_smile: Zprávy jsem taky viděla - děs a hrůza :frowning2: Tadýsek je napapanej, vykoupanej a spinká :slight_smile: Jak já jsem se na něj domů těšila :slight_smile: Michalka byla úžasná - bude z ní jednou skělá pařmenka :grinning:
28. říj 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Luky už je taky vykoupanej,napapej,uloženej a teď si vymyslel dělat bobek a teď zas jíst rohlík :grinning:prostě se mu nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: když přišli domů,tak mě objímal a pusinkoval a dokonce jsem mu prý chyběla :grinning: :dizzy_face: jsem byla v šoku :sweat_smile:

Jituš Miška bude fakt pařmenka :grinning: se jí to nějak líbilo :grinning: :slight_smile: že by to měla po mamince? :confused: jinak u nás kupodivu taky dnes bylo dost místa,jindy takhle večer už nezaparkujeme :unamused: Jinak můžete s malou přijít někdy na kafčo,sice si u nás nebudeš připadat jak u lidí :grinning: ale můžeme pokecat a pozvat i další co budou mít čas :slight_smile:

Lucinko(lucianka) ještě jednou díky za odvoz :wink:

Veru melírek ti moc sluší :slight_smile:
28. říj 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
El - toho si važ, že se mu stýskalo po mamince...jednou na to budeme vzpomínat :grinning:
Lucí, taky moc děkujííí :dizzy_face:
28. říj 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, jo Miška asi bude společenský tvor, už je zvyklá z rodinných sletů. Teď si prdí v lehátku a půjdem ještě spinkat.
Leni-el po mamince asi ne já zas tak moc společenský typ nejsem, odmala se necejtim nejlíp kde je hodně lidí než se rozkoukám. Ale tatínek. Nabídku beru, ale neslibuju že to bude brzo, mi než se někam vypravíme.
29. říj 2007 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to mi už spinkat nejdeme ani náhodou, ale co bych taky chtěla, když Tádík usnul ve 20 hod a probudil se na krmení až v 5:45 a a pak ještě skoro hoďku spal...teď už se ale spát nebude ani náhodou - už jsem asi pětkrát natahovala kolotoč - to je fakt hit :grinning:
29. říj 2007 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,srazik byl paradni,akorat jsem byla dezorientovaná kdo je kdo,ale priste uz to bude lepsi :grinning:

mejte se krasne,jdu si hrat s Tadikem :slight_smile:
29. říj 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste toho nakecaly.Škoda,že jsem nemohla taky na srazík,hlavně,že jste si to užili.Že bude brzo další,že jo :wink: .
29. říj 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si říkala, že dospím konečně ten víkend. No, co myslíte? Volá mi bratránek v půl osmý, jestli může přijít na kafe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A za chvíli si odběhne z práce a přijde na svačinu. :grinning:
Raduš, určitě za chvíli budeš mít mezi námi přehled. :wink:
29. říj 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatíčka nestíhám vás ani dočíst kolik jste toho zase nadrbaly :grinning: :grinning:
Jukala jsem na fotečky no já vypadám jako oteklá vorvaň :grinning: :grinning:
Musím říct že jsem strašně šťastná že jsem vás viděla bylo to jak jinak než SUPER :wink: Jsem ráda že dorazily úplně všichni a poznaly jsme se osobně :dizzy_face: Dětičky byly úžasný a úplně k sežrání :dizzy_face:

Už aby byl další srazík já už bych se zase klidně srazila :grinning: strašně ráda jsem vás zase viděla a nesmím zapomenout dodat MÁM VÁS MOC RÁDA!!!!! :wink: :dizzy_face: :grinning:

Takže Maminky, těhulky i nakažené těhulky opatrujte se!!!
Pááááááá
29. říj 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se taky srážela :grinning: častěji nebo nám ty detičky vyrostou a to se pak srazíme akorát, když budeme sypat holubům :grinning: Prohlížím albíčka a je to fakt Radu, váš Tadýsek je celej tatínek :wink:
29. říj 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ne snad? Přece to nezarazíme, když se nám to tak pěkně rozjelo :grinning:
29. říj 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také zdravím takto v poledne, dnes mám poslední volno,zítra zase pracovní maraton, ale pro změnu letím dnes do školy, takže jsem stále v poklusu.
Ale zato včera jsem se fakt krásně pobavila, bylo to úžasné, doufám,že jste mě dobře nakazili těhulkováním :slight_smile:Dětičky všechny byly opravdu k sežrání, všem maminkám a Petruško i těm nastávajícím!!!! to sluší, to znamená i tobě ty vorvani jeden :grinning:
Snad nakonec i restaurace šla, místem, i když jsme nakonec tak narychlo museli měnit místo.
Raduš, neboj, ještě pár srazíku a budeš vědět, kdyby jsi nás viděla poprvé, když jsme se sešli..to jsme ještě byli aktivní na BRMS,každá jsme přišla s tím, co si asi budeme povídat, jak se poznáme atd..nepamatuji si, kolik nás tehdy poprvé bylo a už je to asi, no můj zásnubní prstýnek byl čerstvý..takže odhaduji...tak rok a čtvrt, a dopadlo to tak, že jsme se nemohli rozpustit,nemohli jsme ty pusy zavřít, a nelžu, my i na parkovišti pokračovali, než jsme se rozloučili, no a poté už další srazíky to bylo prostě fajn a je dosud...
Každopádně jsem vás všechny ráda viděla a to krásné slovo...že se budeme srážet, se mi líbí.. :slight_smile:

Pavluš, mě se moc líbí ten kočárek, co jsi poslala odkaz,i ty barvy, jen ne ty květované, zdá se mi jinak perfektní a to i vzhledem k ceně.
Co parkování a botička? Snad vše v pořádku a hlavně klid.

Papa
29. říj 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukala jsem na fotky, jsou super, az na to, ze ja na vsech fotkach vypadam jako velryba :grinning: :grinning: mimoušové byli super, no uvidíme, jestli jsem nějakym tim bacílkem nakažená nebo ne :sunglasses: ale rok a pul je uz dlouha doba, tak snad...... :confused: :sweat_smile:
29. říj 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včerejšek jsem dočítala dneska ráno v 6 hodin, jelikož jsem od 4.20 vzhůru. Odepsat ale nezvládám... Lukášek má dneska svůj den - trápí ho prdíky a tak dneska jen a jen pláče :cry: dokonce mi plakal i v kočárku a to je už co říct. Musela jsem ho vytáhnout a pak se teprve uklidnil a spinkal dál. :frowning2:
Juknu na fotky a půjdu žehlit. Mně to žehlení zničí. Včera jsme za noc 3x převlíkali, tak si to dokážete představit, jakou máte spotřebu. A těch plen... :slight_smile:
Tak papa :slight_smile:

PS: Souhlasím s tím, že bychom se měli srážet častěji. I když je pravda, že teď jsme se srazili po necelých 2 měsících - to není zase tak špatné. :wink:
29. říj 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem to nejnutnější - srazík byl skvělý!!! A jsem moc ráda, že se tak hezky rozrůstáme - jak maminky, tak miminka. :slight_smile: Jen se přiznám, že jsem pak ani neměla moc přehled kdo kdy a jak odešel :grinning:
Fotky jsou bezva, ale já tak minimálně na 2 mám výraz jak "postižená"... jsem prostě šíleně nefotogenická :grinning:
29. říj 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny moc moc zdravím, přišla jsem z práce, tak jsem musela juknout :grinning:
29. říj 2007 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Tadeáškům vše nej nej nej k svátku!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek