• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
To se mu ta infekce dostala nějak do trávicího traktu? :unamused:
2. lis 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Luci,tys mě předběhla...tak to je mi líto,ale snad se to dá brzo dokupy :wink: budeme taky držet pěsti :wink: hlavně nebreč,Lukášek potřebuje pohodovou mámu,tak se tím tolik netrap,zase bude dobře :slight_smile:
2. lis 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem zapomněla proč jsem sem vlastně lezla :grinning: přeji Peťulce, naší milovaný, vše nejlepší k narozkám,hodně štěstíčka,zdravíčka a spokojenou rodinu :slight_smile: a ať nerodíš 29.února :grinning: posíláme velikýho hubana :dizzy_face:
2. lis 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, on si pořád šmrdlá ručičkou to očíčko. Takže asi si šmrdlal očíčko a pak si šoupl ruku do pusy... to se prej stává.
Já vím, že potřebuje pohodovou mámu, ale já už to prostě nezvládám. :cry: :cry: :cry: Tohle je naprosto příšerný týden. Už aby bylo pondělí - to jdeme na kontrolu. Jestli nebude mít to očíčko v pořádku, půjde na čištění kanálků. :frowning2:
Taky přejeme Peťulce všechno nej nej nej k narozeninám. :slight_smile:
2. lis 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já vím,že se vám to teď nějak nakupilo a že je to těžký :frowning2: ale drž se :wink: dej si něco sladkýho,ať si obalíš nervy :sweat_smile: myslíme na vás :slight_smile: a jak to zvládá Lukášek,pláče nebo mu to nějak nevadí??

ježiš to je zas hodin :sweat_smile: běžím vařit :grinning:
2. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zrovna dneska jsem si říkala, že se krásně vyspinkal... ve 3.30 si začal po kojení povídat a povídal pěkně dlouho a bylo mu jedno, že je tma. Schválně jsem mu zhasla, aby spinkal, ale jemu to bylo jedno. :slight_smile: A ráno pak taky... povídali jsme si spolu v postýlce a byl spokojený. Ale pak z ničeho nic vždycky začne strašně plakat. A já myslela, že to jsou třeba jen prdíky. :frowning2: Takže ho to asi fakt trápí. Naštěstí ne pořád...
2. lis 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snaž se nestresovat, i když to se lehce řekne a hůř udělá :frowning2: Lukša na tobě ten stres pozná, přesně jak píše El, Lukášek potřebuje mamču v pohodě. Já jsem byla v podobným stresu, když Tádíkovi zjistili tu kýlu - neuměla jsem mu jí pořádně zamáčknout a to mu vyskakovala taky 5x denně. Do toho mi Dr. řekla, že s tím bude muset jít ve dvou letech na operaci. Přestože mi řekla, že je to jeden z nejjednodušších zákroků a že to má strašně moc chlapečků, tak jsem se tím šíleně nervila a přenášela to na Tádíka. A teď už je líp. U vás bude za chvilinku taky líp, věř mi :wink:
2. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, snažím se... ale vždycky, když spí, tak je mi do breku. Když je vzhůru, tak jsem v pohodě (nemám čas na to myslet) a říkám mu, jak to spolu zvládneme a bude to dobrý... ale jak spí nebo jsme venku, tak řvu. Takže je na mě venku asi pohled - ubrečená mamina s kočárkem. :slight_smile:
Navíc mě stresuje mamka se ségrou - pořád říkají, že s ním mám jít k očnímu sama. Jenže stejně s ním nic neudělají - dají kapičky. Ale jim to nevysvětlíš. Jsou obě chytré, jak kdyby měly medicínu. Štvou mě s tím. Navíc - Pájova mamka je sestra u naší dětské doktorky. Tak kdyby to bylo špatné, tak by ho přece nenechala trápit a poslala by nás k tomu očnímu ona, ne? Vždyť ví, jak to chodí... :frowning2:
2. lis 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, že kdyby zatím tchýňka viděla něco závažnějšího, tak by vás hned hnala, to si piš :wink: Lukša je bojovníček, jako každej správnej kluk, tak to zmákne, neboj :wink: A mamča se ségrou? Někdy si říkám, že by příbuzní nejlíp udělali, kdyby neradili v něčem do čeho absolutně nevidí. Mě šíleně vyděsila tchýňka, když se Tádíkovi prvně objevila ta kýla, když mi řekla...no to je jasný, to má prasklou břišní stěnu...Já hotová a uřvaná jela na pohotovost, kde mi Dr. řekla, že jen nemá tak posílené břišní svaly, takže se mu tam prostě občas dostane klička střívka...takže nic prasklýho. Byla jsem tenkrát taky pěkně naštvaná :angry:
2. lis 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne děvčata zdravím vás a lucianka • přeji brzké uzdravení a drž se :wink:
2. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulce přeji ti vše nejlepší k narozeninám hodně lásky zdraví a štěstíčka

Zivot Ti pise zas o rok vic, slovickem psanym chci tedy rict: "Zij podle sveho, mej pevne zdravi, narozeniny oslav tak, jak se slavi. Popijej vino, pisnicku zpivej, s veselou naladou na svet se divej."
2. lis 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak takovýhle rádci jsou vážně nejlepší! :angry:
Mamka se ségrou jsou hrozný - jsou z něho poprděný a to je pořád: Kapeš mu to očíčko? Mažeš ho? Cvičíš s ním? Nemá hlad? Určitě má hlad - dej mu najíst. Co jsi snědla? Musíš se hlídat... no fakt už kolikrát chytám nerva. Kdybych na to kašlala, tak neřeknu, ale je to přece moje dítě! Navíc moc a moc chtěné. Přece nejsem taková "macecha", abych se na něj vykašlala a flákala to. :angry:
2. lis 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka něco podobného mám z přítolovo strany od jeho mamky pokouší se nám kecat do výchovi mlého ale má smůlu
2. lis 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáblice, tak to já mám z manželovy strany klid... :slight_smile: Já mám fakt úžasnou tchýni i tchána. :wink:
2. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka
no já boužel ne zjeho strany vycházíme jen jeho bráškou z české lípy ten je super i jeho žena a mála. Ted jsem stáha foztky tomíka tak koukám jaké dělá pokroky.
2. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka
promin překlep fotky píšu s malím na ruce
2. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďáblice, a jakto, že nemáš album? :slight_smile:
2. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo to znám. Jakmile si Tádík brekne, tak tchán řekne, že má určitě hlad...nedávno už jsem to nevydržela a vyjela na něj. Když jsem přestávala kojit, protože jsem bolestma probrečela několik nocí, dobrala druhá ATB a po dvou dnech se mi zánět vrátil, tak mi na to tchýňka řekla, že prý bych to měla ještě zkoušet...jako co jsem měla zkoušet? Kolikery ATB ještě moje tělo snese? Taky si nemyslím, že bych byla matka macecha, ale prostě to nešlo. Tak nechápu, jak si někdo může myslet, že pomůže takovýma super "radama" :angry: Teda teď jsem normálně vzteklá :grinning:
2. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka
nechci jesem dávat ale mohu ti poslat na email
2. lis 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nerozčiluj se! :slight_smile: Tádík je určitě spokojenej i se Sunárkem. :wink: Kdybys viděla, jak se Lukášek u kojení vzteká, že mu to neteče! To mi ho je tak líto, že bych mu nejradši ten Nutrilon taky kolikrát dala. :wink:
Já s těma zánětama taky bojuju, ale naštěstí zatím stačí, když to rozleduju. Dneska v noci jsem taky myslela, že vyletím z kůže, jak to bolelo, ale ledovala jsem a docela dobrý. i když si říkám, že asi taky není normální, že leduju už potřetí během 14 dní. :frowning2: Tak abych neskončila jako ty. :unamused: A to jsem si včera koupila novou kojící podprdu. :grinning:
2. lis 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka mohu ti je poslat když pošleš email neni problém můj je dablice1983@seznam.cz
2. lis 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím, nemám nyní moc času, ozvu se až po víkendu.

Přesto, abych nezapomněla-Petruško, vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám, hodně lásky, spokojenosti, krásné manželství a hodné dětičky...tedy už skoro. Ať ti bříško pěkně roste, prďolka ať maminku moc nezlobí a také ať si vybere krásné datum narození :slight_smile:

Vše jsem poctivě dočetla, takže jen: Lucí, neboj, ty to zvládneš, stejně jako Lukášek! Jen se toho opravdu poslední dobou sešlo nějak moc, ale potom už bude jen a jen dobře!
Stejně jako to měla Lucinka, tolik stresu a nervíků, co si prožili a díky bohu jsou už relativně v klidu a moc si to zasloužíte obě dvě maminky i oba klučíci!
Pavluško, krásná fotka z UTZ!!!!!Ty mamino jedna :slight_smile:
El, co Lukášek? Co vyrábíte, když je pochmurno? :slight_smile: a jak vlastně dopadla..obava, jak jsi potřebovala testík? :slight_smile:

musím, papa, všem ostatním posílám mnoho pozdravů a dopíši později...AHOJKY
2. lis 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tádík je spokojenej - najeli jsme na Baby Lactum - to je takovej Rolls Royce mezi umělýma výživama :grinning: Sice stojí jedna krabice skoro 350,- (jak kde) a vydrží nám necelý týden a seženeš to jenom v lékárně, ale je naprosto spokojený, jako zázrakem skoro zmizely prdíky. Takže bych za to dala klidně i víc :slight_smile: A navíc by se to mělo nejvíc podobat mateřskému mléku. Kojící podprdy si můžu tak akorát strčit za klobouk - vyhozený prachy. Luci, leduj a leduj. Já jsem si dávala i takový ty chladivý gelový pytlíky na noc na spaní, protože ráno to bylo nejšílenější. Když jsem měla ten poslední zánět, tak jsem měla doslova prso jako kámen :frowning2:

Nedej na řeči ostatních, co máš a nemáš dělat...ty nejlíp vycítíš, co Lukáškovi dělá dobře, co mu pomáhá, kdy má radost nebo kdy se zlobí. Kdyby mohl Lukášek mluvit, tak by ti řekl, že jsi ta nejlepší máma na světě :wink: Stejně jako já nebo milion jiných holek máš první miminko, takže je jasný, že skoro všechno děláme metodou pokus - omyl. Prostě sbíráme zkušenosti, tak jak je sbíraly naše mamči. Tak buď v klidu, to co potřebuje Lukášek nejvíc - cítit, že ho máš ráda, to cítí a to je nejdůležitější :dizzy_face:
2. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pavlínko,zatím nevím,ale kámoška mě ujistila,že otěhotnět nemůžu,že je tam ještě lhůta(6měs),po kterou jsem chráněná i po skončení té HA :grinning: navíc je nejspolehlivější,tak zatím tomu věřím a žádné příznaky nemám,takže v pohodě :sunglasses: jinak Luky poslední dobou docela zlobí :unamused:

Luci zkus ten tvaroh,co jsme tenkrát radila lukajdě,mě to pomohlo a prsa si masíruj,aby ti tam to mlíko netvrdlo,musíš po kojení ještě odstříkat,když ti tam zůstane hodně...mě se to občas taky stávalo... a to máš jen na jednom nebo obou??u mě to bylo vždy nejhorší v noci,když se třeba nevzbudil na jedno kojení,tak já nemohla spát,jak jsem je měla nalitý,tak jsem se jen převalovala a čekala až se konečně vzbudí :grinning: a ta bolest pak :unamused:

Lukajdo takže Tádíka teď krmíte skoro kaviárem :grinning: tak,dkyž mu dělá dobře,tak je to paráda :dizzy_face:
2. lis 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a jak s tím tvarohem? Normálně ho na to prso naplácám? Ale jak tam bude držet?
Jinak - odstříkávám, leduju... taky to mám hlavně v noci, takže si vždy dám ty ledovací sáčky do plíny a uvážu si jí kolem těla a takhle spím. :grinning: Jen si nesmím lehnout na ten uzel. :slight_smile:
Mám to jen v tom jednom - v tom druhém se mi stále ještě nezvýšila laktace, takže to mám poloprázdný. To nemám tvrdý ani po 7 hodinách nekojení.
Já musím někdy odstříkat i než jdu kojit, protože jak ho mám nalitý, tak se malej nemůže přisát.
jooo, jsou to starosti s kojením. Závidím lidem, co to mají bez problémů. :wink:
2. lis 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky,
Pavly, tak to je super a moc gratuluju. :dizzy_face:
Jituš, taky koukám na Ordinaci. :frowning2:
Leni, to je tak hezký, jen 14 mm, to je prďolka malinká. :grinning: :dizzy_face:
Lucí, neplač, určitě všechno dobře dopadne. :wink: Vím, musí to být hrozně těžký, když mu chceš pomoct a nevíš jak. Hlavně nic nevzdávej. Lukášek Tě bude ještě hodně potřebovat. :slight_smile:
Peťulko, všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky, ať máš těhotenství v pořádku a ať Tě Lukášek ani Hanička nezlobí. :slight_smile:
Jinak vás všechny moc a moc zdravím.
2. lis 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, fotečka je skvělá... přijde mi neskutečný, že byl v lednu Lukýnek taky takový "flíček" a dneska už má 4400 g. :slight_smile:
Dneska ho babička vážila, tak od středy přibral 120 g, což je docela dost... tak aspoň, že kvůli tomu průjmu neubývá na váze. :wink:
2. lis 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu jen na skok
luci-urcite se to brzy zlepsi,je mi jasne,ze zmatkujes a trapis se,je to prirozene,ale bude brzy lip.neboj, o rodine nemluvim,....budu to mit zrejme stejne,takze to radeji nechci resit... :confounded:
petul-vse nej nej nej knarozeninam!!! a hodne zdravi

jinak me je dost spatne,takze jen lezim,jdu pokracovat, ale uz jsem se i najedla,tak snad to bude ok :unamused:

vsechny vas moc zdravim,pa
2. lis 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer
Leni gratuluju k fazolce :slight_smile:
Petrus VSE NEJ K NAROZKAM :grinning:

Tadik se dnes zacal prekulovat s paseni koniku na zada a byl z toho pekne vykulenej,co se to s nim deje :grinning:

dobrou a pa Radus
2. lis 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem napsala dlouhý příspěvek a co...spadlo mi to :angry:
Takže už ani nevím na co jsem chtěla reagovat, hlavně jsem ale chtěla popřát Pétě :wink:
Petí, k narozeninám ti přeji jen to nej nej nej :dizzy_face:
Luci, já jsem si ten tvaroh vždycky naplácala na žinku a tu si přiložila na prso :grinning:
2. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek