• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
To je přece individuální...to mě chtěla tenkrát jenom uklidnit a navíc, co není může být, tak si užívej to, že je ti dobře :dizzy_face:
31. říj 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak to zvraceni znam moooc dobre,od rana do rana,i v noci ,porad cely 3 mesice a to uz jsem pak mela tak rozdrazdenej zaludek a jicen,ze jsem zvracela krev,pomahalo mi zhluboka dychat na cerstvem vzduchu a cucani lizatek pro tehotny proti nevolnostem,sezenes je v lekarne. :slight_smile: vydrz jeste par tydnu,to mimi za to stoji,ver mi. :grinning:
31. říj 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem dodatečně všm tadíkůmvše nejlepší. Nák nestíhám sem psát nebo spíš je moc práce.jinak se všichni opatrujte at jste zdraví a miminka at rostou
31. říj 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, doufám, že se to s tím kojením zase zlepšilo. Krásný porod. Tedy lépe řečeno, krásně jsi to napsala, až mě to dojalo. Ale tlačit hodinu, to Ti nezávidím.
Luk, když dávali Víkend, tak jsem si na Tebe taky vzpomněla.
Měla by jsi ten porod taky sepsat, já nic o policejním doprovodu nevím. :confused:
Pavly, doufám, že jsi to dneska zvládla. A vzpomeň si na Lucku a Raduš, ty taky pořád zvracely.
Leni, mám kamarádku a té celé těhotenství nic nebylo, až poslední měsíc před porodem. To musel začít vařit manžel. A mají krásnou zdravou holčičku. Tak se ničeho neboj. A Ty ani zvracet nemůžeš, když pořád cucáš bonbónky. :wink: :grinning:
31. říj 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsme byli dneska na kyčlích - je to v pořádku, jen musíme ještě pořád cvičit, aby se mu uvolnily.
Pak jsme byli u dětský na kontrole v šesti týdnech (to mu bude zítra). Tak má asi ekzém a to očíčko možná budeme muset k očnímu, jestli nemá ucpaný kanálky... takže jsem řvala celou cestu domů. Snad to ekzém nebude a jestli jo, tak snad se to spraví. Řvu ještě teď, když to píšu.
Pavlí, já taky chodila po bytě s kyblíkem. Manžel se mi smál, protože kam jsem se hnula, tak kyblík se mnou... :slight_smile: Já to měla asi tak do 16.tt a pak až na porodním sále. Tam jsem taky zvracela... Mně teda nevadily žádný pachy, nic. Já jsem to měla tak, že jsem najednou z ničeho nic šla zvracet. Ale věděla jsem to už třeba 15 min. dopředu, že budu... Prostě mě najednou začal tlačit žaludek a já věděla, že půjdu. Nikam jsem skoro nechodila (kromě práce a rodiny), ale jednou jsem to nevychytala a zvracela do kanálu u garáže... tak jsem si říkala, že jestli někdo kouká z okna, tak si říká, že jsem asi ožralá - a to bylo 19,30 :grinning: Takže jen jednou venku. Naštěstí.
31. říj 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucí,
tedy to je hrůza :frowning2: Doktorka Ti poví dobrou zprávu a vzápětí Tě zase straší.
Co se týká ekzému, tak existuje hodně mastiček. Mně pomohla míchaná mastička od kožního, ale bohužel název nevím. Já trpěla ekzémem taky, asi až do 12ti let, pak na 5 let byl klid a znovu se mi objevil. Pak jsem odletěla do Anglie a protože tam je vlhký vzduch, tak se to spravilo. Jsem zvědavá, jak dopadnu tuhle zimu. Takže raději to řeště hned, protože v zimě je pleť mnohem víc vysušená než v létě. Je mi hlavně líto, že je tak maličký a už má tolik problémů. Hodně štěstí, ať to ekzém není a brzy se to spraví.
31. říj 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neboj, to se všechno spraví. Ucpaný kanálky má strašně moc miminek a ekzém může vymizet sám - když byl miminko můj brácha, tak ho měl strašně moc. Dělal se mu chudákovi dokonce i na očních víčkách mezi řasama a zmizel. Dneska po něm není ani památky :wink:
31. říj 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

nejprve gratuluji Pitrs k potvrzenému chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: no Pája mě úplně dojal :slight_smile: a koukej se někdy ukázat na skype :grinning: :wink:

Lucianko kojení snad už bude dobré :slight_smile: když byl Luky větší tak jsme kojila přes co 2hod,páč pil třeba jen 2-3min :grinning: ale stačilo mu to :slight_smile: takže pokud přibývá,tak bych to neřešila a kojila,tak jak vám to vyhovuje :wink: a ekzém to snad nebude :frowning2: já ho taky měla,sice jen na rukách,ale pak mi na několik let zmizel a teď se mi po porodu občas vrátí... co když má třeba jen vyrážku z pěny do koupele nebo prášku,aviváže?a ty ucpaný kanálky nevím,ale to by mu netekly slzy ne,když by brečel? :confused: držím pěsti,ať je to ok :slight_smile:chválím novou fotečku :dizzy_face:

Leni já taky nezvracela a Luky nevypadá,že by strádal :grinning: teda akorát v porodnici,to to ze mě šlo horem dolem :sweat_smile: :grinning:

Lukajdo no ono to vítání byla právě vyjímka :grinning: dřív jsme pro něj přišli třeba k babi,dkyž tam spinkal a on těžký nezájem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale teď začíná mazánkovatět :grinning:

Pavlí vydrž :wink: uvidíš,že ti to mimčo milionkrát vrátí :dizzy_face:

ďábli ty už pracuješ? :astonished: :confused:

Veru děkuji ti za zásobu receptů :grinning: teď mi ještě pošli někoho,kdo mi ty dobroty bude péct :grinning:
31. říj 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911 zdravím né nepracuju jsem doma na mateřské ale když malej usne nebo si hraje taksi poklízím žehlím atd nebo koukám na dvd tudiž neni nák moc čas jsem něco vepdsat :wink:
31. říj 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mámdotaz kdy vám poslali pozvánku na vítání občánků kámošky malé jsou 3,5měsíce a terve jí přišla pozvánka na vítání občánků nám zatim nic
31. říj 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko to video je nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: koukala jsem na to asi milionkrát,Lukášek je fakt kouzelnej, úplně mě to dojalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dabli mě přišla pozvánka až když malé byly 4 měsíce :slight_smile:
31. říj 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs díky no uvidíme kdy si nás pozvou :unamused:
31. říj 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, no taky si říkám, že k těm receptům by mohla být i ochutnávka. :grinning: Mamka už plánuje, že zase něco upeče. Jak budu o někom vědět, že by Ti rád něco upekl, tak Ti ho pošlu. :wink: :grinning:
Jsem teď věšela prádlo na balkóně, fuj, tam je zima. :angry:
Pro dnešek se loučím, tak zase zítra. Pa, pa.
31. říj 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, no malýmu to nestačí, musím zvýšit produkci v tom prsu, co jsem nekojila... takže nakojím z jednoho a pak dokojuju z druhýho. No nic moc zábava... :slight_smile:
Pěnu ani aviváž z toho důvodu nepoužívám - aby se mi neosypal. A má to fakt hoidně suchý - to by asi neměl, kdyby to bylo jen osypání nebo vyrážka. :frowning2: No uvidím. Pájova mamka říkala, že to může být z toho očíčka - že si tu infekci ručičkama roznesl do obličeje. Tak uvidíme.
Peťul, jsem ráda, že se video líbilo. :grinning: Je to jen hodně kraťoučký, aby to šlo poslat. Ale vydrží takhle "kecat" třeba čtvrt hodiny. :slight_smile:
A zima? Ta je šílená! Já už nosím rukavice a někdy mám i přes ně ztuhlý ruce. A taky už jsem koukala u vietnamců na čepici. Sice budu vypadat jak debil, ale lepší než mít zmrzlý uši. :slight_smile:
31. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, a co kosmetika? Co používáte, i když to jsi určitě řešila jako první, viď?
31. říj 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, kosmetiku nepoužívám žádnou... Koupu ho jen v čisté vodě a pak ho mažu slunečnicovým olejem. Vím, že kosmetika dělá neplechu a moje tchýně je sestra u naší doktorky, takže mě na to upozorňovala a právě mi poradila jen ten olejíček.
Jen mě pak napadla ještě jedna věc... všechny věcičky jsem si vyprala ještě když jsem byla těhule. Jen zimní čepičky jsem si řekla, že vyperu až později. A pak jak se ochladilo, tak jsem mu narvala zimní čepičku po synovci a nedošlo mi, že není vypraná. :frowning2: :frowning2: A švagrová má kočky a taky nevím v čem prala... a ta vyrážka se mu objevila právě hned po tom. Tak mám podezření, jeslti to nemá z toho. Taky to má právě na tom obličejíčku jakoby kolem čepičky... tak snad to bude jen z toho.
Jsem prostě blbá, no... Někdy mi přijde, že mi je 18. Prostě mi některý věci nedochází. V mém věku už bych měla mít rozum.
1. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucí,
tak opravdu to může být z té čepičky, když píšeš, že to má na obličeji kolem té čepky. Může to být i alergie na psí, kočičí chlupy. Ale já si spíš myslím, že to je zrovna z toho očička. To víš, slzí mu očičko, ofoukne ho vítr a ekzem je hned na světě. Hlavní je, že už nejspíš víš, z čeho to má. Možná by pomohlo to namazat přeškvařeným sádlem. Ale já bych se bála riskovat u tak malého drobečka. :frowning2: Tady asi pomůže jen lékař. Tak hodně štěstíčka.
1. lis 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, jak bylo u doktora? Vše v pořádku?
1. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,ted nestiham docist,prijela jsem domu jen dat do sebe trochu jidla a jedu za babi do nemocnice do chomutova,ale mimi ma srdicko-videla jsem ho pulzovat-neskutecny!!! a mam fotku!!!! tak zatim pa,vecer se urcite stavim!
1. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, já jsem ze začátku také nepoužívala žádnou kosmetiku, až po šestinedělí jsem začala používat Seba Med, takže Johnson´s, co jsem dostala v porodnici, letěl. Já si taky spíš myslím, že to bude mít z toho očíčka, jak si šmudlaj oči, když jsou unavený, to si roznese po obličejíku hned. Ale přesně, jak psala Veru, dobře, že víš, z čeho to s největší pravděpodobností je. Mě taky kolikrát některý věci vůbec nedocházej a pak se hrozím, co jsem to zase udělala, tak nejsi sama, neboj :wink:
1. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-lukajdo psala jsi tu ze mas pro Tadika knizku na cviceni s rikadlama.jak se jmenuje a kde jsi ji koupila? nemela by jsi na ni odkaz na netu?
dekuju :slight_smile:

Pavli tobe mooooc gratuluju,jeee ja kdyz si vzpomenu na nase potvrzeni srdicka-byla jsem strasne stastna.
1. lis 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, ty knížky jsou dvě - ta první se jmenuje "Hry, zábava a cvičení s miminkem" a jsou tam cvičení od šesti týdnů až do jednoho roku. A ta druhá se jmenuje "Nejkrásnější dětská říkadla" a je u toho vždycky návodný text s jakým pohybem nebo zvukem bývá říkanka provázena. Zjistila jsem totiž, že od každého říkadla znám tak půlku. Mrknu ti, přes jaké stránky jsem to kupovala. Ale myslím, že v "déčkách" v Ruský by to mohli mít.

Pavly, taky velká gratulka - to to letí, koukám se do "těhu deníčku", který jsem si vedla během těhotenství a nám bylo tenkrát srdíčko potvrzené 14.12. to je síla, že už je to rok. Jde na mě nějaká nostalgie :grinning:
1. lis 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bylo přes www.knihy.abz.cz
1. lis 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nějak nestíhám. No vy jste toho zase nadrbali :grinning:
Lucí aspoň víš z čeho asi Lukášek tu vyrážku má a určitě se mu to zahojí. Jo Miška je osypaná každou chvíli ale ne obličejík ale celý tělíčko a kolikrát nevím z čeho, dr. říkala že to může být i jen změna počasí.
Lucí-lukajdo dobrý tip na vánoční dárečky, brzy naklušu do déček v Ruský, doufám že to tam budou mít.
Koukáte na ordinaci? Děs jak může někdo takový mrně mlátit.
1. lis 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme byla u dr tak by mělo být vše v pořádku, srdíčko máme, i když ho nemohla chvilku najít,protože bylo mimčo zkroucený a nemohla ho ani pořádně změřit :slight_smile: ale i zkroucenej má 14 mm tak je snad vše ok
2. lis 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilo tak to je dobře že jsi tyi miminko v pořádku hlavně at ste zdraví i až se narodí :wink:
2. lis 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli zase u Dr. Lukášek má průjem a blinká. :frowning2: všechno z toho očíčka... já jsem úplně v čudu. Pořád jen brečím... chudáček můj malinkatej. :cry: :cry:
2. lis 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

pavly a vilo gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jituš já koukám na RP,teda VKV :grinning: ale zrovna byla reklama,tak jsme to viděla,no hrozný :rolling_eyes: nakonec utekla...

Luci já si ty datumy nepamatuju,tak snad to tobě ukazuje dobře a Tadeášek má dnes tři měsíce :dizzy_face: to už je velký chlapák :sunglasses:

Lucianko to je v pohodě,každá občas udělá nějakou koninu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to bylo z té čepičky a brzy to zmizí :wink:
2. lis 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neboj to se zlepší. Držíme pěsti, aby už bylo jenom dobře. Co vám na to Dr. dal?
2. lis 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek