Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
len.tilkaautor
27. říj 2006
Jdu na oběd. Za půl hoďky jsem tu a rozepíšu se. 😉
pitrs
27. říj 2006
ok, dobrou chuť 🙂
ivusenka
27. říj 2006
Lentilko, tak budu držet palečky, aby sis něco pěkného pořídila.
len.tilkaautor
27. říj 2006
Peťul, no tak se srazíme v prosinci. Mně je to vcelku jedno. 😉 Prosinec je tu co by dup.
Chomutovačku jako sem na koníka? To by bylo bezva... jen se rozrůstejme. 🙂
No uvidím, jestli něco budou mít. Pokaždé, když se totiž rozhodnu, že si něco koupím, tak nic neseženu. Nebo za nehorázný prachy... ]-(
pitrs
27. říj 2006
Jo jo sem na Koníka 😉Ona chodí do Května 2007 a jmenuje se Jaruška(přezdívka - Jachv)a čeká druhé miminko.😉
Jé tak to mám taky stejný, vždycky mě dokáže naštvat, že když mám peníze, tak na sebe nic neseženu a když je nemám tak mají adrů, že nevím co dřív. 😃 Co jsi měla dobrého k obědu???
len.tilkaautor
27. říj 2006
Tak jí sem doveď. 😃 Já jí totiž znám i osobně... 😉
len.tilkaautor
27. říj 2006
K obědu jsem měla brambory s kuřecím masem v těstíčku. Ale nějak mě to nenadchlo... 😞
pitrs
27. říj 2006
Lucí mě je pak taky jedno kdy se srazíme, Pája bude minimálně 3 měsíce marodit,takže může hlídat malou a my se někde srazíme, bylo by to fajn x-)
len.tilkaautor
27. říj 2006
Tak se ale vážně už musíme domluvit. 😃
pitrs
27. říj 2006
Fakt ju??No to je náhoda a to jsme ještě zjistily že bydlíme kousek od sebe. x-) Tý brďo to je fakt dobrý. 😉
To slovo je hadrů "pajdón" :-N 😃
Jů taky bych si dala, ale podle toho co píšeš mě to přešlo 😃
pitrs
27. říj 2006
No jsem na to zvědavá 😃 chtělo by to ale všechny, musíme vymyslet nějaký kalendář nebo něco a tam ať každý napíše kdy může a kdy ne a podle zlatého středu se to pak vymyslí, nebo se fakt nikdy nesejdeme 😃
len.tilkaautor
27. říj 2006
Jojo, já minule nakoukla na květen, protože jsem Tě tam viděla a došlo mi, že Jarušku znám. Vlastně její nick je zkratka jména a příjmení zasvobodna (nevím, jestli je vdaná). 😃 Původně je z Klášterce a pracovala s mojí mamkou... ale to jsem byla ještě malej puberťák - chodila jsem ještě na ZŠ. 😃
pitrs
27. říj 2006
Jo já bych tam vůbec nelezla ale odpovídala jsem někde na nějaké téma, kde byla Luciass a ta mě pozvala k nim do května, tak jsem se tam na chvíli usadila a pokecala a poznala Jarušku 😉
Lucí, Hanička teď kouká na svatbu(kouká na to jako na pohádku 😃 )a je tam zrovna to jak mluvím s váma, jakou jsem měla obrovskou radost, že jste přišly a jak se tam spolu fotíme a natáčíme, no bomba x-)
Tak to je super že se znáte, alespoň se rozrosteme(jak už jsi psala) 😉
pitrs
27. říj 2006
Jo jo je vdaná, má fotečky v albu tady na Koníkovi 😉
len.tilkaautor
27. říj 2006
Peťul, tu Tvojí svatbu jsem obrečela víc než svojí. 😃
len.tilkaautor
27. říj 2006
Tak jsem koukala na to její album.... vypadá pořád stejně dobře. 😃 Vždycky byla kočka... 😃
Peťul, za chvíli mizím na rehabilitaci (nějak jsem si hnula s krční páteří), tak kdyby se tu objevila, tak ji pozdravuj. 😉
pitrs
27. říj 2006
Mě dodnes moc mrzí, že jsem na té vaší nemohla být 😢 protože fotky máte úžasný x-)
pitrs
27. říj 2006
Ježiši co jsi dělala? :-o Psala jsem jí do IP, tak psala, že nemá čas, ale od listopadu jde na mateřskou tak si prý čas udělá. 😉
len.tilkaautor
27. říj 2006
Peťul, to Tě vůbec mrzet nemusí. 😉 Je fakt, že tam nepřišlo plno lidí, kteří mi to slíbili. To mě třeba mrzí, ale Vy, holky moje "Chomutovskookolní" jste měly důvod, tak to se nedá nic dělat. 😉
Mooooc jsme si tu svatbu užili a i jsme slyšeli hodně chvály na tu naší svatbu :-N to je pravda. 😃 Se tu nechci vytahovat. 😃
Ale je pravda, že to bylo o tom, že jsme tam měli pozvané super lidičky - ať už rodinu nebo i na večer kamarády. To udělalo hodně. 😉
len.tilkaautor
27. říj 2006
Peťul, to nevím, co jsem dělala. Ale už týden mě to bolí a bolí mě od toho i hlava. Tak si dneska budu užívat masáž. 😃
Mizím... měj se! 😉
pitrs
27. říj 2006
Je pravda, že by mě to mrzet nemuselo, ale mrzí 😞 ale alespoň si dobře pamatuju den kdy nám dělali kuchyň 🙂 To je dobře že jste si jí užili, vždyť už se to nebude opakovat, že??? 😃
pitrs
27. říj 2006
Taky se měj a co nejdřív pa pa 😉 A ať si brzy fit. 🙂 Jdu tancovat, Hanička mě volá, vidí to na svatbě, jé a až bude mašinka, to bude zase 😃 😃
jachv
27. říj 2006
Čauky chomutovačky, tak kouukám, že už tu o mně píšete, tak se k vám přidávám, jestli smím a doufám, že mi lentilka osvětlí kdo že to je? Teda myslím si to, ale nejsem si jistá.....Jsem tu jen na skok, musím se věnovat také manžílkovi, tak zatím pa pa a po víkendu mně tu máte jak na koni, nebo koníkovi?Pa pa Jarka 😃
len.tilkaautor
27. říj 2006
Jaruško, píšu do IP. 😉
pitrs
27. říj 2006
Kuk 😉 je tu někdo???? 🙂
pavly
27. říj 2006
ahojky,
ja jsem tu,marcne cekam na nekoho ne BRMS 😃
pitrs
27. říj 2006
Ahoj Pavlí,no už jsem myslela že jsem tu sama, tak jsem se přesto šla podívat na BRMS 😃
pitrs
27. říj 2006
Kdepak jsi?????????? 😃
pitrs
27. říj 2006
Tak jsi mě opustila jo?? 😞 😃
pitrs
27. říj 2006
No halooooooo kdepak jsi?Na BRMS jsem ti už odepsala, tak honem honem sem 😃