• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj, taky přeju Petrušce všechno nejlepší k narozeninám :wink:
2. lis 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vilo, to je krááásný bříško. Tak si tak říkám, že už to snad ani není pravda, že jsem taky takový měla. Asi je to divný, ale já už se snad těším, až ho budu mít zas :grinning:
2. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Lucí snad se z toho Lukášek brzy dostane, je mi vás moc líto. Mě taky někdy připadá že příbuzní spolkli moudrost světa, kdyby raději byli zticha, naštěstí to není časté a naučila jsem se vypouštět druhým uchem ven a myslet si svoje. Přítel těžce nese když malá hodně pláče, to mu vře krev, než si zvykl, tak pokaždé ať jí dám najíst že má hlad.
Těhulkám gratuluji k úspěšným kontrolám a byjícím srdíčkům :grinning:
Pěťulce vše nej nej nej k narozenám a moře lásky od rozrůstající se rodiny.
2. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na další těhotenství se také těším, ale ne na porod. Poprvé jsem se nebála, podruhé asi budu.
2. lis 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí já jsem si to normálně naplácala na prsa zabalila si to plínou,ten tvaroh musí být studený,no a tak jsme šla spát a ono to v noci uschlo a pak se to jen oloupalo a mohla jsem nakojit,mě to fakt pomohlo :slight_smile:ale na uzlu jsem taky ležet nemohla :grinning: my s kojením bojovali 2měs,ale nakonec se podařilo,naučil se bez kloboučku a pak jsem si to skvěle užívala,dokonce mi ty chvíle někdy chybí :grinning: :cry:

já už se taky těším na druhé těhu,ale rodit nechci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď už budu vědět do čeho jdu :rolling_eyes: ale zas budu doufat,že se říká,že druhé porody jsou rychlejší :slight_smile:
2. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni s porodem s tebou naprosto souhlasím, bude mě těšit jen myšlenka že další porody bývají rychlejší
Lucí ještě držím palečky s kojením, jak jsem říkala mě to zlobilo asi měsíc. Několikrát jsem to vzdávala už jsem dávala i flašku k dokrmu, nakonec jsem to nevzdala a srovnalo se to a kojím po jednom prsu, je úžasný když se malá dychtivě přicucne a je spokojená. Stejně mi ženský máme velkou trpělivost, chlapi by asi nevydrželi. Tedy ten můj ne. Ale pokaždé to nejde a sunárek je také dobrý.
2. lis 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ten můj by to 100% nevydržel ani kdyby mu šlo kojení dobře :grinning: jednou ho Luky kousnul do bradavky,páč jsme si dělali prdel,že tatínek má taky mlíčko a on ho fakt kousnul :grinning: a to bys měla vidět ten koncert :grinning: počkej až ti malá bude prso objímat oběma rukama nebo tě hladit :slight_smile: to budou teprv zážitky :grinning: ale je jasný,že když to nejde,tak UM je taky dobrý :wink:
2. lis 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to ona si rozplácne ručičku na prso a druhou se snaží se chytit za kůži a někdy se jí to i povede. Prostě jako by říkala to je moje jenom moje a nikomu nedám. Teď už často u toho dělá blbosti, prostě nesmí zahlídnout tátu, nebo se pustí v nějlepším kouká na mě a chechtá se, pak se honem zase přisaje a to se i několikrát opakuje.
2. lis 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už je šikulka :grinning: mě taky kolikrát přišlo,že kdyby to šlo tak si tam Luky dá zámek,aby mu to prso nikdo nevzal:grinning: :grinning:
2. lis 2007 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy spisovatelky :grinning: :grinning: :grinning: kdo to má dočítat :grinning:
Až dočtu tak písnu ju??Doufám že to bude ještě dnes :wink: :grinning:
3. lis 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé zlatíčka tak ani nevím kde začít :grinning:

Takže nejprve děkuji všem za přáníčko k narozeninám, jsem ráda že jste si vzpomněli a nezapomněli, no to se ani nedá co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucinko teda takový trápení :frowning2: přeju ti ať je Lukášek brzy v pořádku a podávej info ať víme jestli je to už lepší :slight_smile:

Co se porodů týče, já jdu do toho naplno a je mi jedno jak to dopadne jednou ven jít musí :grinning: :grinning:

No a teď jsem ztratila nit a nevím co dál :grinning:
3. lis 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo už vím :grinning: gratuluji Pavlínce a Leničce k super výsledkům u doktora a fotečky jsou boží, jak bublinky tak bříška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, víte jak se říká: Když se to se*e, tak se to se*e? Tak u nás to platí dvojnásob... malej dostal v noci rýmu a já docela festovní zánět. :angry: vždycky mi stačilo 2x zaledovat a bylo to v pohodě a teď mě to trápí už od večera. Takže tvarohy jsou připravený v lednici. :slight_smile:
Jinak obličejíček už má Lukášek lepší, neublinkává, průjem má stále, očíčko bolavý taky. Takže nás s největší pravděpodobností čekají profuky. Ale na druhou stranu mi moje hodná tchýňka zjistila, že to dělá i doktorka v Klášterci, ke které taky chodím. Je to moc hodná a příjemná doktorka, tak aspoň to mě hřeje, když už nic jiného. :slight_smile:
A co se druhého mimča týče - tak v tuhle chvíli by mi nevadil ani ten porod, jen to kojení. :grinning: Ale říkám si, že to bude lepší. Na začátku jsem z toho byla fakt spocená při každém kojení a už je to lepší. Tak až nebude zánět a bude dostatek mlíčka, tak to bude paráda. :grinning:
Jinak jsem nad tím tak přemýšlela a kdyby měl Lukýnek ekzém, tak bych kojila co nejdýl i kdybych nechtěla... :slight_smile: Pokud to teda půjde. A souhlasím s tím, že když to nejde, nemá cenu kojit zase za každou cenu. Někdy, když jsem úplně vyčerpaná, tak si říkám, že bych malýmu nejraději vrazila Sunar. :sweat_smile: Ale to je jen chvilkové. Můj manžel by mu ho dal už dávno. Už jak jsem měla ten první zánět prsu a brečela u kojení a byla psychicky fakt na dně, tak mu ho manžel chtěl dát. Ale já byla statečná a vydržela. :slight_smile:
3. lis 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí to je fakt smůla :frowning2: Zlatíčka vydržať, vydržať určo bude brzy líp, moc vám to přeju :slight_smile:
3. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavly, odpočívej, zasloužíš si to. :slight_smile:
Leni, máš krásné bříško, jen ať dál roste. :slight_smile:
Lucí, super, že se obličejíček zlepšuje. S tím očíčkem, je mi to fakt moc líto, ale asi to bude nejlepší řešení, aby mu pomohli konečně doktoři. Vždyť se mu to táhne už z porodnice a pořád není žádné velké zlepšení. :frowning2:
Opatrujte se.
3. lis 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko, taky přeji vše nej nej k narozeninám :grinning:
Lucí, s tim kojením mě to mrzí, ale určitě děláš pro Lukýna vše nej a on to brzo ocení :grinning:
Těhulky - bříška mooc závidim, tak se opatrujte a miminka taky! :slight_smile:
3. lis 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Martí děkujii :grinning:
A neboj brzy budeš mít taky bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc ti to/vám přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Marti, až bude větší a bude mě zlobit, tak mu to řeknu, co jsem kvůli němu "vytrpěla" :grinning:
A doufám, že sis na nějaký bříško na srazíku sáhla. :wink: Všechny Ti ho moc a moc přejeme... :slight_smile:
3. lis 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí sáhla jsem si na Peťulky bříško, tak snad mě nakazila :grinning:
3. lis 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí :grinning: :grinning:
Martí no házela jsem okolo těhu bacilama jak jen to šlo, tak doufám že jsem to na tebe hodila alespoň lopatou, já nešetřím :grinning: :grinning:
3. lis 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda vy jste kecalky :grinning:
Lucí, drž už se to určitě brzo v lepší obrátí...musíííí :wink:
Já jsem asi úplně divná, ale já už jsem na to bolestivý z porodu zapomněla nebo spíš jsem si to vytěsnila z paměti a už vzpomínám spíš jen na tu dobu po tom, co mi napíchli epi ato byl naprosto úžasný zážitek.

Už jsem tak obrovskej závislák na koníkovi, že jsem se na vás musela jít mrknout, přestože jsem na víkendu u našich v Praze (táta je po operaci, tak jsme se na něj chtěli jet podívat do nemocnice).
3. lis 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer

Luci to je teda pešek,snad se to kojeni zlepsi a Lukaskovi at bacili utecou,Tadik ma taky rymu,musim mu ji odsavat :frowning2: nevim jestli to znas,ale mela jsem doma klasickou levnou odsavacku,jak to tahas pusou a to byl teda des,ale bylo mi poradeno ,at zkusim odsavacku BABY-VAC,ktera se pridelava na vysavac,vcera jsme ji koupily a je to vazne super,rychly, ucinny a bezbolestny a Tadik ani nepipne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí drž se a uvidíš že se to brzy zlepší a Lukášek ti to stonásobně vrátí :grinning:
jo jo baby-vac je super věc máme taky, ty levný z lékárny jsou na nic, to už je prý lepší ta balónková
3. lis 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem závislák jako Lucka - já jsem zase u Pájovo rodičů. :grinning: Lukášek šel s babičkou ven, tak jsem na chvilku skákla na PC. :wink:
Holky, já neodsávám, ale tu odsávačku na vysavač - četla jsem o tom. Právě proto, že to tu Jíťa (zase jsem chtěla napsat Míša - já nevím proč :grinning: ) chválila. Ale zatím odsávat nemusíme. Kapu mu tam Vincentku, tak to docela pomáhá. :wink: V noci už ani nechrčel. :slight_smile:
Jinak Luci, jsem se opičila a objednala Lukáškovi taky ty knížky. :sweat_smile: Snad Ti to nevadí. Koukala jsem, kolik jich tam mají, ale nebavilo mě nic hledat, tak jsem objednala ty stejné co Ty. :sweat_smile:
A taky už jsem dneska vymyslela dárek k Vánocům pro babičky a dědy. :slight_smile: Tak to mám radost... Snad to vyjde. :slight_smile:
Zítra napíšu jak jsme dopadli u Dr. a jak to vypadá s těmi našimi profuky. Asi na ně vážně budeme muset jít, Lukáškovi se to očíčko nezlepšilo ani po těch nejsilnějších kapičkách. :frowning2:
4. lis 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my mále balonkoou odsávačku a je super aspon nám pomáhá jinak o té na vysavaš vím.LUCIANKO tobě přeju zítra at ti vše dobře dopadne u lékařů
4. lis 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak vas zdravim
luci,jsi teda statecna,stale na tebe myslim,tak preju zitra hodne sil!!!!

me je jinak stale spatne,jsem zvedava,co bude zitra,je to vzdy jako velke prekvapeni.tak se mejte co nejlip,pa
4. lis 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, proč by mi to mělo vadit...snad mi pak ale nevynadáš, že se ti ty knížky nelíbí :grinning:

Já se pořád té odsávačky na vysavač bráním, představuju si to (asi zbytečně) jako děsnou drasťárnu. Ale až na Tádíka přijde rýma, tak pro ní taky určitě poletím :wink:
5. lis 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po delší době,
lukajdo tak my jsme měli tu nejobyčejnější odsávačku, nějak mi to nešlo a tak manžel šel shánět na vysavač a než ji přines, tak jsem se s tou obyčejnou naučila a teď odsávám jenom s ní. Vyndavat třeba 20x za den vysavač mě fakt neba a přijde mi, že jsem toho s tím moc nevytáhla, záleží asi na výkonu vysavače (ten máme obyčejnej, protože máme všude plouvočky) :wink:
5. lis 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že řešíte odsávačku na vysavač,my jsme koupili v lékárně tu normální hadičkovou asi za 19 kč a udělala jsem si jí na vysavač,použila jsem výčko z aviváže,doprostřed jsem udělala dírku protáhla jsem hadičku,která se dává do pusy a to se nasadí na vysavač,je to rychlé a hlavně se toho odsaje víc a nejdou vám ty bacily do krku.

Vložím do albíčka fotku jak to vypadá.
5. lis 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
píšu jen rychlosti.
Po obědě jedeme do Klášterce na oční - budou mu dělat ty profuky nebo jak se to jmenuje.
Obličejíček má už skoro vyléčený. Tak to je aspoň jedna pozitivní zpráva.
No a průjem má z nějakýho bacila (nevím přesně název) - je to něco jako salmonela. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Musejí udělat výtěry i mně, myslím, že i taťkovi a maličkýmu synovci. Volala mi to Pavlova mamka, zrovna jsem byla v Kauflandu a tam je blbej signál.. Večer přijdou, tak zjistím víc.
Už ani nebrečím - nemám prostě sílu.
Ale Lukýnek hezky přibírá - přibral od pátku 10 dkg, což je docela dost. Pořád říkám, že je to Otesánek :slight_smile:
5. lis 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek