• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
autor
Jdu na oběd. Za půl hoďky jsem tu a rozepíšu se. :wink:
27. říj 2006 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, dobrou chuť :slight_smile:
27. říj 2006 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lentilko, tak budu držet palečky, aby sis něco pěkného pořídila.
27. říj 2006 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťul, no tak se srazíme v prosinci. Mně je to vcelku jedno. :wink: Prosinec je tu co by dup.
Chomutovačku jako sem na koníka? To by bylo bezva... jen se rozrůstejme. :slight_smile:
No uvidím, jestli něco budou mít. Pokaždé, když se totiž rozhodnu, že si něco koupím, tak nic neseženu. Nebo za nehorázný prachy... :angry:
27. říj 2006 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo sem na Koníka :wink:Ona chodí do Května 2007 a jmenuje se Jaruška(přezdívka - Jachv)a čeká druhé miminko.:wink:
Jé tak to mám taky stejný, vždycky mě dokáže naštvat, že když mám peníze, tak na sebe nic neseženu a když je nemám tak mají adrů, že nevím co dřív. :grinning: Co jsi měla dobrého k obědu???
27. říj 2006 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jí sem doveď. :grinning: Já jí totiž znám i osobně... :wink:
27. říj 2006 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
K obědu jsem měla brambory s kuřecím masem v těstíčku. Ale nějak mě to nenadchlo... :frowning2:
27. říj 2006 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí mě je pak taky jedno kdy se srazíme, Pája bude minimálně 3 měsíce marodit,takže může hlídat malou a my se někde srazíme, bylo by to fajn :dizzy_face:
27. říj 2006 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se ale vážně už musíme domluvit. :grinning:
27. říj 2006 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt ju??No to je náhoda a to jsme ještě zjistily že bydlíme kousek od sebe. :dizzy_face: Tý brďo to je fakt dobrý. :wink:
To slovo je hadrů "pajdón" :sweat_smile: :grinning:
Jů taky bych si dala, ale podle toho co píšeš mě to přešlo :grinning:
27. říj 2006 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem na to zvědavá :grinning: chtělo by to ale všechny, musíme vymyslet nějaký kalendář nebo něco a tam ať každý napíše kdy může a kdy ne a podle zlatého středu se to pak vymyslí, nebo se fakt nikdy nesejdeme :grinning:
27. říj 2006 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo, já minule nakoukla na květen, protože jsem Tě tam viděla a došlo mi, že Jarušku znám. Vlastně její nick je zkratka jména a příjmení zasvobodna (nevím, jestli je vdaná). :grinning: Původně je z Klášterce a pracovala s mojí mamkou... ale to jsem byla ještě malej puberťák - chodila jsem ještě na ZŠ. :grinning:
27. říj 2006 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já bych tam vůbec nelezla ale odpovídala jsem někde na nějaké téma, kde byla Luciass a ta mě pozvala k nim do května, tak jsem se tam na chvíli usadila a pokecala a poznala Jarušku :wink:
Lucí, Hanička teď kouká na svatbu(kouká na to jako na pohádku :grinning: )a je tam zrovna to jak mluvím s váma, jakou jsem měla obrovskou radost, že jste přišly a jak se tam spolu fotíme a natáčíme, no bomba :dizzy_face:
Tak to je super že se znáte, alespoň se rozrosteme(jak už jsi psala) :wink:
27. říj 2006 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo je vdaná, má fotečky v albu tady na Koníkovi :wink:
27. říj 2006 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťul, tu Tvojí svatbu jsem obrečela víc než svojí. :grinning:
27. říj 2006 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem koukala na to její album.... vypadá pořád stejně dobře. :grinning: Vždycky byla kočka... :grinning:
Peťul, za chvíli mizím na rehabilitaci (nějak jsem si hnula s krční páteří), tak kdyby se tu objevila, tak ji pozdravuj. :wink:
27. říj 2006 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dodnes moc mrzí, že jsem na té vaší nemohla být :cry: protože fotky máte úžasný :dizzy_face:
27. říj 2006 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši co jsi dělala? :astonished: Psala jsem jí do IP, tak psala, že nemá čas, ale od listopadu jde na mateřskou tak si prý čas udělá. :wink:
27. říj 2006 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťul, to Tě vůbec mrzet nemusí. :wink: Je fakt, že tam nepřišlo plno lidí, kteří mi to slíbili. To mě třeba mrzí, ale Vy, holky moje "Chomutovskookolní" jste měly důvod, tak to se nedá nic dělat. :wink:
Mooooc jsme si tu svatbu užili a i jsme slyšeli hodně chvály na tu naší svatbu :sweat_smile: to je pravda. :grinning: Se tu nechci vytahovat. :grinning:
Ale je pravda, že to bylo o tom, že jsme tam měli pozvané super lidičky - ať už rodinu nebo i na večer kamarády. To udělalo hodně. :wink:
27. říj 2006 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peťul, to nevím, co jsem dělala. Ale už týden mě to bolí a bolí mě od toho i hlava. Tak si dneska budu užívat masáž. :grinning:
Mizím... měj se! :wink:
27. říj 2006 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že by mě to mrzet nemuselo, ale mrzí :frowning2: ale alespoň si dobře pamatuju den kdy nám dělali kuchyň :slight_smile: To je dobře že jste si jí užili, vždyť už se to nebude opakovat, že??? :grinning:
27. říj 2006 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se měj a co nejdřív pa pa :wink: A ať si brzy fit. :slight_smile: Jdu tancovat, Hanička mě volá, vidí to na svatbě, jé a až bude mašinka, to bude zase :grinning: :grinning:
27. říj 2006 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky chomutovačky, tak kouukám, že už tu o mně píšete, tak se k vám přidávám, jestli smím a doufám, že mi lentilka osvětlí kdo že to je? Teda myslím si to, ale nejsem si jistá.....Jsem tu jen na skok, musím se věnovat také manžílkovi, tak zatím pa pa a po víkendu mně tu máte jak na koni, nebo koníkovi?Pa pa Jarka :grinning:
27. říj 2006 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaruško, píšu do IP. :wink:
27. říj 2006 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink: je tu někdo???? :slight_smile:
27. říj 2006 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ja jsem tu,marcne cekam na nekoho ne BRMS :grinning:
27. říj 2006 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlí,no už jsem myslela že jsem tu sama, tak jsem se přesto šla podívat na BRMS :grinning:
27. říj 2006 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak jsi?????????? :grinning:
27. říj 2006 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsi mě opustila jo?? :frowning2: :grinning:
27. říj 2006 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No halooooooo kdepak jsi?Na BRMS jsem ti už odepsala, tak honem honem sem :grinning:
27. říj 2006 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek