• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Nezvládám.... :grinning: Jdu odstříkávat, takže jen jedna veledůležitá věc:

Oběma frajerům Tadeáškům přejeme s Lukáškem vše nejlepší k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka a poslušné a hodné maminky. :grinning:
30. říj 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moooooc dekujeme,a luccinymu Tadikovi prejeme vse nej k svateckovi :grinning:

jsem desny jelito,byla jsem v cukrarne nakoupit zakusky,pekne jsem si tu kabici dala na kocarek a vesele jsem si jela domu,kdyz jsem vjizdela na chodnik nadzvedla jsem kocarek na o bylo to, cela ta krabice mi udelala kotrmelec a sjela na zem,takze ze zakusku je gulas :angry:
30. říj 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci zavolej ty laktacni poradkyni,urcite ti poradi,takhle se u toho oba trapite a pritom kojeni by melo byt krasne ,aby vas to zblizovalo :slight_smile:
30. říj 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, ještě počkám, protože to vypadá, že se to zlepšuje. Odstříkávala jsem, protože jsem kojila jen z jednoho. Z toho špatného... :wink: Tak jsem to druhé musela odstříkat, protože jinak okamžitě dostanu teplotu přes 38. :wink:
Už jsem jí dneska chtěla volat, ale když už jsem dneska 2x nakojila, tak jsem si řekla, že počkám. :wink:
30. říj 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prdelky!!!!!
Přeji moře lásky a štěstí našim Tadeáškům :dizzy_face:
Pavlí-Kim, děkuji ale stejně vypadám jako velryba a bude hůř :grinning:
Ten kočárek je můj favorit a moc ho chci ale mám ještě pár dotazů než ho koupíme, jen nechci ty květované :wink:

Jinak dnes jsme byli na tom UTZ a je to už na 100% potvrzené že čekáme chlapečka, jsme všichni moc šťastný :dizzy_face: Paní doktorka říkala že je krásnej a je to kluk jako buk :grinning: Taťka byl tak dojatej že ani nemluvil a jen mě líbal :grinning: Hned mazal do krámu a koupil malému čepičku a rukavičky :grinning: :wink:

Jinak jsem též šťastná když se budeme srážet častěji a přitakávám Lucince že jsme se viděly po 2 měsících což je SUPER!!! :wink:

Mějte se moc krásně a posílám pusinu všem,páááááááá
30. říj 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem napsat Lucince, že je super že se kojení zlepšuje :wink:
30. říj 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc všem děkujeme za přání a staršímu parťákovi Tadeáškovi přejeme kromě zdravíčka a štěstí, ať se mu na světě moc a moc líbí :dizzy_face:

Jsem teď naprosto vyřízená, mám tady na hlídání našich pejska - kokršpanělku, tak si asi dovedete představit, jak vypadá naše venčení - nejdřív letí Cassy, táhne kočár a za nima někde vlaju já. Takže až někdy uvidíte, jak letí pošuk s kočárem po přivaděči, tak to není blázen ale já :grinning: Ale stejně je zlatá, děsně hlídá Tadeáška :slight_smile:
30. říj 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vše nej, nej, nej Tadeáškům, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a dárečků. :slight_smile:
Samozřejmě, že jsem půlku věcí zapomněla, než jsem to dočetla.
Raduš, zákusky určitě chutnají pořád stejně, tak si z toho nic nedělej, že z nich je guláš. :wink:
Lucí, super, že už se kojení zlepšuje. Ta laktační poradkyně tam je snad každý týden nebo jednou za 14 dní. Jsem si to četla u kadeřnice na letáčku.
Peťul, tak to je perfektní, že UTZ dopadl dobře a paní doktorka tam opravdu viděla Lukáška, že to je kluk jako buk. :grinning:
Lucí, jsi mě rozesmála, když jsem si představila, že běží pes, v těsném závěsu za ním jede kočárek a pak dlouho nic a nakonec Ty. :grinning:
Jinak u mě nic nového. Jen mi psala kamarádka e-mail, asi po 2 měsících, tak jsem jí odepisovala román. :grinning: A včera mi volala kamarádka z Francie, tak jsme kecaly přes hodinu, prý mají nový tarif - volání zdarma, tak doufám, že si to dobře přečetla a nebylo to omezené třeba jen na 30 minut. To by se asi nedoplatila a mě by přizabila. :grinning:
30. říj 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem to zakřikla (jak jsem předpokládala) a další kojení byl horor!!! Tak jsem okamžitě volala té laktační poradkyni. Moc příjemná paní... takže je to tak jak jsem předpokládala. Jsem blbá a tím jedním (necelým) dnem nekojení jsem si způsobila to, že v tom prsu klesla produkce mlíčka. Není to teda tak, že bych mlíka měla málo, jen musím zvýšit tu produkci. Poradila mi pár věcí (99 % z nich dělám, ovšem ne všechny pravidělně), tak uvidíme jak se to zlepší.
Takže těhulky, snažilky a i všichni ostatní - moje rada: Kdybyste měly bolavá prsa nebo bradavky a byla to nesnesitelná bolest - přes to všechno NIKDY nepřestávejte z toho prsa kojit. Ani na půl dne... :wink:
Jsem prostě blbá :angry: :angry: :angry: (to je slabý slovo, ale nechci tu nikoho pohoršovat :grinning: )
30. říj 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty kočárky do Pavly (odkaz) jsou mooooc hezký. Líbí se mi ten zelený :slight_smile:
30. říj 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,chci vas jen pozdravit a poprat tadeaskum vse nej nej nej, od rana na vas myslim!!!
jinak ve strucnosti
- bota nebyla-maji fakt stesti!!!
- srazik takto casto mi taky vyhovuje!
- zeleny kocarek je pochopitelne i muj favorit- jak jinak/ale zatim stale az po jane/ - ikdyz tam zacinam spis pokukovat po zeleno modre kombinaci
- petul-gratuluju k chlapeckovi!
- vic jsem zapomnela,co jsem chtela
tak zatim pa
30. říj 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jen v rychlosti, přeji Tadeáškům vše nejlepší k svátku.
30. říj 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je dobre,zes ji zavolala,drzim palce,aby se to zlepsilo :slight_smile:

jinak jeste jednou chci podekovat za prani :grinning:
30. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, moc vás všechny moc moc zdravím, jen jsem dnes utahaná z práce, pc jsem zapla jen proto, abych popřála oběma našim maličkým koníčkářům :slight_smile: tedy Tadeáškům vše NEJ,NEJ a samozřejmě ať je maminky a tatínkové moc nezlobí :slight_smile:

Ozvu se brzy, abych napsala vše, co jsem si přečetla... :dizzy_face:
30. říj 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dnes jsme trošku stěhovali,tak jsme nějak nebyla na netu

přeji Tadeáškům vše nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstíčka a lásky :slight_smile:
později dočtu,zatím pááá
30. říj 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, my máme taky 2, ale každý je jiný... tak asi budu vést oba - v každém jsou trochu jiné údaje. :slight_smile:
Jo a Peťulce gratuluju k 99,9%-tnímu chlapečkovi. Stoprocentní bude až po narození :grinning:
30. říj 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste zlatíčka, tolik krásných přáníček :dizzy_face: Tak jsem si myslela, že už se mi hormony po šestinedělí zklidnily...a ono nic. Jak někde vidím něco dojemného, tak hned brečím. Včera jsem ořvala Pojišťovnu, potom hned Víkend - byla tam reportáž z dětského kardiocentra v Motole a mluvil tam primář, ke kterému jsem během těhu chodila na ultrazvuk srdíčka, tak mě to vykolejilo...no tak bych se mohla zase zklidnit a jít třeba žehlit :grinning:
30. říj 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, včera jsem si na Vás u Víkendu vzpomněla... :wink:
Založila jsem téma na ty kontakty v IP jak jsme se o tom bavily na srazíku (už přesně nevím s kým :sweat_smile: )
Jo a pro ty, které by chtěly vědět jak jsem rodila... holky "Nad věcí" mě "donutily" sepsat to...
Tady máte odkaz:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vGroupOffset=0&vOffset=1230

(snad to bude fungovat :slight_smile: )
30. říj 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš, to bych taky mohla sepsat, každý by se přestal bát porodu a ještě by se pobavil, že jsem měla příjezd do porodnice málem s policejním doprovodem :grinning:
30. říj 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no právě... Policejní doprovod a taky to Tvoje odhodlání, že od zítřka cvičíš. :grinning:
30. říj 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na porodním sále začali vybírat i jméno pro druhý dítě a to už bylo na doktorku trochu moc :grinning:
30. říj 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to věřím. :grinning:
No nic, jdu chrnět... Malej se může za hodinu vzbudit (někdy se mi v noci budí každou hodinu), tak ať aspoň něco maličko naspím.
Včera jsme vstávali v 4,20 a dneska ve 3,30 - sice jsem to chtěla dopoledne dospat, ale malej byl jinýho názoru a nechal mě tak max. 30 a začal kňourat. On se vyspí odpolko v kočárku a že mamka se chce taky vyspat, to už ho nezajímá :grinning:
Tak dobrou noc. :slight_smile:
30. říj 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
On se srovná neboj :wink:
30. říj 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,pomooooc,je mi spatne a musim uklizet-jak jste to delaly???? chodim s kyblikem, bojim se podivat na jidlo i pit a pritom ma desnou zizen....a to jdeme odpoledne na ten pohreb,jsem fakt zvedava,jak to dneska vse zvladnu!!! tak zatim pa
31. říj 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nestihla malem ani dopsalt a naplnila jsem kyblik :frowning2: , parada!! jdu bojovat,
jak to luci rikali v tom filmu,to znamena,ze mimi ma vetsi sanci se udrzet,vid,tak to si napisu na WC,abych si to stale pripominala :grinning:
31. říj 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mě je stále docela dobře, nezvracela jsem ještě ani jednou :sweat_smile: i když jsem občas už měla chuť, asi budu po mamce, ta zvracela, až když jsem byla větší a tlačila jí na žaludek
31. říj 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni -zavidim,jestli jsem ja po mamce,tak zvracim do porodu (mela to u obou deti, ja stale doufam,ze nejsem v tomhle po ni,protoze to tak bych nemusi,...)
jdu uklizet,pa
31. říj 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já teda zvracela i na porodním sále :grinning: Pavly, zkus to brát pozitivně, mě říkala moje doktorka, že mám aspoň jistotu, že se malýmu dobře daří...zkoušela jsem si to připomínat, když jsem běžela po x-té na wc, ale moc to nepomáhalo. Šíleně mi vadil pach ryb, tak byl docela horor, když si přišel před vánocema pán koupit zájezd a v síťovce se mu houpal kapr :grinning:
31. říj 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: no tak v tom případě mojemu mimču se nedaří, když jsem ještě nezvracela :frowning2:
31. říj 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek